Raport zdrowotny przed meczem z Preston North End

Raport zdrowotny przed meczem z Preston North End 05.01.2017, 11:29, Mateusz Michalowski 34 komentarzy Arsene Wenger przedstawił najnowsze informacje o stanie zdrowia swoich zawodników przed sobotnim meczem w FA Cup przeciwko Preston North End.

O Lucasie Perezie…
Może być problem z jego występem w sobotę. Podczas meczu z Bournemouth, Lucas nabawił się kontuzji kostki. Musimy się jeszcze temu przyjrzeć i poważnie zastanowić

O Coquelinie…
Francis wypada na 3-4 tygodnie. Dzisiaj będzie miał prześwietlenie, może przyniesie ono jakieś lepsze wieści. W przypadku kontuzji ścięgna udowego zawsze trzeba jednak liczyć trzy tygodnie.

O Ozilu…
Mesut wraca dzisiaj do treningów. Będzie jednak pod stałym nadzorem lekarza. Spędził w łóżku ostatnie 2 tygodnie, więc nie wyobrażam sobie, żeby był gotowy na sobotnie spotkanie.

O Koscielnym i Alexisie…
Dam odpocząć tej dwójce. Ostatnio Laurent dwa razy zgłaszał problem z udem, więc to dobry czas, żeby odpoczął. Alexis również zostanie w Londynie. Do bramki wraca Ospina, reszta drużyny powinna być gotowa.

Francis CoquelinLucas PerezMesut OezilPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Michalowski źrodło: arseblog.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 komentarzy: 1354 06.01.2017, 02:22

Perez znowu kontuzja?? Eh...

I te 3 tygodnie co do Coqa, to wiadomo już, że wypadnie pewnie na 2 miechy przynajmniej.

drewniane_krzeslo komentarzy: 896 05.01.2017, 21:20

Trzeba w tym meczu oszczędzać kluczowych graczy i postawić na młodzież.

mitmichael komentarzy: 40061 05.01.2017, 20:11

Coraz gorzej na szczescie teraz FA Cup z troche słabszym rywalem to kto ma sie wykurowac moze sie wykuruje na Swansea. Gdzieliscie rotacji? to beda, szkoda tylko, ze znowu przy kontuzjach

timiiiii komentarzy: 265 05.01.2017, 18:58

Jacek odchodzi do "malutkiego" Bournemouth i cudownie gra juz wiecej niz w 3 poprzednich sezonach u nas... a w AFC rok w rok to samo. jeszcze chwila i znow bedziemy grac juniorami w lidze.

albo ktos tu jest zbyt uparty zeby przyznac sie do bledu albo poprostu stracil rozum...

emes37 komentarzy: 46 05.01.2017, 18:56

@ljunberg77
Już też kiedyś o tym wspominałem, ze wielkiemu Wu nie mozna nic powiedzieć czytakem o tym gdzies w wywiadzie, co do reszty tez się zgadzam
.

stahustaszku komentarzy: 131 05.01.2017, 18:19

@ljunberg77

W pełni się zgadzam ale w sumie potwierdziłeś moje słowa. Mamy fachowców od danych dziedzin (poza managerem do transferów po odejściu Deana i to widać) i brakuje nam po prostu asystenta Wengera, który by nim wstrząsnął i podpowiedział to i owo.

Nie wiem jak z jego wiedzą taktyczną ale np. taki Vieira mógłby być super asystentem Wengera, tylko problem z Wengerem jest taki, że jemu chyba ciężko jest dogadać się z kimś młodszym, z mniejszym doświadczeniem, który mu powie co ma robić w danej dziedzinie.

Serio uważam, że Dean i inny asystent z jajami i wyglądało by to całkiem całkiem inaczej.

james68 komentarzy: 437 05.01.2017, 16:37

a walcott ?

ljungberg77 komentarzy: 782 05.01.2017, 15:34

ja bym tu nie marudził na nasz staff bo mamy jeden z najlepszych na świecie od trenera bramkarzy, przez promoraka od taktyki, szefa sztabu medycznego co pracuje przecież dla kadry narodowej i nawet tego amerykańca od fizjologii i przygotowania wydolnościowego...
problemem jest arbitralność Wengera - kiedyś napisałem że uparty jak osioł to dostałem ostrzeżenie od admina...
każdy, zwłaszcza z byłych ludzi Arsenalu, mówi to samo jak poczytacie: z Francuzem nie ma dyskusji a jak mu się ktoś narazi jak kiedyś merson, czy teraz szczęsny/wilshere to już po nim..., wie zawsze lepiej, ma też mimo lat pewne parcie na szkło bo to on jest tu największą gwiazdą i wątpię żeby kiedyś kupił jakieś np. medialnego piłkarza jak pogba itp., zlewa totalnie krytykę z zewnątrz(to akurat dobre) ale nie przyjmuje argumentów ani krytyki od tych "swoich" i tu niestety jest pies pogrzebany zwłaszcza jeśli chodzi o rotację w składzie - kiedyś Wenger szokował w tym całą ligę i 18latkami dochodził do półfinałów pucharu ligi czy kokakoli i dzięki temu realnie w lidze naprawdę liczyliśmy się do końca - teraz zajeżdża po prostu tych kościelnych, bellerinów i sanchezów i wierzcie mi, nie ma cudów, kontuzje mięśniowe nas zabiją najdalej za 2 miesiące, będą padać jeden po drugim akurat jak ruszą na poważnie puchary i finisz ligi :/

stahustaszku komentarzy: 131 05.01.2017, 15:10

*Odpowiada Papa czy ktoś inny...

Ogólnie uważam ze problemy w naszej drużynie zaczely się od Deina i jego odejścia z klubu. Od tamtego momentu w kwestii transferów dzieje się bardzo źle a wiadomo ze w tej dziedzinie gość był prze kozakiem.

Podobnie z taktyka i innymi rzeczami związanymi z grą druzyny (przygotowanie mentalne, taktyczne, dobór personalny) to największe jaja zaczęły się dziać od momentu odejścia Ricea. Jesczze kiedyś to wyglądało był WengerBall, było reagowanie taktyka na zmiany w trakcie meczu itd bo ktoś potrafił Wengerowi powiedzieć to i owo i trochę mu sensownie pomoc, tym bardziej ze z roku na rok Papcio ogarnia coraz mniej ciągle zmieniający się futbol. Steve Bould to chyba nie jest najlepszy asystent na świecie.

Przydałby się Wengerowi ktoś młody z jajami i wiedza taktyczna. Ktoś kto mu pomoże. Ktoś kim jest Buvac dla Kloppa ( tylko on jest za cichy bo za motywację odpowiada pozytywny wariat Klopp ale taktyczny geniusz - u nas z kolei potrzeba kogoś takiego tatycznie ale jeszcze z umiejętnością motywacji).

Wtedy dla mnie Wenger może zostać i z 5 lat jeszcze bo ma to coś i swoją wizję futbolu ktora uwielbiam (Wengerball i wyszukiwanie mlodych nieznanych graczy). Ale do tego potrzeba mu kogoś do pomocy w kwestii transferów (jak Dein) i asystenta który będzie go wspierał w coraz nowoczesniejszych rozwiązaniach futbolowych a po paru latach może i przejmie od niego drużynę. Inaczej nic się nie zmieni...

stahustaszku komentarzy: 131 05.01.2017, 13:53

Czasami mam wrażenie że nie tylko Wenger jest winien obecnemu stanowi rzeczy...

Ok przede wszystkim dobór personalny do meczu to jego wina, przesypiane okienka transferowa i dziwny wybór graczy także, brak taktyki również, słaba motywacja zawodników także ale kwestia przygotowania fizycznego naszych zawodników i ich podatność na kontuzje to zarówno jego wina (on zatwierdza przygotowania do sezonu, wybiera poszczegolnych pilkarzy do danego meczu) ale przecież ktoś za to przygotowanie fizyczne odpowiada.

Myslałem że jak przyjdzie ten fachowiec Shad Fotyshe to coś się zmieni i rzeczywiście czasami jest lepiej (Giroud, Lucas szybciej wrócili niż musieli) ale ogólnie jest tragedia. I pytanie czy za taki stan rzeczy pomimo fachowca w dziedzinie jakiego posiadamy, nie odpowiada Papa...

fiesto komentarzy: 124 05.01.2017, 13:40

na miejscu Wenger ktory zapewne nie chce nikogo kupywac wkoncu bym wykorzystal potencjal naszych mlodzikow

Fabri4 komentarzy: 4987 newsów: 47 05.01.2017, 13:30

Nic się nie zmienia. Rok w rok to samo. Jack chociaż sobie pogra cały sezon, u nas zapewne leczył by się już 3 miesiąc.

PawloPro komentarzy: 613 05.01.2017, 13:27

Przydałby się Jack :P.

dissault komentarzy: 3110 05.01.2017, 13:20

on the team news…
Coming back, the closest is Walcott but he is still not ready, Gibbs will not be ready so I don’t think will be coming back into the squad.

on Santi's recovery…
At the moment, he is far [from returning]. It’s not going as quickly as I imagined it, so certainly in January he will not come back.

dissault komentarzy: 3110 05.01.2017, 13:18

pasowałoby uzupełnić tego newsa albo dodać nowy bo na arsenal.com jest dużo bardziej szczegółowy..

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 05.01.2017, 13:15

Ciekawe co Wenger wymyśli na sobotę, ale awans powinien być niezagrożony. W następnym ligowym meczu środek: Xhaka-Ramsey :o Rób transfery Papa!

Oldgunner3 komentarzy: 6828 05.01.2017, 13:11

Znowu parodia z tymi kontuzjami - nie wiem doprawdy jak to robią spurs czy chelsea,że niemal non stop mają max. skład?!Gdyby nam się to raz udało to może byłaby szansa nawet na tytuł.A tak jak zwykle styczeń/luty - mnóstwo kontuzji i koniec marzeń o czymś wielkim.

thegunner4life komentarzy: 3133 05.01.2017, 13:07

No strasznie ten mecz z Wisienkami nas dobił. Cały skład w szpitalu ;( Peraz ładnie wchodził z ławki benc nie ma go, Ozil pewnie szybko się wykuruje, brakuje go nam. Coq to pewnie za 2 miesiące, więc Xhaka musi wylać sobie kubeł zimnej wody na łeb, żeby nie dostać czerwonej kartki. Dobrze, że Kościelny to nic poważnego.

simpllemann (redaktor) komentarzy: 39499 newsów: 227 05.01.2017, 13:05

Szkoda Pereza. Prezentuje się dobrze, a może wylecieć na dłużej.

zly_kanonier komentarzy: 2068 05.01.2017, 13:03

Typowe 3 tygodnie hmmm

Patrick1610 komentarzy: 409 05.01.2017, 12:59

Witowo95, tez nie jestem fanem Ramseya na skrzydle. W zasadzie to w ogole nie bardzo jestem jego fanem gdy jest w takiej formie jak ostatnie 2 lata

Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 05.01.2017, 12:51

Mam nadzieję, że Coq będzie dostępny na dwumecz z Bayernem bo inaczej lipa. Na bramce chciałbym zobaczyć Ospinę,a co do Lucasa to niech lepiej posiedzi na ławce skoro nie ma pewności. Nie ma co ryzykować.

@Patrick1610: Każdy na skrzydle byle nie Ramsey.

prezes77 komentarzy: 182 05.01.2017, 12:45

Za miesiac mecz z Bayernem a Coq moze nie zagrac ,Cazorla tez bedzie mial ciezko , kiepsko widze srodek pola

Patrick1610 komentarzy: 409 05.01.2017, 12:40

zapomnialem o elnenym...

a co z walcottem?

Patrick1610 komentarzy: 409 05.01.2017, 12:39

Ciężko przewidzieć skład. Nie wiadomo co z AOC i Walcottem. Nie zagra na pewno Sanchez, Ozil, Koscielny, Coquelin. Perez pewnie też nie. Na stoperach może zagrac Mustafi i Gabriel albo nawet Holding czy Mert. Wydaje mi się, że Wenger wpuści któregoś młodego, no ale zobaczymy.

może tak?

.................Ospina
Bellerin Holding Gabriel Gibbs
............Xhaka Elneny
AOC ........Iwobi....... Ramsey
.................Giroud

Ławka: Welbz, Walcott, Mustafi, Adelaine, Maitland-Niles, Martinez

gunners007 komentarzy: 6208 05.01.2017, 12:36

Masakra, akurat w tym samym momencie Coquelin i Elneny muszą być niedostępni. To jest pech, jesteśmy skazani na środek Xhaka-Ramsey, na naszych najbliższych rywali to powinno wystarczyć, lecz oby nic się im przez ten czas nie stało bo Ramsey jest ostatnio kruchy, a nie mamy już zmienników.
Na Preston to my składu nie mamy, w środku pola może Bielik dostanie szanse bo nie ma kogo tam wystawić, a na podstawowych grajków musimy chuchać.

Gunerxxx komentarzy: 811 05.01.2017, 12:01

a nie przepraszam, zwracam honor. Bardzo dobra decyzja na FA Cup.

Gunerxxx komentarzy: 811 05.01.2017, 12:00

Daje odpocząć na mecz ze Swansea który gramy na wyjeździe i przydałby się najmocniejszy skład, a katował ich grając nimi w 2 ostatnich meczach u siebie.

kubex komentarzy: 4037 05.01.2017, 11:59

ale nam się kadra posypała... lista z meczu nam mecz coraz dłuższa... chyba ponad 1/3 kadry się leczy

kanonier21afc komentarzy: 1964 05.01.2017, 11:53

Jak Ozil leżał 2 tygodnie w łóżku to wychodzi na to że na WBA wyszedł z wyra żeby później znów się kurować

matek95 komentarzy: 755 05.01.2017, 11:46

Krucho wygląda teraz nasza kadra ...

lays komentarzy: 27616 05.01.2017, 11:46

A Walcott?

Diam51 komentarzy: 280 newsów: 47 05.01.2017, 11:36

Zaczyna się... Oby Perez wrócił na następny mecz ligowy.

cyniek1994 komentarzy: 409 05.01.2017, 11:34

Miejmy nadzieje ze z Coqiem tylko te 3 tygodnie a nie Magiczne 3 tygodnie Arsenalowskie.
Co do Kosy i Alexisa jak najbardziej przyda sie im odpoczynek, zwłaszcza Sanchezowi ostatnio chyba za bardzo sie zapalil i niech ochłonie po slabych wystepach Arsenalu

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady