Raport zdrowotny: Dobre wieści przed sobotnim meczem

Raport zdrowotny: Dobre wieści przed sobotnim meczem 02.04.2015, 16:34, 25 komentarzy

Arsene Wenger wypowiedział się na temat stanu zdrowia jego podopiecznych przed sobotnią batalią z Liverpoolem:

O Wilsherze, Artecie, Debuchym i Diabym...

Zagrali we wtorek i wszystko przebiegło dobrze, a po spotkaniu nie pojawiły się żadne problemy zdrowotne. Wrócili do normalnych treningów, ale nie weszli jeszcze na najwyższy poziom, co jest oczywiście zrozumiałe. Długo znajdowali się poza grą i pozytywnie zaskoczyli mnie swoją kondycją oraz jakością.

O ich obecności w składzie na sobotnie spotkanie...

Czy włączę któregoś z nich do meczowej osiemnastki? Nie wiem, jeszcze nie zdecydowałem.

O tym, jakie znaczenie będzie miało ich doświadczenie...

Zawsze chcesz, by wszyscy twoi piłkarze byli dostepni na ostatnie miesiące sezonu. Regularność odegra kluczową rolę w ich ewentualnym sukcesie, a dobrze mieć do dyspozycji cały skład.

O Chamberlainie i Welbecku...

Alex nie wróci na starcie z Liverpoolem, a Danny, który podczas przerwy reprezentacyjnej nabawił sie kontuzji kolana, ma na to szansę.

Abou DiabyMathieu DebuchyRaport zdrowotny autor: źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 505903.04.2015, 18:11

Super wiadomości. Oby tylko Danny zagrał, bo ostatnio prezentuje się "całkiem, całkiem".

kubex komentarzy: 500803.04.2015, 11:12

Mocna paka, mocna ławka - jakby była forma to jesteśmy w stanie wszystkich pokonać.

GROMALL komentarzy: 507403.04.2015, 10:29

Nie wierzę,że doczekałem takiej chwili :)

mar12301 komentarzy: 2160603.04.2015, 00:20

Bardzo dobre wieści. Przyda się pełna kadra na końcówkę sezonu. Oby tylko nikt szybko nie wypadł.

kaman17 komentarzy: 357502.04.2015, 22:52

Mourinho nie zlekceważy nikogo, chłop głupi nie jest. Jeżeli rozpatrujemy takie przypadki to prędzej szczęścia trzeba szukać u przeciwników Chelsea, ze sie zmotywują na 500% i będą gryźć ta trawę, żeby tylko nie przegrać, a nie liczyć na to, ze Chelsea oleje sobie mistrzostwo.
Najlepiej to nie zawracać sobie tym głowy, ważne żebyśmy swoje mecze wygrywali.

Thierry77 komentarzy: 312702.04.2015, 21:51

Wreszcie skład praktycznie pełny. Powiem tak, szanse niewielkie, ale jak tak Mourinho zlekceważny jakichś rywali i Chelsea potraci punkty to kto wie...
Jeszcze mecz na ES z nimi, walczymy !

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49479 newsów: 38902.04.2015, 21:46

Na końcówkę sezonu możemy mieć najsilniejszy skład z możliwych.

Dawid04111 komentarzy: 12115 newsów: 1402.04.2015, 20:24

Bardzo dobra informacja. Pytanie tylko ile Diaby wytrzyma.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2202.04.2015, 19:55

Diaby! Dobra informacja. Jak może to gra na dość wysokim poziomie. Oby tylko wytrzymał.

polishbrigadesx komentarzy: 892002.04.2015, 19:41

wszyscy prawie zdrowi cud ;) Wenger teraz będzie miał kłopot bogactwa ale się doczekaliśmy ;)

FadeIn komentarzy: 354702.04.2015, 19:41

Co to za pan na zdjęciu ?

AaronLieber27 komentarzy: 612602.04.2015, 19:35

A Gnabry juz ponad rok pauzuje

harry86 komentarzy: 66602.04.2015, 19:10

A więc tak wygląda Abou Diaby O.o

Wielkie rzeczy dzieją się na naszych oczach, zobaczymy jak długo nasi gracze ''wytrzymają'' bez kontuzji.

Master10 komentarzy: 9210 newsów: 302.04.2015, 18:37

Welbeck z pewnoscia sie przyda w spotkaniu z Liverpoolem, a Oxa to jakos nigdy mi nie zal ;]

rysiek098 komentarzy: 248902.04.2015, 18:34

Chyba czeka nas dobra końcówka sezonu. Wydaje mi się, że przy dobrej grze z niemalże całkowicie zdrowym składem stać nas na vice mistrza.

Ashburton komentarzy: 363902.04.2015, 18:07

Aż sam w to mnie wierzę.

Gunner48 komentarzy: 792902.04.2015, 17:36

02.04.2015 nowe święto Arsenalu! Cieszę się, że dożyłem takiego momentu!

rayuuuu komentarzy: 307002.04.2015, 17:26

To wyjaśnia, czemu nie grał w ostatnim meczu Anglików.

Calypso komentarzy: 133902.04.2015, 17:16

Nie wiedziałam, że Welbz ma kontuzję. A z Ramseyem jednak wszystko w porządku?

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093402.04.2015, 17:11

Welbeck kontuzja? Nawet nie wiedziałem, ale oczywiście wszystkie te przerwy reprezentacyjne kończą się problemami. Na szczęścnie to nic poważnego

mitmichael komentarzy: 4866202.04.2015, 17:01

Coraz lepiej

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 102.04.2015, 16:55

Niemozliwe prawie wszyscy zdrowi nawet Diaby !

mlody13 komentarzy: 337402.04.2015, 16:47

Welbz bez względu na to czy ma jakiś uraz czy nie, powinien i tak zacząć na ławce.
Skład @V97 jest idealny :)

Szogun komentarzy: 23843 newsów: 302.04.2015, 16:44

To żyje. To naprawdę żyje.

Verminator97 komentarzy: 1487902.04.2015, 16:40

Świetnie, że na tą wymagającą końcówkę sezonu wszyscy powali wracają do pełni sił. Wygląda na to, że z pełnym obciążeniem na obecną chwilę nie trenuje tylko Ox, co u nas rzadko się zdarza. A więc liczę na taki skład w sobotę:

Ospina
Bellerin - Gabriel - Kosa - Nacho
Koklę - Aaron
Mesut - Santi - Alexis
Giroud

Jak Welbz ma nawet drobny uraz to niech zacznie na ławce.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz lutego wybór redaktorów Shkodran Mustafi
Shkodran Mustafi
7.56
Gracz lutego wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl