Świetne widowisko na The Emirates! Arsenal 1-0 United

Świetne widowisko na The Emirates! Arsenal 1-0 United 01.05.2011, 16:12, Szymon Ortyl 1146 komentarzy

Kanonierzy rozpoczęli dzisiejszy mecz bez Ceska Fabregasa, który nabawił się kontuzji na przedmeczowej rozgrzewce. Zamiast niego w pierwszym składzie pojawił się kapitan reprezentacji Walii - Aaron Ramsey.

Już w 2. minucie Kanonierzy mogli prowadzić 1-0, jednak Jack Wilshere nie zdołał wykorzystać podania od... Nemanji Vidica. 4 minuty później szansę na zdobycie bramki miał Walcott, dośrodkowanie zmierzające do Anglika o Gaela Clichy'ego przeciął Patrice Evra.

W 15. minucie po raz kolejny bramce United zagroził Walcott, jednak po raz kolejny pewnie interweniował Evra. 5 minut później, po błędzie Songa i szybkiej akcji Naniego i Fabio, Bacary Sagna w ostatniej chwili przeciął podanie zmierzające w kierunku świetnie ustawionego Hernandeza.

W 30. minucie po wrzutce Theo Walcotta piłkę lecącą wprost na głowę Van Persiego ręką strącił Nemanja Vidic, jednak sędzia nie zareagował. W przeciągu następnych 15 minut, Chris Foy czterokrotnie przecinał podania zawodników Arsenalu niejednokrotnie uniemożliwiając im skonstruowanie akcji ofensywnych czy też wyprowadzenie piłki ze strefy obronnej.

W 48. minucie po strzale Rooneya z rzutu wolnego, piękną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę wcześniej, na boisku pojawił się Andriej Arszawin, który zmienił Samira Nasriego.

W 56. minucie po dwójkowej akcji Robina van Persiego i Aarona Ramseya, Walijczyk strzałem z 15 metrów pokonał Van Der Saara.

W 68. minucie kontuzjowanego Johanna Djourou zastąpił na boisku Sebastien Squilacci. 8 minut później, po strzale Naniego kolejną świetną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny. Chwilę później, na boisku pojawił się Emmanuel Eboue.

W końcówce spotkania miała miejsce Kontrowersyjna sytuacja, kiedy to Gael Clichy faulował Michaela Owena na linii pola karnego, jednak sędzia nie zauważył interwencji Francuza i nie wskazał na wapno. Ostatnie minuty meczu upłynęły pod znakiem zmasowanych ataków United, jednak przy drobnej pomocy szczęścia, Kanonierom udało się utrzymać prowadzenie do końca spotkania.

Manchester UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
rol18 komentarzy: 192907.05.2011, 08:47

zagraliśmy bardzo dobrze i zasłużenie wygraliśmy

KondzioElite komentarzy: 618702.05.2011, 20:53

Ja nawet tego typu wiadomości nie czytam. Te "informacje" są wyssane prosto z palca.

wronka25 komentarzy: 224502.05.2011, 20:46

tvn24.pl/12694,1701580,0,1,trener-polaka-zastapi-mou,wiadomosc.html

KondzioElite komentarzy: 618702.05.2011, 20:38

A Alves ma być głównym kandydatem do oscara.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9802.05.2011, 20:36

A Busquets ma zagrać w nowym "Mission Impossible". :|

wronka25 komentarzy: 224502.05.2011, 20:34

podobno Wenger ma zastapic Mourinho w Realu...

darq komentarzy: 143202.05.2011, 20:26

Juz się nie moge doczekać występu Ryo w Arsenalu . ;)

Pinguite komentarzy: 1502002.05.2011, 20:12

JET jak najbardziej ma szansę. Jego największą wadą w chwili obecnej jest to, że się trochę rozleniwił. Wiadomo, że bez ciężkiej pracy na treningach się nie obejdzie. Gdyby mu się chciało, to z pewnością jego talent eksplodowałby. Wtedy taki Bendtner mógłby pójść na sprzedaż. Parę milionów do przodu byśmy byli, a i w składzie wychowanka mieli ;)

Mizzou komentarzy: 605302.05.2011, 20:04

@VoXy
Chyba raczej ty nie zrozumiałeś mojego komenta :P Po prostu nie zgadzam się z tym, że JET już nie masz szans...

VoXy komentarzy: 205702.05.2011, 20:02

Mizzou -> Chyba nie wyczułeś ironii w komentarzu aRamsey'a ;]

Mizzou komentarzy: 605302.05.2011, 20:00

@aRamsey
Nie on już nie będzie gwiazdą, JET ma jeszcze szanse...

aRamsey komentarzy: 948602.05.2011, 19:28

A Randall ma 23 lata i grzeje ławe w MK Dons(4 liga angielska), on też jeszcze będzie gwiazdą i będzie śmigać po boiskach PL i Europy

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9802.05.2011, 19:16

No wyszło na to, że nie wiedziałeś.

Arkadius92 komentarzy: 169802.05.2011, 19:15

@Cudi
Ta. Ja też...

adipetre komentarzy: 79702.05.2011, 19:14

Kibice Chelsea tak samo mowili o Sturridge'u, ze ma juz 21 lat, i w jego wieku Bale jezdzi wszystkich rowno, a ten gnije w rezerwach. Dzis z tym samym Sturridgem wiaza wieksze nadzieje niz z Torresem.

JET spokojnie moze byc jeszcze gwiazda Arsenalu.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9802.05.2011, 19:13

Arkadius: tak, wiem.

evelred komentarzy: 369102.05.2011, 19:12

drogba do 24 roku życia grał w ligue 2

xThierryHenry komentarzy: 5117 newsów: 302.05.2011, 19:09

z JET'a już nic nie będzie Gośc ma 21 lat i siedzi gdzieś w 2 lidze...

mitmichael komentarzy: 4924302.05.2011, 19:04

A nawet nie bo Swansea przegrała

evelred komentarzy: 369102.05.2011, 19:04

jet ma talent, ale też skłonności to odpuszczania treningów i dopóki tego nie zmieni to nic z niego nie będzie

mitmichael komentarzy: 4924302.05.2011, 19:02

Cardiff komplikuje sobie sytuacje - własnie przegrywaja u siebie 0-3 z Middlesbrough

adipetre komentarzy: 79702.05.2011, 18:57

Wyglada wiec na to ze w PL zagra co najwyzej jeden walijski zespol. Dziwie sie trenerowi Cardiff ze nie stawia na Emmanuela-Thomasa, widzialem go w akcji w meczu chyba z Norwich, radzil sobie na lewym skrzydle zajebiscie. Takiej techniki to ja dawno nie widzialem, chlopak zalozyl chyba ze 4 siatki ! Na pewno jego mocna strona nie jest kondycja, bo zgasl kolo 60 minuty, pewnie w tym tkwi przyczyna jego niepowodzen w seniorskim futbolu.

xThierryHenry komentarzy: 5117 newsów: 302.05.2011, 18:57

Jakby mu zaproponować sporą kasę to i by mu się zachciało grać w Anglii ;)
Horioe
Good kwejk :D

mitmichael komentarzy: 4924302.05.2011, 18:51

Tylko Sahin z tego co czytałem nie chcial do Anglii

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41202.05.2011, 18:51

xThierryHenry

Też czytałem i tak samo jestem zawiedziony. No ale Wenger ma swoje pomysły i nie zwykł spełniać moich marzeń co do transferów.

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7302.05.2011, 18:48

kwejk.pl/obrazek/62773

:D

Arkadius92 komentarzy: 169802.05.2011, 18:47

@Cudi
A Ty już na pewno wiesz co kto chciał...

xThierryHenry komentarzy: 5117 newsów: 302.05.2011, 18:47

Real podobno już kupił Sahina za 9 mln ojro.... Oby to były plotki, bo jeśli Sahin kosztuje do 10 mln to powinniśmy być pierwsi w kolejce po niego.

Mizzou komentarzy: 605302.05.2011, 18:41

@Cudi
Niestety nie jestem za bardzo w temacie :P

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41202.05.2011, 18:39

Hej ludzie. Właśnie przeczytałem, że ponoć Wenger ma zamiar złożyć ofertę wysokości 12 milionów funtów za Miralema Pjanica z Lyonu. Co wy na to?

graul7 komentarzy: 1402.05.2011, 18:39

no tak>

popekns komentarzy: 742002.05.2011, 18:38

.facebook.com/pages/Ogl%C4%85da%C5%82em-Barcelon%C4%99-wi%C4%99c-wiem-co-to-aktorstwo-dziwko/163123777080506?ref=ts&sk=wall#!/photo.php?fbid=1970200971066&set=o.163123777080506&type=1&theater

To dla użytkowników Facebuka.

Arkadius: dzizas, czepiasz się, że zdjęcia są naciągane itp. Daj na luz.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9802.05.2011, 18:37

Arkadius: ktoś chciał wkleić zdjęcia oby drużyn z trofeami. Nie patrzył czy z tyłu są kibice czy nie bo nie o to chodziło.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9802.05.2011, 18:36

Mizzou: mam lepsze, jeśli ktoś jest w temacie włamu na PlayStation Network.

Arkadius92 komentarzy: 169802.05.2011, 18:35

@Cudi
To po co takie zdjęcia mając na myśli polskich fanów? Z treścią się zgadzam, ale nie z doborem zdjęć ;p

popekns komentarzy: 742002.05.2011, 18:34

Graul7: nie wiem jaki, ale było na kwejku, patrzę, porównanie polskich kibiców Barcy i Realu, to pomyślałem, że wrzucę.

mitmichael;
a propo zgadzasz się ze zdniem pr na temat wengera?

concrete13 komentarzy: 869802.05.2011, 18:33

graul7 - > że ...jadąc na ryby warto wziąć robaki !

popekns komentarzy: 742002.05.2011, 18:33

Dziękuję Adamie:)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9802.05.2011, 18:32

Arkadius: przecież nie chodzi o tych z trybun tylko o tych polskich... Na pewno hiszpańscy kibice wchodzą po meczu na realmadrid.pl. T_T

graul7 komentarzy: 1402.05.2011, 18:30

popenks
a morał z tego zdjęcia taki że..?

Arkadius92 komentarzy: 169802.05.2011, 18:29

Zauważcie, że Puyol trzyma puchar LM, a puste już trybuny mogli zajmować kibice drużyny przeciwnej. Także bez sensacji...

mitmichael komentarzy: 4924302.05.2011, 18:29

Przemek Rudzki bardzo fajnie o zachowaniu Fergusona

"Alex Ferguson już zaczął gierki przed starciem z Chelsea. Szkot wypowiada się w takim tonie, jakby z góry zakładał, że sędziowie popełnią na Old Trafford błędy i będą to pomyłki, które skrzywdzą jego zespół. Tak wywiera presję na sędziach, kilka dni przed pierwszym gwizdkiem. Rozbawiło mnie to, jak Ferguson odnosił się do kontrowersyjnych sytuacji w meczu z Arsenalem. Ręka Vidicia była, ale sędzia mógł jej nie zauważyć, bo to było niezwykle trudne, no ale karny na Owenie to już ewidentny! To jest logika Fergusona, kojarzy się ona jednoznacznie z logiką Kalego."

concrete13 komentarzy: 869802.05.2011, 18:28