Startujemy z ligą typerów Kanonierzy.com!

Startujemy z ligą typerów Kanonierzy.com! 10.08.2017, 16:39, Patryk Bielski 24 komentarzy Już w piątek Kanonierzy meczem z Leicesterem City na Emirates Stadium zainaugurują nowy sezon ligi angielskiej. Tak jak obiecywaliśmy, w tym roku również startujemy z dobrze znaną Wam ligą typerów, w której do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe oraz tytuł "mistrza typera" w naszym serwisie.

Konkurs typerski będzie polegał na typowaniu spotkań Premier League za pomocą naszego typera do końca bieżących rozgrywek ligowych.

Zasady typowania
Zasady typowania są bardzo proste. Przy każdym spotkaniu podajemy wynik, jakim według nas zakończy się dany mecz. Typować można aż do godziny przed rozpoczęciem danego spotkania. Swój typ będzie można również dowolnie zmieniać, dopóki do rozpoczęcia danego meczu nie pozostanie 60 minut.

Nagrody
Jak co roku czekają na Was nagrody rzeczowe. Na razie nie zdradzamy jednak, co otrzymają zwycięzcy, gdyż wciąż jesteśmy na etapie rozmów z naszymi sponsorami. Mamy nadzieję, że już niedługo wszystko się wyjaśni. Stay tuned!

Punktacja
- poprawny typ (zwycięzcy/remisu/porażki) (np. 3:1, gdy mecz zakończy się 2:0) +10 pkt
- dokładny wynik (1:2, gdy mecz zakończy się 1:2) +21 pkt

Warunki uczestnictwa
Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktywnego konta w serwisie Kanonierzy.com, założonego przed startem konkursu typerskiego (10.08.2017 o godzinie 13:39). Wykluczamy w ten sposób osoby, które nie są aktywnymi użytkownikami i rejestrują się tylko ze względu na konkurs.

Możecie już typować dwie pierwsze kolejki Premier League. Mecze do typowania będą uzupełniane na bieżąco.

Zapraszamy do zabawy!

Liga typerów Kanonierzy.com - wejdź i typuj mecze

TyperPamiątki kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Kanonierzy.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Dawid04111 komentarzy: 10029 newsów: 10 11.08.2017, 18:12

Jakie powodzenia? Ja życzę wam jak najgorzej w typerze. Nagroda trafi do mnie.

Tak na serio to super, ze jest tutaj ten typer. Wszystkim zycze powodzenia, wytrwałości i co ważne regularności, bo z doświadczenia wiem, ze cięzko oddać wszystkie 380 typów. Niech wygra najlepszy, byle nie pauleta znafca jeden :)

jurandos80 komentarzy: 78 11.08.2017, 15:58

Jakas ikonka do typera z telefonu?

Kamson3 komentarzy: 25 11.08.2017, 13:27

Nie patrzcie że to mój pierwszy komentarz. Jestem prawnym obywatelem tej strony od 44 dni także spokojnie, nie jestem tu ze względu na ligę typerów :-)

Kamson3 komentarzy: 25 11.08.2017, 13:21

No to jedziemy. Powodzenia wszystkim :) Niech wygra najlepszy

dudekns komentarzy: 4671 11.08.2017, 09:46

Jazda !

pierre_afc (zawieszony) komentarzy: 8657 11.08.2017, 02:01

A ja w tym sezonie biorę się na poważnie za typera. Ostatnie edycje nie były mi po drodze :D

mitmichael komentarzy: 41207 10.08.2017, 20:19

Tak jak mowilem tak robie - ja w tym sezonie odpuszczam sobie konkurs a reszcie zycze powodzenia ;)

Kubalsky15 komentarzy: 654 10.08.2017, 19:06

Good luck have fan
Panie i Panowie ! :D

P29LJ komentarzy: 268 10.08.2017, 18:52

Czas nareszcie na pierwszą 20. Jak dotąd najlepszy wynik to 22 pozycja.

bartek00717 komentarzy: 10 10.08.2017, 18:39

powodzenia wszystkim

kamilo_oo komentarzy: 13968 10.08.2017, 18:02

Dwa lata temu trzeci, a w ubiegłym sezonie 32. Pora wrócić na podium ;)

Powodzenia dla wszystkich!

Patryk (administrator) komentarzy: 615 newsów: 4952 10.08.2017, 18:01

@pauleta19: Racja, trochę przesadziłem ;) Dobrze już nie pamiętam tej sytuacji, ale wiem, że konto było rejestrowane zaraz po dodaniu newsa o typerze, no i wygrana przy zerowej aktywności na stronie trochę kłuła w oczy.

Patys69 komentarzy: 28 10.08.2017, 17:49

Zaczynamy typowanie :)

Castillo komentarzy: 628 10.08.2017, 17:43

Ja w tamtym roku szybko odpuściłem, ale teraz walczę do końca.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39146 newsów: 1 10.08.2017, 17:39

@Patryk: nie osądzałbym Cliftona tak surowo, w końcu uczestniczył w poprzednim typerze bez możliwości wygrania nagród. Sam pamiętam, że nim założyłem konto czytałem kanonierów przez 2-3 lata, ale rozumiem podejrzliwość, bo łowców okazji na pewno nie brakuje, a typer to ma być zabawa dla tutejszej społeczności.

Dzięki za zaufanie :-)

@hubert260893: nie pamiętałem, ale sprawdziłem, że 2768.

hubert260893 komentarzy: 194 10.08.2017, 17:31

@pauleta19 pamietasz ile miałeś pkt w sezonie 16/17?

tyson880 komentarzy: 7297 10.08.2017, 17:25

Życzę wszystkim regularności w typowaniu, bo to chyba największa zmora w typerze. Ja również postaram się zawsze pamiętać i mieć na to czas. No i jeszcze ważna sprawa do redaktorów i administracji. Proszę (chyba nie tylko ja) również o regularność w przygotowywaniu meczów do typowania. Powodzenia :-)

Patryk (administrator) komentarzy: 615 newsów: 4952 10.08.2017, 17:16

@pauleta19: Nie obowiązuje. W pierwszej edycji wygrał jakiś no-name, który zarejestrował się chyba tylko po nagrody i wprowadziliśmy taki podpunkt przy okazji drugiej edycji. Staremu wyjadaczowi tego nie zrobimy ;) Powodzenia.

Marioht komentarzy: 2877 10.08.2017, 17:13

@pauleta19: A kogo to obchodzi? :)

Tak na serio, to świetnie ten typer wygląda.
Łatwo, funkcjonalnie i przejrzyście
Nigdy nie miałem szczęścia w typowaniu spotkań ale spróbuje swoich sił.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39146 newsów: 1 10.08.2017, 17:07

Co z punktem regulaminu z poprzedniego sezonu:
"Ponadto, w walce o nagrody nie może brać udział zwycięzca poprzedniej edycji (może typować, ale w przypadku zajęcia miejsc premiowanych nagrodą nie zostanie uwzględniony)."?

Nadal obowiązuje?

Wojakus komentarzy: 4690 newsów: 2 10.08.2017, 17:06

Mam nadzieję że tym razem wpiszę wszystkie wyniki meczów PL tego sezonu :) zobaczymy jak ze skutecznością

Szebson komentarzy: 1386 10.08.2017, 16:52

Dzien dobry, zatwierdzam te lige.

Inwiktus komentarzy: 147 10.08.2017, 16:47

jak będę w pierwszym tysiącu to będzie dobrze