Składy: Manchester City - Arsenal

Składy: Manchester City - Arsenal 05.11.2017, 14:20, Kamil Garczorz 75 komentarzy O 15:15 zabrzmi pierwszy gwizdek rozpoczynający spotkanie 11. Kolejki Premier League. W tej serii spotkań Arsenal na Etihad Stadium zmierzy się z Manchesterem City.

Poznaliśmy już jedenastki, w jakich obie drużyny wybiegną na murawę.

Arsenal: Cech - Bellerin, Koscielny, Monreal, Kolasinac - Coquelin, Xhaka, Ramsey - Ozil, Iwobi, Alexis

Ławka rezerwowych: Macey, Debuchy, Elneny, Wilshere, Walcott, Lacazette, Giroud

Manchester City: Ederson - Walker, Stones, Otamendi, Delph - Fernandinho, Silva, De Bruyne - Sane, Sterling, Aguero

Ławka rezerwowych: Bravo, Mangala, Gundogan, Bernardo, Jesus, Danilo, Yaya Toure

Manchester CityPremier LeagueSkładySklep z gadżetami Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
dudekns komentarzy: 4858 06.11.2017, 07:30

Niestety skład nie okazał się zwycięski...

illpadrino komentarzy: 6515 newsów: 2 05.11.2017, 19:42

@erykgunner:

Mam wrażenie, że admini, redaktorzy, mają zakaz pisania prawdy pod postami i obiektywnego patrzenia na sprawę, a w zamian mają bronić za wszelką cenę wizerunku klubu i managera.

"miał postawić na Mertesackera?" - Na tego samego zawodnika postawił w finale FA CUP również przeciwko szybkim zawodnikom Chelsea takim jak Hazard/Pedro/ Wilian i do tego został graczem meczu.

"Lacazzete nie wytrzymał by tempa meczu" - i tak go zmienia za praktycznie każdym razem w okolicach 65-75 minuty. Tym razem również mógł to zrobić zmieniając go na najlepszego Jokera w Arsenalu czyli Giroud.

Wenger ze swoimi pomysłami i taktykami to niech sobie odpuści tylko wystawia najmocniejszy skład jaki ma aktualnie dostępny.

Dla mnie po raz kolejny odstawił manianę i niczym nas tutaj nie zaskoczył. Nie zmienię zdania tylko z racji takiej, że kilku użytkowników "wyżej postawionych" zaczyna dyskusję z niżej postawionymi użytkownikami tej strony i próbuje ich nawrócić na swoje tory.

@Simpllemann

Przecież odstawił parodię przy wyborze składu. Nagle zachciało mu się grać defensywny futbol, jak nasz zespół w obronie ostatnimi czasy i początkiem sezonu popełnia masę indywidualnych błędów - co np dzisiaj również miało miejsce. Dowalenie uzasadnione jak najbardziej jest na miejscu i tutaj na sprzeczne spostrzeżenia co do wyborów Wengera mają również postacie wyżej postawione od nas wszystkich.

Niech zdobędzie top 4 i zrezygnuje po sezonie i da szansę jakiemuś charyzmatycznemu trenerowi.

DexteR_000 komentarzy: 3605 05.11.2017, 15:18

Nie dogodzi*

DexteR_000 komentarzy: 3605 05.11.2017, 15:18

Wam to niedogodzi.

Womanizer komentarzy: 2860 05.11.2017, 15:14

Wenger obsrał nachy i już próbuje autobus parkować a że o bronieniu nie ma bladego pojęcia to dostanie ostre wciry. Szkoda tylko kibiców.

kamo99111 komentarzy: 3722 05.11.2017, 15:10

I jak zwykle Wenga pokazal swoja prawdomownosc... W tygodniu gadal ze nie postawi na defensywe... A Coq w srodku co to jest?? Cos mi sie zdaje ze Wenger chce zagrac z City jak dwa lata temu gdzoe Coq mial wspomagac linie defensywna i przerywac ataki rywala. Nastepnie bedzoe przjscie do kontry. Przeczuwam dzisiaj tegie lanie. Iwobi to niestety nie jest zawodnik, ktory pociag ie zespol w takim meczu. Ozil pewnie sie schowa na 85 minit i bedzoe niewidoczny. Alexis z przodu bedzie osamotniony. Brak Zwirka czy Lacazette oznacza tylko tyle ze bedzie problem z dochodzeniem di jakichkolwoek sytuacji podbramkowych.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42531 newsów: 244 05.11.2017, 15:06

@erykgunner
Bo już dawno przestało być ważne to, co zrobi Boss. Liczy się tylko dowalenie szkoleniowcowi.

SoulStorm komentarzy: 1956 05.11.2017, 15:04

City wychodzi ustawieniem 3-4-3
W środku pola miazga plus mocne skrzydła.
Bellerin i Kolasinac będą zakłopotani.

Kredens komentarzy: 2066 05.11.2017, 15:04

Mi tam skad sie podoba. Chociaz ja bym Zwira moze za Iwobiego albo Mesuta wrzuci, to cakiem by ich zdezorientowalo

polandblood komentarzy: 8891 newsów: 1 05.11.2017, 15:01

4-3-3*

Marioht komentarzy: 3136 05.11.2017, 15:01

Ciekawy wybieg Wengera. Zobaczymy co z tego będzie.
Póki co cieszy mnie, że Francuz był świadom tego, ze przeciwko takiemu rywalowi trzeba zabezpieczyć bardziej środek.

PrzeArs komentarzy: 659 05.11.2017, 15:01

4 obrońców plus xhaka, coquelin i iwobi jako goście od odbioru piłki. Jasny plan Wengera

polandblood komentarzy: 8891 newsów: 1 05.11.2017, 15:00

Tak Lacazette nie wytrzyma tempa bo wyznacznikiem, że nie wytrzymuje tempa jest to, że Wenger go ściąga w 70 minucie? Na plus, to że w końcu gramy 4-2-3-1 czy tam 4-4-4, na plus, że Coq będzie asekurował Xhakę, ale jak wydajesz na napastnika 50 baniek to wystawiasz go do składu w najważniejszym meczu sezonu.

MR DT ??
@MrDtAFC

Here?s a great idea, let?s spend over ?50m on a new striker but then put him on the bench in our biggest games!!!

PrzeArs komentarzy: 659 05.11.2017, 14:59

Wenger wie co robi.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39211 newsów: 1 05.11.2017, 14:59

Zmiana formacji na minus, ale to odbija się skąpstwo Wengera latem, bo nie mamy środkowych obrońców. 3-4-3 nam wychodziło przeciwko City.

PrzeArs komentarzy: 659 05.11.2017, 14:58

Megaaa defensywie, tak jak myślałem. Bardzo dobrze. Iwobi też typowo defensywie zagra. Trzeba wyprowadzić zabójcze kontry. Jestem dobrej myśli. Brawo Wenger za taktykę

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39211 newsów: 1 05.11.2017, 14:57

Coquelin (+) - mimo kiepskiej formy przyda się w odbiorze
Brak Lacazette'a (-) - skuteczny napastnik w takim meczu jest na wagę złota

Gryzek komentarzy: 1898 05.11.2017, 14:57

Coquelin, Xhaka, Ramsey

XD

luku komentarzy: 302 05.11.2017, 14:56

To co Koklę pokazał w ostatnim meczu ligi europejskiej skłoniło Wengera do pchnięcia go na ten mecz ? Gdzie on ma oczy.. Oj będzie bolało. City może się przejechać ,aczkolwiek liczę na remis

kobza22 (redaktor) komentarzy: 383 newsów: 552 05.11.2017, 14:55

W pierwszej chwili też zareagowałem zdziwieniem, ale z drugiej strony... lepiej grać Mertesackerem z tyłu przy mega szybkiej ofensywnie City? Do tego Xhaka ostatnio bardzo często tracił piłkę w środku przy grze ze słabszymi rywalami, więc co by było przy pressingu City? Coq ma zabezpieczać dwójkę Ramsey-Xhaka, dzięki czemu ten drugi być może nie będzie miał pełnych gaci z piłką przy nodze, wiedząc, że za plecami ma kogoś, kto będzie mógł naprawić jego błąd. Co prawda Coq to nie jest taki zawodnik, który cokolwiek gwarantuje, zwłaszcza po ostatnim meczu z Lidze Europy, ale no - na tę chwilę nie mamy innego na tej pozycji. Co do Alexisa z przodu - on często biega dośc chaotycznie. Kibicom się to podoba, bo widać jego ochotę do gry, ale równocześnie wyłamuje się on z linii defensywnej i robią się luki. Iwobi pod tym względem jest bardziej zdyscyplinowany, z kolei taka waleczność Alexisa może się przydać na szpicy, gdzie właśnie potrzebne jest naciskanie na obrońców rywali. Sam byl wolał chyba Lacazette'a z przodu i Sancheza z Oezilem za nim, ale jestem w stanie zrozumieć zachowawczość Wengera. To też pokazuje, że nie zwraca uwagi na karytykę, bo jeśli Arsenal dostanie dziś bencki, to ludzie pokroju tych, którzy tutaj wyzywają od "starego dziada", nie zostawią na nim suchej nitki. Na razie po prostu poczekajmy zamiast spisywać mecz na straty przed jego rozpoczęciem.

PIORUN85 komentarzy: 31 05.11.2017, 14:55

brak lacazetta co to ma być iwobi zamiast niego w podstawie masakra znowu coś wenger kombinuje i pewnie przekimbinuje

sidtsw komentarzy: 1589 05.11.2017, 14:55

Typowy Wenger. Gra trio Alexis Laca Ozil pierwszy raz razem s super efektem 5 bramek na evertonie to nie. Trzeba to zmienic.

Tevez komentarzy: 880 05.11.2017, 14:55

Ok. City gra 4-3-3 to Wenger dostosował do nich taktykę i wyszedł takim samym ustawieniem ale czemu z Iwobim zamiast Lacazetta? To jest niewytłumaczalne. Unbelievable.

SoulStorm komentarzy: 1956 05.11.2017, 14:50

@n0thing: Na buku dałem 5:1 dla Arsenalu.
Zobaczyłem brak Holdinga i teraz żałuję,że tak obstawiłem. :/

adrianjestem komentarzy: 314 05.11.2017, 14:49

Ale wy jesteście debilami....
Wenger nie zmienia taktyki i nie rotuje zle...
Zmienił coś to jeszcze gorzej

Ja pisałem komentarz wcześniej zewyjdziemy na city 4:2:3:1 a nie 5 obrońców bo to było pewne jak w banku

I bardzo dobrze bo 5 obrońców to jest autobus w polu karnym i nic więcej

A tak mamy szanse odebrać szybko pilke i wyjsc z kontra

n0thing komentarzy: 2866 newsów: 360 05.11.2017, 14:48

Bronimy się, mam nadzieje ze nie bd pogromu

aikon90 komentarzy: 294 05.11.2017, 14:47

Alexis tylko z pozoru jest na szpicy. Będzie grał czasem z lewej, czasem schodził jako fałszywa dziewiątka i rozgrywał piłke w środku pola robiąc miejsce do wejścia w pole karne dla Ozila lub Ramseya.
Iwobi na skrzydle lepiej będzie bronił lewej strony niż gdyby to robił Sanchez przy wypadach Kolasinaca.
Cały nasz potencjał ofensywny będzie koncentrował się na lewej stronie.

erykgunner (administrator) komentarzy: 768 newsów: 1023 05.11.2017, 14:46

@Sandbead:

Ale co szanujmy się? Ciężko wywnioskować po składzie? 4 obrońców + zagęszczenie środka 3 pomocnikami - czyli bronienie się na 30-40 metrze. Özil będzie rozrzucać piły do szybkiego Iwobiego i Alexisa, których będą wspierać w ataku Kola i Hector.

Laca nie gra, bo raz, że nie wytrzyma w takim tempie całego meczu, a dwa, że on ciągle szuka gry kombinacyjnej. A jak mamy wygrać, to tylko tak jak z Bayernem 2:0

PawloPro komentarzy: 617 05.11.2017, 14:46

Per kontuzja, że go nawet na ławie nie ma?

Adi17 komentarzy: 100 05.11.2017, 14:45

Ozil na skrzydle? Brak Lacazette? Coq i Czaka razem? Słabo to widzę.

SoulStorm komentarzy: 1956 05.11.2017, 14:45

@ChybaAffc: Mam nadzieję,że Arsenal chociaż zaliczy honorowe trafienie,by nie było wstydu.

PtoOk komentarzy: 257 05.11.2017, 14:44

Pierwsze wrażenie. Łooo

ChybaAffc komentarzy: 84 05.11.2017, 14:44

Coś czuję że to się skończy 3-0 w 10 minucie albo 0-0 cały mecz xD

erykgunner (administrator) komentarzy: 768 newsów: 1023 05.11.2017, 14:44

@Sobieski14:

Teraz żyję meczem, potem zobaczę dokładnie, co to się działo :)

Ja14 komentarzy: 25 05.11.2017, 14:43

Coq to nieporozumienie. .. brak lacy. ..słabo to widzę. .. obym się mylił.

SoulStorm komentarzy: 1956 05.11.2017, 14:43

@aikon90: To nic nie da.Bez Holdinga mecz jest przegrany.

ChybaAffc komentarzy: 84 05.11.2017, 14:43

Czemu Laca nie gra ktoś coś??

Sandbead (zawieszony) komentarzy: 524 05.11.2017, 14:43

@erykgunner:
Ale szanujmy się, Coquelin? Iwobi?

aikon90 komentarzy: 294 05.11.2017, 14:40

Wenger dobrze wie że kluczem do zwycięstwa jest opanować albo przynajmniej na tyle przeszkadzać City w środku pola aby ci nas nie zamknęli w hokejowym stylu z 70% posiadaniem.
Z pięcioma obrońcami gralibyśmy autobusem w polu karnym, broniąc się cały czas i wybijając piłkę do przodu. Z Coqiem jest szansa na odbiór piłki wyżej niż w polu karnym i próba własnej składnej akcji niż tylko "z kontry".
Poza tym, nie mamy trzeciego wartościowego stopera. Jeśli byłby to Mustafi to gra na trzech środkowych miałaby sens. Holding na City to duże ryzyko, lepiej wzmocnić pomoc Coqiem.

PawloPro komentarzy: 617 05.11.2017, 14:40

Jak już miał tak grać to mógł dać Lace na atak a Alexisa na skrzydło za Ramseya lub Iwobiego.

Marcinafc93 komentarzy: 12609 05.11.2017, 14:40

Wenger nie chce tego wygrać. Remis będzie dobry i oby się udało. Ofensywnie na City to samobójstwo. Brawo Wenga

D_S komentarzy: 239 05.11.2017, 14:38

W uj "ofensywnie". Durny dziad.

pawciunio komentarzy: 919 05.11.2017, 14:38

Ramsey zagra w tym meczu bardzo wazna role. Mam bardzo silne przeczucie.

Sobieski14 komentarzy: 1105 05.11.2017, 14:37

@erykgunner: Chyba banami będziesz sypać? ;P Taka kultura wypowiedzi tutaj

PawloPro komentarzy: 617 05.11.2017, 14:37

Wenger popełnił ten sam błąd co z Liverpoolem i pewnie się skończy podobnie xd.

SoulStorm komentarzy: 1956 05.11.2017, 14:37

Bez Holdinga nie ma co oglądać tego meczu.Zawiodłem się.

Axinus komentarzy: 196 05.11.2017, 14:36

Trzeba przyznać że chyba nawet Guardiola jest zdziwiony tym zestawieniem :D

Mnie akurat Wenger zaskoczył w miarę pozytywnie, przynajmniej szuka jakiegoś nietypowego rozwiązania.

Coquelin to typowy DM, Xhaka i Ramsey dostali do pomocy kogoś kto nie jest wirtuozem techniki ale gra bardzo fizycznie a pomocnicy City takiej gry nie lubią. Szkoda że nie ma Mustafiego w formie ale mam nadzieję że Nacho sobie poradzi.

Szkoda mi tylko trochę Lacazette ale czułem że Wenger szykuje Iwobiego na ten mecz dając mu odpoczywać wcześniej. Może francuz faktycznie wejdzie na podmęczonego przeciwnika.

Sztofort komentarzy: 1954 05.11.2017, 14:36

Boje sie tego meczu

erykgunner (administrator) komentarzy: 768 newsów: 1023 05.11.2017, 14:34

Esencja Kanonierzy.com:

Wenger nie dobiera taktyki pod przeciwnika - stary dziad, WengerOut
Wenger dobiera taktykę - stary dziad, WengerOut

PawloPro komentarzy: 617 05.11.2017, 14:34

Nie komentowałem nic od lania 10:2 od Bayernu, ale to to już przesada xd. Po meczu okaże się czy Wenger jest totalnym przegrywem czy największym taktykiem PL xD.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?