Ruszamy z kolejnym konkursem! Wygraj koszulkę Arsenalu

Ruszamy z kolejnym konkursem! Wygraj koszulkę Arsenalu 11.03.2017, 15:42, Patryk Bielski 22 komentarzy Mamy dla Was niespodziankę! Wraz z twórcami menedżera piłkarskiego Go2Goal.com, o którym pisaliśmy niedawno na łamach naszego portalu, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. A jest o co walczyć - zwycięzcy otrzymają od nas dwie domowe koszulki Arsenalu.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zasady są proste. Uczestnicy rywalizują w Go2Goal.com o miano najlepszego piłkarza. Jeśli jesteś nowym graczem, kliknij tutaj, zarejestruj się w grze Go2Goal i w ciągu dwóch tygodni rozwiń umiejętności swojego gracza, by pokonać innych!



Konkurs skierowany jest wyłącznie do użytkowników Kanonierzy.com. Jedną z koszulek otrzyma nowo zarejestrowana osoba Go2Goal (ważne, by zarejestrować się z podanego linku), która po jego zakończeniu znajdzie się najwyżej w rankingu piłkarzy według średnich umiejętności. Chcemy również docenić osoby, które dołączyły do naszego menadżera już wcześniej, rejestrując się poprzez kliknięcie w link w tym artykule. Druga nagroda trafi więc do użytkowników starszych stażem.

Konkurs trwa do soboty, 25 marca 2017 roku do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w najbliższych dniach po zakończeniu konkursu. Oczywiście istnieje możliwość wyboru rozmiaru koszulki.



Kilka słów o Go2Goal

Go2Goal to gra dla każdego fana piłki nożnej, który chciałby spróbować swoich sił na boisku. Gracz wciela się w postać piłkarza i pracuje nad jego rozwojem. Najlepsi trenerzy, rywalizacja, zdobywanie popularności i mecze ligowe – niezapomniane wrażenia i gwarancja świetnej zabawy!

Sklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
mackowiak komentarzy: 17 14.03.2017, 15:58

chyba, że sami powypisujemy swoje nicki czy co tam trzeba i będziemy siebie kontrolować :d

TheBoss komentarzy: 24 14.03.2017, 13:13

o właśnie, przydałby sie taki półmetkowy ranking

mackowiak komentarzy: 17 14.03.2017, 10:35

dzięki, a można liczyć na jakiś półmetkowy ranking w weekend?

lukas49 komentarzy: 9 13.03.2017, 19:11

No i wszystko jasne ;D

ekubal komentarzy: 3 13.03.2017, 13:01

@mackowiak

"Konkurs trwa do soboty, 25 marca 2017 roku do godziny 23:59."

mackowiak komentarzy: 17 13.03.2017, 12:46

a to kiedy mniej więcej jest zakończenie konkursu?

ekubal komentarzy: 3 13.03.2017, 11:48

Wystarczy rejestracja z podanego linku aby wziąć udział w konkursie, adres email nie musi być taki sam jak na Kanonierzy.com. Ze zwycięzcami będziemy się kontaktować poprzez maila z go2goal.com. Ranking nie jest publikowany wcześniej, jest ogólny ranking tutaj: https://go2goal.com/ranking/skills ale nie są w nim wyłącznie osoby, które biorą udział w konkursie.

@mizio2, miło że coś tam wiesz o takich kwestiach, ale niestety pleciesz bzdury.To czy w mailu rejestracyjnym jest hasło w postaci wpisanej w formularzu rejestracyjnym nie określa czy jest ono przechowywane w postaci skrótu funkcji hashującej czy nie. Inna sprawa ma się z mailami z przypomnieniem hasła, jeśli w ich przypadku dostajesz swoje hasło to jest problem. Polecam Ci sprawdzić jakiego maila otrzymasz z go2goal przy resecie hasła.

edge komentarzy: 4 12.03.2017, 18:07

Można jakoś sprawdzić na którym jest się miejscu?

Freo98 komentarzy: 174 11.03.2017, 21:59

Czy jeśli kliknałem w ten przycisk graj to normalnie biore udział?

mizio2 komentarzy: 66 11.03.2017, 20:15

elsa,

dobrym zwyczajem jest hashowanie hasła za pomocą funkcji hashujących. Jest to dobry zwyczaj, a nawet nie wiem czy nie istnieją jakieś przepisy odnośnie tego. Bez hashowania, właściciel strony zna dokładnie Twoje hasło, i Twoje hasło istnieje w postaci nie zmieniowej w bazie danych. Reasumując, to hasło, które użyjesz na tej stronie, jest niebezpieczne.

Dlatego nie polecam. I Wam też nie polecam. Jeżeli gdziekolwiek macie konto, i serwis może sam Wam przesłać dokładne hasło, to jest czerwona lampka, i nie powinniście korzystać z takich serwisów.

lukas49 komentarzy: 9 11.03.2017, 17:46

mnie też to ciekawi... a po za tym to takie pytanie: adres e mail musi być ten sam zarówno na tej stronie i stronie go2goal ?

BloodAng3l komentarzy: 176 11.03.2017, 16:09

Ja się zarejstrowałem po poprzednik artykule, ale jak sprawdzić na którym miejscu jestem? Jest możliwość sprawdzenia czy w ogóle biorę udział w konkursie?

kosbat komentarzy: 217 11.03.2017, 13:58

bez "także"*

kosbat komentarzy: 217 11.03.2017, 13:57

@patryk no właśnie ale brani pod uwagę są tylko także osoby zarejestrowane tutaj, a na profilu na go2goal nie jest napisane "członek kanonierzy.com"; chodzi mi jak ustalacie kto ma rejestracje tutaj i tam jednocześnie

Patryk (administrator) komentarzy: 620 newsów: 4982 11.03.2017, 13:42

elsa: Tylko w przypadku zwycięstwa wypadałoby podać dane do wysyłki koszulki ;)

elsa komentarzy: 42 11.03.2017, 12:08

mizio2
Co w tym zlego?

***
Pozwólcie, ze zapytam, czy trzeba podać swoje imię i nazwisko?

Patryk (administrator) komentarzy: 620 newsów: 4982 11.03.2017, 10:35

kosbat: Czytaj uważnie artykuł: sama rejestracja to za mało. Koszulki zgarniają osoby, które po zakończeniu konkursu znajdą się najwyżej w rankingu piłkarzy według średnich umiejętności.

Necro komentarzy: 2378 11.03.2017, 08:18

Odruchowo przeczytałem tytuł "Ramsey z kolejną kontuzją" :-D

mizio2 komentarzy: 66 11.03.2017, 05:10

NIE POLECAM! Założyłem konto, żeby zaryzykować i poświęcić czas, a nóż koszulka wpadnie.

I wiecie co? Dostałem na maila potwierdzenie i wypisanym DOKŁADNIE HASŁEM, bez żadnego hashowania. Usunąłem konto.

Kanonier204 komentarzy: 34834 newsów: 3 10.03.2017, 21:50

Powodzenia wam zycze, i polecam wam koszuleczke, sam posiadam i jestem zadowolony. To samo z wyjazdowka ;)

Sa swietne :)

kosbat komentarzy: 217 10.03.2017, 21:41

Jest powiedziane, jak będzie wybierany zwycięzca? Jakiś zapis kto się logował z linku czy może na chybił trafił?

Argudo komentarzy: 5307 newsów: 4 10.03.2017, 20:25

A co mi tam, zapiszę się.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?