Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:41

FabsAFC: Wybacz, nie mogę. Nie chcę by komuś stała się krzywda z podniecenia.

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:41

Kondi: szacunek, mój Mistrzu ;)

czarny7777777 komentarzy: 251622.08.2011, 00:41

nigdzie nie wyczytałem tylko wyraziłem mój pogląd a ile miał płazować Vermealen w tamtym sezonie u nas 2 tyg to znaczy 2 miesiące minimum

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:40

Kondzio

pochwal się. jaki skład?

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:40

Kondzio > No dobra :D

czarny > Chciałbyś :P
Kosa ma być gotowy jak nie na United to już w ostateczności na Swansea , 10 września .

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:40

Adrian: Wreszcie zacząłeś mnie doceniać! :D

Mój skład nabił już 3-cyfrówkę, a jutro gra jeszcze Rooney!

arsenal33fan komentarzy: 149822.08.2011, 00:39

WyWALIC caly sztab o boze bez kosy to z kim miquelem?? wtF?

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:39

Kondzio

Tak.

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:39

czarny --- Ciekawe gdzie to wyczytałeś. Kosa ma pałzować max. 2 tygodnie.

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:39

@henry
Bradonoc!

FabsAFC: Matt i Klasnić weszli do składu, tak?

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:38

I ma racje. Mi się wydaję, że oni najwcześniej zagrają z kimś z dolej połówki tabeli. Z Wigan itp. I to też nie w pierwszym, tylko z ławki.

henry147 komentarzy: 136622.08.2011, 00:38

Dobra spadam spać narazie wszystkim Kanonierom

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:38

Adrian: nie farciarz tylko mistrz!

1886: Ani mi się waż!

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2011, 00:36

Możecie zapomnieć o Ryo, Campbellu i Chamberlainie w pierwszym składzie na Udine. Wenger mówił, że oni potrzebują czasu.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:36

arsenal33fan > Prawda ,jednak podobny nie zagra już w sierpniu . Zobaczymy co Wenger powie dzisiaj po południu lub we wtorek .

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:36

"Arsène Wenger: "We are not short of money. People say I'm stubbon - I'm not. I just want to buy the right players."

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:34

Trzeba się modlić o zdrowie Sagni i Vermaelena :D Thomas ostatnio grał trzy mecze z rzędu ,a Sagna już 4 wliczając mecz dla Francji :D

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:34

Swoją drogą. Ten news wisi na głównej dopiero 2 dni, a już ponad 3k postów ;x

Ostatni raz coś takiego miało miejsce gdy odchodził Cesc. A wcześniej... po finale na Wembley.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:34

Uważam że 2/3 nowych, wymienionych przeze mnie ma szansę być na ES przed niedzielą. Pytanie czy zagrają? Ale czy ryzykowalibyśmy czymś wystawiając ewentualnie ich zamiast Theo/Arszy? Chyba nie.

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:34

Fabs ---- No to Walcott i...... nie mam pojęcia kogo.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2011, 00:33

Omojbosze nawet Capello -_- Capello: "Wenger potrzebuje nowych graczy". Wenger: "Nie jesteśmy blisko żadnego transferu" Zegar: "tik tak..."

GunnerForLife komentarzy: 335522.08.2011, 00:33

Niech Traore idzie na wypożyczenie do QPR i Baines do nas ;

henry147 komentarzy: 136622.08.2011, 00:33

fabri04>Zawiesznia w LM nie obwiązują tylko w Angli

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:33

FabsAFC > Nawet jakby do nas trafili przed spotkaniem z United to myślę ,że zadebiutują dopiero z Swansea na ES , 10 września .

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:32

Jeżeli o Hazardzie jest to prawda, to nie możemy w tym meczu eksperymentować. I zagrać najpewniejszym składem.

ToKo95 komentarzy: 110022.08.2011, 00:32

niech już się pojawi zapowiedź z Udine bo nie mogę na to patrzeć.. "Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool"..

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:31

imprecis > Zobaczymy w ogóle czy Armand będzie gotowy :P Oby ,lecz jak Carl zagra to też sądzę ,że sobie poradzi . Ma spory potencjał .

GunnerForLife komentarzy: 335522.08.2011, 00:30

Impercis

Uwierz mi , baaardzo che sie mylić w tej sytuacji ;)

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:30

Adrian: muszę Ci się pochwalić! Jestem w pierwszej dziesiątce ligi Kanonierzy.com w FPL!

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:30

Jack będzie raczej gotowy na spotkanie z Udinese ,lecz jest pytanie czy zagra od początku . Moim zdaniem nie zagra od pierwszych minut ,a wyjdziemy trójką w środku pola - Song Frimpong Rosicky .
Ramsey ostatnio cały czas gra ,więc potrzebuje odpoczynku . Było to widać w spotkaniu z LFC ,jak popełniał masę błędów . Jack zacznie na ławce moim zdaniem . Rosicky ma szanse ,a jak nie to Ramsey .

popekns komentarzy: 742022.08.2011, 00:30

Kondi: w ogóle to jest masakra na tej stronie ;/ No-lajfy udają, że mają życie^^

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:28

Vandal: Ogólnie coś ostatnio wszyscy powyjeżdżali. :(