Sierpień: Lucas Torreira zawodnikiem miesiąca

Sierpień: Lucas Torreira zawodnikiem miesiąca 01.09.2019, 11:55, Tomasz Kochański 16 komentarzy

Graczem miesiąca według Kanonierzy.com został Lucas Torreira.

Użytkownicy oraz redaktorzy nie byli w tym miesiącu jednogłośni, bowiem ci drudzy najwyżej ocenili występy Pierre'a-Emericka Aubameyanga.

Urugwajczyk stosunkowo późno wrócił do gry z powodu występów na Copa America. 23-latek w meczu 2. kolejki z Burnley pojawił się na murawie dopiero w 83. minucie. W przegranym spotkaniu z Liverpoolem zameldował się na placu gry po kwadransie od rozpoczęcia drugiej połowy. W 85. minucie zdobył honorową bramkę dla Kanonierów.

Średnia ocena wg. użytkowników - Lucas Torreira 6.96

Średnia ocena wg. redaktorów - Pierre-Emerick Aubameyang 7.00

Lucas TorreiraPierre-Emerick AubameyangZawodnik miesiąca autor: Tomasz Kochański źrodło:
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Dewry komentarzy: 7916 newsów: 201.09.2019, 16:17

@Armata500: Ale przecież nie było żadnego głosowania, tylko Torreira miał najwyższą średnią notę z ocen użytkowników za spotkania z tego miesiąca.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3466 newsów: 7301.09.2019, 15:03

To jakiś żart czy wy, co głosowaliście na Torreirę, to tak na serio? o.O

thide (redaktor) komentarzy: 29665 newsów: 92501.09.2019, 14:00

@Bednar: w sensie w czerwcu za maj

laska1492 komentarzy: 13701.09.2019, 13:58

Nie róbcie sobie jaj/ Jak Torreira w ogóle nie grał. Auba byl najlepszy

Mizii komentarzy: 400801.09.2019, 13:54

Bardzo dziwna decyzja...

kuzguwu komentarzy: 157501.09.2019, 13:32

Dziwna decyzja ;) Auba chyba dał najwięcej przynajmniej bramkowo-punktowo.

Bednar komentarzy: 105601.09.2019, 13:29

@thide: Serio był wybierany zawodnik miesiąca wtedy? Zagraliśmy wtedy chociaż jeden mecz, bo nie przypominam sobie.

Z Torreirą to już jednak trochę przeginka. Zdecydowanie Auba dał nam najwięcej w tych 3 meczach. W ogóle nie wiem czy zawodnicy ktorzy zagrali mniej niż 30% minut powinni być brani pod uwagę przy takich głosowaniach.

Kowal96 komentarzy: 1301401.09.2019, 13:25

Co to za troll? :D

LeBob komentarzy: 113701.09.2019, 13:05

Serio?! Czym się koledzy sugerowaliście? Bo z bardzo moge to ogarnąć.

thide (redaktor) komentarzy: 29665 newsów: 92501.09.2019, 12:12

@macc: spoko, w czerwcu Elneny był zawodnikiem miesiąca.

macc komentarzy: 436201.09.2019, 12:11

Piłkarz, który rozegrał całe 36 minut w całym miesiącu sierpniu, zostaje zawodnikiem miesiąca. Takie rzeczy tylko na k.com.

kajkaj21 komentarzy: 20801.09.2019, 12:06

@thide: Rzeczywiście, chyba Silnoręki musi sobie z nimi porozmawiać.

Arsenal2004 komentarzy: 85501.09.2019, 12:05

Według mnie bardziej na to zasłużył Auba.

thide (redaktor) komentarzy: 29665 newsów: 92501.09.2019, 12:03

@kajkaj21:
https://www.youtube.com/watch?v=dUShxRCpszo

kajkaj21 komentarzy: 20801.09.2019, 12:02

Zawodnik miesiąca bo strzelił bramkę w przegranym meczu? Auba zasłużył bardziej bo jego bramki przyczyniły się do zdobycia 6 punktów.

JanikK komentarzy: 1434601.09.2019, 11:58

Potężny rezerwowy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Tammy Abraham70
Sergio Agüero61
Teemu Pukki51
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Sadio Mané41
Ashley Barnes40
Harry Kane31
Marcus Rashford31
Jamie Vardy31
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna