Raport z wypożyczeń: Czyste konto Ospiny

Raport z wypożyczeń: Czyste konto Ospiny 14.01.2019, 19:06, Tomasz Kowalski 11 komentarzy

Czterech wypożyczonych zawodników Arsenalu wystąpiło w swoich klubach.

David Ospina

Napoli 2-0 Sassuolo, Puchar Włoch

David Ospina rozegrał całe spotkanie i zanotował czyste konto, dzięki czemu Napoli zwyciężyło z Sassuolo 2-0. Arkadiusz Milik otworzył wynik, a następnie asystował przy golu Fabiana Ruiza.

Calum Chambers

Burnley 2-1 Fulham

Anglik rozegrał całe spotkanie, jednak nie uratował Fulham przed utratą trzech punktów w meczu z Burnley. Andre Schürrle wyprowadził The Cottagers na prowadzenie, jednak kilkanaście minut później jego drużyna strzeliła dwie bramki samobójcze.

Krystian Bielik

Charlton Athletic 3 - 0 Shrewsbury Town

Bielik zszedł z boiska w 81. minucie, zaś jego drużyna wróciła z tarczą w swoim spotkaniu League One. Lyle Taylor, Darren Pratley oraz Karlan Ahearne-Grant znaleźli się na liście strzelców.

Kelechi Nwakali

Porto II 1 - 0 Vitoria Guimaraes

Nwakali biegał po murawie przez 60 minut, a jego klub zwyciężył z Vitorią Guimaraes w ostatnich minutach meczu. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Madi Oueta.

Wypożyczenia autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511117.01.2019, 01:04

Ospina przecież nie będzie siedział na ławie, a wątpię by Emery zrezygnował z Leno. Tu trzeba będzie bramkarza kupić, albo rotować z Martinezem.

GROMALL komentarzy: 509015.01.2019, 11:05

Ooooospina!!!

KingAugust komentarzy: 88814.01.2019, 23:57

Cieszą dobre występy wypożyczonych graczy, niech jeszcze główny skład zacznie grać na poziomie i będzie cacy.

kuzguwu komentarzy: 538414.01.2019, 23:41

@Patriko: Chyba, że De Gea z meczu na Emirates w porzednim sezonie, albo z wczoraj z Wembely.

Patriko komentarzy: 526914.01.2019, 23:20

Wy tak serio z tym Ospiną? przecież tu nawet jakby był De Gea to by był problem z traceniem bramek

tyson880 komentarzy: 1049614.01.2019, 22:48

Dobrze, że wypożyczamy piłkarzy.

Mixerovsky komentarzy: 2256 newsów: 1614.01.2019, 22:02

Nie zmienia to faktu, że Leno jest przeciętny.

Traitor komentarzy: 10295 newsów: 2414.01.2019, 20:48

Ospina w rytmie meczowym>Leno>Czołgista

Papaciok komentarzy: 438714.01.2019, 20:21

Fajne te Fulham XDDD

Jacek1s komentarzy: 764614.01.2019, 19:17

@lordpat: No tak bo jak przed Ospiną stoi Koulibaly z Maksimoviciem to na pewno Ospina wykonuje lwią część w obronie.
To tak samo jakby w Arsenalu grał Koulibaly z Sokratisem, a za nimi Malarz i by grali przeciwko Evertonowi, Malarz zachowuje czyste konto i okazuje się, że nagle Malarz jest prześwietny...

lordpat komentarzy: 336514.01.2019, 19:08