Składy: Manchester City - Arsenal

Składy: Manchester City - Arsenal 05.11.2017, 14:20, Kamil Garczorz 75 komentarzy O 15:15 zabrzmi pierwszy gwizdek rozpoczynający spotkanie 11. Kolejki Premier League. W tej serii spotkań Arsenal na Etihad Stadium zmierzy się z Manchesterem City.

Poznaliśmy już jedenastki, w jakich obie drużyny wybiegną na murawę.

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Monreal, Kolasinac - Coquelin, Xhaka, Ramsey - Ozil, Iwobi, Alexis

Ławka rezerwowych: Macey, Debuchy, Elneny, Wilshere, Walcott, Lacazette, Giroud

Manchester City: Ederson - Walker, Stones, Otamendi, Delph - Fernandinho, Silva, De Bruyne - Sane, Sterling, Aguero

Ławka rezerwowych: Bravo, Mangala, Gundogan, Bernardo, Jesus, Danilo, Yaya Toure

Manchester CityPremier LeagueSkłady autor: Kamil Garczorz źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
dudekns komentarzy: 605006.11.2017, 07:30

Niestety skład nie okazał się zwycięski...

illpadrino komentarzy: 7747 newsów: 305.11.2017, 19:42

@erykgunner:

Mam wrażenie, że admini, redaktorzy, mają zakaz pisania prawdy pod postami i obiektywnego patrzenia na sprawę, a w zamian mają bronić za wszelką cenę wizerunku klubu i managera.

"miał postawić na Mertesackera?" - Na tego samego zawodnika postawił w finale FA CUP również przeciwko szybkim zawodnikom Chelsea takim jak Hazard/Pedro/ Wilian i do tego został graczem meczu.

"Lacazzete nie wytrzymał by tempa meczu" - i tak go zmienia za praktycznie każdym razem w okolicach 65-75 minuty. Tym razem również mógł to zrobić zmieniając go na najlepszego Jokera w Arsenalu czyli Giroud.

Wenger ze swoimi pomysłami i taktykami to niech sobie odpuści tylko wystawia najmocniejszy skład jaki ma aktualnie dostępny.

Dla mnie po raz kolejny odstawił manianę i niczym nas tutaj nie zaskoczył. Nie zmienię zdania tylko z racji takiej, że kilku użytkowników "wyżej postawionych" zaczyna dyskusję z niżej postawionymi użytkownikami tej strony i próbuje ich nawrócić na swoje tory.

@Simpllemann

Przecież odstawił parodię przy wyborze składu. Nagle zachciało mu się grać defensywny futbol, jak nasz zespół w obronie ostatnimi czasy i początkiem sezonu popełnia masę indywidualnych błędów - co np dzisiaj również miało miejsce. Dowalenie uzasadnione jak najbardziej jest na miejscu i tutaj na sprzeczne spostrzeżenia co do wyborów Wengera mają również postacie wyżej postawione od nas wszystkich.

Niech zdobędzie top 4 i zrezygnuje po sezonie i da szansę jakiemuś charyzmatycznemu trenerowi.

DexteR_000 komentarzy: 552205.11.2017, 15:18

Nie dogodzi*

DexteR_000 komentarzy: 552205.11.2017, 15:18

Wam to niedogodzi.

Womanizer komentarzy: 628205.11.2017, 15:14

Wenger obsrał nachy i już próbuje autobus parkować a że o bronieniu nie ma bladego pojęcia to dostanie ostre wciry. Szkoda tylko kibiców.

kamo99111 komentarzy: 394705.11.2017, 15:10

I jak zwykle Wenga pokazal swoja prawdomownosc... W tygodniu gadal ze nie postawi na defensywe... A Coq w srodku co to jest?? Cos mi sie zdaje ze Wenger chce zagrac z City jak dwa lata temu gdzoe Coq mial wspomagac linie defensywna i przerywac ataki rywala. Nastepnie bedzoe przjscie do kontry. Przeczuwam dzisiaj tegie lanie. Iwobi to niestety nie jest zawodnik, ktory pociag ie zespol w takim meczu. Ozil pewnie sie schowa na 85 minit i bedzoe niewidoczny. Alexis z przodu bedzie osamotniony. Brak Zwirka czy Lacazette oznacza tylko tyle ze bedzie problem z dochodzeniem di jakichkolwoek sytuacji podbramkowych.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 46237 newsów: 29805.11.2017, 15:06

@erykgunner
Bo już dawno przestało być ważne to, co zrobi Boss. Liczy się tylko dowalenie szkoleniowcowi.

SoulStorm komentarzy: 475605.11.2017, 15:04

City wychodzi ustawieniem 3-4-3
W środku pola miazga plus mocne skrzydła.
Bellerin i Kolasinac będą zakłopotani.

Kredens komentarzy: 240005.11.2017, 15:04

Mi tam skad sie podoba. Chociaz ja bym Zwira moze za Iwobiego albo Mesuta wrzuci, to cakiem by ich zdezorientowalo

polandblood komentarzy: 9967 newsów: 105.11.2017, 15:01

4-3-3*

Marioht komentarzy: 534205.11.2017, 15:01

Ciekawy wybieg Wengera. Zobaczymy co z tego będzie.
Póki co cieszy mnie, że Francuz był świadom tego, ze przeciwko takiemu rywalowi trzeba zabezpieczyć bardziej środek.

PrzeArs komentarzy: 95105.11.2017, 15:01

4 obrońców plus xhaka, coquelin i iwobi jako goście od odbioru piłki. Jasny plan Wengera

polandblood komentarzy: 9967 newsów: 105.11.2017, 15:00

Tak Lacazette nie wytrzyma tempa bo wyznacznikiem, że nie wytrzymuje tempa jest to, że Wenger go ściąga w 70 minucie? Na plus, to że w końcu gramy 4-2-3-1 czy tam 4-4-4, na plus, że Coq będzie asekurował Xhakę, ale jak wydajesz na napastnika 50 baniek to wystawiasz go do składu w najważniejszym meczu sezonu.

MR DT ??
@MrDtAFC

Here?s a great idea, let?s spend over ?50m on a new striker but then put him on the bench in our biggest games!!!

PrzeArs komentarzy: 95105.11.2017, 14:59

Wenger wie co robi.

pauleta19 komentarzy: 40140 newsów: 105.11.2017, 14:59

Zmiana formacji na minus, ale to odbija się skąpstwo Wengera latem, bo nie mamy środkowych obrońców. 3-4-3 nam wychodziło przeciwko City.

PrzeArs komentarzy: 95105.11.2017, 14:58

Megaaa defensywie, tak jak myślałem. Bardzo dobrze. Iwobi też typowo defensywie zagra. Trzeba wyprowadzić zabójcze kontry. Jestem dobrej myśli. Brawo Wenger za taktykę

pauleta19 komentarzy: 40140 newsów: 105.11.2017, 14:57

Coquelin (+) - mimo kiepskiej formy przyda się w odbiorze
Brak Lacazette'a (-) - skuteczny napastnik w takim meczu jest na wagę złota

Gryzek komentarzy: 246205.11.2017, 14:57

Coquelin, Xhaka, Ramsey

XD

luku komentarzy: 36905.11.2017, 14:56

To co Koklę pokazał w ostatnim meczu ligi europejskiej skłoniło Wengera do pchnięcia go na ten mecz ? Gdzie on ma oczy.. Oj będzie bolało. City może się przejechać ,aczkolwiek liczę na remis

kobza22 (redaktor) komentarzy: 384 newsów: 57105.11.2017, 14:55

W pierwszej chwili też zareagowałem zdziwieniem, ale z drugiej strony... lepiej grać Mertesackerem z tyłu przy mega szybkiej ofensywnie City? Do tego Xhaka ostatnio bardzo często tracił piłkę w środku przy grze ze słabszymi rywalami, więc co by było przy pressingu City? Coq ma zabezpieczać dwójkę Ramsey-Xhaka, dzięki czemu ten drugi być może nie będzie miał pełnych gaci z piłką przy nodze, wiedząc, że za plecami ma kogoś, kto będzie mógł naprawić jego błąd. Co prawda Coq to nie jest taki zawodnik, który cokolwiek gwarantuje, zwłaszcza po ostatnim meczu z Lidze Europy, ale no - na tę chwilę nie mamy innego na tej pozycji. Co do Alexisa z przodu - on często biega dośc chaotycznie. Kibicom się to podoba, bo widać jego ochotę do gry, ale równocześnie wyłamuje się on z linii defensywnej i robią się luki. Iwobi pod tym względem jest bardziej zdyscyplinowany, z kolei taka waleczność Alexisa może się przydać na szpicy, gdzie właśnie potrzebne jest naciskanie na obrońców rywali. Sam byl wolał chyba Lacazette'a z przodu i Sancheza z Oezilem za nim, ale jestem w stanie zrozumieć zachowawczość Wengera. To też pokazuje, że nie zwraca uwagi na karytykę, bo jeśli Arsenal dostanie dziś bencki, to ludzie pokroju tych, którzy tutaj wyzywają od "starego dziada", nie zostawią na nim suchej nitki. Na razie po prostu poczekajmy zamiast spisywać mecz na straty przed jego rozpoczęciem.

PIORUN85 komentarzy: 9105.11.2017, 14:55

brak lacazetta co to ma być iwobi zamiast niego w podstawie masakra znowu coś wenger kombinuje i pewnie przekimbinuje

sidtsw komentarzy: 185205.11.2017, 14:55

Typowy Wenger. Gra trio Alexis Laca Ozil pierwszy raz razem s super efektem 5 bramek na evertonie to nie. Trzeba to zmienic.

Tevez komentarzy: 158705.11.2017, 14:55

Ok. City gra 4-3-3 to Wenger dostosował do nich taktykę i wyszedł takim samym ustawieniem ale czemu z Iwobim zamiast Lacazetta? To jest niewytłumaczalne. Unbelievable.

SoulStorm komentarzy: 475605.11.2017, 14:50

@n0thing: Na buku dałem 5:1 dla Arsenalu.
Zobaczyłem brak Holdinga i teraz żałuję,że tak obstawiłem. :/

adrianjestem komentarzy: 32405.11.2017, 14:49

Ale wy jesteście debilami....
Wenger nie zmienia taktyki i nie rotuje zle...
Zmienił coś to jeszcze gorzej

Ja pisałem komentarz wcześniej zewyjdziemy na city 4:2:3:1 a nie 5 obrońców bo to było pewne jak w banku

I bardzo dobrze bo 5 obrońców to jest autobus w polu karnym i nic więcej

A tak mamy szanse odebrać szybko pilke i wyjsc z kontra

n0thing komentarzy: 3793 newsów: 36205.11.2017, 14:48

Bronimy się, mam nadzieje ze nie bd pogromu

aikon90 komentarzy: 33705.11.2017, 14:47

Alexis tylko z pozoru jest na szpicy. Będzie grał czasem z lewej, czasem schodził jako fałszywa dziewiątka i rozgrywał piłke w środku pola robiąc miejsce do wejścia w pole karne dla Ozila lub Ramseya.
Iwobi na skrzydle lepiej będzie bronił lewej strony niż gdyby to robił Sanchez przy wypadach Kolasinaca.
Cały nasz potencjał ofensywny będzie koncentrował się na lewej stronie.

erykgunner (administrator) komentarzy: 1729 newsów: 118905.11.2017, 14:46

@Sandbead:

Ale co szanujmy się? Ciężko wywnioskować po składzie? 4 obrońców + zagęszczenie środka 3 pomocnikami - czyli bronienie się na 30-40 metrze. Özil będzie rozrzucać piły do szybkiego Iwobiego i Alexisa, których będą wspierać w ataku Kola i Hector.

Laca nie gra, bo raz, że nie wytrzyma w takim tempie całego meczu, a dwa, że on ciągle szuka gry kombinacyjnej. A jak mamy wygrać, to tylko tak jak z Bayernem 2:0

PawloPro komentarzy: 64005.11.2017, 14:46

Per kontuzja, że go nawet na ławie nie ma?

Adi17 komentarzy: 66405.11.2017, 14:45

Ozil na skrzydle? Brak Lacazette? Coq i Czaka razem? Słabo to widzę.

SoulStorm komentarzy: 475605.11.2017, 14:45

@ChybaAffc: Mam nadzieję,że Arsenal chociaż zaliczy honorowe trafienie,by nie było wstydu.

PtoOk komentarzy: 74405.11.2017, 14:44

Pierwsze wrażenie. Łooo

ChybaAffc komentarzy: 13705.11.2017, 14:44

Coś czuję że to się skończy 3-0 w 10 minucie albo 0-0 cały mecz xD

erykgunner (administrator) komentarzy: 1729 newsów: 118905.11.2017, 14:44

@Sobieski14:

Teraz żyję meczem, potem zobaczę dokładnie, co to się działo :)

Ja14 komentarzy: 6605.11.2017, 14:43

Coq to nieporozumienie. .. brak lacy. ..słabo to widzę. .. obym się mylił.

SoulStorm komentarzy: 475605.11.2017, 14:43

@aikon90: To nic nie da.Bez Holdinga mecz jest przegrany.

ChybaAffc komentarzy: 13705.11.2017, 14:43

Czemu Laca nie gra ktoś coś??

Sandbead komentarzy: 69605.11.2017, 14:43

@erykgunner:
Ale szanujmy się, Coquelin? Iwobi?

aikon90 komentarzy: 33705.11.2017, 14:40

Wenger dobrze wie że kluczem do zwycięstwa jest opanować albo przynajmniej na tyle przeszkadzać City w środku pola aby ci nas nie zamknęli w hokejowym stylu z 70% posiadaniem.
Z pięcioma obrońcami gralibyśmy autobusem w polu karnym, broniąc się cały czas i wybijając piłkę do przodu. Z Coqiem jest szansa na odbiór piłki wyżej niż w polu karnym i próba własnej składnej akcji niż tylko "z kontry".
Poza tym, nie mamy trzeciego wartościowego stopera. Jeśli byłby to Mustafi to gra na trzech środkowych miałaby sens. Holding na City to duże ryzyko, lepiej wzmocnić pomoc Coqiem.

PawloPro komentarzy: 64005.11.2017, 14:40

Jak już miał tak grać to mógł dać Lace na atak a Alexisa na skrzydło za Ramseya lub Iwobiego.

Marcinafc93 komentarzy: 1703105.11.2017, 14:40

Wenger nie chce tego wygrać. Remis będzie dobry i oby się udało. Ofensywnie na City to samobójstwo. Brawo Wenga

D_S komentarzy: 60905.11.2017, 14:38

W uj "ofensywnie". Durny dziad.

pawciunio komentarzy: 97505.11.2017, 14:38

Ramsey zagra w tym meczu bardzo wazna role. Mam bardzo silne przeczucie.

Sobieski14 komentarzy: 256405.11.2017, 14:37

@erykgunner: Chyba banami będziesz sypać? ;P Taka kultura wypowiedzi tutaj

PawloPro komentarzy: 64005.11.2017, 14:37

Wenger popełnił ten sam błąd co z Liverpoolem i pewnie się skończy podobnie xd.

SoulStorm komentarzy: 475605.11.2017, 14:37

Bez Holdinga nie ma co oglądać tego meczu.Zawiodłem się.

Axinus komentarzy: 400 newsów: 105.11.2017, 14:36

Trzeba przyznać że chyba nawet Guardiola jest zdziwiony tym zestawieniem :D

Mnie akurat Wenger zaskoczył w miarę pozytywnie, przynajmniej szuka jakiegoś nietypowego rozwiązania.

Coquelin to typowy DM, Xhaka i Ramsey dostali do pomocy kogoś kto nie jest wirtuozem techniki ale gra bardzo fizycznie a pomocnicy City takiej gry nie lubią. Szkoda że nie ma Mustafiego w formie ale mam nadzieję że Nacho sobie poradzi.

Szkoda mi tylko trochę Lacazette ale czułem że Wenger szykuje Iwobiego na ten mecz dając mu odpoczywać wcześniej. Może francuz faktycznie wejdzie na podmęczonego przeciwnika.

Sztofort komentarzy: 201405.11.2017, 14:36

Boje sie tego meczu

erykgunner (administrator) komentarzy: 1729 newsów: 118905.11.2017, 14:34

Esencja Kanonierzy.com:

Wenger nie dobiera taktyki pod przeciwnika - stary dziad, WengerOut
Wenger dobiera taktykę - stary dziad, WengerOut

PawloPro komentarzy: 64005.11.2017, 14:34

Nie komentowałem nic od lania 10:2 od Bayernu, ale to to już przesada xd. Po meczu okaże się czy Wenger jest totalnym przegrywem czy największym taktykiem PL xD.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.03
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna