Ruszamy z kolejnym konkursem! Wygraj koszulkę Arsenalu

Ruszamy z kolejnym konkursem! Wygraj koszulkę Arsenalu 11.03.2017, 15:42, Patryk Bielski 22 komentarzy Mamy dla Was niespodziankę! Wraz z twórcami menedżera piłkarskiego Go2Goal.com, o którym pisaliśmy niedawno na łamach naszego portalu, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. A jest o co walczyć - zwycięzcy otrzymają od nas dwie domowe koszulki Arsenalu.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zasady są proste. Uczestnicy rywalizują w Go2Goal.com o miano najlepszego piłkarza. Jeśli jesteś nowym graczem, kliknij tutaj, zarejestruj się w grze Go2Goal i w ciągu dwóch tygodni rozwiń umiejętności swojego gracza, by pokonać innych!



Konkurs skierowany jest wyłącznie do użytkowników Kanonierzy.com. Jedną z koszulek otrzyma nowo zarejestrowana osoba Go2Goal (ważne, by zarejestrować się z podanego linku), która po jego zakończeniu znajdzie się najwyżej w rankingu piłkarzy według średnich umiejętności. Chcemy również docenić osoby, które dołączyły do naszego menadżera już wcześniej, rejestrując się poprzez kliknięcie w link w tym artykule. Druga nagroda trafi więc do użytkowników starszych stażem.

Konkurs trwa do soboty, 25 marca 2017 roku do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w najbliższych dniach po zakończeniu konkursu. Oczywiście istnieje możliwość wyboru rozmiaru koszulki.



Kilka słów o Go2Goal

Go2Goal to gra dla każdego fana piłki nożnej, który chciałby spróbować swoich sił na boisku. Gracz wciela się w postać piłkarza i pracuje nad jego rozwojem. Najlepsi trenerzy, rywalizacja, zdobywanie popularności i mecze ligowe – niezapomniane wrażenia i gwarancja świetnej zabawy!

Sklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
mackowiak komentarzy: 15 14.03.2017, 15:58

chyba, że sami powypisujemy swoje nicki czy co tam trzeba i będziemy siebie kontrolować :d

TheBoss komentarzy: 16 14.03.2017, 13:13

o właśnie, przydałby sie taki półmetkowy ranking

mackowiak komentarzy: 15 14.03.2017, 10:35

dzięki, a można liczyć na jakiś półmetkowy ranking w weekend?

lukas49 komentarzy: 8 13.03.2017, 19:11

No i wszystko jasne ;D

ekubal komentarzy: 3 13.03.2017, 13:01

@mackowiak

"Konkurs trwa do soboty, 25 marca 2017 roku do godziny 23:59."

mackowiak komentarzy: 15 13.03.2017, 12:46

a to kiedy mniej więcej jest zakończenie konkursu?

ekubal komentarzy: 3 13.03.2017, 11:48

Wystarczy rejestracja z podanego linku aby wziąć udział w konkursie, adres email nie musi być taki sam jak na Kanonierzy.com. Ze zwycięzcami będziemy się kontaktować poprzez maila z go2goal.com. Ranking nie jest publikowany wcześniej, jest ogólny ranking tutaj: https://go2goal.com/ranking/skills ale nie są w nim wyłącznie osoby, które biorą udział w konkursie.

@mizio2, miło że coś tam wiesz o takich kwestiach, ale niestety pleciesz bzdury.To czy w mailu rejestracyjnym jest hasło w postaci wpisanej w formularzu rejestracyjnym nie określa czy jest ono przechowywane w postaci skrótu funkcji hashującej czy nie. Inna sprawa ma się z mailami z przypomnieniem hasła, jeśli w ich przypadku dostajesz swoje hasło to jest problem. Polecam Ci sprawdzić jakiego maila otrzymasz z go2goal przy resecie hasła.

edge komentarzy: 4 12.03.2017, 18:07

Można jakoś sprawdzić na którym jest się miejscu?

Freo98 komentarzy: 84 11.03.2017, 21:59

Czy jeśli kliknałem w ten przycisk graj to normalnie biore udział?

mizio2 komentarzy: 65 11.03.2017, 20:15

elsa,

dobrym zwyczajem jest hashowanie hasła za pomocą funkcji hashujących. Jest to dobry zwyczaj, a nawet nie wiem czy nie istnieją jakieś przepisy odnośnie tego. Bez hashowania, właściciel strony zna dokładnie Twoje hasło, i Twoje hasło istnieje w postaci nie zmieniowej w bazie danych. Reasumując, to hasło, które użyjesz na tej stronie, jest niebezpieczne.

Dlatego nie polecam. I Wam też nie polecam. Jeżeli gdziekolwiek macie konto, i serwis może sam Wam przesłać dokładne hasło, to jest czerwona lampka, i nie powinniście korzystać z takich serwisów.

lukas49 komentarzy: 8 11.03.2017, 17:46

mnie też to ciekawi... a po za tym to takie pytanie: adres e mail musi być ten sam zarówno na tej stronie i stronie go2goal ?

BloodAng3l komentarzy: 176 11.03.2017, 16:09

Ja się zarejstrowałem po poprzednik artykule, ale jak sprawdzić na którym miejscu jestem? Jest możliwość sprawdzenia czy w ogóle biorę udział w konkursie?

kosbat komentarzy: 139 11.03.2017, 13:58

bez "także"*

kosbat komentarzy: 139 11.03.2017, 13:57

@patryk no właśnie ale brani pod uwagę są tylko także osoby zarejestrowane tutaj, a na profilu na go2goal nie jest napisane "członek kanonierzy.com"; chodzi mi jak ustalacie kto ma rejestracje tutaj i tam jednocześnie

Patryk (administrator) komentarzy: 587 newsów: 4839 11.03.2017, 13:42

elsa: Tylko w przypadku zwycięstwa wypadałoby podać dane do wysyłki koszulki ;)

elsa komentarzy: 19 11.03.2017, 12:08

mizio2
Co w tym zlego?

***
Pozwólcie, ze zapytam, czy trzeba podać swoje imię i nazwisko?

Patryk (administrator) komentarzy: 587 newsów: 4839 11.03.2017, 10:35

kosbat: Czytaj uważnie artykuł: sama rejestracja to za mało. Koszulki zgarniają osoby, które po zakończeniu konkursu znajdą się najwyżej w rankingu piłkarzy według średnich umiejętności.

Necro komentarzy: 2356 11.03.2017, 08:18

Odruchowo przeczytałem tytuł "Ramsey z kolejną kontuzją" :-D

mizio2 komentarzy: 65 11.03.2017, 05:10

NIE POLECAM! Założyłem konto, żeby zaryzykować i poświęcić czas, a nóż koszulka wpadnie.

I wiecie co? Dostałem na maila potwierdzenie i wypisanym DOKŁADNIE HASŁEM, bez żadnego hashowania. Usunąłem konto.

Kanonier204 komentarzy: 32590 newsów: 3 10.03.2017, 21:50

Powodzenia wam zycze, i polecam wam koszuleczke, sam posiadam i jestem zadowolony. To samo z wyjazdowka ;)

Sa swietne :)

kosbat komentarzy: 139 10.03.2017, 21:41

Jest powiedziane, jak będzie wybierany zwycięzca? Jakiś zapis kto się logował z linku czy może na chybił trafił?

Argudo komentarzy: 3345 newsów: 2 10.03.2017, 20:25

A co mi tam, zapiszę się.

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady