Składy: Arsenal vs Huddersfield

Składy: Arsenal vs Huddersfield 08.12.2018, 15:05, Dawid Wieczorek 25 komentarzy

Już za niespełna godzinę Arsenal rozegra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem Kanonierów będzie Huddersfield Town.

Oto składy, w jakich rozpoczną ten mecz oba zespoły:

Arsenal: Leno - Bellerin, Lichtsteiner, Mustafi, Sokratis, Kolasinac - Guendouzi, Torreira, Xhaka - Lacazette, Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Cech, Koscielny, Monreal, Elneny, Mchitarian, Iwobi, Nketiah.

Huddersfield: Lössl - Zanka, Schindler, Kongolo - Smith, Mooy, Hogg, Williams, Löwe - Pritchard -Depoitre.

Ławka rezerwowych: Hamer, Bacuna, Kachunga, Ramadan, Mbenza, Hadergjonaj, Durm.

Huddersfield TownPremier LeagueSkłady autor: Dawid Wieczorek źrodło: twitter.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
SoulStorm (zawieszony) komentarzy: 636408.12.2018, 19:15

COYG !! Liczą się 3 punkty nic wincyj !!!

GROMALL komentarzy: 502708.12.2018, 15:46

składzik miodzio,jazda!

helzing komentarzy: 303608.12.2018, 15:46

@DawidAFC: środek bardzo mi się podoba, takim jeszcze nie grali. Ale ta 5 to myślałem że bardziej na silniejszych rywali. Ale jednak nie. Nieważne, najważniejsze 3 pkt, bez różnicy jakim składem

Mickeylo komentarzy: 31208.12.2018, 15:40

no i taki skład mi się podoba :)

AlexVanPersie komentarzy: 766708.12.2018, 15:33

Arcyciekawy skład.

Pomoc będzie miała trochę mniejsze możliwości, ale za to flanki będą musiały chodzić w te i wewte.

Kluczowe będą podania Guendo i wjazdy Hectora i Koli.
A w środku dwóch napadziorów zamiast jednego.

PrzeArs komentarzy: 152808.12.2018, 15:31

No i oczywiście mesut szykowany na wielki mecz w czwartek w Le :)

PrzeArs komentarzy: 152808.12.2018, 15:30

Skład rzeczywiście optymalny :) super to wygląda. Martwię się tylko o Kolasinaca i hectora. Oni są mega eksploatowani a u hectora w meczu z United już było widać zmęczenie. Oby obyło się bez kontuzji dziś bo w czwartek to pewnie już odpacza w meczu z quarabagiem

DyktatorArsene komentarzy: 74808.12.2018, 15:24

Piekny sklad. Emery sie nie pierdzieli w tancu, kto zasluguje na gre to gra, kto na lawke to siedzi a kto na trybuny to leczy plecy. Uwielbiam goscia.

Topek komentarzy: 13429 newsów: 12608.12.2018, 15:22

Z czystym kontem pewnie będzie problem, ale jedziemy. Widać, że Emery w razie potrzeby jest elastyczny taktycznie, a do tego nie ma sztucznego faworyzowania.

mitmichael komentarzy: 4715208.12.2018, 15:19

Na prawde sklad jest super, Iwobi i Miki na ławie a do tego powroty Koscielnego i Monreala. Ładnie to wyglada

Smazony komentarzy: 30208.12.2018, 15:19

No powiem ciekawy skład, chociaż miałem wrażenie jakby jedna formacja była pominięta ;)
Ławka bardzo ciekawie wygląda :)

Adi17 komentarzy: 118708.12.2018, 15:17

@KiAK:
Mam to samo wrażenie, ale wydaje mi się, że dziś spokojne 3 punkty. Spodziewałem się odpoczynku dla Któregoś z wahadłowych, Torreiry czy Auby. W każdym razie pasuje w końcu zagrać na 0 z tyłu, a ile bramek strzelą, to już pozostawiam dla nich :D

KiAK komentarzy: 42708.12.2018, 15:14

Czytając nasz skład miałem wrażenie, że pominięta została jedna formacja. Xhaka a tu nagle Laca i Obama :P no ciekawe :P

kwiatinho komentarzy: 551508.12.2018, 15:13

Fantastyczny skład. Mega ofensywnie. Chce zdominować środek pola i korzysta na chemii Laca-Auba. Genialne posunięcie

pawel94 komentarzy: 105608.12.2018, 15:13

O Lichtsteinera to się trochę obawiam na środku obrony. Cieszy powrót do żywych Nacho i Kosy, zwłaszcza przy długiej nieobecności Holdinga.

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17322 newsów: 101308.12.2018, 15:11

@helzing: Unai ewidentnie lepi z tego co ma. Ma skrzydłowych bez formy, to wychodzi z formacją 5-3-2. W chwili obecnej to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie.

JaroKanonier komentarzy: 2908.12.2018, 15:10

Takie to było trudne zrobić skład z 2 napastników?

helzing komentarzy: 303608.12.2018, 15:10

czy już na siłę przeszedł na formację z 5 obrońcami?

_marecki komentarzy: 30408.12.2018, 15:09

Brawo :) Największe armaty dziś w boju.

zly_kanonier komentarzy: 503208.12.2018, 15:08

Skład kozak

KapitanJack10 komentarzy: 195608.12.2018, 15:07

Takii skład to nam się podobaaa

lordpat komentarzy: 146508.12.2018, 15:06

guendo na śpo; 100%

kubex komentarzy: 487108.12.2018, 15:06

kosa i monreal na ławce... super!

GioFANafc komentarzy: 6408.12.2018, 15:06

Na 2 napastników ?

dolny komentarzy: 169008.12.2018, 15:05

pan Ozil chyba bardzo chory

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna