Song: Robiłem wszystko co mogłem, by dołączyć do Barcy

Song: Robiłem wszystko co mogłem, by dołączyć do Barcy 23.08.2012, 21:00, Marcin Zaguła 142 komentarzy Były kanonier Alex Song podczas konferencji prasowej Barcelony udzielił wywiadu, w którym wyjawił motywy swoich przenosin do Barcelony.

- Ciesze się, że jestem w Barcelonie, że zostałem zawodnikiem tego klubu. To wielki dzień dla mnie i dla mojej rodziny. Kilka tygodni temu czekałem na potwierdzenie przedłużenia mojego kontraktu z Arsenalem. Wtedy pojawiła się Barcelona i robiłem wszystko, co mogłem, by do niej dołączyć, bo tylko raz w życiu zdarza się taka okazja, aby zagrać w takim klubie jak Barca.

- Chcę również podziękować Arsenalowi oraz trenerowi Arsene Wengerowi, którzy wyrazili zgodę na mój transfer.

Alex SongBarcelonaPamiątki kibica Arsenalu autor: Marcin Zaguła źrodło: SNTV
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123następna
LouisLitt (zawieszony) komentarzy: 535 12.07.2014, 02:58

A teraz chcą cię z niej wyrzucić, lecz nie ma żadnych ofert za ciebie ;)

Wbeta komentarzy: 1083 20.09.2013, 13:58

Każdy po transferze tak mówi, standard

DawidAL (redaktor) komentarzy: 16643 newsów: 717 26.08.2012, 11:23

nie oszukujmy się, każdy zawodnik na świecie chciałby pójść do Barcy. Ja mu tam życzę powodzenia :)

Ciastolyna komentarzy: 1077 25.08.2012, 12:11

Robił dosłownie wszystko? A to wyjaśnie lenistwo na treningach i brak chęci do gry nawet z Kolonią.

jimmykanonier1886 komentarzy: 10784 25.08.2012, 10:00

Szkoda, ale trzeba się skupić,żeby Wenger kupił kogoś w jego miejsce

mikros7 komentarzy: 1137 24.08.2012, 18:42

W takim razie oficjalnie fuck you!

Kanonier1993269 komentarzy: 279 24.08.2012, 15:09

podobno 'chciał zostac' :D

piter1908 komentarzy: 3735 24.08.2012, 13:50

zrobiłem wszystko:
spoźniałem się na treningi
olewałem kolegów
olewałem klub
zachował się gorzej od Cesca który zawsze mówił że kiedyś wróci do barcelony a ten z miejsca olał cały klub i nie zważając na nic poszedł w pizdu.
Nie chodzi mi o sam fakt odejścia ale o to jak to zrobił.

Lukiner komentarzy: 1949 24.08.2012, 12:42

I jak zwykle okazało się, że mamy fałszywych piłkarzy... Jeśli to była prawda, że ta frytkownica "strzeliła focha" bo działacze Arsenalu chcieli rozmawiać z nim na temat przedłużenia kontraktu od 1.09 a on chciał wcześniej, to panu dziękujemy... Dobrze, że zarząd nie próbował go zatrzymywać, po co nam piłkarz, który nie ma dyscypliny? Kto rządzi w klubie? On czy zarząd? Dziękujemy naszej gwiazdeczce Alexowi.

simpllemann (redaktor) komentarzy: 39423 newsów: 227 24.08.2012, 12:38

Przynajmniej nie będzie grał przeciwko nam w lidze. Piłkarze to najemnicy-idą tam gdzie im się wiecej zapłaci. Szacunek, że nie zrobił takiego świństwa jak RvP czy Nasri.

Niech Mu się dobrze gra w Barcelonie.

schade (zawieszony) komentarzy: 3856 24.08.2012, 12:23

Mógłby chociaż podziękować kibicom, piłkarzom, powiedzieć coś, no ale cóż...Zawsze mi się wydawało, że dobrze się u Nas czuł, dlatego dziwi mnie, że tak łatwo sobie odszedł. Powodzenia w grzaniu ławy.

kanonier12212 komentarzy: 1833 24.08.2012, 12:14

Szkoda,że odszedł mam nadzieje,że sobie tam poradzi,trzeba mu pdziękować za to co przez tylke lat dla Arsenalu robił.

DECOFCB87 komentarzy: 70 24.08.2012, 11:53

O ile pamiętam Song nie był powołany na wczorajszy mecz.

Szanse dostaje, bo wiele będzie meczów granych co 3 dni.

jimmykanonier1886 komentarzy: 10784 24.08.2012, 11:13

Przynajmniej podziękował Arsenalowi. Szkoda, że wczoraj Vilanowa przy 3-1 nie dał mu szansy. W ogóle wydaje mi się,że dużo tych szans nie dostanie i będzie musiał się cieszyć z każdej chwili spędzonej na boisku

Rider komentarzy: 2190 24.08.2012, 10:01

szkoda ale u nas za wiele nie dostanie.

vinio (zawieszony) komentarzy: 2547 24.08.2012, 09:20

Fabregasa tak ale Songa Robina Nasriego to już nie szanuję, źle ich Wenger wychował

vinio (zawieszony) komentarzy: 2547 24.08.2012, 09:19

nie chciał przedłużyć i tyle a podwyżkę to i do 100 tys by mu dali tylko chciał lecieć do Barcy i nie było gadki

szczypiorek komentarzy: 340 24.08.2012, 09:03

Ja tam go dalej lubię. Fabregasa też. Ca$hmir i van Persie to inna historia.

MM10 komentarzy: 675 24.08.2012, 08:44

Oj Alex, Alex jak i Robin musicie się podlizywać nowemu klubowi, prawda? A bylo u nas zostac i mieć miejsce w pierwszym składzie. Ale to wasz wybór.

FcArs komentarzy: 1275 24.08.2012, 08:39

A niby co miał powiedzieć, że nie trafiłby do Barcelony gdyby Wenger dał mu podwyżke?

helusz komentarzy: 23 24.08.2012, 08:21

ale oczywiście, że wygrał, nie miałem tu na myśli superpucharu...

cycuu89 komentarzy: 75 24.08.2012, 08:16

helusz-> to jest dwumecz więc jeszcze nic nie wygrał

helusz komentarzy: 23 24.08.2012, 08:01

Gratulacje Song, pierwszy puchar, świetny mecz rozegrałeś, oby więcej takich występów!

Arsenal4Ev3R komentarzy: 9186 24.08.2012, 07:36

A gnij sobie na tej ławce w Barcelonie

tyson880 komentarzy: 7047 24.08.2012, 04:13

Cieszę się, że Song odszedł. Zrobiło się miejsce dla Polanskiego :) A tak serio to musi przyjść M'Vila i tyle w temacie.

szarolek komentarzy: 507 24.08.2012, 03:47

Mimo wszystko i tak nie mam do niego pretensji.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 3 24.08.2012, 03:10

Okazał wdzięczność Wengerowi i swoje przywiązanie do Arsenalu, nie ma co. Przynajmniej już mniej więcej wiemy, jak było naprawdę. Według mnie Song jest naiwny i głupi skoro postanowił tam odejść, ale to jego sprawa.

DB10 komentarzy: 1496 24.08.2012, 03:05

@Corthal
*****isty post stary. Pozdro

bayakus komentarzy: 791 24.08.2012, 02:06

@Corthal

Pewnie dlatego Wenger sprzedał go tak szybko, żeby nie wzmocnić United.

Corthal komentarzy: 1050 24.08.2012, 01:04

Poleciał do Barcy jak panienka z kiślem w majtkach... Dziwna decyzja.

To już nawet nie chodzi o to że straciliśmy naszego najlepszego pomocnika, co on sobie właściwie myślał, że będzie tam graczem podstawowego składu?

Mascherano, który odchodząc z Liverpoolu miał najlepsze statystyki odbioru w Europie, grzeje tam z powodzeniem ławę grając jako zapchajdziura na pozycji na której jest aktualnie wakat.

W podstawie gra Busquets i to się nie zmieni. Czemu? Barca stawia na wychowanków, taka jest polityka tego klubu. Jeżeli Vilanowa będzie miał do wyboru cwaniaczka z La Masii, a najlepszego defensywnego pomocnika Premiership, to i tak postawi na konusa z dyplomem aktorskim, nawet kosztem jakości którą Song mógłby wnieść do zespołu, po prostu taka mentalność i tyle.

Na miejscu Songa przeniósłbym się do Man Utd- Diabły w linii pomocy mają samych przeciętniaków i emerytów którzy pociągną jeszcze może sezon albo dwa jak np. Scholes.
Mógłby zostać liderem w środku pola, a z duetem van Pershing Rooney i najlepszym trenerem w Premiership na ławce liczą się w walce o każde trofeum w tym sezonie. Zainteresowania może i nie było, ale gdyby jego agent szepnął słówko że Kameruńczyk jest do wzięcia za 15 baniek to myślę że na drugi dzień Ferguson przyniósłby tą kasę w zębach.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 37979 newsów: 1 24.08.2012, 01:04

zginie na ławce :( nie obraziłbym się, gdyby Fabs i Alex wrócili za kilka lat do AFC :-)

karolzzr (zawieszony) komentarzy: 420 24.08.2012, 00:54

Przykre jest to że piłkarz z takimi umiejętnościami, właśnie kończy karierę. Mało tego, on sam się cieszy z tego wraz z całą rodziną. Ale zaraz, za operdalanie się, czyli to co lubi, dostanie 2x więcej kasy ! Brawo Alex !!!

luzak79 komentarzy: 1069 24.08.2012, 00:33

czyli jednak nie chciałeś zostać w Arsenalu

tomekafc95 komentarzy: 4136 24.08.2012, 00:16

szkoda songu :/ trudno

liverpoolista (zawieszony) komentarzy: 27 24.08.2012, 00:03

SAHIN jeszcze nie jest w LIVERPOOLU ani w ARSENALU ale jest bliżej LIVERPOOLU. Jego agent był w Melwood bodajże obgadać wszystko a jutro Sahin ma być oficjalnie nowym nabytkiem klubu. No ciekawe jak to się potoczy :)

Arahja komentarzy: 118 23.08.2012, 23:57

Aliaksandr Hleb, zapamiętaj to nazwisko.

Borekenema komentarzy: 7883 newsów: 1 23.08.2012, 23:51

@havoc
Milner jest DM? dobrze wiedzieć

Theo10 komentarzy: 4765 23.08.2012, 23:47

No to wszystko jasne. Życzę mu ławy.

havoc komentarzy: 616 23.08.2012, 23:42

swoja droga po co city m'vila, maja na dm yaya toure, de jonga, barrego i millnera

havoc komentarzy: 616 23.08.2012, 23:39

ale może kupimy w zamian capoue, dempseya i po znajomości adama johnsona

havoc komentarzy: 616 23.08.2012, 23:37

no *****iście, city zaczęło interesować się m'villa, liverpool podbierze nam sahina, a tottenham navasa ŚWIETNIE ;(

Borekenema komentarzy: 7883 newsów: 1 23.08.2012, 23:23

@Sobieski14
czy Ty potrafisz zachować troche kultury?
przeglądam Twoje komentarze i same wyzwiska, zerowy poziom merytoryczny

binio83 komentarzy: 299 23.08.2012, 23:17

Barca nieporozumienie - aktorstwo aktorstwo mam nadzieję że ktoś Messiemu pokiereszuje kości.

lewus komentarzy: 70 23.08.2012, 23:14

@kanonier1910

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Sahin nie jest oficjalnie w lfc. The Times podał, że jesteśmy na pole position (jutro pewnie Arsenal będzie) bo jesteśmy w stanie zapłacić większą cześć jego zarobków. Sahin zarabia łącznie w realu 120k/w. JAKBY przyszedł to nie dostanie od nas tyle, tylko pewnie tak z 70/w. Chociaż ta saga i tak za długo trwa i sięwszystko jak w kalejdoskopie zmienia

kanonier1910 (zawieszony) komentarzy: 46 23.08.2012, 23:11

Liverpool ma zamiar pokonać Arsenal i ściągnąć do siebie na zasadzie wypożyczenia Nuriego Sahina. Klub zaproponował Realowi Madryt lepszą ofertę finansową, dzięki której może zdobyć podpis tureckiego pomocnika - informują Tony Barrett i Gary Jacob.

Spodziewano się, że Sahin dołączy do Kanonierów, jednak gotowość Liverpool do zapłacenia większej części jego wynagrodzenia o łącznej wartości 120 tys. funtów tygodniowo podziałała na korzyść the Reds.

Real zaakceptował propozycję klubu z Anfield, aby wypożyczenie do końca sezonu oznaczało również opłacenie 70 procent wynagrodzenia Sahina. Arsenal był przygotowany zapłacił jedynie 60 procent, a ponadto nie chciał zaakceptować opcji transferu definitywnego za 14 milionów funtów na koniec sezonu. Nie bacząc na możliwość występów w Lidze Mistrzów, wszystko wskazuje na to, że Arsene Wenger może wykreślić z notesu nazwisko jednego ze swoich celów w letnim okienku. Francuski menedżer rozważa swoje opcje.

kanonier1910 (zawieszony) komentarzy: 46 23.08.2012, 23:08

Sahin oficjalnie w Liverpoolu na zasadzie wypożyczenia , będzie zarabiał 120tys funtów tygodniowo

lfc.pl

sector komentarzy: 1044 23.08.2012, 23:06

No i wychodzi co znaczą słowa piłkarzy. Parę lat temu widziałem wywiad z Songiem gdy mówił, że wszystko co ma zawdzięcza Wengerowi, że ten jest dla niego jak ojciec. No to teraz mu podziękował. 3 lata kontraktu... olewanie treningów... robienie wszystkiego aby przejść do Barcelony. Gdzie tu szacunek do klubu i trenera?

Lubiłem go w Arsenalu, ale teraz mam nadzieję, że dopadnie go klątwa Wengera!

pjona2006 komentarzy: 1 23.08.2012, 22:56

no to widzimy pierwszy mecz Song ogląda z trybun ;)

Szejkistiven komentarzy: 211 23.08.2012, 22:52

cwel

Barney komentarzy: 9628 23.08.2012, 22:51

jak się Barca odezwie to tracimy, każego zawodnika nie liczac anglików. To się możę zmienic tylko wtedy jesli wygramy jakieś trofeum na co sie nie zanosi niestety.

poprzednia123następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea38303593
2. Tottenham Hotspur38268486
3. Manchester City38239678
4. Liverpool382210676
5. Arsenal38236975
6. Manchester United381815569
7. Everton3817101161
8. Southampton3812101646
9. Bournemouth3812101646
10. West Bromwich Albion381291745
11. West Ham United381291745
12. Leicester City381281844
13. Stoke City3811111644
14. Crystal Palace381252141
15. Swansea City381252141
16. Burnley381172040
17. Watford381172040
18. Hull City38972234
19. Middlesbrough385132028
20. Sunderland38662624
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady