Rozszarpani na strzępy: Wolves 3-1 Arsenal

Rozszarpani na strzępy: Wolves 3-1 Arsenal 24.04.2019, 21:42, Łukasz Wandzel 1461 komentarzy

Po ostatnim meczu na The Emirates przeciwko Crystal Palace zasłużoną krytykę, jak i tą przesadzoną, przyjął głównie Shkodran Mustafi. Niemiecki obrońca nie znalazł się wyjściowej jedenastce na mecz z Wolverhamptonem, ale to nie uszczelniło magicznie defensywy Kanonierów. Popularne Wilki rozszarpały Arsenal, strzelając trzy gole jeszcze w trakcie pierwszej połowy.

Unai Emery przez cały sezon nie potrafi sobie poradzić sobie z tymi samymi problemami, przez co niepoukładana gra w defensywie po raz kolejny zaprzepaściła szasne na trzy punkty w spotkaniu wyjazdowym. Jego drużyna dobrze rozpoczęła spotkanie, po czym wylądowała na deskach, z których do ostatniego gwizdka już nie wstała.

Arsenal: Leno - Maitland-Niles, Sokratis, Koscielny, Monreal - Torreira (59' Guendouzi), Xhaka - Mchitarian (58' Kolasinac) - Özil, Iwobi (71' Nketiah) - Lacazette.

Wolves: Patricio - Bennett, Coady, Boly - Doherty, Dendoncker, Neves, Otto - Moutinho (90' Gibbs-White) - Raul (82' Adama), Diogo (78' Cavaleiro).

Unai Emery od początku spotkania postawił na formację z czwórką obrońców. Wybrana przez hiszpańskiego szkoleniowca formacja wydawała się dobrze wyglądać na tle rywali, ale to wrażenie trwało niecałe pół godziny. Kanonierzy starali się kontrolować grę, ale Wolverhampton nacierał na bramkę Arsenalu, co w końcu przyniosło skutek. Do otwarcia wyniku doprowadzili gospodarze w 28. minucie spotkania za sprawą celnego strzału z rzutu wolnego w wykonaniu Rubena Nevesa. Portugalczyk uderzał tuż sprzed szesnastki i nie dał golkiperowi The Gunners szans na reakcję.

Arsenal był w zamknięty na własnej połowie. Na zryw zebrał się w 35. minucie, gdy podanie górą przyjął Alexandre Lacazette z prawej strony pola karnego. Francuz efektownie minął rywala, ale jego strzał pozostawiał wiele do życzenia. Futbolówka po chwili powędrowała na drugą połowę boiska, a po chwili gospodarze mogli cieszyć się już z dwubramkowego prowadzenia. Wilki rozegrały rzut rożny na krótko, a dopiero później zdecydowały się na dośrodkowanie w szesnastkę. Tam defensywa Arsenalu zrobiła sobie piknik i zupełnie niekryty Matt Doherty wygrał główkę w pojedynku z rękami Bernda Leno.

Nadzieje na powrót do meczu uciął jeszcze w trakcie pierwszej połowy Diego Jota. W drugiej doliczonej minucie Portugalczyk goniony przez Henricha Mchitariana zdołał minąć Sokratisa, po czym pokonał Leno, który nieudanie interweniował.

Po przerwie Arsenal wymieniał podanie dookoła szesnastki Wolverhamptonu, ale gęsto ustawieni na swojej połowie gospodarze nie pozwalali Kanonierom znaleźć słabego punktu. Alexandre Lacazette próbował nawet nadziać się na przeciwnika, by wywalczyć rzut karny, ale na taką zagrywkę arbiter słusznie się nie nabrał. Londyńczykom nie udawało się granie w piłkę, więc ich szansą na bramkę był rzut rożny, którego wykorzystali. W 80. minucie po podaniu z rzutu rożnego do siatki trafił Sokratis.

Premier LeagueRaport pomeczowyWolverhampton Wanderers autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
PrzeArs komentarzy: 278427.04.2019, 18:51

Wracam po całym dniu wykańczana mieszkanka a tu kolejne dwie Fenomenalne wiadomości czyli po 1 przegrana kurczaków i tylko szkoda bo jak byśmy wygrali 2 ostatnie mecze to było by już 4 pkt przewagi nad nimi i 3 miejsce .
A 2 super wiadomośc to to że jutro nasz mecz jednak transmituja na canal plus

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 18:51

Ayoze Perez kontuzjowany strzela bramkę, zamiast się cieszyć to wykrzywiony kręci głową. Nie mam dalej polskiego streama, ale Angole mówią "shocking defending by Brighton", co się z nimi stało, ehh.

Rondon zgranie jak Prime Giroud.

simson16 komentarzy: 461427.04.2019, 18:49

ALE AKCJA NEWCASTLE,WOWOWOW:):):)

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 18:40

Ma ktoś linka do polskiej transmisji Brighton - Newcastle? Moje źródła zupełnie olały ten mecz.

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020427.04.2019, 18:34

Vive co gra z PSG.

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 18:33

Diama może nie szkoda, ale jednak przykro, że poczciwy @Redzik który dostarcza fajne newsy o Bieliku... w wolnych chwilach je makowca z administracją :/

Arsenal96l komentarzy: 501727.04.2019, 18:21

@arsenallord: W jakim celu chcesz zostać Ozila , Mikiego? Po co przedłużać kontrakt z Welbeckiem ?

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 18:20

Middlesbrough musi klepnąć spadkowiczów z Rotherham (od których ma mniej strzelonych goli xdd) i będzie miało 73 punkty.

Okupujące 6 miejsce Derby County ma 70 pkt i dwa mecze do rozegrania - wyjazd ze Swansea, które dosyć ogarnia domowe mecze i domówka z West Bromem, czyli kozackim zespołem.

Middlesbrough na farcie wskakuje na 6 miejsce. W play offach 6 miejsce gra z 3 miejscem czyli Leeds.

Ale bym się cieszył jakby murarz Tony Pulis wyeliminował wizjonera Bielsę.

Nie potrzebujemy więcej Wolves w tej lidze, za dużo średniaków naciska na topkę. #MakePremierLeagueGreatAgain

fabregas1987 komentarzy: 2578527.04.2019, 18:16

Ciekawe gdzie skończy po sezonie Callum Wilson. United/Chelsea/Spurs tak myślę

Papaciok komentarzy: 438727.04.2019, 18:14

@Ech0z: ,,Siema PremierLeague skoro u was nikt nie chce 4 miejsca to może oddacie je nam ? Zycie byłoby prostsze "

Ech0z komentarzy: 1040727.04.2019, 18:08

@pauleta19: 9 co cmon? Mój angielski sredni

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466927.04.2019, 18:00

@arsenallord:

Dopiero co ludzie tu pisali ze Fraser to nie piłkarz na miarę Arsenalu xD Fraser w lepszym klubie może zrobić progres jak Robertson i mówię całkiem serio

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.04.2019, 17:52

Oficjalne konto Sevilli na twitterze

Sevilla FC Verified account

@SevillaFC_ENG
1h1 hour ago
More
Yo @premierleague, if none of your teams want 4th place could you just give it to us? Would make life easier

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492527.04.2019, 17:52

Ryan Babel zaskoczeniem sezonu. Takie transfery NIGDY nie wypalają, a on sobie wjechał na luziku do tak fatalnej drużyny i wyrównał cyfry Dele Alliego. I przebił Mesuta Ozila.

Papaciok komentarzy: 438727.04.2019, 17:48

Auba na rowerze XD

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11727.04.2019, 17:47

Fraser + Nelson in, Iwobi out, Mesut i Miki zostaja i przedłużenie kontraktu z Welnzem - Tak bym załatwił ofensywę na przyszły sezon.

mitmichael komentarzy: 4924327.04.2019, 17:45

Kolejna piekna kontra wisienek. Co za meczycho

luko_PL komentarzy: 109827.04.2019, 17:43

Fulham gol :D

lucasnoline komentarzy: 541627.04.2019, 17:41

@MVTI:

Chodzi o to, że został tu wysnuty wniosek, że po jego tragicznym wypadku zatracił to co miał kiedyś. No to podałem przykład z tym co zrobił po nim.

Więc nie wiem co to za durne porównanie.

Ranczomen komentarzy: 1232127.04.2019, 17:31

@Redzik: Ja zywsze widzioł, że somsiad kurła konfident.

Od przedszkola, jakżeś na mnie doniósł, że tej takiej pod sukienkem żem zaglondał. Dobre z Ciebie zióko somsiad, dobre.

Papaciok komentarzy: 438727.04.2019, 17:30

Diam jeżeli coś teraz napiszesz to potwierdze ze Auba>Laca

hehehe

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.04.2019, 17:21

Totki przegrywają, Diam zbanowany, pięknie. Nic tylko czekać, aż mi jutro o 13 ktoś ten dobry humor spie*doli xd

arsenallord komentarzy: 29699 newsów: 11727.04.2019, 17:21

Ale meczycho w Dortmundzie.

Kysio2607 komentarzy: 1336027.04.2019, 17:12

@erykgunner: ile nasze oczy będą cieszyć się z braku jego wypocin? Mam nadzieję, że chociaż do wakacji czlowiek odpocznie :D

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9227.04.2019, 17:08

:))

luko_PL komentarzy: 109827.04.2019, 17:01

Reus poślizgnął się i czerwo. Taka trochę odpowiedź BVB na pamiętny poślizg Gerrarda sprzed lat :D

erykgunner (administrator) komentarzy: 2357 newsów: 161727.04.2019, 17:01

@Diam51 napisał: "redzik juz na was donosi erykowicebulakowi i dostaniecie 5/5 od razu"

Chyba Ty, ciao!
Masz teraz czas na przemyślenie swoich żałosnych komentarzy.

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 627.04.2019, 17:00

@Dawid04111:

We wszystkich oczywiście. W lidze był to 15 mecz.

lordpat komentarzy: 336527.04.2019, 16:57

@polandblood

Az sie specjalnie zalogowalem, zeby polubic ten komentarz.

Traitor komentarzy: 10303 newsów: 2427.04.2019, 16:57

Wiecie, ze Robertson z Liverpoolu ma w obecnym sezonie ligowym tyle samo asyst, co Ozil przez ostatnie dwa?

luko_PL komentarzy: 109827.04.2019, 16:57

Ojj. w Dortmundzie się gospodarze zagotowali

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 127.04.2019, 16:53

"Mnie nie interesuje co ludzie mówią, ponieważ ludzie tak naprawdę mówią wiele rzeczy, a nie mają pojęcia o czym mówią." Robert Kubica

Papaciok komentarzy: 438727.04.2019, 16:52

@Simpllemann: +1

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52427.04.2019, 16:50

Gdyby nie Mustafi, to Lacazette miałby jeszcze więcej bramek.

Papaciok komentarzy: 438727.04.2019, 16:47

@Diam51: wiesz ze gdyby Arsenal w tym sezonie dostał 20 karnych i wszystkie strzelałby Lacazette to miałby 33 gole ?

To wina sędziów

hejterzy powiedzą że to nie możliwe

a to pech

Traitor komentarzy: 10303 newsów: 2427.04.2019, 16:45

XDDDDDDDDDDD

MVTI komentarzy: 1908 newsów: 57327.04.2019, 16:45

@Papaciok napisał: "Laca 13 bramek + 1 z Utd mu nie zaliczyli + były 4 karne do strzelenia to jakiś bombamejang musi strzelać (a robi to fatalnie) plus jeszcze 3 spotkania do konca sezonu wiec 2 dziugnie zobaczycie

13+1+4+2=20"

XD

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1427.04.2019, 16:45

@Papaciok: Jesli nawiązujesz do czyjejś wypowiedzi sprzed paru tygodniu to szacun za mega aluzje, ale piszesz serio z tymi karnymi to beka xd

Papaciok komentarzy: 438727.04.2019, 16:41

13+1+4+2=20

keep talking

wywalić gabona i dać Alexowi karne

Alonso komentarzy: 1282427.04.2019, 16:39

Dajcie mu szanse, ma teraz 16 goli i co najmniej 5 spotkań do zagrania. Może wbije te 20.

MVTI komentarzy: 1908 newsów: 57327.04.2019, 16:35

@lucasnoline napisał: "Pragnę przypomnieć, że ten sam - popełniający ciągle błędy po wypadku - Kubica wygrał WRC2 w swoim pierwszym debiutanckim sezonie."

oo, żyjemy historią, podobnie jak kibice United

Traitor komentarzy: 10303 newsów: 2427.04.2019, 16:35

@platinium

Byl Sanchez jest Auba jeden kij bramkostrzelni gracze. Nie ma wymówek, ze Francuz nie potrafi dobić 20

lucasnoline komentarzy: 541627.04.2019, 16:31

Kibice Roberta wiedzą, że by było dobrze, to najpierw musi być bardzo ciężko.

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1427.04.2019, 16:25

@Argudo napisał: "@rreddevilss: @Dawid04111: @arsenallord:

Pierwsza porażka nadeszła w 23 meczu na Emirates. Również West Ham i 0:1."

Niemożliwe, wówczas musielibyśmy mieć cały sezon bez porazki na ES. Chyba, że we wszystkich rozgrywkach, to by pasowało.

platinium komentarzy: 139327.04.2019, 16:24

@Diam51: Zapytaj Simeone albo Pochettino. Jeszcze dopytaj ich czy aby obok ich "klasowego napastnika" jest inny zawodnik, który strzela te 20 bramek.

Diam51 (zawieszony) komentarzy: 3238 newsów: 18427.04.2019, 16:13

@platinium: No co ty, daleko mi do liderów. Dopiero się od nich uczę!

Moim odkryciem sezonu jest Oleksądr Lakazet. Odkryłem, że Oleksądr to jedyny na świecie napastnik klasy światowej, który nie jest w stanie strzelić 20 goli w sezonie! Takiego światowej klasy piłkarza nie ma nikt.

platinium komentarzy: 139327.04.2019, 16:02

@Diam51: Gdyby był na tej stronie ranking największych pajaców, to miałbyś tam pierwsze miejsce z urzędu, ex aequo z Imprecisem.