Raport z wypożyczeń

Raport z wypożyczeń 12.02.2010, 22:43, Wojciech Augustyniak 29 komentarzy

12 zawodników Arsenalu znajduje się na wypożyczeniach. Do Jacka Wilshere'a (Bolton Wanderers), Phillipe Senderosa (Everton), Jay'a Simpsona (Queen Park Rangers), Henri'ego Lansbury'ego (Watford), Kerrea'y Gilberta (Peterborough), Marka Randalla (MK Dons), Gavina Hoyte'a (Brighton), Sancheza Watta (Southend), Havarda Nordtveita (Nurnberg), Wojciecha Szczęsnego, Rhysa Murphy'ego (obaj Brentford) dołączył Kyle Bartley, który został wypożyczony do Sheffield United. Jak zwykle oficjalna strona Kanonierów podaje małe podsumowanie poczynań wypożyczonych graczy.

Phillipe Senderos

Szwajcar wszedł na boisko w ostatnich minutach meczu przeciwko Chelsea, gdzie jego Everton wygrał na Goodison Park 2:1. Dwie bramki strzelił Louis Saha, a gola dla Chelsea zdobył Florent Malouda.

Jack Wilshere

Jack zadebiutował w barwach the Trotters, w przegranym przez jego drużynę meczu z Manchesterem City 2:0. Pierwszą bramkę dla zespołu z City of Manchester Stadium strzelił Carlos Tevez z rzutu karnego a drugiego gola dorzucił były zawodnik Arsenalu, Emmanuel Adebayor. Warto dodać, że w barwach the Citizens zadebiutował wracający do Premier League Patrick Vieira.

Kyle Bartley

Kapitan zespołu rezerw zadebiutował w barwach Sheffield United i zagrał pełne 90 minut. Jego zespół przegrał na wyjeździe z Preston, prowadzonym przez Darrena Fergusona. Bramki dla Preston strzelili Jon Parkin i Matthew James. Honorowe trafienie dla the Blades zaliczył Mark Yeates. Zespól Sheffield tą porażką spadł na siódme miejsce.

Jay Simpson

Bramka Simpsona z 66. minuty nie uchroniła jego zespołu przed porażką z Ipswich Town. Bramki dla 'Tractors Boys' prowadzonych przez Roy'a Keane'a zdobyli David Norris i Daryl Murphy. Simpson strzelił swoją 10. bramkę w lidze, ale mimo wszystko jego QPR znajdują się 2 punkty nad strefą spadkową.

Mark Randall

Randall strzelił swoją pierwszą i zarazem honorową bramkę dla swojego zespołu. The Saints zdobyli prowadzenie za sprawą Rickiego Lamberta, zaraz potem bramkę samobójczą strzelił Dan Woodards. Bramka Randalla zmniejszyła rozmiary porażki, jednak nie na długo. Przed końcem strzelił Adam Lallana i ustalił wynik spotkania na 3:1.

Henri Lansbury

Lansbury zaliczył dwudziesty występ w sezonie. Dzięki wygranej nad Bristol City we wtorkowy wieczór jego Watford przesunęło się na 11 lokatę w lidze. Heidar Helguson wysunął swój zespół na prowadzenie już w 14. minucie, a 20 minut później wynik podwyższył Martin Taylor. Drużyna Malky'ego Mackay'a ma pięć punktów straty do szóstego Leicester City.

Kerrea Gilbert

Wprowadzony na 45 minut Kerrea Gilbert nie uchronił swojego zespołu przed porażką. Jego drużyna poległa 2:0 na Ninian Park z Cardiff City. Przed zakończeniem pierwszej połowy drużynę Bluebirds na prowadzenie wysunął Chris Burke, a Anthony Gerrard przypieczętował zwycięstwo Cardiff w 78. minucie spotkania. Peterborough cały czas zajmuje miejsce w strefie spotkowej, 12 punktów do miejsca, które ratuje przed spadkiem.

Gavin Hoyte

Gavin Hoyte obserwował z ławki mecz Brighton, które zremisowało 0:0 z Huddersfield. Dzięki temu remisowi jego zespół wygrzebał się ze strefy spadkowej.

Jack WilshereWojciech SzczęsnyWypożyczenia autor: Wojciech Augustyniak źrodło: Arsenal.com
szalen komentarzy: 198214.02.2010, 11:40

Miło słyszeć, że nasi strzelają bramki i zdobywają cenne doświadczenie.

Arnold14 komentarzy: 130714.02.2010, 09:49

Ja bym wypożyczył Bendtnera do Bundesligi. Jest wysokim dużym snajperem, tam by sie nadał... może do Hoffenheim albo wspomógłby moją kochaną Kolonie.

henry1996 komentarzy: 131713.02.2010, 21:58

wymieńmy bentnera za gerzesia rasiaka!! bedzie taniej a umiejętności te same!

Piotrex komentarzy: 112913.02.2010, 21:38

Kolejna bramka Simpsona cieszy w przyszłości mogą być z niego ludzie.

TheGunners25 komentarzy: 2013.02.2010, 18:36

Bardzo dobrze, że nasi piłkarze są na wypożyczeniu. Nic by to im nie dało, aby siedzieli u Nas na trybunach. Chociaż, gdy są na wypożyczeniu to się trochę ograją i zdobędą cennego doświadczenia.
Nie zgadzam się z poprzednikiem, aby wypożyczyć Duńczyka. Mamy kilku napastników i większość kontuzjowanych. No to kto by zagrał za naszego wysokiego napastnika?

evelred komentarzy: 369113.02.2010, 18:00

a nie da rady wypożyczyć łysego na realmadrid.pl?

lysy_msciciel komentarzy: 24513.02.2010, 17:50

Panowie a nie darady wypozyczyć gdzieś Bendtner???

na Arsenal jest za słaby a może się ogra albo jakiś klub go zechce kupić jak sobie pogra w Championship albo league one

pelek komentarzy: 214613.02.2010, 17:04

Jay

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 213.02.2010, 14:06

Fajnie że wszyscy tak szybko się ogrywają, życzę im jak najlepiej na wypożyczeniach.

kamel1886 komentarzy: 37313.02.2010, 13:57

simpson szaleje;p człowiek ratujący dupę QPR xD dobrze,że część z tych wypożyczonych odgrywa takie ważne role w tamtych zespołach;p im więcej doświadczenia tym więcej pożytku z nich bd u nas;)

Szef komentarzy: 1303513.02.2010, 12:17

Lansbury gra bardzo regularnie, 20 meczy to juz cos, a wiem ze ma umiejetnosci zeby wejsc do pierwszej druzyny

Theo_Fan komentarzy: 180713.02.2010, 11:43

Oby wiecej jeszcze grali powodzenia chłopaki :)

kjubol komentarzy: 101013.02.2010, 11:42

Bardzo dobrze, niech się ogrywają.

zuczek1987 komentarzy: 640313.02.2010, 11:16

ja nadal co do Simpsona nie jestem przekonany ;/ ale skoro strzela aż 10 goli w drużynie która broni się przed spadkiem to coś musi mieć w sobie

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3513.02.2010, 11:11

Kajtek_bl - widocznie Brentford nie grało, bo na arsenal.com o Szczęsnym nic nie było.

Kajtek_bl komentarzy: 7813.02.2010, 10:41

a Szczesny ktos cos wie?

ntn_17 komentarzy: 72013.02.2010, 10:20

dokładnie, Vela ma się czego uczyć od Simpsona, chłopak ma duży potencjał i na pewno będzie gwiazdą ;)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223713.02.2010, 10:14

Wilshere i Simpson to prawdziwa przyszlosc , beda napewno tworzyc swietny duet , naprawde beda postrachem ;D

rol18 komentarzy: 192913.02.2010, 09:52

No niezle :]

zuczek1987 komentarzy: 640313.02.2010, 04:07

no to jestem pod wrażeniem naszych wychowanków :)

kubss komentarzy: 46113.02.2010, 01:38

No chłopaki sobie radzą ;)

pedro61 komentarzy: 219913.02.2010, 01:37

Ciekawe,czy z zawodników obecnie wypożyczonych dałoby się zbudować-w 2-3 lata-drużyne,która mogłaby grać w PL.

Arsenal1994 komentarzy: 749713.02.2010, 00:20