Sanchez nie jest zainteresowany Manchesterem United

Sanchez nie jest zainteresowany Manchesterem United 12.01.2018, 10:52, Maciej Szymkowiak 8 komentarzy Manchester City rozważa, czy wydać na Chilijczyka pieniądze w zimowym okienku czy poczekać na letnie i pozyskać zawodnika za darmo. Manchester United, według mediów, pragnie wykorzystać niepewność swoich rywali i zaproponować Arsenalowi pieniądze oraz Mchitariana w zamian za Alexisa.

Dziennik The Sun donosi, że Sanchez nie chce dołączać do zespołu Jose Mourinho, ponieważ pragnie ponownie współpracować z Guardiolą. Reszta mediów twierdzi, że Arsenal będzie czekał, aż nie zostanie złożona oferta 35 milionów funtów.

Alexis SanchezManchester CityManchester UnitedSklep kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: thesun.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 3437 13.01.2018, 14:40

Widać chce jeszcze zadbać o linię.....

Marcel90 komentarzy: 3253 12.01.2018, 13:16

Sprzedamy już go, kupmy zastępstwo czy to w postaci Malcolma, Lemara, Fekira czy też Pavona ale niech saga z Alexisem Dobiegnie wreszcie końca

varatas komentarzy: 259 12.01.2018, 12:27

OMG oddajcie już go chociażby za darmo... mnie już męczy ten stan zawieszenia.

fizjo_afc komentarzy: 1434 12.01.2018, 11:46

Logiczne że chciałby dołączyć do ekipy Guardioli, która na 75% ma już zapewnione Mistrzostwo Anglii, gra świetną piłkę, bierze udział w Lidze Mistrzów, gdzie może zajść naprawdę daleko. Z drugiej strony mamy profesora z zakresu wyrabiania zaprawy i budowania z nich murów, który narzeka na wszystko i na wszystkich, lubi się wdawać z medialne spory
( czyt. Conte, Wenger, Klopp ) i stawia na mega defensywne taktyki w meczach z głównymi rywalami do tytułu. Nie chce mi się wierzyć, że Alexis poszedłby na to. Alexis przeniesie się do City i tylko do City. Pytanie tylko czy to nastąpi w styczniu za odpowiednią opłatą czy latem za darmo.

Serduszko komentarzy: 223 12.01.2018, 11:30

Czy City teraz go potrzebuje ? Idą przez lige jak burza, jednak w drugiej połowie sezonu różnie może to być, a pieniędzy im nie brak i zapewne Sanchez zaczął by o wiele lepiej grać niż to co prezentuje do tej pory , a szkoda bo dobiera nie male pieniądze.

grzegorz1211 komentarzy: 4850 12.01.2018, 11:25

wcale mnie to nie dziwi, gra u murarza dla ofensywnego zawodnika jest pozbawiona radości z gry.

dudekns komentarzy: 6046 12.01.2018, 11:21

Jeżeli to prawda. to z dwojga złego lepiej, żeby przeszedł do City...

MarkOvermars komentarzy: 4149 12.01.2018, 11:05

A skąd the sun może wiedzieć takie rzeczy ? Niech te okienko się konczy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna