Raport zdrowotny Tierneya i Luiza

Raport zdrowotny Tierneya i Luiza 09.08.2019, 13:47, Eryk Szczepański 33 komentarzy

Sztab medyczny Arsenalu przygotował raport zdrowotny dotyczący naszych nowych nabytków. Przypomnijmy, że wczoraj dołączyli do nas Kieran Tierney oraz David Luiz.

David Luiz
Weźmie udział w pełnym treningu przed niedzielnym meczem.

Kieran Tierney
Uraz pachwiny. Aktualnie kontynuuje leczenie. Przewidywany czas powrotu do pełnego treningu to 4-6 tygodni.

Raport zdrowotny autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Dawid04111 komentarzy: 12038 newsów: 1409.08.2019, 20:57

Nie wiem co dokładnie się dzieje z Tierneyem, ale:
- Jeśli to przepuklina pachwinowa to ma 2-3 miechy z głowy
- Jeśli to problem z biodrem (z którym już walczył w tamtym sezonie) to konieczna będzie operacja po której powrót do sportu nawet mając taką opiekę to niewiadoma.

Wspomnicie moje slowa.

Thoneick komentarzy: 52509.08.2019, 17:24

Przepuklina pachwinowa skośna :) chłopakowi wyrosło trzecie jajo :D a nie którym z naszych zawodników nie ma nawet jednego :D
Sam miałem taką. 2 miesiące odpoczynku :) chodź można było po miesiącu wracać do pracy.

Topek komentarzy: 13568 newsów: 12609.08.2019, 17:21

Tierney nawet jakby był zdrowy to by ot tak nie wjechał do pierwszego składu. Dobrze, że złapaliśmy mocny talent. Dużo mu raczej nie płacimy za leczenie.

kubex komentarzy: 496409.08.2019, 16:48

@macc: jakbyś czekał do zimy to byś się nie doczekał na żadnego zawodnika.

kamilo951456 komentarzy: 30509.08.2019, 16:37

Tutaj nagle 4-6 tygodni a sam zainteresowany gadał że czuje się ok i tylko czeka aby się doleczyć do końca i zacząć grać w koszulce Arsenalu. No nic zobaczymy. Kolasinac ogarnie ma lewej obronie gorzej z prawa bo ani chambers ani neils mnie nie przekonują

mitmichael komentarzy: 4842809.08.2019, 16:29

4-6 tygodni to jak on przeszedł badania xD

EroLDN komentarzy: 26809.08.2019, 16:15

A ja gdzieś czytałem, że Tierney na kontuzje biodra i że za tydzień ma wrócić do treningu. Hmm...

Forever4 komentarzy: 70409.08.2019, 16:05

Początek sezonu mamy bardzo ciężki, a wiemy jak Arsenal wchodził w sezon w ostatnich latach... Newcastle, Burnley, LFC, Tottki, Warford.

Pepe i Lacazetta zobaczymy pewnie dopiero w meczu z Burnley. Wątpie by Pepe w ogóle zaczynał pierwszych kilka kolejek od początku. Luiz pewnie wyjdzie już w niedziele, to doświadczony wyjadacz i szybko się dostosuje do nowych założeń.

10/15pkt - Będzie wynikiem do przyjęcia
12/15pkt - Będzie świetnym osiągnięciem
13/15 pkt - Emery jest geniuszem taktyki :D
15/15 pkt - Idziemy na mistrza :D

Na pewno po tych 5 kolejkach będzie już można stwierdzić w co celujemy w tym sezonie i na co stać ten zespół.
Jak na początku stracimy 6-8 pkt to będziemy to nadrabiać do grudnia...

NineBiteWolf komentarzy: 11360 newsów: 4909.08.2019, 15:44

Mam nadzieję, że problemy kadrowe w pierwszych tygodniach nie zepsują nam całego sezonu, inauguracyjny mecz może być dość trudny z taką ilością kontuzji. Oby udało się prześlizgnąć przez następne 5-6 kolejek, później powinno być już z górki.

Elastico07 komentarzy: 695309.08.2019, 15:35

Luiz wyjdzie w 1 składzie.Martwi możliwy brak Lacazetta i Pepe.Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć trio razem w ataku.

Forever_gunner komentarzy: 252109.08.2019, 15:34

Obrona przetrzebiona kontuzjami, cienko to widzę. Auba i Pepe będą musieli nastrzelać trochę bramek, żeby zniwelować braki w defensywie.

darek250s komentarzy: 7614 newsów: 409.08.2019, 15:28

@Fabri4 napisał: "Czyli dobrze ktoś pisał że będzie dopiero w październiku XD"

Tak to byłem ja. Nie dziękuj.

lordpat komentarzy: 174609.08.2019, 15:23

@toure2

Uraz przepukliny wystepuje, gdy przepuklina ulegnie uszkodzeniu.

Tierney zapewne ma przepukline pachwinowa ( domyslam sie po ponizszych komentarzach ), Wiec jest to jak najbardziej uraz pachwiny.

anolis komentarzy: 45809.08.2019, 15:15

Przypomina mi się od razu jak sprzedaliśmy w zeszłym roku Wilshere'a do WHU a on tam błyskawicznie złapał kontuzję i tyle no było widać. Z Tierneyem jest tak samo z tą różnicą że myśmy od razu kupili chorego i za znacznie większe pieniądze.

toure2 (zawieszony) komentarzy: 25009.08.2019, 15:05

Tierney ma kontuzje PRZEPUKLINY nie pachwiny.

fabregas1987 komentarzy: 2071209.08.2019, 14:53

Na razie jest komu grać na LO wiec spokojnie

Arsenal2004 komentarzy: 106309.08.2019, 14:52

Czemu tak wielu piłkarzy Arsenalu cały czas ma coś z pachwiną. To samo było rok temu.

Fozzie komentarzy: 21009.08.2019, 14:41

Brak transferów bidolenie, zrobione transfery...jeszcze większe bidolenie, a wystarczy spojrzeć co pisze angielska prasa, po zakończonym okienku. i nie jarają sie Rodrim, Van Bisaką, Maguirem, czy Ndombele, wszyscy zgodnie piszą... Arsenal – transfer window winners

macc komentarzy: 466509.08.2019, 14:34

@allshaq:

I to wszystko za jedyne 75tyś na tydzień.

Biedny Pepe i Ceballos, jak oni to ogarną? Do tego w przeciwieństwie do szkota nie mówią po angielsku, mam nadzieję, ze do maja się zaaklimatyzują.

allshaq komentarzy: 16809.08.2019, 14:24

a propos transferow last minute i wrzucania ich od razu do skladu (jak niektorzy proponuja z naszymi nowymi nabytkami), przypomne co niektorym okienko transferowe 11/12, sprowadzone w ostatniej chwili tuzy futbolu i jaki wklad i role odegraly w naszym klubie - andre santos, gervino, arteta, oxlade-chamberlain, jenkinson czy park...

Pampiszon komentarzy: 27509.08.2019, 14:19

Na pierwszą połowę sezonu trzeba zapomnieć o Tierneyu iBellerinie. Holding wejdzie w rytm też coś koło stycznia. Jak dobrze że mamy wszechstronnego Albanczyka gotowego ich zastąpić.

Fozzie komentarzy: 21009.08.2019, 14:19

Nie wiem czemu wszyscy zapominają o Kolasinacu, w grach przedsezonowych wyglądał bardzo dobrze.Moim zdaniem to on zacznie z Newcastle...

allshaq komentarzy: 16809.08.2019, 14:18

poczekac z transferem Tierneya do stycznia? to nie football manager, ze kupujesz goscia i od razu wrzucasz do skladu. tu trzeba czasu na aklimatyzacje, zakumplowanie sie, ogarniecie nowych treningow czy metod treningowych, zgranie sie z pozostalymi pilkarzami ze skladu. sam psychiczny proces zmiany klubu, nowego miejsca zamieszkania, przeprowadzenia sie niejednokrotnie z cala rodzina to ogromne wyzwanie. nie wspominajac o tym, ze Tierney bedzie leczony przez naszych klubowych lekarzy. a teraz wyobraz sobie, ze zmieniasz prace i wyjezdzasz do nowego miasta sam ot tak z dnia na dzien. jest stres? czy wolalbys opcje, ze miesiac wczesniej przeprowadzasz sie, poznajesz miasto, obyczaje i ludzi z pracy i powoli bezstresowo sie przyuczasz zanim zaczniesz wlasciwa prace. jest roznica?

don_god_kuchar komentarzy: 16509.08.2019, 14:16

@sickstick: Cały życie człowiek się uczy, nie wiedziałem, że podwójną przepuklinę można nazwać urazem pachwiny. Uraz pachwiny brzmi bardzo łagodnie w porównaniu z podkreśleniem "podwójna".

macc komentarzy: 466509.08.2019, 14:15

@sickstick:

Jego największym problemem jest biodro.

sickstick (zawieszony) komentarzy: 39609.08.2019, 14:07

W wywiadzie Tierney mówił że dochodzi do siebie po operacji przepukliny, a tutaj pisze że ma uraz pachwiny. @don_god_kuchar napisał: "Podwójna przepuklina i uraz pachwiny"
To jest chyba przepuklina pachwinowa, czyli jeden uraz ;)

lordoftheboard komentarzy: 454309.08.2019, 14:05

25 + 8 =33

To już można było tego Maguire podkrasc United ;)

LuCKaS_22 komentarzy: 509.08.2019, 14:00

Oj liczę mocno na Tierneya!

macc komentarzy: 466509.08.2019, 13:59

Tak jak mówiłem, Tierney wraca w październiku, czyli podstawa może w listopadzie lub grudniu, spokojnie można było poczekać z tym transferem do stycznia.

Sytuacja jest taka, że sezon startuje, a u nas na dzień dobry 8 niedostępnych z czego połowa z długoterminowymi kontuzjami.

kamil47 komentarzy: 148609.08.2019, 13:58

@don_god_kuchar: narzekania czas zacząć...

don_god_kuchar komentarzy: 16509.08.2019, 13:54

Tierney będzie w pełni sił na styczeń, zobaczycie.
Podwójna przepuklina i uraz pachwiny, przejście z Szkocji do Premier League to też nie jest tak hop siup. Czarno to widzę /:

sidtsw komentarzy: 224309.08.2019, 13:53

Chambers na prawa a Luiz w niedziele z Sokratisem

Fabri4 komentarzy: 7970 newsów: 4809.08.2019, 13:51

Czyli dobrze ktoś pisał że będzie dopiero w październiku XD

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
6.89
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl