Sanchez nie jest zainteresowany Manchesterem United

Sanchez nie jest zainteresowany Manchesterem United 12.01.2018, 10:52, Maciej Szymkowiak 8 komentarzy Manchester City rozważa, czy wydać na Chilijczyka pieniądze w zimowym okienku czy poczekać na letnie i pozyskać zawodnika za darmo. Manchester United, według mediów, pragnie wykorzystać niepewność swoich rywali i zaproponować Arsenalowi pieniądze oraz Mychitariana w zamian za Alexisa.

Dziennik The Sun donosi, że Sanchez nie chce dołączać do zespołu Jose Mourinho, ponieważ pragnie ponownie współpracować z Guardiolą. Reszta mediów twierdzi, że Arsenal będzie czekał, aż nie zostanie złożona oferta 35 milionów funtów.

Alexis SanchezManchester CityManchester UnitedPamiątki kibica Arsenalu autor: Maciej Szymkowiak źrodło: thesun.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 2560 13.01.2018, 14:40

Widać chce jeszcze zadbać o linię.....

Marcel90 komentarzy: 2858 12.01.2018, 13:16

Sprzedamy już go, kupmy zastępstwo czy to w postaci Malcolma, Lemara, Fekira czy też Pavona ale niech saga z Alexisem Dobiegnie wreszcie końca

varatas komentarzy: 170 12.01.2018, 12:27

OMG oddajcie już go chociażby za darmo... mnie już męczy ten stan zawieszenia.

fizjo_afc komentarzy: 1061 12.01.2018, 11:46

Logiczne że chciałby dołączyć do ekipy Guardioli, która na 75% ma już zapewnione Mistrzostwo Anglii, gra świetną piłkę, bierze udział w Lidze Mistrzów, gdzie może zajść naprawdę daleko. Z drugiej strony mamy profesora z zakresu wyrabiania zaprawy i budowania z nich murów, który narzeka na wszystko i na wszystkich, lubi się wdawać z medialne spory
( czyt. Conte, Wenger, Klopp ) i stawia na mega defensywne taktyki w meczach z głównymi rywalami do tytułu. Nie chce mi się wierzyć, że Alexis poszedłby na to. Alexis przeniesie się do City i tylko do City. Pytanie tylko czy to nastąpi w styczniu za odpowiednią opłatą czy latem za darmo.

Serduszko komentarzy: 155 12.01.2018, 11:30

Czy City teraz go potrzebuje ? Idą przez lige jak burza, jednak w drugiej połowie sezonu różnie może to być, a pieniędzy im nie brak i zapewne Sanchez zaczął by o wiele lepiej grać niż to co prezentuje do tej pory , a szkoda bo dobiera nie male pieniądze.

grzegorz1211 komentarzy: 4184 12.01.2018, 11:25

wcale mnie to nie dziwi, gra u murarza dla ofensywnego zawodnika jest pozbawiona radości z gry.

dudekns komentarzy: 5317 12.01.2018, 11:21

Jeżeli to prawda. to z dwojga złego lepiej, żeby przeszedł do City...

MarkOvermars komentarzy: 3585 12.01.2018, 11:05

A skąd the sun może wiedzieć takie rzeczy ? Niech te okienko się konczy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 20.01.2018 - godzina 16:00
0 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City24212165
2. Manchester United24165353
3. Chelsea24155450
4. Liverpool23138247
5. Tottenham Hotspur23135544
6. Arsenal24126642
7. Leicester City2497834
8. Burnley2497834
9. Everton24771028
10. Watford24751226
11. West Ham United24681026
12. AFC Bournemouth24671125
13. Crystal Palace24671125
14. Huddersfield Town24661224
15. Newcastle United24651323
16. Brighton & Hove Albion24581123
17. Stoke City24651323
18. Southampton23491021
19. West Bromwich Albion243111020
20. Swansea City23451417
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane201
Mohamed Salah186
Sergio Agüero165
Raheem Sterling144
Romelu Lukaku115
Roberto Firmino105
Álvaro Morata104
Wayne Rooney102
Jamie Vardy101
Anthony Martial94
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna