Raport: Kanonierzy w reprezentacjach

Raport: Kanonierzy w reprezentacjach 24.06.2019, 19:52, Tomasz Kowalski 9 komentarzy

Czas letni kojarzy nam się głównie rozbratem z Premier League, jednak część zawodników nie zwalnia tempa i broni barw swoich reprezentacji.

Alex Iwobi
Nigeria 1-0 Burundi, Puchar Narodów Afryki

Iwobi rozegrał pełne 90 minut dla Super Eagles, a jego reprezentacja wygrała z Burundi 1-0. Ola Aina w fenomenalny sposób dograł piętą do Odiona Ighalo, który umieścił piłkę w bramce.

Mohamed Elneny
Egipt 1-0 Zimbabwe, Puchar Narodów Afryki

Elneny zagrał cały mecz, a gospodarze turnieju zwyciężyli z Zimbabwe 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Trezeguet.

Lucas Torreira
Urugwaj 2-2 Japonia, Copa America

Środkowy pomocnik zanotował pełny występ w spotkaniu z Japonią, które zakończyło się remisem 2-2. Koji Miyoshi wyprowadził reprezentację Japonii na prowadzenie, a kilka minut później z rzutu karnego wyrównał Luis Suarez. Miyoshi zdobył drugą bramkę, a po 7 minutach Gimenez zakończył strzelanie i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Reprezentacje autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
M4RJANO komentarzy: 69925.06.2019, 13:23

fabregas1987
Trezeguet strasznie odmłodniał w tym meczu hehe

sickstick komentarzy: 275925.06.2019, 11:47

@lordoftheboard: Na każdym CA od 1999 są zapraszane 2 drużyny z zewnątrz, Zazwyczaj są to zespoły z Concacaf (Meksyk, Kostaryka, Honduras, USA). Dla Japonii to już drugi występ na tym turnieju, dla Kataru pierwszy. W kolejnej edycji zagrają ponownie Katar oraz Australia.

Zresztą, poprzedni czempionat odbył się w USA, czyli też nie w Ameryce Pdł. To tak jakby EURO rozegrać w jakimś Maroko/

sickstick komentarzy: 275925.06.2019, 11:41

Dodajmy newsy z MME. Nelson wywalczył i wykorzystał rzut karny w meczu z Chorwacją (3:3), Guendouzi zagrał 90 minut z Rumunią (0:0 wypadł bardzo słabo), zaś Bielik jest mocnym kandydatem do jedenastki turnieju.

Arsenal2004 komentarzy: 367025.06.2019, 10:28

@lordoftheboard: podobno została zaproszona gościnnie.

Elastico07 komentarzy: 1250824.06.2019, 22:38

@metjuAFC napisał: "to Elneny powinien w końcu wyjść spod ciepłego kocyka."
Myślę,że to był jego ostatni sezon w naszych barwach.

metjuAFC komentarzy: 5695 newsów: 124.06.2019, 21:10

Coś tam pograli ale takich zawodników jak Elneny czy Iwobi nie powinno być w Arsenalu. O ile Nigeryjczyka ewentualnie zostawiłbym jako rezerwowego, to Elneny powinien w końcu wyjść spod ciepłego kocyka.