Sky Sports: City przygotowali kontrakt dla Sancheza

Sky Sports: City przygotowali kontrakt dla Sancheza 09.01.2018, 20:53, Adam Cygański 75 komentarzy Włodarze Manchesteru City przygotowali już ofertę kontraktu dla Alexisa Sancheza, który ma niebawem przenieść się z The Emirates na Etihad Stadium.

Według Sky Sports Chilijczyk ma zarabiać 13 milionów funtów rocznie (250 tysięcy funtów tygodniowo), a za sam podpis na umowie ma zainkasować aż 30 milionów.

Arsenal z kolei na sprzedaży Sancheza ma zarobić około 30 milionów funtów.

Alexis SanchezManchester CityPamiątki kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: skysports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
kanonier21afc komentarzy: 2178 11.01.2018, 12:24

@kubex: Gdyby jeszcze te pieniądze za niego i Oxa były przeznaczone na kogoś naprawdę dobrego to byłbym za. Pavony czy inni to powinni tu przyjść jako wzmocnienie a nie zastępstwo.

zly_kanonier komentarzy: 2560 11.01.2018, 00:11

Żeby tylko chcieli dać te 30....

kubex komentarzy: 4233 10.01.2018, 17:08

@kanonier21afc - jak go nie sprzeda to pokaże właśnie, że tych jaj nie ma... 30mln za pół roku gry to nie są grosze.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1170 10.01.2018, 16:12

Niech odejdzie.

PiotrekAfc komentarzy: 65 10.01.2018, 15:05

Dość uczciwa oferta, ja bym go sprzedał jednak ktoś za niego musi przyjść nie możemy grać Welbeckiem.

kanonier21afc komentarzy: 2178 10.01.2018, 14:49

Ale Wenger wyjdzie na frajera jak go sprzeda za takie gorsze, jak można było doprowadzić do takiej sytuacji to się w głowie nie mieści. Niech pokaże że ma jaja i go zatrzyma do lata.

Adi17 komentarzy: 170 10.01.2018, 14:12

Ciekawy czy od razu wskoczy do pierwszej 11-stki. Maszyna dobrze funkcjonuje w składzie Sterling-de Bruyne-Sane-Aguero.

IPiotrek komentarzy: 1416 10.01.2018, 13:46

Akurat transfer Lacazetta to jedno z lepszych posunięć na rynku transferowym w ostatnim czasie.
Zapłaciliśmy mniej niż CFC i MU za Morate i Lukaku, a mamy zawodnika nie gorszego niż oni.
Napastnik, który potrafi sam wypracować sobie pozycje do strzału i ma świetnie ułożoną nogę. Myślę, że będzie grał coraz lepiej, bo póki co brakuje mu trochę luzu.

dudekns komentarzy: 5317 10.01.2018, 12:58

Ładny bonus.

D_S komentarzy: 313 10.01.2018, 12:50

Ten to się umie ustawić ;)

Gryzek komentarzy: 2000 10.01.2018, 12:18

Powodzenia w City i gratulacje zdobycia Mistrzostwa Anglii.

EpidemicKraX komentarzy: 302 10.01.2018, 11:35

Dajcie spokój Lace bo aż tak nie odstaje od Moraty..... Spójrzcie ile goli straciliśmy do tej pory... Środek też się średnio spisuje. Zobaczymy jak Laca sobie poradzi w drugiej połowie sezonu i jak będzie grał w kolejnym.

kubex komentarzy: 4233 10.01.2018, 11:17

@ProroK - zgadzam się całkowicie. Lacazette potrzebuje czasu na przystosowanie się do ligi.

@ljungberg77: Nazywanie niewypałem zawodnika po 3 miesiącach regularnej gry to jest dopiero przypał...

ProroK komentarzy: 175 10.01.2018, 10:47

@ljungberg77 Gość jest pierwszy sezon a ty oczekujesz strzelenia 30 goli ?
Wez sie walni w ten dekiel, Torres jak przychodził do live to nawet 20 nie miał, Morata ma 10 a nasz Lacazette 8 . Nie wieszaj na nim psów bo sezon się jeszcze nie skończył a poza tym tam z Sanchezem jest drugie dno podejrzewam .

ljungberg77 komentarzy: 1121 10.01.2018, 09:59

gdyby w zespole był naprawdę dobry napastnik a niewypał Lacazette to Sanchez z Ozilem by tu z przyjemnością grali bo zespół by po prostu dużo strzelał i wygrywał golami mimo czerstwej obrony i beznadziejnego def. pomocnika
gdyby gdyby gdyby
idziemy w dół niestety i to konsekwentnie

kubex komentarzy: 4233 10.01.2018, 09:48

@Argudo: wstyd nie wstyd.. może Wenger myślał, że z Lacazette i z Ozilem stworzą świetne trio i będziemy się bili o majstra.
Wyszło jak zwykle... bo niestety piłka nożna to nie jest gra trójkami tylko jedenastkami.

kubex komentarzy: 4233 10.01.2018, 09:44

Zrobił dla Arsenalu więcej niż inni piłkarze z którymi mu przyszło grać razem wzięci. Trudno mieć pretensje, że chce grać w lepszym klubie, a nie takim co przegrywa/remisuje więcej meczów niż wygrywa.

30mln za pół roku kontraktu to uważam, że dobre pieniądze... ale zobaczymy bo znając negocjatorów Arsenalu to może się skończyć na 15mln.

Argudo komentarzy: 5307 newsów: 4 10.01.2018, 09:41

Ciekawe, czy Alexis się przebije w City i jeżeli nie, to czy pogodzi się z rolą zmiennika. Ogólnie nie mam pretensji do niego, mam tylko do klubu, że sprzedają go dopiero teraz, bo to wstyd, żeby piłkarz takiej klasy szedł za takie pieniądze.

Gorczi komentarzy: 374 10.01.2018, 08:55

Sprzedać najlepiej w styczniu, lepiej zarobić, skoro i tak psuje atmosferę w zespole, to po co taki zawodnik w klubie ? Każdy i tak ma dość tej sagi transferowej i jego dąsów. Nikt nie jest większy od klubu, chociaż nie, w Arsenalu FC jest - Wenger :D.

JessyJames7 komentarzy: 116 10.01.2018, 08:39

Cześć czapka!

lordoftheboard komentarzy: 2025 10.01.2018, 08:36

@Archiwald: oby przyszedł ktokolwiek kto potrafi kopnąć piłkę bez uderzenia się w czoło

tyson880 komentarzy: 7394 10.01.2018, 08:18

Oby jak najszybciej. City i tak już ma majstra, a nam tylko polepszy sytuację jego transfer.

simson16 komentarzy: 1744 10.01.2018, 05:44

Powodzenia Alexis w nowym klubie, dzieki za to co zrobiles dla Arsenalu, Good Luck!!!!

sector komentarzy: 1125 10.01.2018, 04:00

Historia się powtarza. Kolejny zawodnik zmieni klub i w swoim "pierwszym sezonie" w nowym klubie zdobędzie mistrzostwo kraju ;-)

ljungberg77 komentarzy: 1121 10.01.2018, 00:35

Wenger daj mu 30milionów i jednego funta żeby został.
Nie zostanie.
To pokazuje gdzie od lat jesteśmy i że od nas nie odchodzi się wcale dla pieniędzy.

sidtsw komentarzy: 1639 10.01.2018, 00:30

Zostaniemy dodatkowo bez lewgo skrzydla bo prawego od dawna nie mamy czyt. Iwobi lub Walcot :-(

lu_kier komentarzy: 90 10.01.2018, 00:26

Dobrze że powrócił do swojej dawnej pasji. Lepiej oglądać Alexisa w formie w City, niż bez formy w Arsenalu

pierre_afc komentarzy: 8828 10.01.2018, 00:19

A z tego co ja czytałem to są dwie opcje:

1. Sanchez odchodzi w Styczniu za 20 mln funtów, Alexis dostaje 15 mln funtów za podpis i 13 mln funtów rocznie pensji.
2. Sanchez odchodzi latem za darmo, dostaje 30 mln funtów za podpis i 13 mln funtów rocznie pensji.

Marcel90 komentarzy: 2858 10.01.2018, 00:18

Niech odchodzi, ma ambicje i zasluguje na gre o najwieksze trofea na ktore obecnie w Arsenalu nie ma szans a tak na dzien dobry ma pewne mistrzostwo w PL. Mimo jego kiepskiej postawy przez wiekszosc tego sezonu trzeba oddac, ze zrobil dla Arsenalu bardzo duzo i to nie jego wina, ze na innych pozycjach nie dokonalismy odpowiednich wzmocnien zeby miec mozliwosc walki o LM czy PL. Ten transfer wyjdzie wszystkim na dobre, Alexis nie bedzie musial juz grac dla klubu ktory na sile go trzyma, City zyska topowego zawodnika za grosze a my jeszcze cos tam na nim zarobimy i przy okazji poprawimy atmosfere w szatni.

wmajek komentarzy: 10 10.01.2018, 00:08

?

wmajek komentarzy: 10 10.01.2018, 00:07

bye bye Alex!

w koncu wyrzuca zepsuta opone.

depu komentarzy: 58 10.01.2018, 00:05

Dlugo to jeszcze potrwa? Mdli mnie juz

Gofer999 komentarzy: 7891 09.01.2018, 23:16

Nice, zmiast 60 mln w lato dostaniemy 30 mln w zimę.... co za interes. :D

Gerwciu komentarzy: 2773 09.01.2018, 23:15

Będę tęsknić

Moczyknur komentarzy: 129 09.01.2018, 23:12

Był dobry zawodnik i go nie ma. Byli więksi w klubie których można żałować że odeszli. Wielu zapisało się w historii klubu sam klub natomiast nadal istnieje. Widać każdego można zastąpić. Taki jest futbol. Życzę mu powodzenia i tyle.

Elastico07 komentarzy: 1970 09.01.2018, 22:59

Trzeba było sprzedać przed sezonem za 60, nie wiem czy mogłoby być gorzej niż jest nawet bez niego.

Archiwald komentarzy: 562 09.01.2018, 22:53

Oby tylko w jego miejsce przyszedł Pavon

maci3j komentarzy: 127 09.01.2018, 22:51

Dziękujemy i do widzenia.

pumeks komentarzy: 15938 09.01.2018, 22:46

Niech Sanchez weźmie ze sobą jeszcze Wengera ....

Deiigloo komentarzy: 302 09.01.2018, 22:40

Czyli za transfer Alexis dostanie plus minus tyle co Arsenal. Fajniutko. :/

Arsenal4Ev3R komentarzy: 9751 09.01.2018, 22:36

No to papa Alexis, niech ta saga się już skończy.

Forever_gunner komentarzy: 1197 09.01.2018, 22:31

Niech ta saga się już skończy. Szkoda to dalej ciągnąć, bo serca kibiców Arsenalu są i tak wystarczająco zranione. Niech spada i trzeba żyć dalej. Po Alexisie też będzie jakaś przyszłość, byle tylko Wenger odszedł również po wypełnieniu kontraktu.

Gunnerrsaurus komentarzy: 8161 09.01.2018, 22:26

To będzie szok dla tego klubu. Mam nadzieję, że odejście Sancheza i Ozila nie spowoduje upadku Arsenalu, ale trzeba przyznać, że zmiana to będzie ogromna i trudno będzie się do tego przyzwyczaić. Nie ma jednak wyjścia, trzeba stawić czoło trudnej sytuacji. #Wenger musisz!

damianARSENAL komentarzy: 2962 09.01.2018, 22:23

Dzięki Alexis i powodzenia!!!

Diam51 komentarzy: 1144 newsów: 80 09.01.2018, 22:17

Będę bardziej tęsknić za Mesutem, jeśli odejdzie, ale Alexisa też będzie tu brakować. Cóż... Trzeba poszukać następcy, a tu może być ciężko...

Pozostaje podziękować Sanchezowi za wiele wspaniałych chwil, goli i asyst. Życzę mu powodzenia, ale oby Arsenalowi gola nigdy nie strzelił. : )

Derb komentarzy: 147 09.01.2018, 22:15

Zapłacą niech idzie nie zapłacą to pooglądamy go do końca sezonu. Żaden zawodnik nie jest większy od klubu odszedł Henry i też z tym jakoś żyliśmy a Arsenal nie spadł do niższej ligi. Medialna nagonka na ten temat jest nudna Alexis nigdy nie powiedział wprost co planuje a już nie jeden zawodnik jechał na testy do Londynu i ginął w drodze. Liczą się kliknięcia. Oczywiście jest wiodącym zawodnikiem Arsenalu przy czym jeśli nie bronią go liczby dostrzegamy ilość błędów i strat jakie popełnia. Wątpię że w City będzie miał taki status jak u nas. Normalne jest że zawodnik w jego wieku walczy o ostatni wysoki kontrakt. Jedno jest istotne niech to się kończy albo niech wypowie się sam Alexis bo każdy kolejny news jest zaprzeczeniem poprzedniego...

aaddii9042 komentarzy: 700 09.01.2018, 22:13

jak tu przychodził mówił że chce zdobyć mistrzostwo z Arsenalem, szkoda że wyszło jak wyszło...

rafal1709 komentarzy: 131 09.01.2018, 22:08

@Reucik: Tez mi sie wydaje że ciężko zapłacimy za sprzątanie po Wengerze

Papaciok komentarzy: 1464 09.01.2018, 22:05

Tak wgl to walic juz ten temat niech klub skupi sie na transferach i na kontrakcie Ozila

rafal1709 komentarzy: 131 09.01.2018, 22:05

youtube.com/watch?v=Xb1xOn7NRN0
Wielka szkoda ze AFC nie potrafi sprostać ambicja ALEXISA. Niezmiennie przez dwanaście lat kibicuję ARSENALOWI i moim zdaniem jest to najlepszy zawodnik klubu z lat 2006-2018 jakiego mialem przyjemnosc ogladac. Nie pomijam Króla Thierry HENRY, ale jego tak naprawdę podziwiałem w naszych barwach niespełna 1,5 sezonu (+epizod 2011)

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Swansea City - Arsenal 30.01.2018 - godzina 20:45
? : ?