Statystyki po meczu z Newcastle

Statystyki po meczu z Newcastle 31.12.2013, 00:16, Maciej N 18 komentarzy

Kanonierzy wygrali w niedzielę na St. James' Park z drużyną Newcastle United - 1-0. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące tego spotkania:

dudekns komentarzy: 605031.12.2013, 11:56

Statystyki podań bez Ozila też są nawet niczego sobie.

mitmichael komentarzy: 4924331.12.2013, 09:29

Newcastle 0 zołtych kartek bo sedzia cipa tak własnie dawal ostre wejscie to nie widział, Tiote pare razy faulował wiec uzbierało mu sie tez nie dostał

gruszon18 komentarzy: 62631.12.2013, 09:06

Hmmm. Patrzac na posiadanie piłki moge powiedziec ze statystyki nie odzwierciedlają przebiegu drugiej polowy po bramce kanonierow.. Tylko sie bronilismy

IPiotrek komentarzy: 213331.12.2013, 08:06

Styl był dobry, momentami przeważaliśmy i to bardzo. Początek meczu to dominacja zupełna, jak powiedział komentator nc+ "wygląda to tak, jakby Sroki nie wzięły paszportu uprawniającego do przekroczenia własnej połowy".

Nie udało się strzelić w pierwszych minutach, więc zmieniliśmy sposób grania tak, aby wyciągnąć ich ze swojej połowy i zrobić więcej miejsca pod polem karnym.

To jest element gry którego nam brakowało w poprzednich latach, ciągle klepaliśmy pod polem karnym przeciwnika, a jak nic z tego nie wychodziło to się gubiliśmy i narażaliśmy na kontry.

Teraz potrafimy zmieniać tempo i sposób gry w zależności od wydarzeń na boisku.

bobslej22 komentarzy: 825231.12.2013, 07:32

Styl nie gorszy od stylu Newcastle na ich terenie nie jest chyba jakimś słabym wyczynem. Przypomnę Chelsea przegrała , Liverpool zremisował na tym terenie . Na bank inne drużyny nie będą miały tam łatwo. Zobaczycie że City tam się zmęczy i będzie miało problem ogarnąć 3 pkt. Słaby styl to był z Napoli.

Czeczenia komentarzy: 1247531.12.2013, 03:20

Brzydko? Bez stylu? W takim razie nie polecam oglądania takiego Tottenhamu. Oni styl widzą - jak przyjeżdżają na ES.

Dla mnie mecz z NUFC był bardzo dobry. Po prostu przeciwnik też prezentuje przyzwoity poziom.

Verminator97 komentarzy: 1490031.12.2013, 02:23

Najważniejsze, że mamy lidera na koniec 2013 roku. :)

DzejCoop komentarzy: 326431.12.2013, 01:47

DaweedK

+1

Stochu

Dwa/trzy razy przyfarcił w tym sezonie, ale tak to wszystko zawdzięcza sobie i formie (co idzie w parze z umiejetnosciami)

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3431.12.2013, 01:46

Dość wyrównane statystyki, lecz w tej najważniejszej jesteśmy lepsi :) To ważne, by wygrywać takie spotkania, to ce****e mistrzów ;p

Stochu komentarzy: 78631.12.2013, 01:39

@DzejCoop więc wniosek jest jeden...nie możemy go sprzedać, za bardzo farci :)

DaweedK komentarzy: 11131.12.2013, 01:37

Newcastle nadrobiło w ostatnich 15 minutach kiedy Wenga postawił na obronę, do 70/75 minuty statystyki były dość wyraźnie na naszą korzyść :D

Pyk233 komentarzy: 14731.12.2013, 01:26

Jeżeli chcemy mieć mistrza anglii, musimy wygrywać meczę, nawet i w słabym stylu.. I mam nadzieję, że w tym roku się nam to uda ^^

DzejCoop komentarzy: 326431.12.2013, 01:23

Stochu
W meczu z SSC Napoli podobnie zrobił : )

Stochu komentarzy: 78631.12.2013, 01:05

@kubex nie wiem czy Wojtek nie wykorzystał całego limitu szczęścia w meczu :D

kubex komentarzy: 574431.12.2013, 00:41

w tym sezonie potrafimy wygrywać mecze w brzydkim stylu i to się liczy w tabeli - oby szczęście było z nami.

schnor25 komentarzy: 1854631.12.2013, 00:31

Minimalna przewaga, minimalna wygrana, grunt, że 3 punkty!