Składy: Arsenal vs Chelsea

Składy: Arsenal vs Chelsea 29.12.2019, 14:05, Dawid Wieczorek 33 komentarzy

Już za godzinę rozpocznie się hit tej kolejki Premier League, w którym Arsenal podejmie na własnym stadionie ekipę Chelsea.

Oto składy na ten mecz:

Arsenal: Leno - Maitland-Niles, Chambers, Luiz, Saka - Torreira, Guendouzi - Nelson, Özil, Aubameyang - Lacazette.

Ławka rezerwowych: Martinez, Mustafi, Mawropanos, Willock, Smith Rowe, Pepe, John-Jules.

Chelsea: Kepa - Rudiger, Tomori, Zouma - Azpilicueta, Kante, Kovacić, Emerson - Willian, Abraham, Mount.

Ławka rezerwowych: Caballero, Christensen, Lamptey, Jorginho, Barkley, Hudson-Odoi, Batshuayi.

Chelsea FCPremier LeagueSkłady autor: Dawid Wieczorek źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Oldgunner3 komentarzy: 773029.12.2019, 14:54

Nelson i AMN są żródłem mojego niepokoju.Ta para nie wygląda najlepiej do tego waleczny,ale ciągle się odbijający od rywali Torreira,mający wieczne zadatki[ale chyba coraz bardziej tylko zadatki] na b. dobrego rozgrywającego Guendo,chimeryczny Laca,nieprzewidywalny Chambers oraz wynalazek na prawej Saka - wygrać z tym składem z chelsea która ma jednak dużo stabilniejszą sytuację byłoby nie lada sukcesem żeby nie rzec sensacją.

Elastico07 komentarzy: 768229.12.2019, 14:48

@piter1908 napisał: "dobry skład, mam nadzieję że Guedno zagości na dłużej i nie odwali nic głupiego dziś."
Kpisz,Saka Guendo,Niles,Nelson to nie są zawodnicy na 1 skład.

Rumunia komentarzy: 28929.12.2019, 14:46

Luiz walnie samobója.

piter1908 komentarzy: 480429.12.2019, 14:46

dobry skład, mam nadzieję że Guedno zagości na dłużej i nie odwali nic głupiego dziś.

Oezil Jedziesz !!!!!!!!!!!!

DoomSlayer komentarzy: 340429.12.2019, 14:42

Matteo - udowodnij że jesteś nowym Fabregasem, bo się ze mnie na k.com śmieją, że nie masz podjazdu!

gabilondo komentarzy: 43529.12.2019, 14:39

Moim zdaniem Nelson gra dlatego, ze Arteta chce kogoś kto rozszerza grę i kiwa do szerokości, z drugiej strony ma oskrzydlac Saka, Pepe większość akcji ścina do środka dając miejsc na obieg, z tego co pamietam to AMN z Bou schodził do środka pola jako zabezpieczenie z Torreira.

zdyp komentarzy: 82729.12.2019, 14:30

no i gdzie ten cebula? na 26go mial byc gotowy...

Placio komentarzy: 108229.12.2019, 14:27

@lordpat
Pierwsza zmiana to Willock , przecież Arteta robi takie same zmiany jak Ljung

mateusz19191010 komentarzy: 114129.12.2019, 14:26

Za mało Pepe, jak ten chłopak ma nabrać odwagi, doświadczenia jak nie ma na to czasu!

sidtsw komentarzy: 225729.12.2019, 14:26

Jeden plus jest taki ze w koncu jest jakas stabilność. Koniec z ciaglymi zmiania
I ustawoenia. Moze troche zgrania bedzie w koncu

lordpat komentarzy: 181029.12.2019, 14:25

Jesli nie wejdzie Willcock, to mamy szanse.

metjuAFC komentarzy: 3603 newsów: 129.12.2019, 14:23

Skład optymalny na to co mamy. Dziwi mnie tylko obecność Nelsona po raczej średnio udanym meczu z Wisieńkami. Co do Xhaki to mam ogromną nadzieję, że to nie choroba a zbliżający się transfer Szwajcara wykluczył go z dzisiejszego spotkania.

PrzeArs komentarzy: 190329.12.2019, 14:20

Gdzie caballos i bellerin !?? Myślałem że będą chociaż na ławce . Obrona to zlepek zawodników ale i tak powinno starczyć na mni klubik Chelsea

tomash473 komentarzy: 113429.12.2019, 14:19

Nie tyle skład mnie przeraża co ławka rezerwowych. No, ale gramy tym, co mamy. COYG!

Kowal96 komentarzy: 1580029.12.2019, 14:18

@Marcel90:

Mam nadzieję, że dowiemy się tego podczas meczu :P

anolis komentarzy: 51829.12.2019, 14:17

Czuję że trzeba będzie się cieszyć z remisu.

Marcel90 komentarzy: 490829.12.2019, 14:17

Czym Nelson zasłużył na kolejny pierwszy skład?

kamil47 komentarzy: 149229.12.2019, 14:16

@Yahoooo: zgadzam się w 100%. Ciekawe czy ostatnio Arteta wypowiadał się pochlebnie o Granicie ponieważ:
1 chciał żeby został
2 trwały negocjacje a te słowa miały podbić stawkę o te 2-3 mln funtów

Patriko komentarzy: 291329.12.2019, 14:15

@coooyg11: No niestety, ale Cook w poprzednim meczu z Bournemouth też mu ładnie doprawił... jakby Pepe miał mniej szczęścia to w obydwu przypadkach by wypadł na kilka miesięcy

lordoftheboard komentarzy: 464429.12.2019, 14:14

Kante już zaciera ręce na dzisiejsze odbiory

polishbrigadesx komentarzy: 892129.12.2019, 14:13

Skład dobry Pepe powinien grać w podstawie.

coooyg11 komentarzy: 98929.12.2019, 14:13

Pepe ma kontuzje kolana która spowodował cresswell w meczu z West Hamem, nie wiem jak to możliwe, że ten buc nie wyleciał z czerwoną kartką ...

Jack_Herrer komentarzy: 3439 newsów: 19229.12.2019, 14:12

Nara Albanos! Nelson dzisiaj ostatnia szansa, żeby błysnąć.

Skotii komentarzy: 741 newsów: 829.12.2019, 14:11

Ściema z tą chorobą. Pakuje pewnie klamoty do Niemiec. I bardzo dobrze. Czekamy na zastępstwo o przynajmniej 2 klasy lepsze. O klasę lepszego nie proszę, bo jeszcze wróci Elneny.

patriko86 komentarzy: 2329.12.2019, 14:11

Znowu Nelson, co On w nim widzi ?

mitmichael komentarzy: 4866329.12.2019, 14:10

Pepe za Nelsona i mogłoby byc ok, z bocznych obroncow nie mamy wyboru bo kontuzje wiec AMN i Saka i tak i tak by grali.

enrique komentarzy: 657829.12.2019, 14:09

Granit chory na wory

Marcinafc93 komentarzy: 2243329.12.2019, 14:07

Granit chory

Yahoooo komentarzy: 87629.12.2019, 14:07

2 wnioski - xhaka odchodzi bo nie ma go w składzie i Arteta widzi potencjał w Nelsonie i próbuje go budować. Ciekawe kogo kupimy na zastępstwo Xhaki, może Ndidi ?

kuzguwu komentarzy: 223929.12.2019, 14:06

Granit już w Berlinie

Elastico07 komentarzy: 768229.12.2019, 14:06

Słabiutki skład

matikanonier komentarzy: 120729.12.2019, 14:06

Czyli Xhaka Out!!!!!!! XDDD

cycatewiewiorki komentarzy: 22529.12.2019, 14:06

Wiliana się obawiam

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl