Rezerwy udanie kończą okres przedsezonowy

Rezerwy udanie kończą okres przedsezonowy 04.08.2011, 09:32, 19 komentarzy

Rezerwy Arsenalu zakończyły rewelacyjny okres przedsezonowy pokonując Dover Athletic 3-0. Zwycięstwo na stadionie The Crabble jest piątym tryumfem młodych Kanonierów w piątym meczu z rzędu jaki rozegrali.

Nadchodzący sezon dla rezerw The Gunners zapowiada się więc bardzo obiecująco. Warto dodać, że w dotychczasowych pięciu zwycięskich sparingach Kanonierzy zaserwowali istną kanonadę aplikując rywalom aż 23 bramki, samemu tracąc tylko jedną.

Przechodząc już konkretnie do spotkania, zaczęło się ono od mocnego uderzenia podopiecznych Neila Banfielda. Benik Afobe rozochocony udziałem w Emirates Cup już w 9. minucie wpisał się na listę strzelców. Kolejną bramkę w 25. minucie dołożył Henri Lansbury, który po dłuższym odpoczynku ze względu na uczestnictwo w turnieju reprezentacyjnym na dobre powrócił do gry. Wynik zaś przypieczętował w 45. minucie niezawodny jak na razie tylko w rezerwach - Luke Freeman.

Arsenal: Mannone; Yennaris, Hajrović, Boateng(59), Maede(59); Lansbury(59), Ozyakup, Aneke; Freeman, Afobe(59), Watt

Rezerwa: Charles-Cook, Monteiro(59), Gnarby(59), Ebecilio(59), Angha(59)

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41204.08.2011, 15:40

Mam nadzieję, że Lans będzie dostawał więcej szans od Wengera.

klimasz29 komentarzy: 604.08.2011, 13:33

jak dla mnie to Watt jest kotem, można go powoli wdrażać do zespołu (mamy mało nominalnych lewoskrzydłowych)

lordalastor komentarzy: 115704.08.2011, 13:10

no lansbury i miquel powinien grać u nas bo naprawdę zapowiadają się na dobrych graczy

Pszenica komentarzy: 25004.08.2011, 12:38

3-ci bramkarz to jest już ten pułap gdzie się nadal gra w meczach rezerw, o ile mnie pamięć nie myli

fabregas1987 komentarzy: 2573904.08.2011, 12:23

wow ! 23-1 w 5 meczach to jak na rezerwy nawet swietny wynik ;)

schade komentarzy: 386204.08.2011, 11:21

Fajnie. Rezerwy mamy naprawdę mocne. Oby kiedyś grali tak dobrze w pierwszym składzie.

HellSpawn komentarzy: 618504.08.2011, 11:12

Afobe na zmiennika dla RvP!!! Póki Chamakh jest bez formy..

Ciasteck2 komentarzy: 446704.08.2011, 10:58

Ciekawe, jak wypadną w tym sezonie.

ArseneAl komentarzy: 2341704.08.2011, 10:55

@Pszenica
O ile mi wiadomo to Almunia się z nami żegna więc Mannone za Almunie. Niewiem o co ci chodzi? Przecież w pierwszej drużynie powinno być przynajmniej 3 bramkarzy.

opolanin komentarzy: 62304.08.2011, 10:43

uważam ze zamiast tych transferów do których nie dojdzie należy włączyć młodzież która nie jest już taka młoda lansbury, frimpong, afobe, to są zawodnicy którzy skutecznie mogli by wchodzić z ławki na jakieś mecze :)

KondzioElite komentarzy: 618704.08.2011, 10:17

Rezerwy mamy nie z tej ziemi!

Pszenica komentarzy: 25004.08.2011, 09:54

Axxxe za kogo widzisz mannone? Za wojtka czy łukasza? :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11504.08.2011, 09:52

Miejsce Mannone, Lansbury'ego i Afobe jest w pierwszej druzynie. Po tym co pokazali na wypozyczeniach i w meczach dla Arsenalu oraz ile czekali na swoja szanse nie ma sensu rozwazac innych opcji. W przypadku Benika dobrym wyjsciem byloby jeszcze wypozyczenie do Championship, ale dla Vito i Henriego jest to najwyzszy czas na gre w AFC. Za niedlugo powinni do nich dolaczyc Ozzy, Ebecilio, Aneke i Freeman.

Kanonier_14 komentarzy: 63704.08.2011, 09:43

Afobe do pierwszej drużyny! Lansbury także, warto może spróbować z Watt'em a za rok może dwa dołączy do pierwszego zespołu Freeman.

Pszenica komentarzy: 25004.08.2011, 09:38

mozna gdzies zobaczyc bramki z tego meczu?

damian199656 komentarzy: 762604.08.2011, 09:38