Święci lub Norwich na drodze do Pucharu Anglii

Święci lub Norwich na drodze do Pucharu Anglii 09.01.2017, 21:05, Eryk Szczepański 74 komentarzy Przed chwilą zakończyło się losowanie 4. rundy Pucharu Anglii i poznaliśmy 16 par, które zmierzą się o awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Arsenal zagra na wyjeździe ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy Southamptonem a Norwich, który odbędzie 18 stycznia. Tak więc Kanonierzy w zależności od wyniku tego meczu, rozegrają swoje spotkanie na St Mary’s Stadium lub na Carrow Road. Jeśli Święci wyjdą zwycięsko ze starcia z Kanarkami, podopieczni Arsene'a Wengera będą mieli doskonałą okazję do rewanżu za porażkę w ćwierćfinale EFL Cup, kiedy to przegrali z zespołem Claude'a Puela 0:2

Mecze 4. rundy odbędą się pomiędzy 27 a 30 stycznia. Poniżej prezentujemy zestaw wszystkich par:



FA CupLosowanieSklep z gadżetami Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: thefa.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
zly_kanonier komentarzy: 2270 10.01.2017, 15:55

Średnio wyszliśmy na tym losowaniu. Jeśli Soton awansuje to możemy mieć spore problemy.

Dewry komentarzy: 5555 newsów: 2 10.01.2017, 14:45

simpllemann
Raczej jej brak.

“About nine or 10 months ago I clocked in at about 10.9 seconds, but on an average I’m looking at about 11.2 or 11.3." ~ Bramall

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 14:39

mistiqueAFC
To pokazuje wartość tego plebiscytu.

lukasxsoad komentarzy: 819 10.01.2017, 14:38

Hej, mam pytane do bardziej obeznanych w topografii Londynu: jak najszybciej dostać się spod Emirates Stadium na lotnisko w Luton? Lecę na mecz z Burnley, który zakończy się mniej więcej 16:30, ao 21 mam samolot, niby czasu dużo, ale chciałbym to dokładnie rozplanować...

mistiqueAFC komentarzy: 21596 10.01.2017, 14:32

@simpll

Selekcjoner Kostaryki oddał bardzo ciekawy pierwszy głos.Jestem zszokowany

Rafson95 komentarzy: 4264 10.01.2017, 14:30

Zelalem...
A pamiętam jakie były nad nim zachwyty jak wszedł kiedyś na tournee w Azji z ławki i zaczął słać piły jak Fabregas w najwyższej formie :D

mistiqueAFC komentarzy: 21596 10.01.2017, 14:30

Podobno FIFA debatuje nad pomysłowym grup gdzie mają grać trzy reprezentacje :D

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 14:19

fabregas1987
Nie jest to jeszcze potwierdzone:
Afryka 9, Azja 8,5, Ameryka Południowa 6, Ameryka Północna i Karaiby 6,5, Europa 16, Oceania 1.

Piotrek95 komentarzy: 2404 10.01.2017, 14:12

Trener Chile fajnie strollował, tylko na Alexisa oddał głos

Co do mundialu podobno zyski z racji występu większej ilości drużyn wzrosną o ponad 900 mln dolarów, jeśli panowie w fifa się zastanawiali jeszcze to myślę, że podobne wyliczenia ich przekonały w zupełności

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 10.01.2017, 14:12

Ale jaja z tymi 48 państwami na mundialu. Najpierw MŚ w katarze w listopadzie, teraz to. Moim zdaniem za dużo kombinują, bo same mistrzostwa i tak zawsze są arcyciekawe beż żadnych udziwnień. Już na Euro dochodziło do "pasjonujących" grupowych pojedynków, a teraz z prawie 50 zespołami będziemy świadkami porywających starć Zimbabwe z Kanadą :P
ktoś wie jak to się będzie dzielić jeśli chodzi o konfederacje ?

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 14:08

Nawałka: Lewandowski, Griezmann, Neuer
Lewandowski: Neuer, Bale, Ronaldo.

Jeden głosuje na podopiecznego, drugi na kolegę. Jaki to ma sens?

Dewry komentarzy: 5555 newsów: 2 10.01.2017, 14:01

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15941325_1196467953735904_6747552130321489924_n.jpg?oh=1c84ffd3af1f42899d51b76b96c46815&oe=58E3057A

Selekcjoner Chile dobry śmieszek.

Piotrek95 komentarzy: 2404 10.01.2017, 13:39

Simplemann@ jeśli chodzi o system kwalifikacji to w tak masz rację, zdziwiło mnie tylko, że np, tacy Azjaci bardziej zwiększą liczebność na mundialu niż Europa czy Ameryka Południowa, ale z drugiej strony w sumię chodzi o hajs, pewnie Fifa chciałaby chińczyków na mundialu,

kamilo_oo komentarzy: 13994 10.01.2017, 13:33

No to teraz Toral do Glasgow Rangers

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 13:24

Piotrek95
Na kilku serwisach (zagranicznych również) widziałem, - ale to wciąż nic potwierdzonego - że połowę dodatkowych miejsc ma otrzymać Azja i Afryka.

I gdyby tak miało być, to system kwalifikacji nie ma znaczenia, bo i tak odpowiednia liczba reprezentacji (dla przykładu z Azji - 8,5) musi do MŚ awansować.

Czeczenia komentarzy: 8536 10.01.2017, 13:06

Dla Torala ostatni dzwonek na grę. Zelalem kandydat na piłkarza. Ja nie zapłaczę za nim, bo jeszcze niczego nie pokazał.

Dominik11 komentarzy: 10032 10.01.2017, 12:52

Jon Toral powraca do Arsenalu.
Granda oficjalnie potwierdziła zakończenie wypożyczenia pomocnika Kanonierów.

Piotrek95 komentarzy: 2404 10.01.2017, 12:52

A co sądzicie o prawdopodobnym odejściu naszego amerykańskiego Etiopczyka urodzonego w Niemczech czyli Gediona Zelalema? Podobno Wenger nie widzi w nim piłkarza, który kiedykolwiek mógłby zagrać w pierszej drużynie

Czeczenia komentarzy: 8536 10.01.2017, 12:52

Nie jest problemem liczba drużyn a system awansów. Tak było na Euro. Spokojnie da się znaleźć te 24 zespoły. Ale kiedy nie trzeba wygrać by awansować, kiedy wystarczy nie przegrać lub przegrać nisko, mecze stają się nudne.

Argumentacja zmęczeniem piłkarzy? Zagrają tyle samo meczów co przy 32 zespołach. Atrakcyjność spotkań? Faza pucharowa z 32 zespołami. Afryka słaba? Europa i tak odjechała.

Najlepsza byłaby jednak faza pucharowa z 16 zespołami, czyli awans jedynie dla zwycięzców grup. Wtedy mamy walkę od pierwszego meczu, ciekawą fazę pucharową, egzotykę na turnieju i jeden mecz mniej dla piłkarzy niż obecnie.

Piotrek95 komentarzy: 2404 10.01.2017, 12:48

Owszem, to nie brzmi najlepiej, ale zgadzam się z użytkownikiem WiLSHARE, że bardzo wątpliwy jest występ tych drużyn na mundialu, zapewne troche inny system kwalifikacji będzie, patrząc na dzisiejsze tabele, to Argentyna, Kolumbia, RPA, Holandia, Szwecja, Węgry czy Walia byłyby dodatkowymi drużynami na mundialu.
Simplemann@ skąd wziąłeś info o tym jak będzie wyglądać podział miejsc? Bo nie chce mi się wierzyć, że Europa dostanie tylko 3 miejsca więcej, Ameryka Południowa, jeszcze mniej, a za to Azja, Afryka po 4, gdzieś czytałem, że Europa ma mieć min. 17 mieksc

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 15172 newsów: 7 10.01.2017, 12:18

Zdarza się aberracja systemu i sporadyczne siurpryzy mniejszych. Węgry - Portugalia najlepszym meczem ME16 jest tego dobitnym przykładem. A przecież Węgrów właściwie nie powinno tam być. Jednak większość meczów to spadek poziomu, przejście obok spotkania najlepszych gwiazd i jednostronne widowisko.

ZelGrey komentarzy: 1036 10.01.2017, 12:17

Swoją drogą, nawet jeśli to ze Świętymi przyjdzie nam się zmierzyć to powinni mieć mocno w nogach styczeń.
S'oton, oprócz meczów ligowych, czeka dwumecz z Liverpoolem w Pucharze Ligi oraz powtórka meczu w Pucharze Anglii - dodatkowe 3 spotkania to naprawdę sporo.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 15172 newsów: 7 10.01.2017, 12:11

Trynidad i Tobago brzmi jak bajka o dwóch braciach, ale z tej narodowości wywodzi się wspaniały snajper Dwight Yorke. Jak ich widziałem na MŚ06 to przypuszczałem, że nie tylko następny wiek będą czekać na kogoś takiego jak Dwight Yorke, ale też na kolejny awans na Mundial. A tu simpllemann pisze, że już by się dostali. Trynidad i Tobago w grupie z Mikronezją!

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 12:09

Piotrek95
Choć jestem fanem słabszych drużyn i kibicuję im w starciach z gigantami, to uważam jednak, że ta zmiana jest zła.

Z całym szacunkiem dla Syrii, Trynidadu i Tobago czy Ugandy, ale to nie będzie "niewiele niższy poziom".

polandblood komentarzy: 8745 newsów: 1 10.01.2017, 11:53

Kiedyś MS były miejscem dla najlepszych. Najlepiej nie dadzą 100 drużyn, a mecze niech rozgrywają jednocześnie na wszystkich kontynentach i niech grają dwa spotkania na dzień. Później się dziwią, że sportowcy biorą koks.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 11:49

Z ciekawości sprawdziłem - jeśli dodatkowe miejsca sprawdziłyby się, to gdyby mundial odbył się dziś, mogłyby w nim wystąpić takie drużyny jak Uzbekistan, Syria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Panama, Trynidad i Tobago, Uganda, Nowa Zelandia/Tahiti.

Piotrek95 komentarzy: 2404 10.01.2017, 11:47

Ja nie oceniam jednoznacznie tej decyzji rozszerzenia MŚ, wiadomo, dla kasy, do tego piłkarze będą jeszcze bardziej eksploatowani, ale dla mnie jako kibica są też pozytywy, każdy od razu pisze, że czeka na mecz San Marino - Luksemburg, gadki ekspertów, którzy piłke oglądają pewnie wtedy gdy jest jakaś wielka impreza, wiele drużyn i ich kibiców może zrobić naprawdę dobrą atmosferę ( np. Islandia), wiecej alternatyw do oglądania, po prostu więcej piłki, nawet jeśli raczej niewiele niższym poziomie

lays komentarzy: 30259 10.01.2017, 11:37

Arsenal midfielder Gedion Zelalem is close to agreeing a permanent move to Borussia Dortmund. [@ESPNFC] #afc

lays komentarzy: 30259 10.01.2017, 11:33

Cholera śniło mi się, że wygraliśmy 2-1 na SB

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 11:22

Oficjalnie: 48 drużyn na MŚ od 2026 roku.

Według przecieków, tak ma zmienić się liczba uczestników w poszczególnych regionach:
"Afryka (zwiększenie liczby uczestników z pięciu do dziewięciu), Azja (z 4,5 do 8,5), Ameryka Południowa (z 4,5 do 6), ze strefy CONCACAF (z 3,5 do 6,5), Europa (z 13 do 16). Jedno gwarantowane miejsce miałaby ekipa z Oceanii (dotychczas 0,5 miejsca, czyli konieczność walczenia w barażach), oczywiście jedno miejsce przypadać będzie gospodarzowi."

cyniek1994 komentarzy: 431 10.01.2017, 11:18

akurat na Bayern Forma przyjdzie ja jestem pozytywnie nastawiony.
Może nawet coś powalczymy niz zawsze pierwszy mecz w plecy a drugi o honor.

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 10.01.2017, 11:13

Za kulisami w meczu z Preston:
youtube.com/watch?v=yW9NXmsWDug

Gorrann komentarzy: 1130 10.01.2017, 10:48

Dwumecz z Bayernem za ledwo podnad miesiąc. A formy jak nie było tak nie ma :D

cyniek1994 komentarzy: 431 10.01.2017, 10:45

Fifa to ogólnie smiech na sali,
Sancheza nie ma nawet w 10 najlepszych wiec bez jaj ale to nie ma znaczenia.
A co do Grizmanna to idiotyczne jest to ze jest w 3 najlepszych a w 11 roku juz nie bo gwiazdy z Realu i Barcelony musza miec miejsce.

Arsenal96l komentarzy: 1368 10.01.2017, 10:36

Berno

Dla mnie też pewnie za mała będzie xD kawał chłopa ze mnie i mam dość sporą grabe :D

Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 10.01.2017, 09:59

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15894903_1172417536188108_8297504118759865475_n.png?oh=027d61887fa7765e73bd9dae7352e6c9&oe=59107BB1

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 10.01.2017, 09:55

Dokładnie, jakim cudem 3 piłkarz minionego roku na świecie nie znalazł się w najlepszej 11-stce? FIFA sama się ośmieszyła takim werdyktem.

Gunnerrsaurus (zawieszony) komentarzy: 7356 10.01.2017, 09:16

Nie oglądajcie tych głupot. Te wszystkie plebiscyty kompletnie nic nie znaczą. Ranking popularności i maszynka do robienia pieniędzy...
Oglądając mecze sami możecie ocenić kto jest dobry, a kto nie.

Piotrek95 komentarzy: 2404 10.01.2017, 08:57

No z Griezmannem ładnie odstawili, w ogóle ta gala to śmiech na sali, jak jakiś kiepski film, Messi woli sobie grilla zrobić niż zasuwać do Zurychu,
Za to prowadząca Eva Longoria skradła całe show, warto było chociaż ją obejrzeć :D

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 42156 newsów: 238 10.01.2017, 08:40

Śmiesznie wygląda, że Griezmann zostaje nominowany do piłkarza roku, a w "11" nie ma dla niego miejsca.

camsbruken komentarzy: 1029 10.01.2017, 07:32

Patrzę na onecie miniaturka Alana Pardew i coś o polityce, miałem lekkie wtf, okazało się John Mccain jest dosyć podobny do Alana xD

berno komentarzy: 5 10.01.2017, 00:53

Arsenal96l

Sprzedaje bo myszka okazała sie troche za mała do moje dłoni, niewygodnie sie grało :)
Wiec wróciłem do starej, ale jeszcze żywej mx518 ;)

Oczywiście 100% sprawna, oczywiście posiadam paragon

Dobra, oddam za 120zl

Kanonier204 komentarzy: 33537 newsów: 3 10.01.2017, 00:48

Mecz CZWARTEJ rundy musi byc wygrany :)

MartiniKS komentarzy: 208 10.01.2017, 00:40

Tworzymy najciekawszą parę. Ciężko będzie i to na wyjeździe. Nie mógł być jakiś Brentford? :-(

Arsenal96l komentarzy: 1368 10.01.2017, 00:19

Berno

Czemu sprzedajesz ? :D

berno komentarzy: 5 10.01.2017, 00:13

Panowie mam do sprzedania myszkę

http://www.x-kom.pl/p/246340-myszka-przewodowa-roccat-kone-pure-optical-black-edition-5000dpi.html

używana cale 10 min :)

kupiona przed Świetami i niestety minął już czas na zwrot (14dni)

cena 130zł i wysyła gratis kurierem DPD

ktoś zaintersowany ?

Traitor komentarzy: 4003 newsów: 8 10.01.2017, 00:00

Przemysław Rudzki
@Rudzki77
W poniedziałek - kierunek Londyn, na spotkanie ze Skorpionem. Mam nadzieję, że nie pokąsa ;)

hmm

lucasnoline komentarzy: 4505 09.01.2017, 23:46

@arsenallord

Orange Is The New Black - spoko przez dwa pierwsze sezony, później zaczyna robić się męczące.

JanikK komentarzy: 5864 09.01.2017, 23:32

Ja na serialosy-ach ogladalem PB:)

MaciekGoooner komentarzy: 24706 newsów: 5 09.01.2017, 23:14

Qarol

Dzięki!

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz