Sky Sports: Arteta faworytem

Sky Sports: Arteta faworytem 15.05.2018, 10:49, Mikołaj 82 komentarzy Jak donoszą źródła Sky Sports, Mikel Arteta jest teraz faworytem do objęcia schedy po Wengerze. Wielkim zwolennikiem tego, by to akurat Hiszpan został menadżerem Arsenalu wydaje się być dyrektor wykonawczy Kanonierów Ivan Gazidis, który nie boi się ryzykownej nominacji.

Przypomnijmy, że Arteta nie ma doświadczenia w prowadzeniu klubu, a jego obecna praca jako asystent u boku Pepa Guardioli w Manchesterze City jest pierwszą w karierze trenerskiej. Gazidis chce, aby nowy Boss prezentował nowoczesny futbol, podzielał wartości klubu, a także dawał szansę młodym zawodnikom.

Władze Arsenalu nie spieszą się jednak i planują spotkanie w sprawie wyboru nowego menadżera za miesiąc, przed Mistrzostwami Świata w Rosji.

Gazidis pracuje nad listą potencjalnych kandydatów z szefem skautingu Svenem Mislintatem oraz dyrektorem sportowym Raulem Sanllehim. Inni trenerzy, którzy wciąż są brani pod uwagę to Julian Nagelsmann z Hoffenheim, Leonardo Jardim z AS Monaco oraz menadżer Juventusu - Massilimiano Allegri.

Nowy menadżer będzie mógł przebudować sztab szkoleniowy i wybrać swoich współpracowników. Wraz z Wengerem, klub opuszczają trenerzy Boro Primorac, Neil Banfield, Gerry Peyton, Tony Colbert oraz szef sztabu medycznego Colin Lewin.

Julian NagelsmannMassimiliano AllegriMikel Arteta autor: Mikołaj źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
FilipCz komentarzy: 17915.05.2018, 12:27

Kolejny trener bez jaj? Litości...

Elastico07 komentarzy: 456515.05.2018, 12:25

Za wysokie progi zdecydowanie na jego nogi,jak mozną brać pod uwagę człowieka bez wiekszego doświadczenia w prowadzeniu wielkiej marki jaką jest Arsenal,kpina ze stronu zarządu.

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17199 newsów: 93115.05.2018, 12:18

I jak w tym klubie ma być lepiej? Potrzebujemy trenera, który odbuduje tę drużynę, a dostaniemy kogoś, kto nawet żadnego zespołu nie prowadził.

Barney komentarzy: 1183615.05.2018, 12:15

Ciekawe ilu będzie u nas menedżerów po wengerze, coś czuję że mogą być outowani dość szybko.

Arteta obyś sproo podlegał u Pepa bo ciężko to widzę

Adi17 komentarzy: 66615.05.2018, 12:14

Krążą plotki, że Sarriemu nie chcą dać 4 mln euro za sezon w Napoli. Jego akurat bym przywitał z otwartymi ramionami.

Gunerxxx komentarzy: 125215.05.2018, 12:10

@enrique: Skąd wiesz, że bez trenera? A może trener już jakiś dogadany i to właśnie on wskazuje cele transferowe?

enrique komentarzy: 409615.05.2018, 12:05

Od razu rzuca się w oczy, że trener nie będzie miał w tym klubie decydującego głosu, skoro już nagrywaja transfery co POWINNO być w gestii trenera i jego potrzeb odnośnie składu - dlatego pewnie kandydaci się wykruszyli, a taki Arteta będzie dla zarządu wygodny - będzie można takim łatwo kierować...

DyktatorArsene komentarzy: 39815.05.2018, 12:02

@D_S:
Z powodzi w tsunami chyba :D

SoulStorm komentarzy: 475915.05.2018, 12:01

To koniec Arsenalu [*]

MaciekGoooner komentarzy: 26453 newsów: 515.05.2018, 12:01

Uważam, że Arteta ma zadatki na bdb trenera, ale kompletnie nie widzę jak ma on nas wyciągnąć z dołka przy ograniczonym budżecie. Nie wyobrażam sobie za bardzo, by zagonił byłych kolegow (!) z zespołu do roboty, a część, która na to zasługuje - pożegnał.

kosbat komentarzy: 42615.05.2018, 11:59

Nie będę twierdził, że to z góry zły wybór ale obawiam się sytuacji, gdzie Arteta da sobie kompletnie wejść na głowę tak zawodnikom jak i zarządowi. Może być przez to jeszcze gorzej ale dużo tutaj zależy od jego charakteru.

enrique komentarzy: 409615.05.2018, 11:57

Ta, transfery zamkną w ciągu miesiąca, potem zatrudnią Artetę - powiedzą mu MASZ swój skład i graj, chcemy wyniki, i będzie Moyes 2.0

Argudo komentarzy: 7249 newsów: 615.05.2018, 11:53

Dajcie spokój z tymi narzekaniami.
Ja też wolałbym Allegriego, ale nie oceniajcie wyboru Artety, kiedy ten jeszcze nie został nawet ogłoszony. Na ocenę pracy nowego trenera przyjdzie czas w trakcie sezonu, gdy dokona już transferów i drużyna zagra pod jego wodzą kilka meczów. Póki co proponuję, żebyśmy wszyscy dali mu szansę i kredyt zaufania.

enrique komentarzy: 409615.05.2018, 11:52

No nie róbmy sobie k jaj !
Co to ma być, kukiełka Kroenke ?!

My potrzebujemy trenera, a nie asystenta bez jakigokolwiek doświadczenia !

roni komentarzy: 90515.05.2018, 11:40

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

illpadrino komentarzy: 7747 newsów: 315.05.2018, 11:36

No to się zaczyna patologia.

gunner1990 komentarzy: 62515.05.2018, 11:34

prosze nagelsman albo jardim/allegri PROSZEE

gumibet11 komentarzy: 6615.05.2018, 11:21

Plusem jest to że jest mlody i może lepiej sie dostosować do nowoczesnego futbolu niż Wenger
Minusem brak doświadczenia
Wynik jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, aczkolwiek każdemu trzeba dać szansę

ocwpremiers komentarzy: 26115.05.2018, 11:20

ostrzeżenie będzie, trudno ale.... ja *******e, to już zakrawa o patologię

Szogun komentarzy: 22000 newsów: 315.05.2018, 11:18

To jest beznadziejna sytuacja.Ja rozumiem,że zwolnienia Wengera to mus oby cos się zmieniło ale branie gościa bez żadnego doświadczenia który zaczyna się uczyć o menadżerce to jakiś porąbany żart.Facet nie dosc,że nie ma przygotowania to jego autorytet (ponieważ jest na ty i zna wielu graczy) będzie mocno wątpliwy.Poza tym jaki to sygnał do przyszłych piłkarzy o których starać się bedziemy.Zespol bez LM i trener bez doświadczenia.Niech je zdobywa ale jako drugi.

D_S komentarzy: 60915.05.2018, 11:15

K.... z deszczu pod rynnę.

thegunner4life komentarzy: 372515.05.2018, 11:08

THERE IS ONLY ONE MIKEL ARTETA!

tyson880 komentarzy: 843315.05.2018, 11:07

Skoro tak... To tylko Nagelsmann.

Pukawka komentarzy: 58615.05.2018, 11:06

Władze Arsenalu nie spieszą się jednak i planują spotkanie w sprawie wyboru nowego menadżera za miesiąc, przed Mistrzostwami Świata w Rosji.

Hehe no tak mamy czas, pod koniec sierpnia się kogoś ogarnie. Transferów nie trzeba robić przecież papcio mówił że wystarcza 1-2 zmiany. A bould przygotuje drużynę do sezonu. To będzie ciekawy sezon

IAlwaysTrust komentarzy: 130715.05.2018, 11:03

Podoba mi sie ta opcja z Allegrim i jako asystent Arteta, choc preferowalbym aby Arteta zostal jeszcze na jeden sezon u boku Pepa a na naszego asystenta przyszedl Viera albo Hanrys, a w przypadku niepowowdzenia dopiero Arteta na pierwszego

Traitor komentarzy: 5386 newsów: 1015.05.2018, 11:00

srednia hawajska, dla każdego!

roni komentarzy: 90515.05.2018, 10:59

A to szkoda, że Bould nie odchodzi razem z tymi panami... Nowy menadżer pewnie i tak będzie chciał mieć jakiegoś asystenta od siebie. Cóż, taką mam przynajmniej nadzieję.

borxon komentarzy: 38115.05.2018, 10:58

Jakby się dało to Nagelsmann, a jak nie to nawet Franek Smuda..

don_god_kuchar komentarzy: 9915.05.2018, 10:55

Najlepszym wyborem moim zdaniem będzie Allegri i jako asystent Arteta, Mikel nigdy nie prowadził klubu a co dopiero tak wielkiego jak Arsenal ( ಠ_ಠ) nie wim czy to dobry pomysł

macc komentarzy: 329715.05.2018, 10:53

Jak mamy iść taką drogą, to już wole Henryka z Patrykiem.

Szebson komentarzy: 348915.05.2018, 10:51

AAAA HURR DURR TRENER BEZ DOSWIADCZENIA, DOBRY KOLEGA HURR DURR

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.02
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna