Sky Sports: Allegri zostanie w Juventusie

Sky Sports: Allegri zostanie w Juventusie 18.05.2018, 15:29, Adam Cygański 11 komentarzy

Mimo szansy przejęcia posady menedżera Arsenalu po Arsenie Wengerze Massimiliano Allegri najprawdopodobniej zdecyduje się pozostać w Juventusie, donosi Sky Sports.

50-letni menedżer prowadzi Starą Damę od lipca 2014 roku i w tym czasie wywalczył z nią 4 mistrzostwa Włoch, 4 Puchary Włoch oraz Superpuchar Włoch.

- W przyszłym tygodniu zasiądziemy do rozmów z zarządem i zaczniemy kompletowanie składu na przyszły sezon, tak samo, jak robiliśmy to do tej pory podczas każdego roku - powiedział Allegri na dzisiejszej konferencji prasowej, czym dał do zrozumienia, że nie ma zamiaru opuszczać Allianz Stadium.

Juventus TurynMassimiliano Allegri autor: Adam Cygański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 496519.05.2018, 12:32

No i cześć

tyson880 komentarzy: 961018.05.2018, 23:59

Te zdjęcie to specjalnie?

mitmichael komentarzy: 4652518.05.2018, 22:25

Wszyscy maja fajnych trenerow tylko w Arsenalu ciagle musza wybrac inna droge. Allegri by sie nie dal a oni potrzebuja kolejnej marionetki, ktora bedzie mozna sterowac

ZielonyLisc komentarzy: 1170718.05.2018, 18:29

@AlexVanPersie: tyle razy czytałem na K.com, że Arsene Wu wróci do walki o Top 4 i będziemy poważnie liczyć się w walce mistrzostwo, a doszło do tego, że został zwolniony z powodu słabych wyników w ostatnim sezonie (i nie tylko).

Czuję się oszukany.

Forever_gunner komentarzy: 248018.05.2018, 17:54

Stracił szansę na naprawdę duże wyzwanie. Co on więcej może zrobić w tym Juve? Kolejne mistrzostwo? Było. Puchar Włoch? Było. Liga mistrzów? Raczej nie wygra. Ale nic na siłę. Skoro nie chce to nie.

AlexVanPersie komentarzy: 758318.05.2018, 16:40

Przyznam się, że jestem w szoku, iż Allegri nie podjął pracy w Arsenalu.

Tyle razy słyszałem/czytałem na k.com, ze wystarczy zwolnić Wengera i zaproponować posadę Allegriemu, iż myślałem, że to jest już niemal zaklepane.

Mówiliście, że Allegri marzy o sprawdzeniu się w lidze angielskiej.

Czuję się oszukany.

losnumeros komentarzy: 355418.05.2018, 16:27

Dla mnie nr.1 był Allegri, potem Enrique, a na końcu Arteta. Cóż tym pierwszym pewnie nie interesowaliśmy się, drugi pewnie miał za duże wymagania, a Arteta przyjmie posadę z pocałowaniem ręki, ponieważ nie ma nic do stracenia.

page komentarzy: 1653 newsów: 418.05.2018, 16:19

Dziękuję
Dobranoc

thide (redaktor) komentarzy: 29524 newsów: 83818.05.2018, 16:03

dramat
nie widzę sensu oglądania kolejnego sezonu Arsenalu. no chyba, że przyjdzie ktoś nowy w środku sezonu, a nie były gracz...

Wojakus komentarzy: 5993 newsów: 318.05.2018, 15:34

Zapewne nikt z Arsenalu się nim nawet nie zainteresował, więc nawet gdyby chciał przejść do nas to i tak by nic nie wyszło. Moim zdaniem pisanie o tym że niby się nim interesujemy to tylko przykrywka

macc komentarzy: 426718.05.2018, 15:33

Kroenke OUT

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Brighton21104
5. Tottenham21104
6. Bournemouth21104
7. Everton21104
8. Man United11003
9. Burnley21013
10. Norwich21013
11. Sheffield United10101
12. Crystal Palace10101
13. Leicester10101
14. Wolves10101
15. West Ham20111
16. Aston Villa20020
17. Newcastle20020
18. Southampton20020
19. Chelsea10010
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford20
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
Mohamed Salah11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna