Suso na liście życzeń Arsenalu

Suso na liście życzeń Arsenalu 11.03.2019, 22:19, Tomasz Kochański 45 komentarzy

Wysłannicy Arsenalu pojawili się we Włoszech, aby ponownie przyjrzeć się Suso - podają włoskie media.

Były gracz Liverpoolu od dłuższego czasu znajduje się na liście życzeń Kanonierów, jednak zdaniem dziennikarza La Gazzetta dello Sport - Nicolo Schiry - Hiszpan nie jest ich wyborem numer jeden na pozycję skrzydłowego.

25-latek posiada w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego wynoszącą 38 milionów euro, która według raportów, dotyczy wyłącznie klubów spoza Italii.

Suso rozegrał 25 spotkań w barwach AC Milanu, zdobywając 5 bramek oraz dokładając 7 asyst w bieżącym sezonie Serie A.

AC MilanSuso autor: Tomasz Kochański źrodło: football-italia.net
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
polishbrigadesx komentarzy: 838217.03.2019, 11:39

Dobry zawodnik na skrzydło w sam raz.

Corthal komentarzy: 109314.03.2019, 13:31

Ostatnie lata pokazują że topowy skrzydłowy to absolutny mus, jeżeli klub chce na poważnie liczyć się w CL. Tacy gracze robią różnicę na boisku w spotkaniach, w których o awansie decyduje jedna akcja. U nas takich graczy aktualnie jest: 0, no, może 0,5 jeżeli Mkhitaryan ma dobry dzień.

Pytanie tylko czy my aby na pewno jesteśmy już na takim etapie żeby regularnie punktować w rozgrywkach europejskich?

Na razie trzeba zadbać o fundamenty, bo 39. bramek straconych w Lidze nie wzięło się znikąd.

Po wzmocnieniu obrony trzeba załatać dziurę na B2B po Ramseyu, a w dłuższej (a może w bliższej) perspektywie musimy rozglądać się za porządnym rozgrywającym, bo Ozil nawet jeżeli zostanie w klubie, to młodszy na pewno robić się nie będzie.

Topowy skrzydłowy to luksus, na który na tę chwilę nie możemy sobie pozwolić, tym bardziej przy dwóch bardzo dobrych napastnikach których mamy w kadrze, a którzy powinni w każdym meczu wychodzić obok siebie w formacji x-x-2.

GROMALL komentarzy: 464513.03.2019, 09:22

jaki suso,kurła dawać tego Christophera Fridaya

Thoneick komentarzy: 20613.03.2019, 05:42

Z Milanu jedynie Lucas Paquetá

kwiatinho komentarzy: 478812.03.2019, 21:22

@_marecki:
Na przełomie jesieni/zimy w Serie A miał kilka meczów pod rząd gdzie asystował bądź trafiał do siatki albo jedno i drugie. Kilka razy był wybierany do XI kolejki. Przewidywalny? Tak ale Robben też jest a mimo to od wielu sezonów robi to samo. Suso nie robi wiatru z przodu? Bez szybkości? Chyba inny Milan oglądasz
Ma ciąg na bramkę jak mało kto w lidze włoskiej

_marecki komentarzy: 30112.03.2019, 20:34

@kwiatinho napisał: "Ile widziałeś meczów Milanu?"

Przez ostatnie 2.5 roku bardzo dużo. W tamtym sezonie prezentował sie nieźle to fakt, ale w tym sezonie to na serio nie ma na co patrzeć. Z resztą jak na cały Milan. Wiem ,że to kwestia formy ale mi chodzi o sam styl jego gry. Bardzo przewidywalny , bez szybkości i chimeryczny.
Nam potrzeba wiatru z przodu.

kamil9 komentarzy: 212.03.2019, 17:46

nie wiem czy sobie poradzi w Anglii, we wloszech widac ze nie potrafi walczyc i czesto udpuszcza lub poporstu przegrywa pojedynki, skupil bym sie raczej na kims silniejszym jak pepe, moze d. costa, moze sancho, jezeli chcemy zaczac na stale meldowac sie w top4 wydatki wiekszego kalibru sa nieuniknione, Chelsea zaczyna miec krytyczna sytuacje z powodu Hazarda i zakazu, mozliwe ze LM tez nie bedzie, kfc jak zwykle gdzies tam odpada w pod koniec bo levy jest skapy i w sumie to dla nas dobrze, mlodziez z ppotencjalem do defensywy, mega duzo pracy przed klubem ale licze ze wlasciciele sypna hajsem w lato, fajnie by bylo wygrac LE bo emery lubi te rozgrywki, troche sie rozpisalem

Damaks komentarzy: 70612.03.2019, 17:35

@silvano95: Malcolm? Nie znam.

kwiatinho komentarzy: 478812.03.2019, 17:22

@_marecki:
Ile widziałeś meczów Milanu?

Ech0z komentarzy: 171512.03.2019, 16:52

No nie róbcie z Arsenalu jeszcze większego sredniaka tutaj trzeba wzmocnień a nie jakichś susłów

Seven25 komentarzy: 16412.03.2019, 16:26

Też nie jestem jego zwolennikiem, są lepsze opcje..

silvano95 komentarzy: 318412.03.2019, 15:46

@Catalonczyk Lozano,Bailey, Thauvin,Allan Saint-Maximin,Malcolm

_marecki komentarzy: 30112.03.2019, 15:46

@kwiatinho napisał: "Prawda jest taka że nie mamy lepszego skrzydłowego od Suso i dawno dawno nie mieliśmy więc kręcenie nosem na takiego zawodnika?!"

Miki po kontuzji zjada go bez przystawki. I nie wiem czy nasz afrykański Messi nie ma więcej do zaoferowania niz Suso.

_marecki komentarzy: 30112.03.2019, 15:44

Oby nie. Nam potrzebny jest kros z gazem. On tego nie ma. Rownie dobrze na skrzydle mógłby zagrac Ozil. Sądzę nawet że z lepszym skutkiem. Jak juz pisałem kiedyś to jest zero jedynkowy gracz. Tylko lewa noga i zacinanie do środka. Fajniejsza opcja jak dla mnie to ten Sarr z Rennes.

kwiatinho komentarzy: 478812.03.2019, 13:18

Trochę śmieszy mnie to że ktoś pisze że Suso sobie wybiera mecze w których gra dobrze czy że nie daje drużynie nic w obronie... Z tą formą w meczach to można napisać o każdym piłkarzu na świecie. Nie ma takich albo przynajmniej jest tylko garstka takich piłkarzy którzy nie mają słabszych występów. Z tą grą w obronie to też kwestia taktyki. Nie wiadomo czy Suso np nie jest zwolniony z gry defensywnej przez Gatuso. Wszystko opiera się na założeniach taktycznych a tutaj pojawiają się eksperci z jakimiś przekonaniami że chłop nie umie bronić. Trochę smutna teoria.
Jeśli chodzi o transfer to wszystko zależy kogo wcześniej pozyskamy do drużyny. Priorytety są inne. Uszczelnić obronę jakimś kozakiem zakontraktować kogoś za Ramseya i wtedy możemy myśleć o skrzydłowym. Prawda jest taka że nie mamy lepszego skrzydłowego od Suso i dawno dawno nie mieliśmy więc kręcenie nosem na takiego zawodnika?!

Catalonczyk komentarzy: 227512.03.2019, 12:23

@silvano95:

Np? Podaj 5 zawodników w podobnej kasie. No i oczywiście max 25-26lat :)

Suso to dobra opcja patrząc na stosunek ceny do jakości. Nikogo lepszego Arsenal raczej na PS nie kupi.

schnor25 komentarzy: 1634212.03.2019, 11:56

Jakoś mnie nie przekonuje, ale zdaję sobie sprawę z tego jakim budżetem dysponujemy i w jakim miejscu sportowo jesteśmy. Wolałbym, aby włodarze rozsądniej wydali te ok. 35 mln euro, bo kolejnych Mustafich, Xhaków Nam nie potrzeba, jeśli chcemy spokojnie kwalifikować się do LM.

fabregas1987 komentarzy: 1984612.03.2019, 11:28

@AerodynamiC: nie do końca się zgodzę, Auba i Laca przyszli do nas w ciągu ostatnich niecałych dwóch lat, Xhaka tez był obiecującym zawodnikiem Bundesligi, to samo Leno czy Kolasinac. Torreira w Serie A zbierał kapitalne noty. Ostatnie transfery są naprawdę dobre, wiec to może napawać optymizmem w kontekście kupna skrzydłowego latem.

Pitu88 komentarzy: 55512.03.2019, 11:11

Rany, jeszcze tyle czasu do okienka, a tu już tyle plotek...

piter1908 komentarzy: 440912.03.2019, 11:02

Suso jak na Serie A nie jest jakimś wielkim piłkarzem, biorąc pod uwagę że piłkarze mają tam dużo więcej czasu i miejsca to nie jest on wg mnie zawodnikiem który mógłby być wielkim wzmocnieniem.
Piłkarz podobny do Oezila, tylko lewa noga, dobry technicznie, zero gry w obronie i wybiera sobie mecze... Zdecydowanie bardziej podoba mi się Ilicic z Atalanty.

AerodynamiC komentarzy: 8212.03.2019, 10:32

Dobrze wiecie jak to się skończy, z sezonu na sezon mamy ściągać *****istych grajków, a koniec końców zawsze jest taki, że w przyszłym sezonie zobaczymy i tak Iwobiego na skrzydle xD

Alonso komentarzy: 1022112.03.2019, 10:00

Przed przyjściem Piątka i Paquety powiedziałbym że najlepszy piłkarz Milanu, jeszcze ma status home grown bo siedział od wczesnych lat w rezerwach Liverpoolu. Ja za taką cene chyba bym brał.

DyktatorArsene komentarzy: 55812.03.2019, 09:27

Oddac w zamian Ozila i bedzie git.

Rowerinho komentarzy: 77212.03.2019, 08:22

@pauleta19: rozumiem że o innych graczach mówimy? Suso to synonim przeciętnego skrzydłowego

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3371 newsów: 7212.03.2019, 07:17

Ciekawe jakie to uczucie, gdyby dla naszego klubu strzelał jak z armaty Piątek. Można pomarzyć, tego trochę zazdroszczę kibicom Milanu.

radzio_TRN komentarzy: 1887 newsów: 1312.03.2019, 06:30

No dokładnie, jak kogoś wyciągać z Milanu, to tylko Krzysztofa Fridaya.

AtheneWins komentarzy: 6333 newsów: 212.03.2019, 00:57

PIĄTEK PIĄTEK PO PO PO

KRZYSZTOF FRIDAY 2 LATKA I BĘDZIE UPGRADE Z REWOLWERU NA ARMATĘ.
POZDRO DLA KUMATYCH.

FabsFAN komentarzy: 1756012.03.2019, 00:50

Slabiak

Cdarwin1 komentarzy: 25612.03.2019, 00:33

@pauleta19: Robił grę to na jesieni kiedy nabił sobie dobre staty, teraz jest cieniem samego siebie. Dziwię się, że Gattuso wystawia go jeszcze w pierwszym składzie.

fabregas1987 komentarzy: 1984612.03.2019, 00:32

Suso + Nelson na prawe skrzydło na przyszły sezon to wydaje się być bardzo w stylu Arsenalu

pauleta19 komentarzy: 40826 newsów: 112.03.2019, 00:27

Widzę, że zdania ekspertów są podzielone. Moim zdaniem kupienie go za 38 mln euro to łakomy kąsek. Doskonała technika, świetny drybling, wizja, super strzał z dystansu. Powiedziałbym, że "robi" grę Milanowi. Żeby nie było zbyt pięknie to w defensywie jest tragiczny. Piłkarz w stylu Wengera, a nie Emeryego, ale cena nadal bardzo atrakcyjna.

NineBiteWolf komentarzy: 9715 newsów: 4712.03.2019, 00:18

@FabsFAN

kwiatinho komentarzy: 478811.03.2019, 23:56

Niestety muszę przyznać że w tym sezonie widziałem ok 80% meczów Milanu.
Jedni to nie chcą bo już sobie nie poradził w PL jedni twierdzą że to piłkarz jednego zwodu i każdy po części ma rację ale również prawda jest taka że potrafi zagrać i kombinacyjnie i porządnie dograć i kiwnąć a przede wszystkim ciągnął grę Milanu przez kilka miesięcy.
Za uczciwą cenę jestem zdecydowanie na tak.
Z drugiej strony jeśli to nie jest pierwsza opcja to znaczy że plany są grube i należy się cieszyć

ZielonyLisc komentarzy: 1017111.03.2019, 23:37

Z Milanu tylko KRZYSIU PIĄTEK!!!

Sztofort komentarzy: 206811.03.2019, 23:30

Za tyle warto wg mnie brać, jak wystrzeli to od razu będzie miał 80mln wartości, a jak stracimy to w dzisiejszych czasach mało. Chyba, że są bardziej perspektywiczni z innych lig i za mniejszy hajs no to olać.

Traitor komentarzy: 6694 newsów: 2211.03.2019, 23:20

Nie mozemy osłabiać klubu Polaka Rodaka

pow pow pow

Gerwciu komentarzy: 341611.03.2019, 23:00

Odpali jak Salah xD

illpadrino komentarzy: 8164 newsów: 311.03.2019, 22:58

@thide:

Fajnie ułożona noga.

ArsenalChampion (zawieszony) komentarzy: 255811.03.2019, 22:40

@silvano95: którzy to są ci lepsi skrzydłowi za 40 mln ? chciałbym zobaczyć taką liste

Nomad komentarzy: 222611.03.2019, 22:27

@thide:

To jest właśnie to. Eksperci od statystyk w tych czasach!!!

Cartman_KG komentarzy: 46111.03.2019, 22:27

Przecier jakich wiele. Nie dzięki.

thide (redaktor) komentarzy: 28371 newsów: 59011.03.2019, 22:25

https://twitter.com/Susolista8/status/1104536177946832896

Nomad komentarzy: 222611.03.2019, 22:25

Chciałbym zobaczyć tą listę w całości :)
Normalnie mamy najlepszy skauting na świecie i bijemy w tym wszystkie marki sportów drużynowych :D

silvano95 komentarzy: 318411.03.2019, 22:23

Nie warto za 40 mln mozna kupic dużo lepszych napewno

MVTI komentarzy: 1602 newsów: 57211.03.2019, 22:21

aktualnie jest pod formą, ale w tym sezonie zaliczył naprawdę sporo asyst

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz kwietnia wybór redaktorów Sokratis Papastatopulos
Sokratis Papastatopulos
7.09
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna