Sky Sports: Arsenal bliski porozumienia w sprawie Torreiry

Sky Sports: Arsenal bliski porozumienia w sprawie Torreiry 12.06.2018, 16:48, Adam Cygański 21 komentarzy Arsenal, który od kilku dni prowadzi negocjacje z Sampdorią odnośnie sprowadzenia Lucasa Torreiry, jest już bliski osiągnięcia porozumienia w tej sprawie, donosi Sky Sports.

Według informacji tych The Gunners zaproponowali włoskiemu klubowi 30 milionów euro płatne w ratach, zamiast 25 milionów jednorazowo, czyli tyle, ile wynosi klauzula odejścia zapisana w kontrakcie 22-latka.

Torreira obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju, z którą przygotowuje się do nadchodzącego Mundialu.

Lucas TorreiraTransferySklep kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Rekin1987 komentarzy: 1912.06.2018, 23:47

Ależ t tam do niego pasuje N'Zonzi:d

tenZparagwaju komentarzy: 76712.06.2018, 23:00

Obejrzałem jedynie kompilacje. Wiem, wiem, wiem i sobie bym dobrą zrobił pewnie xD Ale gość grał niewiele i nie jest ona zrobiona ze zbyt wielu meczów. Muszę przyznać, że ma super odbiór, czytanie gry :) Tylko pytanie jak sobie poradzi w BPL gdzie jest bardziej siłowa gra, a on nie jest raczej koksem.

LunaticLama komentarzy: 40012.06.2018, 21:42

Nie znam, ani nie widziałem w akcji, ale póki co wierzę, że to jest to czego potrzebujemy

Marcinafc93 komentarzy: 1677712.06.2018, 21:37

Pedullà - "Torreira to The Arsenal: Agreement engaged €3m per season + Bonuses & Commission."

Bardzo ceniony dziennikarz we Włoszech

MaciekGoooner komentarzy: 26011 newsów: 512.06.2018, 21:13

Jak Sky pisze to można powoli się jarać. Ciekawe, czy się spisze. Ja Sampdorii nie oglądałem w tym sezonie, ale można chyba stwierdzić, że ma zadatki na jasnego Kante, nawet trochę lepszego w ofensywie i technicznie. Przypomina też trochę Verattiego, nawet bardziej. Jeśli się sprawdzi to będzie z niego pociecha, wydaje się to bardzo dobra cena jak na te umiejętności i wiek.
Oczywiście do poziomu wyżej wspomnianych jeszcze daleka droga, ale ma czas.

Dorzucić do niego obok drugiego gościa co ogarnia w defie i ma motorek w dupie, najlepiej nieco wyższego - albo nieco okrzesać Aarona, choć szkoda go ograniczać jeśli chodzi o atak - i mamy zajerąbisty środek pola nie do przejścia.

Co do innych transferów do środka - jak odejdzie Wilshere, a szczerze mówiąc im więcej nad tym myślę, tym bardziej stwierdzam, że powinien (zwłaszcza, że nie chce przystać na i tak korzystne warunki finansowe) - to wg mnie jest szansa na Seriego, jak nikt go nam nie podwinie. Albo może Meyer, bo jego przyszłość też nie jest chyba rozstrzygnięta (?)

zly_kanonier komentarzy: 380012.06.2018, 20:55

Czyli krzaka/Neny out :)

mitmichael komentarzy: 4422612.06.2018, 20:28

Nie znam go wiec ciezko mi sie wypowiedziec jakim jest zawodnikie. Chyba sie nie doczekamy na ta pozycje wysokiego mudzina :D

P29LJ komentarzy: 56812.06.2018, 20:14

Super, że w ratach, bo na raz nie byłoby nas stać ;)

mallen komentarzy: 1408212.06.2018, 20:01

Biały Kante musi być nasz!

metjuAFC komentarzy: 192212.06.2018, 19:04

Bardzo liczę na ten transfer. W Arsenalu od czasu odejścia Songa nie było gracza który potrafił grać na pozycji pomocnika pracując jednocześnie w destrukcji. Nie liczę malutkich epizodów Coquelina.

Orandzo komentarzy: 336112.06.2018, 18:07

Jaram się tym transferem. Potrzebujemy takiego zawodnika

kuzguwu komentarzy: 34312.06.2018, 18:01

No teraz już tylko wypatrywać oficjalki.

Marioht komentarzy: 519912.06.2018, 17:46

Nie wiem jak gra, ale defensywny pomocnik ze świetnym odbiorem potrzebny jest tej drużynie od dawna.

Forever_gunner komentarzy: 213512.06.2018, 17:17

Podobno Napoli też doszło do porozumienia z Sampdorią, natomiast fiaskiem zakończyły się negocjacje w sprawie wymagań finansowych Urugwajczyka. Nawet jeśli dogadaliśmy się z jego klubem to jeszcze nie wszystko jest pewne. Wiadomo jak my negocjujemy. Mam jednak nadzieję, że tego nie s*******imy, bo ten zawodnik jest nam bardzo potrzebny.

youngd komentarzy: 55312.06.2018, 17:03

@Marcinafc93 ja bym niczego nie wykluczał. Nie wiadomo tak na prawdę co planuje zarząd.
Nie przesądzałbym też transferu Torreira do nas bo wiele transferów upadało na ostatniej prostej (np ostatnio Griezmann do FCB - choć wciąż nic nie wiadomo... Barcelona transfer style :) )

Marcinafc93 komentarzy: 1677712.06.2018, 16:56

Torreira raczej wyklucza kolejne wzmocnienia w środku pola.

SoulStorm komentarzy: 461212.06.2018, 16:56

Oby nie okazał się drugim objawieniem o nazwie DIABY...

stahustaszku komentarzy: 51012.06.2018, 16:55

Ciekawe co teraz z domniemanym transferem N'Zonziego :) jeden drugi duży mały w środku pola to by było to ;) a Granitowi już podziękować - niech wraca podbijać Bundeslige :)

XandeR komentarzy: 575712.06.2018, 16:54

Gorszy niż Xhaka nie będzie, chyba się nie da.

Marcinafc93 komentarzy: 1677712.06.2018, 16:50

Musi być nasz ;)

Arsenalx3 komentarzy: 59512.06.2018, 16:49

Dawać już go :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 18.08.2018 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Man City 12.08.2018 - godzina 17:00
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool11003
2. Chelsea11003
3. Bournemouth11003
4. Crystal Palace11003
5. Man City11003
6. Watford11003
7. Man United11003
8. Tottenham11003
9. Everton10101
10. Wolves10101
11. Burnley10101
12. Southampton10101
13. Leicester10010
14. Newcastle10010
15. Arsenal10010
16. Brighton10010
17. Cardiff10010
18. Fulham10010
19. Huddersfield Town10010
20. West Ham10010
ZawodnikBramkiAsysty
Sadio Mané20
Richarlison20
Roberto Pereyra20
Callum Wilson11
Rúben Neves11
Daniel Sturridge10
Jamie Vardy10
Joselu10
Dele Alli10
Pedro10
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.6
Gracz sierpnia wybór redaktorów Stephan Lichtsteiner
Stephan Lichtsteiner
6.33
Gracz sierpnia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna