Raport z wypożyczeń: Asysta Torala

Raport z wypożyczeń: Asysta Torala 20.03.2017, 19:55, Kamil Garczorz 8 komentarzy Każdego sezonu Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie, bądź w celu poszukiwania regularnej gry. Poniżej prezentujemy krótki raport na temat wypożyczonych graczy.

Jon Toral rozegrał pełne 90 minut, a jego Rangers pokonało Hamilton 4-0. W 41. minucie meczu Hiszpan zanotował asystę przy trafieniu na 2-0 Clinta Hilla.

Wojciech Szczęsny zagrał cały mecz w zwycięskim dla Romy spotkaniu z Sassuolo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1, a polskiego bramkarza pokonał Gregoire Defrel w 9. minucie.

Jack Wilshere pojawił się na boisku w 75. minucie meczu ze Swansea w miejsce Ryana Frasera, a jego Bournemouth wygrało 2-0. Drugiego gola dla Wisienek zdobył były Kanonier - Benik Afobe.

Chuba Akpom wszedł na plac gry w 74. minucie zastępując Sama Baldocka, jednak nie pomógł swojemu zespołowi, a Brighton przegrało 0-2 z Leeds po dwóch golach Chrisa Wooda.

Takuma Asano zmienił w 71. minucie Matthiasa Zimmermanna, a Stuttgart, którego barwy reprezentuje Japończyk, przegrał z Greuther Furth po golu Vetona Berishy.

Krystian Bielik rozegrał całe spotkanie i pomógł Birmingham City w zachowaniu czystego konta w meczu z Newcastle United.

Marc Bola rozegrał 90. minut w wygranym przez Notts County meczu z Barnet. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0, a Bola w doliczonym czasie gry został ukarany żółtą kartką.

Matt Macey grał cały mecz, a jego Luton zremisował z Exeter 1-1.

Kaylen Hinds zameldował się na murawie w 67. minucie meczu, a Stavenage wygrało 3-0 z Portsmouth.

Ismael Bennacer rozegrał 72. minuty meczu, w którym jego Tours pokonało Valenciennes 4-0.

Gedion Zelalem pojawił się boisku w 72. minucie w miejsce Torino Hunte'a. Zelalem nie będzie miło wspominał tego meczu, gdyż Venlo, do którego jest wypożyczony przegrało z Dordrecht 2-5.

Dan Crowley rozegrał 90. minut, lecz drużyna Anglika, Go Ahead Eagles, przegrała ze Zwolle 1-3.

Kelechi Nwakali zagrał całe spotkanie, a Maastricht zremiswał 1-1 z Telstar. Stefan O'Connor, który również jest wypożyczony do Maastricht cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

WypożyczeniaPamiątki kibica Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Szewa7 komentarzy: 566 21.03.2017, 17:41

A co z Campbellem?

kanonier21afc komentarzy: 1966 21.03.2017, 12:42

Większość tych młodych zawodników powłuczy się na wypozyczeniach a później zostaną sprzedani.

Lucas6Z komentarzy: 1621 21.03.2017, 09:49

Toral zjada tych śmiesznych Iwobich o ramseyach nie wspominając.

Radek97 komentarzy: 1050 20.03.2017, 23:34

Moim zdaniem fajnie to wyglada,zawsze cos nowego a przeciez za jakis czas mozna wrocic do poprzedniego stylu lub wymyslic cos innego.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 20.03.2017, 23:19

Wilshere coś ostatnio przestał wybiegać w podstawowym składzie, ciekawe czym to jest spowodowane, obniżka formy?
Toral podobno podpisał z Arsenalem nową umowę, może wreszcie Wenger chce go sprawdzić w pierwszej drużynie? W końcu on za chwilę będzie miał już 22 lata na karku.

Argudo komentarzy: 3246 newsów: 2 20.03.2017, 22:40

Kurczę, nie wiem, starsza wersja raportu jakoś bardziej mi pasowała. Było bardziej przejrzyście - można było od razu zobaczyć kto, ile minut itd.

quality komentarzy: 104 20.03.2017, 22:19