Richardson nie dla Arsenalu

Richardson nie dla Arsenalu 06.01.2012, 15:43, Mikołaj 13 komentarzy

Nowy trener Sunderlandu - Martin O'Neill - zdementował plotki dotyczące przenosin swojego wszechstronnego zawodnika, Kierana Richardsona, do ekipy Kanonierów.

Były zawodnik Manchesteru United rzekomo znalazł się na radarze Arsene Wengera w styczniowym okienku transferowym. O'Neill jednak nie zamierza pozbywać się swojego pomocnika. Natomiast klub nie otrzymał żadnych zapytań ze strony Arsenalu, o dostępności Richardsona.

Menedżer Czarnych Kotów chce zatrzymać swojego piłkarza na Stadium Of Light i obiecuje zrobić wszystko by tak się też stało.

- Arsenal dotychczas się ze mną nie kontaktował., nie wiem nic na ten temat.

- Rozmawiałem także z dyrektorem generalnym. Ona także potwierdziła, że nie było żadnego kontaktu.

- Jak już wspomniałem, chcę zatrzymać wszystkich graczy niezależnie od tego, co się stanie.

- Nie chcę nakłaniać moich zawodników do opuszczenia klubu. Myślę raczej o stabilizacji, a także o próbie rozwoju drużyny.

- Niezależnie od tego, czy prowadzisz jakieś działania, jesteś łączony z różnymi zawodnikami. Kluby będą łączone z wieloma piłkarzami, a to jest minuta, kiedy możemy ich zakontraktować.

Kieran RichardsonSunderland autor: Mikołaj źrodło: Setanta Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 407.01.2012, 22:25

Zwykły średniak z PL, dziwie sie ze był motyw i ploty o naszym zainteresowaniu

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17294 newsów: 98606.01.2012, 22:23

Jeden z lepszych zawodników O'Neilla więc się mu nie dziwię. Ale ja się pytam - co z Taye Taiwo ?!

Arsenel komentarzy: 78906.01.2012, 22:18

dokładnie, Taiwo byłby dużo większym wzmocnieniem

ArsenWengiel komentarzy: 35206.01.2012, 22:17

I tak jest za słaby dla Arsenalu.

IlPadrino komentarzy: 40106.01.2012, 19:50

Za słaby jest w destrukcji. Masa błędów.

kslonee komentarzy: 30906.01.2012, 18:47

zawsze jak sa newsy transferowe to czytam Pan X NIE DLA ARSENALU , zenada

mitmichael komentarzy: 4618206.01.2012, 16:46

Ja mam nadzieje, ze przyjdzie Taiwo albo Cissoko

creatiVe4 komentarzy: 360406.01.2012, 16:41

Już wolę Bridge, choć mam nadzieję na transfer definitywny, kogoś z wyższej półki.

karlo komentarzy: 906906.01.2012, 16:34

Ciekawe co na to sam Richards ?

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 406.01.2012, 16:32

Richardson -.- to nie ta półka ;/

Szef komentarzy: 1303506.01.2012, 16:19

Richardson mnie nie przekonuje, sciagajmy zawodnikow swiatowej klasy a nie sredniakow ligowych

aRamsey komentarzy: 948606.01.2012, 16:02

To dobrze, jakoś specjalnie nie przepadam za tym zawodnikiem. Cissokho - to byłoby wzmocnienie.

Amneschia komentarzy: 98 newsów: 206.01.2012, 15:46

Uwielbiam tego trenera...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna