Sonda: Zaha jest za drogi

Sonda: Zaha jest za drogi 09.07.2019, 15:08, Eryk Szczepański 34 komentarzy

Karuzela transferowych plotek kręci się niezwykle szybko, ale jak na razie niewiele z niej wynika. Jedynym dotychczasowym wzmocnieniem Arsenalu jest młody Brazylijczyk - Gabriel Martinelli.

Jeśli chodzi o pozostałe transfery, to musimy uzbroić się w cierpliwość. W tym trudnym czasie oczekiwania, zapytaliśmy Was o to, który plotkarski scenariusz bardziej Wam pasuje: Wilfried Zaha za 80 milionów funtów czy kupno ze tę kwotę trzech zawodników (Tierney, Carrasco i Fekir). Wyniki ani trochę nas nie zaskoczyły i zgodnie z przywidywaniami uznaliście, że Zaha jest zwyczajnie za drogi. Poniżej pełne wyniki ankiety, w której tym razem zagłosowało 471 osób.

Zakończenie sondy oznacza oczywiście, że na stronie pojawiła się nowa. Zachęcamy do głosowania!

Sonda autor: Eryk Szczepański źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
pawel94 komentarzy: 102110.07.2019, 16:41

Nie rozumiem dlaczego w tym zestawieniu znalazł się Mchitarian? Przecież jego transfer był wymianą za Sancheza. Jak się to ma do pytania zawartego w tej sondzie?

Forever4 komentarzy: 20210.07.2019, 01:54

@Siller: @Siller napisał: "Kto jak nie trener ma wiedzieć, jakich piłkarzy najbardziej w jego drużynie potrzeba? Wiadomo, nie podawał konkretnych nazwisk, ale podawał konkretny profil piłkarza, którego w drużynie brakowało i który powinien być priorytetem. I nie pracował przy faktycznych negocjacjach, ale chyba nie sądzisz, że w ogóle nie brano pod uwagę jego opinii."
Znowu odsyłam Cię do historii. Dowiedz się dlaczego po przygodzie z Wengerem gdzie Boss osobiście decydował o kwestii transferów klub postanowił uniknąć takiej sytuacji na przyszłość. Oczywiście, że Emery moze składać prośby itp. Nie ma jednak u nas decydującego głosu w sprawie transferów jak miał Wenger. Polityka transferowa mocno się zmieniła po odejściu Wengera.

Forever4 komentarzy: 20210.07.2019, 01:45

@Siller: Nie jesteśmy kolegami to po pierwsze, a po drugie nie masz za dużego pojęcia o piłce. Przeczytaj sobie trochę książek na początek żeby uzepełnić braki wiedzy jeżeli sam nie jesteś w stanie wyciągnąć trafnych wniosków oglądając mecze. Przeczytaj biografię Lewego to dowiesz się, że sam stwierdził, że największy rozwój i postęp piłkarski zaliczył pod skrzydłami Guardioli gdzie zaczął z nim pracować mając właśnie 26 lat! Taki ignorant jak ty będzie dalej upierał się w swojej głupocie. Mogę zajechać Cię takimi argumentami. Szczyt ukształtowania piłkarza z pola przypada średnio na 28-30 lat dla piłkarza z pola. @Siller napisał: "Wiem, że najlepsze lata ma w AFC. Bo przychodził tu jako w pełni ukształtowany piłkarz, którego już nie trzeba było rozwijać. A jego najlepsze lata gry w Arsenalu były efektem przede wszystkim jego świetnej współpracy z Ozilem, który wtedy był w swoim Prime, tak jak Alexis właśnie."
Ten tekst pokazuje, że nie masz pojęcia o tym czym jest trening piłkarski. Idac twoim tropem to Alexis idąc do ManU byl w swoim "prime" bo przecież dostał bajeczny kontrakt w ManU jak dla najlepszego piłkarza w PL i tym bardziej nie trzeba było go "rozwijać" to dlaczego nie wypalił? :D @Siller napisał: "To raz, a dwa: Serio chcesz mi wmówić, że podstawowy zawodnik Barcelony, dla którego Arsenal niemalże wyrównał swój ówczesny klubowy rekord transferowy nie przychodził tu jako gwiazda?"
Ile lat miałeś na przełomie 2013/2014? 15-16? Chyba nie pamiętasz jakie były kulisy przejścia Alexisa do AFC. Odgrzeb artykuły z tamtych lat i się dowiedz dlaczego Alexis został przez Barce zaoferowany AFC i LFC i dlaczego Alexis wybrał AFC "ze względów geograficznych". Nie będę Ci wszystkiego tłumaczył jak "krowie na rowie".

zly_kanonier komentarzy: 490710.07.2019, 00:19

Te 11% to jakieś trolle chyba :p

NineBiteWolf komentarzy: 10061 newsów: 4709.07.2019, 22:08

Niepotrzebnie wstawialiście Mustafę do tej ankiety, wiadomo, że wygra bezkonkurencyjnie. A chętnie zobaczyłbym, kogo z pozostałych piłkarzy ludzie na tej stronie uważają za najgorszy transfer.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 21:41

Jeszcze wracając do samego początku naszej dyskusji:
Tierney jest lepszy od Kolasinaca. Dziękuję, dobranoc.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 21:37

@Siller: missclick

To dlaczego Denis Suarez był pomysłem Emerego? @Forever4 napisał: "A ANM grał na PO z konieczności..."
Tak, masz rację, i na czas nieobecności Bellerina pewnie dalej będzie grał, chyba że Chamber nagle odpali tam w pre-season. Jaki to ma związek z naszą dyskusją?
@Siller napisał: "Chambers przymierzany na PO jedynie jako tymczasowe rozwiązanie dopóki Bellerin nie wróci, a pierwszym wyborem i tak będzie tam AMN." @Siller napisał: "Pod nieobecność Bellerina oczywiście"
Nie mam racji w tym miejscu? W jaki sposób twój komentarz udowadnia że nie ogarniam?

Jeszcze dałem Ci plusa przez przypadek scrollując, ehh...

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 21:31

@Forever4: Jeśli myślisz, że odpuszczę, to się mylisz kolego. @Forever4 napisał: "Alexis przychodził jako gwiazda? Bez komentarza. Nie rozwinął się w Arsenalu? Najlepsze lata gry ma w AFC."
Wiem, że najlepsze lata ma w AFC. Bo przychodził tu jako w pełni ukształtowany piłkarz, którego już nie trzeba było rozwijać. A jego najlepsze lata gry w Arsenalu były efektem przede wszystkim jego świetnej współpracy z Ozilem, który wtedy był w swoim Prime, tak jak Alexis właśnie.
To raz, a dwa: Serio chcesz mi wmówić, że podstawowy zawodnik Barcelony, dla którego Arsenal niemalże wyrównał swój ówczesny klubowy rekord transferowy nie przychodził tu jako gwiazda?
@Forever4 napisał: "Emery nie ma wpływu na transfery to był jeden z warunków konktraktu. Może składać prośby itd. ale tranfery nie leżą w jego kwesti."
Racja, wszystkie transfery były przeprowadzane bez jego wiedzy, zapomniałem.
Kto jak nie trener ma wiedzieć, jakich piłkarzy najbardziej w jego drużynie potrzeba? Wiadomo, nie podawał konkretnych nazwisk, ale podawał konkretny profil piłkarza, którego w drużynie brakowało i który powinien być priorytetem. I nie pracował przy faktycznych negocjacjach, ale chyba nie sądzisz, że w ogóle nie brano pod uwagę jego opinii.
Jeszcze jedno, skoro Emery nie ma wpływu na transfery, to dlaczego Denis Suarez

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 20:56

@Siller: O chłopie nie ma sensu z Toba dyskutować... Alexis przychodził jako gwiazda? Bez komentarza. Nie rozwinął się w Arsenalu? Najlepsze lata gry ma w AFC. Głupota poganie głupote.

Po drugie Emery nie ma wpływu na transfery to był jeden z warunków konktraktu. Może składać prośby itd. ale tranfery nie leżą w jego kwesti.

A ANM grał na PO z konieczności...

Powiem Ci tyle, że nie ogarniasz i to bardzo.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 19:23

@Siller napisał: "a pierwszym wyborem i tak będzie tam AMN."
Pod nieobecność Bellerina oczywiście, zapomniałem dodać.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 19:17

@Forever4 napisał: "Liczy się tu i teraz. Na ten moment jesteśmy poza LM i poza stawką o majstra."
Jeśli poważnie uważasz, że z obecną kadrą i naszym budżetem jesteśmy w stanie przeprowadzić transfery, dzięki którym z miejsca włączymy się do walki o najwyższe cele to wybrałeś zły klub do kibicowania.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 18:58

@Forever4 napisał: "To są transfery, za którymi stał Sven Mislintat, którego już nie ma w klubie. Pomysłem Emerego i Raula był Denis Suarez..."
Stał za nimi, Mislintat, ale bez zgody Emery'ego żadnego z nich by teraz w klubie nie było, bo po co mieliby kupować zawodnika, którego trener nie chce?
A jeśli chodzi o Denisa, to przypominam, że nasz budżet na zimowe okienko wynosił okrągłe ZERO funtów, i sam fakt, że udało się ściągnąć zawodnika do poszerzenia ławki na te pół roku za praktycznie bezcen to duży sukces. Że był słaby to inna sprawa, ale trzeba też pamiętać, że od rewanżu z BATE grał z kontuzją.
@Forever4 napisał: "Ile informacji pojawiło się o potencjalnym ŚP? Ostatni to Fekir, który jest ŚPO."
Ornstein podawał, że Arsenal cały czas szuka ŚO do wejścia od zaraz, ŚP i skrzydłowego, to że nie padły żadne konkretne nazwiska w mediach nie znaczy, że nic się nie dzieje.
A Fekira Lyon sam zaoferował Arsenalowi, w żadnym momencie nie było powiedziane, że Arsenal go chce.
@Forever4 napisał: "Kosa chce rozwiązać kontrakt z klubem, Chambers jest przymierzany do PO, Mavro u nas grał ostatnio na LO, a Holding to niewiadoma. Więc zostajemy tylko z Sokratisem i Mustafim... Z tą dwójką to nawet jak ścięgniemy Messiego i Ronaldo to nie wrócimy do top 4."
To info o Kościelnym wyssane z palca kompletnie. Chambers przymierzany na PO jedynie jako tymczasowe rozwiązanie dopóki Bellerin nie wróci, a pierwszym wyborem i tak będzie tam AMN. Nie wiem kiedy niby Mavro zagrał na LO, a nawet jeśli, to że zagrał jeden mecz jako lewy obrońca nie znaczy, że teraz już jest lewym obrońcą i nie może zagrać w środku, dziwna logika moim zdaniem. Holding wróci za niedługo i prawie cały sezon zagra, jak Bellerin uważa, że wróci na 22 września na mecz z Aston Villą, a Holding kontuzji doznał miesiąc wcześniej.
Wiem, że to nie są topowi obrońcy, ale nie zmienia faktu, że jest ich za dużo i kogoś trzeba najpierw sprzedać.
@Forever4 napisał: "Alexis Sanchez przychodził do nas w wieku 26 lat rozwinął się?"
Nie rozwinął się, tylko przychodził do Arsenalu jako megagwiazda i grał jak na megagwiazdę przystało. Sprawdź jego statystyki w ostatnim sezonie w Barcy.
@Forever4 napisał: "Czy Ci się to podoba czy nie to Sokratis i Kolasinac to nasi dwaj najlepsi obrońcy z zeszłego sezonu."
Zdaję sobie z tego sprawę, ale to ma być dowód, że Kola się jeszcze rozwinie? Piłkarze swój prime mają w wieku 26-29 lat. W tym wieku są najlepsi. Na moje to oglądaliśmy najlepszego Kolasinaca jaki jest. @Forever4 napisał: "Póki co to Emery namiętnie stawiał na system z 3 obrońcami... niestety. Choćby finał LE."
Tak grał, bo nie miał odpowiednich piłkarzy do gry na 4 obrońców, między innymi dlatego, że Kola się do tego nie nadaje, choć przede wszystkim problemem był brak skrzydłowych, a po transferach Tierneya i Saliby właśnie skrzydłowy jest pierwszym priorytetem. No i gra na 3 obrońców pozwalała grać w jednym składzie Aubą, Lacą i Ozilem, ale ten ostatni już jest w Arsenalu skończony.
@Forever4 napisał: "Ile razy ta para grała razem od pierwszych minut? Przyjście skrzydłowego spowoduje, że jeden siądzie na ławce lub Laca będzie grał na 10."
Raz, nie zmienia to faktu że ta dwójka nie ma żadnego zmiennika z prawdziwego zdarzenia, dwa, będą grali razem bo są za dobzry żeby siedzieć na ławce. No chyba że Auba odejdzie.
@Forever4 napisał: "Prześledź sobie mistrzów krajowych w najsilniejszych ligach europy i zobacz w jaki sposób są budowane zespoły."
PSG - petrodolary
City - petrodolary, ale trochę rozsądniej, bo jest Guardiola
Bayern - osłabianie bezpośrednich rywali do mistrzostwa, w PL nie do zrobienia.
Barcelona - gdyby nie Messi o mistrzostwie nie byłoby mowy
Juventus - Jedyny sensowny przykład, choć ich transferów bezgotówkowych nie przebijemy.
@Forever4 napisał: "Wypadnięcie z pucharów w przyszłym roku będzie oznaczać, że nawet średni jakościowo piłkarze nie będą chcieli tu grać, a obecni piłkarze na poziomie będą chcieli odejść."
Jak Chelsea zajmowała z Conte 10 miejsce w lidze 3 lata temu to jakoś wszyscy lepsi zawodnicy stamtąd nie uciekli, a jeszce udało im się ściągnąć Kante, jednego z trzech najlepszych i prawdopodobnie najważniejszego zawodnika aktualnego mistrza kraju. Arsenal jest za dużą marką na świecie żeby brak europejskich pucharów był problemem przy ściąganiu piłkarzy.
Ligi mistrzów nie ma już trzy lata, a jakoś takiego Lacazetta i Aubę udało się na transfer w tym czasie namówić.
@Forever4 napisał: "Ogarnij się chłopcze to nie jest Fifa czy FM..."
Gdyby to była Fifa czy FM to całą rewolucję można by od tak zrobić w jedno okno i od razu iść po mistrza. Tak jak ty byś sobie tego życzył... @Forever4 napisał: "Wypadasz z Europy to spada kasa, prestiż i znaczeniu klubu, a młodzież na podstawie której chcesz budować klub zostanie rozkupiona przez silniejszych."
W Premier League jest tak duża stawka z praw telewizyjnych, że kasa z Ligi Europy to przy tym drobne, których braku pewnie nawet byś nie odczuł. Gdyby było inaczej to takie WHU, Everton czy Leicester nie miałoby możliwości kupowania zawodników po 30-40 milionów funtów z zespołów z innych lig z topu, często grających w tych europejskich pucharach. A jednak jakoś to robią.
A młodzież, przynajmniej ta mądra część która nie poszłaby za kasą gdzieś na trybuny do np. takiego PSG, pójdzie przede wszystkim tam, gdzie będzie miała największe możliwości rozwoju. I nie widzę powodu, żeby Arsenal miał im dać mniejsze możliwości.

Serduszko komentarzy: 44109.07.2019, 18:48

Chętnie zobaczył bym Zahe w Arsenalu , ale nie za cenę tych trzech wymienionych. Poza tym co by było gdyby Zaha jednak się nie sprawdzl ?? 80 baniek poszło by się jeb...ć a potem poszedł by za grosze.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1051309.07.2019, 18:46

Była sonda to zagłosowałem, ale skąd informacja, że za Zahe trzeba zapłacić tyle co za tę trójkę? Dodajmy do tego zarobki, bo Carrasco pewnie by chciał dużo zarabiać, nie wiem jak pozostali, ale Fekir też raczej się ceni.

Ogólnie to na transfer składa się bardzo dużo składowych, ta sonda to taka typowo z Fify, ale ok...

kaman17 komentarzy: 336509.07.2019, 18:46

@cubensis90:
Myślę, że tak. Zaha chce odejść, CP chce grać w takim razie sprzedać, póki jest na niego popyt. Jednak nikt nie jest nim na tyle zainteresowany, żeby zapłacić za niego to 80mln, ba, nawet 60.
Dorzucić dobre bonusy dla Crystal i mogłoby się udać.
AWB kupił Manchester United, ich każdy skubie z kasy, bo każdy wie że mają jej dużo.

Patriko komentarzy: 145509.07.2019, 18:37

Jak dla mnie Zaha nie jest za drogi, ale proste, że jeżeli miałbym wybierać miedzy nim a pozostałą trójką to wybieram Fekira, Tierneya i Carrasco, najlepiej to jakby przyszli we czterech :p

cubensis90 komentarzy: 17909.07.2019, 18:32

@kaman17

AWB sprzedali za 50 to myslisz ze Zahe sprzedadza za 55?

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 17:59

@Siller: @Siller napisał: "jak już projekt będzie w zaawansowanej fazie wrócimy do Ligi Mistrzów, a w następnym jak już będzie skończony będziemy się bić o mistrza, to ja jestem gotów ten sezon przecierpieć."

Liczy się tu i teraz. Na ten moment jesteśmy poza LM i poza stawką o majstra. Nikt Ci nie zagwarantuje, że ten "sezon" przecierpisz, a następny Ci to wynagrodzi. "Jakby człowiek wiedział, że upadnie to by usiadł" Ten klub od 15 lat nie wywalczył tytułu... i na razie każdy sezon jest "ciepieniem".

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 17:46

@Siller: Ty masz jakieś pojęcie o tym jak funkcjonuje ten klub i jakimi prawami rządzi się swiąt piłki nożnej czy nie? Po pierwsze: @Siller napisał: "Początkiem rewolucji są transfery Torreiry, Leno i Guendouziego, wszystko co było wcześniej oddzielamy grubą kreską."
To są transfery, za którymi stał Sven Mislintat, którego już nie ma w klubie. Pomysłem Emerego i Raula był Denis Suarez... @Siller napisał: "Chyba nie do końca rozumiesz, zarząd cały czas szuka na rynku zarówno ŚP jak i skrzydłowego, którego można ściągnąć do klubu. ŚO mamy w kadrze aż za nadto, bo jest Sokratis, Kosa, Mustafi, Chambers, Holding i Mavro,"
Ile informacji pojawiło się o potencjalnym ŚP? Ostatni to Fekir, który jest ŚPO. Kosa chce rozwiązać kontrakt z klubem, Chambers jest przymierzany do PO, Mavro u nas grał ostatnio na LO, a Holding to niewiadoma. Więc zostajemy tylko z Sokratisem i Mustafim... Z tą dwójką to nawet jak ścięgniemy Messiego i Ronaldo to nie wrócimy do top 4. @Siller napisał: "A Kolasinac wcale nie jest tak dobry na jakiego go kreujesz, raz że w wieku 26 lat już się nie rozwinie, nie wiem z czego to wziąłeś,"
Tym zdaniem pokazałeś, jak mało wiesz o tym sporcie. Alexis Sanchez przychodził do nas w wieku 26 lat rozwinął się? Czy Ci się to podoba czy nie to Sokratis i Kolasinac to nasi dwaj najlepsi obrońcy z zeszłego sezonu. Przeanalizuj sobie przegrane mecze z zeszłego sezonu i zobacz, z których sektorów boiska traciliśmy bramki. @Siller napisał: "automatycznie skreśla to przy graniu 4 obrońców, a tak Emery chce docelowo grać."
Póki co to Emery namiętnie stawiał na system z 3 obrońcami... niestety. Choćby finał LE. @Siller napisał: "Poza tym akurat trzeci napastnik też by się przydał, bo Auba i Laca pewnie będą grali razem na boisku,"
Ile razy ta para grała razem od pierwszych minut? Przyjście skrzydłowego spowoduje, że jeden siądzie na ławce lub Laca będzie grał na 10. @Siller napisał: "Jeśli faktycznie mielibyśmy w najbliższym sezonie wypaść kompletnie z pucharów, przy założeniu że od kolejnego sezonu jak już projekt będzie w zaawansowanej fazie wrócimy do Ligi Mistrzów, a w następnym jak już będzie skończony będziemy się bić o mistrza, to ja jestem gotów ten sezon przecierpieć."
Taki projekt jest tylko w twojej głowie. Prześledź sobie mistrzów krajowych w najsilniejszych ligach europy i zobacz w jaki sposób są budowane zespoły. Wypadnięcie z pucharów w przyszłym roku będzie oznaczać, że nawet średni jakościowo piłkarze nie będą chcieli tu grać, a obecni piłkarze na poziomie będą chcieli odejść. Ogarnij się chłopcze to nie jest Fifa czy FM... Wypadasz z Europy to spada kasa, prestiż i znaczeniu klubu, a młodzież na podstawie której chcesz budować klub zostanie rozkupiona przez silniejszych.

Toreira11 komentarzy: 11609.07.2019, 17:40

To chyba nie ma co się dziwić wyniku ankiety

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 17:22

@Forever4: Zdajesz sobie sprawę, że Emery z Raulem są w tym klubie dopiero rok? Wcześniejsze sezony to było tragicxne zarządzanie Gazidisa i Wenger rozmieniający się na drobne. Początkiem rewolucji są transfery Torreiry, Leno i Guendouziego, wszystko co było wcześniej oddzielamy grubą kreską.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 17:19

@Forever4: Chyba nie do końca rozumiesz, zarząd cały czas szuka na rynku zarówno ŚP jak i skrzydłowego, którego można ściągnąć do klubu. ŚO mamy w kadrze aż za nadto, bo jest Sokratis, Kosa, Mustafi, Chambers, Holding i Mavro, a można tam też dać Nacho i za rok będzie Saliba, a w odwodzie jest jeszcze Bielik. Problemem jest ich jakość, ale jak teraz ściągnięmy kolejnego śo to nagle mamy 7 zawodników na dwie pozycje, krótko mówiąc, trzeba najpierw kogoś sprzedać żeby zrobić miejsce, najlepiej jakby to był Mustafi, i klub faktycznie próbuje go sprzedać, ale nie jest tak łatwo.
A Kolasinac wcale nie jest tak dobry na jakiego go kreujesz, raz że w wieku 26 lat już się nie rozwinie, nie wiem z czego to wziąłeś, a dwa że Kola choć nie jest złym piłkarzem to ma widoczne ograniczenia, w dodatku jak na obrońcę wyjątkowo słabo broni, a to jest jednak dość duży problem, który automatycznie skreśla to przy graniu 4 obrońców, a tak Emery chce docelowo grać.
@Forever4 napisał: "Hmmm nie mamy ŚO, ŚP,PP i zmiennika dla PO to kupmy 3 napastnika, 3 ŚPO i 3 LO. Problem może sam się rozwiąże za 5 lat..."
Bardzo się cieszę, że traktujesz mnie i moje argumenty poważnie, świetnie się taką dyskusję prowadzi.
Poza tym akurat trzeci napastnik też by się przydał, bo Auba i Laca pewnie będą grali razem na boisku, a wizja Nketiaha jako ich jedynego zmiennika trochę mnie przeraża. Ale ponownie, nie da rady załatać wszystkich dziur już teraz.

Jeszcze jedno zdanie na koniec. Jeśli faktycznie mielibyśmy w najbliższym sezonie wypaść kompletnie z pucharów, przy założeniu że od kolejnego sezonu jak już projekt będzie w zaawansowanej fazie wrócimy do Ligi Mistrzów, a w następnym jak już będzie skończony będziemy się bić o mistrza, to ja jestem gotów ten sezon przecierpieć.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 17:03

@Siller: Po drugie ten projekt "długoterminowy" na ten moment wygląda tak, że od 5 sezonów klub pikuje w dół zaliczając drugi sezon z rzędu bez występów w LM.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 16:52

@Siller: Ja to doskonale rozumiem, ale chyba musi istnieć jakaś hierarchia priorytetów. Kolasinac ma 26 lat i jeżeli utrzyma formę to mamy spokój na tej pozycji na 3-4 sezony. Nie jest kontuzjogenny i ma potencjał żeby się rozwinąć jeszcze. Mamy pozycje w klubie gdzie już teraz jest potrzebne wzmocnienie bo dojdzie do sytuacji gdzie wypadniemy kompletnie z eurpejskich pucharów. @Siller napisał: "zarząd buduje projekt długoterminowy wiedząc, że nie jest w stanie załatać wszystkich dziur na teraz"
I twoim zdaniem to jest dobre rozwiązanie? Hmmm nie mamy ŚO, ŚP,PP i zmiennika dla PO to kupmy 3 napastnika, 3 ŚPO i 3 LO. Problem może sam się rozwiąże za 5 lat... Tak nie funkcjonuje klub, który chce coś znaczyć w lidze i europie.

havoc komentarzy: 82809.07.2019, 16:50

Oczywiscie, w koncu w cenie Zahy mozna kupic Malcolma, Fekira i Frasera.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 16:32

@Forever4: Zrozum, że zarząd buduje projekt długoterminowy wiedząc, że nie jest w stanie załatać wszystkich dziur na teraz. Za rok Monreala już pewnie w tym klubie nie będzie, a wtedy Tierney może już być poza naszym zasięgiem. Tierney i Saliba mogą stworzyć blok obrony na lata.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 16:27

@Siller: Ja wiem, że jest dobry. Aguero czy Kane też jest dobry, ale to oznacza że są nam potrzebni? Przy ograniczonym budżecie powinniśmy szukać uzupełnień tam gdzie są największe dziury, a lewa flanka obrony spisywała się najlepiej z całego bloku...

kuzguwu komentarzy: 142009.07.2019, 16:07

Zwycięstwo o włos.

Siller komentarzy: 38209.07.2019, 16:07

@Forever4 napisał: "Wytłumacz mi skąd ten hype na tego Tierneya?"
@Forever4 napisał: "Chłopak jest diamentem na swojej pozycji."
Sam sobie odpowiedziałeś.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 16:00

@kaman17: Wytłumacz mi skąd ten hype na tego Tierneya? Chłopak jest diamentem na swojej pozycji. Naturalny, lewonożny LO, ale przecież z całego bloku defensywnego ta pozycja jest najlepiej obsadzona... Kolasinac trzymał poziom, też jest lewonożny i zaliczył tyle asyst co "upragniony" Zaha (5). Dodatkowo do zmiany jest Nacho. Bardziej potrzebujemy ŚO i PO bo Bellarin nie ma zmiennika...

kaman17 komentarzy: 336509.07.2019, 15:32

Tierney 25, Fekir 30, Carrasco 25-30 = 75-80mln
Zaha za jakieś 55-60 jest do wyciągnięcia.
Dziwna ta ankieta.

KapitanJack10 komentarzy: 135709.07.2019, 15:26

Mustafi wydaje się oczywistym wyborem, ale Squillaci to był parodysta nie do podrobienia, a jak na tamte czasy przychodził za nie najmniejszą kwotę, szczególnie jak na nasze ówczesne standardy.

Forever4 komentarzy: 20209.07.2019, 15:21

Niektórzy i tak będą pisać głupoty, że Zaha nie jest przereklamowany i jest wart tych 70-80 mln... Młotki!

gunner1990 komentarzy: 91509.07.2019, 15:18

jedno i drugie nierealne po co takie glupie sondy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna