Sky Sports: Arsenal bliski porozumienia w sprawie Torreiry

Sky Sports: Arsenal bliski porozumienia w sprawie Torreiry 12.06.2018, 16:48, Adam Cygański 21 komentarzy

Arsenal, który od kilku dni prowadzi negocjacje z Sampdorią odnośnie sprowadzenia Lucasa Torreiry, jest już bliski osiągnięcia porozumienia w tej sprawie, donosi Sky Sports.

Według informacji tych The Gunners zaproponowali włoskiemu klubowi 30 milionów euro płatne w ratach, zamiast 25 milionów jednorazowo, czyli tyle, ile wynosi klauzula odejścia zapisana w kontrakcie 22-latka.

Torreira obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju, z którą przygotowuje się do nadchodzącego Mundialu.

Lucas TorreiraTransfery autor: Adam Cygański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Rekin1987 komentarzy: 1912.06.2018, 23:47

Ależ t tam do niego pasuje N'Zonzi:d

tenZparagwaju komentarzy: 76712.06.2018, 23:00

Obejrzałem jedynie kompilacje. Wiem, wiem, wiem i sobie bym dobrą zrobił pewnie xD Ale gość grał niewiele i nie jest ona zrobiona ze zbyt wielu meczów. Muszę przyznać, że ma super odbiór, czytanie gry :) Tylko pytanie jak sobie poradzi w BPL gdzie jest bardziej siłowa gra, a on nie jest raczej koksem.

LunaticLama komentarzy: 71712.06.2018, 21:42

Nie znam, ani nie widziałem w akcji, ale póki co wierzę, że to jest to czego potrzebujemy

Marcinafc93 komentarzy: 1758212.06.2018, 21:37

Pedullà - "Torreira to The Arsenal: Agreement engaged €3m per season + Bonuses & Commission."

Bardzo ceniony dziennikarz we Włoszech

MaciekGoooner komentarzy: 26688 newsów: 512.06.2018, 21:13

Jak Sky pisze to można powoli się jarać. Ciekawe, czy się spisze. Ja Sampdorii nie oglądałem w tym sezonie, ale można chyba stwierdzić, że ma zadatki na jasnego Kante, nawet trochę lepszego w ofensywie i technicznie. Przypomina też trochę Verattiego, nawet bardziej. Jeśli się sprawdzi to będzie z niego pociecha, wydaje się to bardzo dobra cena jak na te umiejętności i wiek.
Oczywiście do poziomu wyżej wspomnianych jeszcze daleka droga, ale ma czas.

Dorzucić do niego obok drugiego gościa co ogarnia w defie i ma motorek w dupie, najlepiej nieco wyższego - albo nieco okrzesać Aarona, choć szkoda go ograniczać jeśli chodzi o atak - i mamy zajerąbisty środek pola nie do przejścia.

Co do innych transferów do środka - jak odejdzie Wilshere, a szczerze mówiąc im więcej nad tym myślę, tym bardziej stwierdzam, że powinien (zwłaszcza, że nie chce przystać na i tak korzystne warunki finansowe) - to wg mnie jest szansa na Seriego, jak nikt go nam nie podwinie. Albo może Meyer, bo jego przyszłość też nie jest chyba rozstrzygnięta (?)

zly_kanonier komentarzy: 429212.06.2018, 20:55

Czyli krzaka/Neny out :)

mitmichael komentarzy: 4508512.06.2018, 20:28

Nie znam go wiec ciezko mi sie wypowiedziec jakim jest zawodnikie. Chyba sie nie doczekamy na ta pozycje wysokiego mudzina :D

P29LJ komentarzy: 59012.06.2018, 20:14

Super, że w ratach, bo na raz nie byłoby nas stać ;)

mallen komentarzy: 1432012.06.2018, 20:01

Biały Kante musi być nasz!

metjuAFC komentarzy: 204312.06.2018, 19:04

Bardzo liczę na ten transfer. W Arsenalu od czasu odejścia Songa nie było gracza który potrafił grać na pozycji pomocnika pracując jednocześnie w destrukcji. Nie liczę malutkich epizodów Coquelina.

Orandzo komentarzy: 336912.06.2018, 18:07

Jaram się tym transferem. Potrzebujemy takiego zawodnika

kuzguwu komentarzy: 76012.06.2018, 18:01

No teraz już tylko wypatrywać oficjalki.

Marioht komentarzy: 545812.06.2018, 17:46

Nie wiem jak gra, ale defensywny pomocnik ze świetnym odbiorem potrzebny jest tej drużynie od dawna.

Forever_gunner komentarzy: 233612.06.2018, 17:17

Podobno Napoli też doszło do porozumienia z Sampdorią, natomiast fiaskiem zakończyły się negocjacje w sprawie wymagań finansowych Urugwajczyka. Nawet jeśli dogadaliśmy się z jego klubem to jeszcze nie wszystko jest pewne. Wiadomo jak my negocjujemy. Mam jednak nadzieję, że tego nie s*******imy, bo ten zawodnik jest nam bardzo potrzebny.

youngd komentarzy: 55712.06.2018, 17:03

@Marcinafc93 ja bym niczego nie wykluczał. Nie wiadomo tak na prawdę co planuje zarząd.
Nie przesądzałbym też transferu Torreira do nas bo wiele transferów upadało na ostatniej prostej (np ostatnio Griezmann do FCB - choć wciąż nic nie wiadomo... Barcelona transfer style :) )

Marcinafc93 komentarzy: 1758212.06.2018, 16:56

Torreira raczej wyklucza kolejne wzmocnienia w środku pola.

SoulStorm komentarzy: 487312.06.2018, 16:56

Oby nie okazał się drugim objawieniem o nazwie DIABY...

stahustaszku komentarzy: 53312.06.2018, 16:55

Ciekawe co teraz z domniemanym transferem N'Zonziego :) jeden drugi duży mały w środku pola to by było to ;) a Granitowi już podziękować - niech wraca podbijać Bundeslige :)

XandeR komentarzy: 579612.06.2018, 16:54

Gorszy niż Xhaka nie będzie, chyba się nie da.

Marcinafc93 komentarzy: 1758212.06.2018, 16:50

Musi być nasz ;)

Arsenalx3 komentarzy: 66712.06.2018, 16:49

Dawać już go :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City17142144
2. Liverpool16133042
3. Tottenham17130439
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Wolves1774625
8. Everton1766524
9. West Ham1773724
10. Watford1773724
11. Bournemouth1772823
12. Leicester1764722
13. Brighton1663721
14. Newcastle1744916
15. Crystal Palace17431015
16. Cardiff17421114
17. Burnley17331112
18. Huddersfield Town17241110
19. Southampton161699
20. Fulham1723129
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Raheem Sterling96
Harry Kane93
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.95
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.07
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna