Relacja Live z meczu Sheffield United - Arsenal

Relacja Live z meczu Sheffield United - Arsenal 31.10.2007, 19:50, Patryk Bielski 9 komentarzy

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy z jakichś powodów nie będą mogli oglądać dzisiejszego spotkania rozgrywanego w ramach meczu 4. rundy Pucharu Ligii pomiędzy Sheffield United, a Arsenalem do śledzenia relacji live, która rozpocznie się o godzinie 20:45.

Relację poprowadzi dla Was RahU. Z pewnością nie zabraknie emocji i miejmy nadzieję, że także bramek, szczególnie ze strony podopiecznych Arsene Wengera.

Kanonierzy.comRelacja Live autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Arsen258 komentarzy: 3391 newsów: 92701.11.2007, 17:25

Super relacja. oby więcej

fan92 komentarzy: 67201.11.2007, 01:29

hmm ciekawa relacja...

Ryba525 komentarzy: 401.11.2007, 00:33

Brawo xD xD
Dobry mecz .Nie moge sie doczekac meczu z Manchesterem zawaliscie bym sie cieszyl jakbysmy wygrali dreczyl bym kolegow z klasy ktorzy lubia Manchester

RahU (administrator) komentarzy: 2976 newsów: 207531.10.2007, 23:11

Dziękuje Magdaleno :D Polecam się na przyszłość :D No 2 a nawet prawie 3 mecze, bo z Liverpoolem się trochę spóźniłem ;)

iAMjustAgirl komentarzy: 66931.10.2007, 22:54

Mateuszu Twoje relacje są świetne (2 mecze na raz) :P psim swędem... zapiszę, zanotuję koniecznie... ;P

Oldgunner3 komentarzy: 730831.10.2007, 22:46

Rozstrzelane ostrza.Brawo młodzież.Jedziemy dalej.

madeira55555 komentarzy: 596 newsów: 1531.10.2007, 21:48

Super że nasz rezerwowy skład radzi sobie wyśmienicie!!! Chelsea wystawiła skład jakby mieli grać z Arsenalem-biedactwa :) Pozdrawiam Go Go Gunners

Karis7 komentarzy: 1674 newsów: 231.10.2007, 21:23

trzeba będzie polegać na relacji bo obejrzeć to nie bardzo :|

Aaarsenal komentarzy: 305731.10.2007, 20:05

Pewnym jest dla mnie że mecz obejrze na SpoCascie.Fajnie że jutro wolne wiec będąę mogł oglądnąć cały meczyk.Mam nadzieje że młodzi pokaża sie z dobrej strony!!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna