Sklady: Newcastle vs Arsenal

Sklady: Newcastle vs Arsenal 11.08.2019, 14:06, Dawid Wieczorek 59 komentarzy

Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz 1. kolejki Premier League, w którym Arsenal zagra na wyjeździe z Newcastle United.

Oto składy, w jakich rozpoczną ten mecz oba zespoły.

Arsenal: Leno - Maitland-Niles, Chambers, Sokratis, Monreal - Xhaka, Guendouzi - Mchitarian, Willock, Nelson - Aubameyang.

Ławka rezerwowych: Martinez, Luiz, Torreira, Ceballos, Pepe, Martinelli, Lacazette.

Newcastle: Dubravka - Manquillo, Schar, Lascelles, Dummett - Ritchie, Hayden, Longstaff, Shelvey - Almiron - Joelinton

Ławka rezerwowych: Darlow, Clark, Fernandez, Krafth, Willems, Saint-Maximin, Muto.

autor: Dawid Wieczorek źrodło: Twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
MarioG komentarzy: 8111.08.2019, 15:31

Puki co to kiepsko dwa niezle strzały The Magpies.

tyson880 komentarzy: 962111.08.2019, 15:10

No ławka mocna, jak nigdy.

Siller komentarzy: 85011.08.2019, 15:04

@grzegorz1211 napisał: "Cebulos był mocno kopnięty w czasie meczu z barcą i nie mógł trenować pare dni"
Goal informuje, że Ceballos został mocno kopnięty i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Tierney nie zagra i David Luiz chyba też.

KochamArsenal88 komentarzy: 99211.08.2019, 14:59

Ludzie!! Przecież Pepe, Ceballos czy Torreira nie mieli nawet okresu przygotowawczego, dajcie im dojść do pełnej sprawności, do tego Ceballos i Laca ostatnio złapali drobne urazy, a Luiz odbył że składem ledwie 2-3 treningi.
Tylko oglądacie mecze i nie wiecie co się dzieje w klubie? I potem wypisujecie te głupoty.

korbi14 komentarzy: 111.08.2019, 14:54

0 - 3 to dzisiaj minimalna wygrana inaczej tego nie widzę :)

Argudo komentarzy: 9895 newsów: 611.08.2019, 14:53

Wychodzimy takim składem, bo najprawdopodobniej ci, którzy są na ławce nie są jeszcze całkiem gotowi. Lepiej chyba postawić w jednym meczu na młodzież, niż ryzykować, co mogłoby się skończyć jeszcze jakąś dłuższą kontuzją.

radzio_TRN komentarzy: 1963 newsów: 1311.08.2019, 14:53

Torreira wrócił z tego swojego "PNA" 1.5 miesiąca temu. xD

Zamiast tego wystawił mopa elektryczniaka, który będzie nas raczył nonszalancją i niedokładnością i pewnie szybko zarobi żółtą, jak to on.

ZelGrey komentarzy: 221111.08.2019, 14:52

@jaro22162: No Torreira Copa America, a Pepe PNA - z rozpedu napisane. :)
A poza tym pelna zgoda.

Dekarz123 komentarzy: 114311.08.2019, 14:51

Co to za płacz w komentarzach, widzę same trenejry international level . Skład na ten moment jest optymalny , trzeba zaufać Unaiowi. Ja się cieszę zawsze jak Guendo gra , bardzo lubię tego chłopaka a tu niektórzy traktują go na równi z Elnenym

grzegorz1211 komentarzy: 587711.08.2019, 14:51

Cebulos był mocno kopnięty w czasie meczu z barcą i nie mógł trenować pare dni

Reucik komentarzy: 82711.08.2019, 14:51

Na szczęście Emery nie czeka ze zmianami do 70 min jak coś nie trybi. Powinni wygrać, chyba że zbroje obsra.. jak w tamtym sezonie na wyjazdach

Gorczi komentarzy: 41111.08.2019, 14:50

https://www.soccerstreams100.com/newcastle-united-vs-arsenal-live-stream/

jaro22162 komentarzy: 22911.08.2019, 14:49

@ZelGrey
Torreira PNA? Yyy... What?!

A co do samego składu...
Unai lubi robić szybkie zmiany więc zapewne gdyby nie szło to Laca, Pepe i Ceballos wejdą dość szybko.
Jak dla mnie skład absolutnie zrozumiały. Młody z Realu jest jeszcze młody i dopiero wchodzi w PL więc dostanie swoje zapewne w kolejnych kolejkach.
A reszta jest jeszcze nie ograna ponieważ dopiero do nas zawitali + PNA, Copa itp.
Ufam Emeremu i sądzę że za Wengera taki skład byłby niemożliwy...

Sandbead komentarzy: 157111.08.2019, 14:47

Żenujące to są niektóre komentarze tutaj...

MaciekGoooner komentarzy: 27408 newsów: 511.08.2019, 14:43

Ławka przemocna.

Kiepomen komentarzy: 196711.08.2019, 14:41

Kolega prosi o link

Czeczenia komentarzy: 999511.08.2019, 14:38

Skład nie jest żenujący, czy tam Emery. Żenujące jest to powszechne zaskoczenie. Ceballos nie dostał w żadnym sparingu nawet połówki.

Porównania z Mahreza z Pepe też dobre. Ten pierwszy od 6 lat w lidze. Ten drugi to pewnie jeszcze nie każdego z teamu poznał.

kuzguwu komentarzy: 153311.08.2019, 14:38

Mistrzostwo Anglii w kategorii ławka rezerwowych już nasze.

gloomy komentarzy: 22011.08.2019, 14:36

Uu, tak mocnej ławki to my chyba dawno nie mieliśmy

swistak86 komentarzy: 10111.08.2019, 14:36

Ceballos, Pepe, Laca do wejścia jakby coś nie szło i po sprawie :D

mitmichael komentarzy: 4654611.08.2019, 14:35

@Forever4: u nas zawsze jakies wytłumaczenie, to nie zgrany, to to, to tamto, inni nie maja z tym problemu

aaron komentarzy: 219111.08.2019, 14:35

Pretensje do Emerego, że wystawił skład, który tak na prawdę grał większość sparingów, a gwiazdy siedzą na ławce. Zobabczie na Newcastle. Saint Maximin i Willems również siedzą na ławce ;)
In Unai We Trust. Wie co robi.
Liczę dziś na dobry mecz Nelsona i Willocka:)

MarioG komentarzy: 8111.08.2019, 14:34

Zobaczymy po meczu. Jak przegramy lub zremisujemy wtedy będzie jazda dopiero

koyak09 komentarzy: 5911.08.2019, 14:34

Dobrze ze Nelson i Willock są w podstawie, Emery im ufa po okresie przygotowawczym. Jak nie będzie szło to w drugiej połowie wejdzie Ceballos i Laca

dolny komentarzy: 157311.08.2019, 14:30

@radzio_TRN: szanuj trenera, a akurat Willock jest kotem!

LeBob komentarzy: 112711.08.2019, 14:28

4 Anglików, dawno tego nie grali

prokopiusz komentarzy: 811.08.2019, 14:27

No i zaczęło się marudzenie. Moim zdaniem wystawił najbardziej optymalny skład jaki mógł. Pepe trenuje od jakiś 2 tygodni dopiero, Luiz nie przepracował z resztą drużyny nawet pół tygodnia. Może rzeczywiście brakuje Ceballosa w pierwszej 11, ale z resztą nie mógł nic zrobić.

Marioht komentarzy: 589311.08.2019, 14:26

@Forever4: Tego Willocka wszyscy chwalą z każdej strony.
Niech ma wreszcie szansę by udowodnić na co go stać.
Aczkolwiek w meczu wyjazdowym może być to trudne.

ZelGrey komentarzy: 221111.08.2019, 14:25

Nie wiem o co tyle narzekania. Kazdy sie takiego skladu spodziewal. Pepe i Torreira jeszcze nie w formie po PNA, Ceballos i Laca dochodza do siebie po drobnych kontuzjach, Luiz ledwo przyszedl. Naprawde chcielibyscie dzisiaj zobaczyc od pierwszych minut Lace czy Pepe ryzykujac, ze potem wypadna na 2 miesiace?

Btw: Newcastle sie wzmocnilo Saint Maximem i Krafthem niedawno i co? Tez obaj na lawce.

Forever4 komentarzy: 60411.08.2019, 14:24

To, że Pepe, Luiz czy Laca na ławce wydaje się zrozumiałe i rozsądne, ale Ceballos? Przepracował z zespołem praktycznie cały okres przygotowawczy i w drugiej linii prezentował się najlepiej...
Dziwne, że postawił na Willocka...

KapitanJack10 komentarzy: 162911.08.2019, 14:24

>mamy młodych, trzeba ich zacząć wykorzystywać
>wychodzi Willock i Nelson
>Unai to żenujący kasztan

Jak się nie obrócić, dupa z tyłu..

n0thing komentarzy: 4570 newsów: 36211.08.2019, 14:24

lawka jest swietna, ale pierwszy sklad? troche sie boje o wynik, ale mam nadzieje ze wymeczymy 3 pkt

Ars17 komentarzy: 38911.08.2019, 14:21

Wszystko spoko, ale mop w środku? Wolał bym Ceballos

PrzeArs komentarzy: 137911.08.2019, 14:21

Skład ktory już pewnie nigdy w tym sezonie nie wystąpi . Oby to dziś wygrać tymi rezerwami

gunner1990 komentarzy: 105411.08.2019, 14:20

ale bida w podstawowej

lordoftheboard komentarzy: 356711.08.2019, 14:19

Pepe i Laca na ławie?

Są na tyle fit, czy znowu nasze szarlatany ryzykują?

Donpedroaleone komentarzy: 61511.08.2019, 14:19

Mowilem ze srodek SOKRATIS CHAMBERS. Mam nadzieje, ze wystarczy i ze Pepe wskoczy w 2 polowie.

Forever4 komentarzy: 60411.08.2019, 14:19

@mitmichael: Jak może mieć zgranie jak nie zagrał żadnego meczu z pierwszą drużyną? :D Emery będzie go wprowadzał powoli, na początku na końcówki spotkań. Przyszedł z innej ligi, Lille grało w innym ustawieniu, inna taktyka itd. Trzeba czasu żeby się dostosować, a chłopak miał na to 10 dni... To ile to może być sesji treningowych? Pewnie Emery widział na treningach, że Pepe jeszcze nie trzyma taktyki i nie załapał "chemii" z zespołem. Co jak co, ale Emery zawsze stara się wystawić najlepszy możliwy skład... nie to co Wenger i jego "sentymenty".
Wiadomo, że każdy nie może się doczekać żeby go zobaczyć, ale trzeba być cierpliwym. Po nieudanym debiucie i fali krytyki, która by na niego spłyneła mogłaby źle wpłynąć na zawodnika i jeszcze bardziej wyhamować jego wprowadzenie.

Siller komentarzy: 85011.08.2019, 14:19

@tom8203: Nie ważne gdzie, ważne, że nie w składzie

Marioht komentarzy: 589311.08.2019, 14:18

@cwalin: A gdzie ma dać, na bok?
Już przestańcie jechać po młodym bo wcale nie grał źle w zeszłym sezonie.
Jeszcze sie ten nie zaczął a już określenia typu "mop" i "żenujący".

Żal.

tom8203 komentarzy: 76311.08.2019, 14:17

A gdzie mustafi ??

LunaticLama komentarzy: 99011.08.2019, 14:17

Ale bieda ten skład. Jednak ufam, że Emery wie co robi

Theo10 komentarzy: 498911.08.2019, 14:16

Wyjściowa 11 raczej słaba, ale brak Mustafiego napawa optymizmem.

cwalin komentarzy: 147211.08.2019, 14:16

No i mopa dał na srodek.

Czerstwy komentarzy: 5611.08.2019, 14:16

Kto ma najlepszą ławkę no kto? ;)

ProroK komentarzy: 48711.08.2019, 14:15

Najbardziej jestem ciekawy jak wypadną Willock , Nelson i Chambers .
Skład przeciętny ale miej my nadzieje ze w 2 połowie wejdą nasze armaty i pozamiatamy ;-)

Suchar2296 komentarzy: 811.08.2019, 14:14

ALE NIE MA MUSTAFY!!!!!!!!!!!!!! 3pkt UP!

cwalin komentarzy: 147211.08.2019, 14:14

Zenujacy jest ten Emery.

Forever4 komentarzy: 60411.08.2019, 14:13

Mówiłem, że Luiz i Pepe nie wyjdzie w pierwszym :)

Marioht komentarzy: 589311.08.2019, 14:12

@radzio_TRN: Pepe dopiero dołączył, to samo Luiz, Laca leczy uraz?

Pierwszy mecz po przygotowaniach, można zrozumieć decyzje Unaia.
Niemniej jednak ciężko być optymistą przed tym meczem...

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Man United21104
5. Brighton21104
6. Tottenham21104
7. Bournemouth21104
8. Sheffield United21104
9. Everton21104
10. Burnley21013
11. Norwich21013
12. Leicester20202
13. Wolves20202
14. Crystal Palace20111
15. Chelsea20111
16. West Ham20111
17. Aston Villa20020
18. Newcastle20020
19. Southampton20020
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford21
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Anthony Martial20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna