Raport zdrowotny przed meczem z Crystal Palace

Raport zdrowotny przed meczem z Crystal Palace 09.01.2020, 16:28, Eryk Szczepański 19 komentarzy

Już w sobotę Arsenal zmierzy się z ekipą Crystal Palace w ramach 22. kolejki Premier League. Sztab medyczny Kanonierów przedstawił sytuację kadrową zespołu przed tym spotkaniem:

Hector Bellerin
Naciągnięte prawe ścięgno udowe. Zostanie poddany badaniom przed sobotnim meczem.

Calum Chambers
Zerwane więzadło krzyżowe przednie lewego kolana. Operacja zakończyła się pomyślnie, rehabilitacja potrwa od 6 do 9 miesięcy.

Kieran Tierney
Zwichnięte prawe ramię. Operacja zakończyła się pomyślnie, rehabilitacja potrwa około 3 miesięcy.

Raport zdrowotny autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
DoomSlayer komentarzy: 340310.01.2020, 10:27

Bellerin się zastanawia: Czy być piłkarzem czy modelem.

elmagical96 komentarzy: 510.01.2020, 00:04

Ten Bellerin to chyba ciągle 50/50...

aaron komentarzy: 229709.01.2020, 22:50

Meunier z PSG ma kontrakt do końca sezonu. Można go wyciągnąć za grosze, a to całkiem niezły obrońca w dobrym wieku.

NineBiteWolf komentarzy: 11617 newsów: 4909.01.2020, 20:56

Szkoda, że akurat obaj boczni obrońcy są kontuzjowani w tym samym czasie, to dość mocno przeszkadza w grze ofensywnej. Oby Bellerin wrócił szybko, zobaczymy, czy odzyska swoją formę sprzed kilku sezonów.

fabregas1987 komentarzy: 2096609.01.2020, 20:46

Bellerin przed każdym meczem od miesiąca zostaje poddany badaniom...

mlody323323 komentarzy: 49709.01.2020, 19:50

Pierwsze słyszę by zwichnięcia leczyli 4 miesiące... :O czym oni to leczą w tym Arsenalu ,... No panowie szanujmy się ,znajomy zwichnal kostkę jak schodził że schodów poszedł do lekarza dostał zwolnienie i za dwa tygodnie do roboty xd

Patriko komentarzy: 285909.01.2020, 19:30

Tak swoją droga mamy 2k20 i naprawdę sprawdzenie co kto gdzie kiedy i ile zagrał zajmuje mniej niż napisanie komentarza

Patriko komentarzy: 285909.01.2020, 19:28

Ostatni mecz który zagrał dla nas Hector to 90 minut w przegranym starciu z Brighton 5 grudnia, swoją droga śmieszą mnie wróżby, że chłop już będzie kończył karierę i nic nie osiągnie xD

mitmichael komentarzy: 4866209.01.2020, 19:07

Wydawało mi sie, ze był ale sprawdzam teraz i nawet na ławce nie siedział, musialo mi sie przywidziec, no coz

Elastico07 komentarzy: 767809.01.2020, 19:07

@mitmichael napisał: "Bellerin grał z Leeds"
Kiedy? Bo nie przypominam sobie.

macc komentarzy: 469909.01.2020, 18:41

@mitmichael napisał: "Bellerin grał z Leeds"

???

mitmichael komentarzy: 4866209.01.2020, 18:12

Ostatnio było 7 bodajze w tym 6 obroncow, teraz tylko trzech zostalo wiec jest plus. Bellerin grał z Leeds czyli tez moze byc brany pod uwage tylko jest po kontuzji i moze jeszcze nie miec siły zeby grac w PL. Na szczescie Martinelli wrocił, kto by sie spodziewał, ze bedzie tak wazna postacia w tym sezonie

kuzguwu komentarzy: 222809.01.2020, 18:05

Na szczęście AMN daje radę na PO, chociaż zdrowy drugi PO też by się przydał.

Montoya komentarzy: 54809.01.2020, 17:52

Szkoda że Hector Bellerin tak długo dochodzi do siebie, bardzo by się przydał.

sidtsw komentarzy: 225709.01.2020, 17:47

Spokojnie. Nie skreslac jeszcze nikogo i bellrin i tirney dojdą do siebie. Młode chlopaki. Milik dwa razy wiezadla zerwal i smiga.

Suchar2296 komentarzy: 1109.01.2020, 17:15

jak dla mnie beller juz zakonczył kariere. po ciezkiej kontuzji zagrał ile ? mecz lub dwa podliczajac minuty boiskowe, i naciagnal sobie miesien... sorki , wierzyłem w chlopa bo to *****isty PO jest.

prezes77 komentarzy: 62909.01.2020, 16:55

Nie dość ze mamy slabiutka obrone to jeszcze wszyscy kontuzjowani to obrońcy ehh jak żyć

tomash473 komentarzy: 112109.01.2020, 16:54

Szkoda Caluma i Tierneya. Szczególnie chciałbym zobaczyć jak Tierney prezentowałby się pod wodzą Artety. Ciekawy też jestem czy Hector będzie w stanie coś więcej z siebie wykrzesać.

Kowal96 komentarzy: 1579609.01.2020, 16:42

Zdrowiej Calum :/

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz lutego wybór redaktorów Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
7.56
Gracz lutego wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl