Sanchez nie jest zainteresowany Manchesterem United

Sanchez nie jest zainteresowany Manchesterem United 12.01.2018, 10:52, Maciej Szymkowiak 8 komentarzy

Manchester City rozważa, czy wydać na Chilijczyka pieniądze w zimowym okienku czy poczekać na letnie i pozyskać zawodnika za darmo. Manchester United, według mediów, pragnie wykorzystać niepewność swoich rywali i zaproponować Arsenalowi pieniądze oraz Mchitariana w zamian za Alexisa.

Dziennik The Sun donosi, że Sanchez nie chce dołączać do zespołu Jose Mourinho, ponieważ pragnie ponownie współpracować z Guardiolą. Reszta mediów twierdzi, że Arsenal będzie czekał, aż nie zostanie złożona oferta 35 milionów funtów.

Alexis SanchezManchester CityManchester United autor: Maciej Szymkowiak źrodło: thesun.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 429213.01.2018, 14:40

Widać chce jeszcze zadbać o linię.....

Marcel90 komentarzy: 373512.01.2018, 13:16

Sprzedamy już go, kupmy zastępstwo czy to w postaci Malcolma, Lemara, Fekira czy też Pavona ale niech saga z Alexisem Dobiegnie wreszcie końca

varatas komentarzy: 26012.01.2018, 12:27

OMG oddajcie już go chociażby za darmo... mnie już męczy ten stan zawieszenia.

Serduszko komentarzy: 33712.01.2018, 11:30

Czy City teraz go potrzebuje ? Idą przez lige jak burza, jednak w drugiej połowie sezonu różnie może to być, a pieniędzy im nie brak i zapewne Sanchez zaczął by o wiele lepiej grać niż to co prezentuje do tej pory , a szkoda bo dobiera nie male pieniądze.

grzegorz1211 komentarzy: 528812.01.2018, 11:25

wcale mnie to nie dziwi, gra u murarza dla ofensywnego zawodnika jest pozbawiona radości z gry.

dudekns komentarzy: 605012.01.2018, 11:21

Jeżeli to prawda. to z dwojga złego lepiej, żeby przeszedł do City...

MarkOvermars komentarzy: 463012.01.2018, 11:05

A skąd the sun może wiedzieć takie rzeczy ? Niech te okienko się konczy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City17142144
2. Liverpool16133042
3. Tottenham17130439
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Wolves1774625
8. Everton1766524
9. West Ham1773724
10. Watford1773724
11. Bournemouth1772823
12. Leicester1764722
13. Brighton1663721
14. Newcastle1744916
15. Crystal Palace17431015
16. Cardiff17421114
17. Burnley17331112
18. Huddersfield Town17241110
19. Southampton161699
20. Fulham1723129
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Raheem Sterling96
Harry Kane93
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.07
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna