Raport z wypożyczeń

Raport z wypożyczeń 16.09.2018, 16:35, MVTI 18 komentarzy

Arsenal w letnim okienku transferowym wypożyczył sześciu zawodników do innych klubów, by ci zaczęli regularnie grać w pierwszym zespole i zyskali cenne doświadczenie, które może zaowocować w przyszłości. Oto, jak poradzili sobie wypożyczeni Kanonierzy w miniony weekend.

David Ospina - SSC Napoli

Kolumbijczyk całe spotkanie przeciwko Fiorentinie przesiedział na ławce rezerwowych. Jego miejsce pomiędzy słupkami zajął Orestis Karnezis. Drużyna Ospiny wygrała spotkanie 1:0 po golu Insigne. Napoli znajduje się na 2. miejscu w ligowej tabeli.

Takuma Asano - Hannover 96

Japończyk zagrał 65 minut w przegranym 2:3 meczu z RB Lipsk. Nie zdołał strzelić gola i zanotować żadnej asysty. Hannover zajmuje 13. miejsce w Bundeslidze.

Matt Macey - Plymouth Argyle

Anglik zagrał pełne 90 minut w przegranym 0:1 spotkaniu z Blackpool. Drużyna 24-latka znajduje się na ostatnim miejscu tabeli w League One i jest zagrożona spadkiem do niższej dywizji rozgrywkowej.

Calum Chambers - FC Fulham

Anglik przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych, a jego koledzy ulegli Manchesterowi City 0:3. Fulham okupuje 15. lokatę w tabeli ligowej.

Krystian Bielik - Charlton Athletic

Polak nie znalazł się w kadrze meczowej na wygrane 2:0 spotkanie z Bradford z powodu kontuzji. Zespół Bielika zajmuje 7. miejsce w League One.

Reiss Nelson - Hoffenheim

Anglik zagrał 18 minut w przegranym 1:2 spotkania z Fortuną Dusseldorf, gdzie zdołał zdobyć swoją debiutancką bramkę w barwach nowego zespołu. Hoffenheim zajmuje 11. lokatę w Bundeslidze.

David Ospina Takuma AsanoWypożyczenia autor: MVTI źrodło: transfermarkt.de
Womanizer komentarzy: 986317.09.2018, 14:46

Chambers jak sie nie przebije w Fulham to IMO po powrocie powinni mu od razu drzwi wyjściowe pokazać w klubie.

kuzguwu komentarzy: 536717.09.2018, 14:37

Cieszy gol Nelsona, teraz tylko czekać aż zacznie wychodzić w podstawie u Nagelsmanna.

Leehu komentarzy: 1049617.09.2018, 12:22

@Nomad: Ja wiem Bielik nie zagrał przez kontuzje, Nelson wchodzi do zespołu i strzelił bramkę, Macey gra w Plymouth, szczerze myślałem że jest młodszy, no ale nie jest jeszcze stary więc może pogra w tym Arsenalu kiedyś. Chambers grywa od czasu do czasu w tym Fulham, a Ospina i Asano to raczej na wylocie... Japończyk to w ogóle ma pozwolenie na pracę w Anglii?

Tylko to miałem na myśli.
Normalnie strach się bać co my mamy zakontraktowane i w jakich ekipach mają oni problemy

Ospina
Kolumbijczyk całe spotkanie przeciwko Fiorentinie przesiedział na ławce rezerwowych

Gryzek komentarzy: 379616.09.2018, 20:22

To Asano jeszcze jest „nasz”? Myślałem, że gdzieś go opchnęliśmy.

Arsenal2004 komentarzy: 353816.09.2018, 19:45

@fabregas1987: jak w następnym okienku znów nie kupimy skrzydłowego to bym go zostawił bo nikogo lepszego na tą pozycję nie mamy.

fabregas1987 komentarzy: 2570616.09.2018, 19:09

Super, że Nelson strzelił, oby grał jak najwiecej i w przyszłym sezonie może u nas być ważnym zawodnikiem.

lucasnoline komentarzy: 541416.09.2018, 18:18

Ilość zawodników z potencjałem, którzy zostali przez nas wypożyczeni, jest po prostu żałosna.

Arsenal2004 komentarzy: 353816.09.2018, 17:50

@lukasz845: nie zobacz że w pierwszym komentarzu mam błąd

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 216.09.2018, 17:31