Spotkania towarzyskie: Fabregas i Eboue strzelają

Spotkania towarzyskie: Fabregas i Eboue strzelają 19.11.2009, 14:52, Patryk Bielski 30 komentarzy

Wszystkie oczy piłkarskiego świata były wczoraj skupione na walce reprezentacji o miejsce w najbliższych Mistrzostwach Świata w RPA. Obok ważnych, barażowych meczów, odbyły się również te towarzyskie, w których także nie zabrakło emocji i bramek podopiecznych Arsena Wengera. Do siatki dla swoich reprezentacji trafiali Cesc Fabregas, znajdujący się ostatnimi czasy w świetnej formie, oraz Emmnauel Eboue. Poniżej prezentujemy oba trafienia:

Austria 1-5 Hiszpania

8' [1 - 0] J. Jantscher

10' [1 - 1] C. Fabregas

20' [1 - 2] D. Villa

45' [1 - 3] D. Villa

56' [1 - 4] D. Guiza

57' [1 - 5] P. Hernandez

Niemcy 2-2 Wybrzeże Kości Słoniowej

11' [1 - 0] L. Podolski (pen.)

57' [1 - 1] E. Eboue

85' [1 - 2] S. Doumbia

90' [2 - 2] L. Podolski

Arsenalius komentarzy: 151720.11.2009, 14:05

Brawa dla obydwu. Ale Eboue ma talent do bramek :)

grabos komentarzy: 59220.11.2009, 13:41

uuu... mam nadzieje że nic mu nie jest xd

WojO komentarzy: 225220.11.2009, 11:20

Naaajs ;)

pietraz komentarzy: 158719.11.2009, 20:54

Eboue udowodnił tą bramką po raz kolejny, że nadaje się do gry w ataku i Wenger nie będzie miał teraz wątpliwości:)
Cesc nie do zatrzymania, a jego forma jest po prostu armatnia. Ze stoickim spokojem i precyzją posłał piłkę do siatki

kama14 komentarzy: 15719.11.2009, 20:30

kocham go;* jest najlepszy;d

laskowski19051995 komentarzy: 494519.11.2009, 19:44

Fabri się rozkręca :)

dynksiarz komentarzy: 3719.11.2009, 19:15

nie wiem jak wy ale ja juz wiem kto powinien zastapic robina na szpicy hheehehe:D

Fierce_girl komentarzy: 219419.11.2009, 16:50

Kolejne efektowne zwycięstwo Hiszpanii! Brawo Cesc, brawo El Guaje! ;-)

aaaa no i brawo Eboue!

Gresiex komentarzy: 72019.11.2009, 16:39

Eboue wymiata :D

Szef komentarzy: 1303519.11.2009, 16:28

hah Eboue jest harcorem :P

topol95 komentarzy: 152719.11.2009, 15:59

Eboue zdobył bardzo ładną bramkę ;) Brawa dla Cesca. Świetne podanie dostał od Silvy.

IronHide_AFC komentarzy: 164219.11.2009, 15:28

Mimo że to mecze towarzyskie to 2 bardzo ważne bramki w konkekście przebiegu meczowego xD

Fabregas świetnie wszedł w pole karne Eboue też ;p

simon90 komentarzy: 79519.11.2009, 15:14

Nie no Eboue to ładny hardkor :P

aRamsey komentarzy: 948619.11.2009, 15:13

może Eboue zagra z Sunderlandem? cieszą bramki 3 kanonierów :) oby tylko wszyscy byli w pełni sił na Sunderland

Peter_HK44 komentarzy: 168719.11.2009, 15:04

Fabregas jak rasowy snajper strzelił z zimną krwią, a Eboue chyba naprawdę chce być tym aktorem. :-P

wschowiak komentarzy: 159719.11.2009, 14:59

bravo.. zwłaszcza że Cesc strzelił 2 minuty po tym jak Austria w 8 minucie wyszła na prowadzenie .. wcale się nie dziwie ,że Fabregas coś "upolował" .. jest w życiowej formie :D... Cieszy również fakt , że Eboue strzelił bo to oznacza że skupia się na piłce a nie na aktorstwie :D:D..

xqvz komentarzy: 2030 newsów: 519.11.2009, 14:59

Spotkania towarzyskie: Fabregas i Eboue.... już myślałem, że będzie kontuzjowani ;) Na szczęscie nie.