Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool

Szósty mecz w lidze bez zwycięstwa. Arsenal 0-2 Liverpool 20.08.2011, 14:49, Szymon Ortyl 3371 komentarzy

Dzisiejszy mecz, jest pierwszym spotkaniem Robina van Persiego w roli kapitana The Gunners, oraz pierwszym oficjalnym meczem Samira Nasriego w barwach Kanonierów w tym sezonie. Na ławce zasiadło dziś kilku ligowych debiutantów: Ignasi Miquel, Alex Oxlade-Chamberlain oraz Ryo Miyaichi.

Od początku spotkania do ataku ruszyli Kanonierzy, jednak olbrzymi chaos w środku pola uniemożliwiał skutecznie rozegranie piłki. Kilka minut po pierwszym gwizdku arbitra, żółtą kartką za niesportowe zachowanie ukarany został Emmanuel Frimpong.

W 13. minucie, Laurent Koscielny doznał kontuzji pleców. Z grymasem bólu opuścił boisko, a jego miejsce zajął debiutujący w Premier League Ignasi Miqel. 6 minut później kapitalną paradą po strzale głową Carolla popisał się Szczęsny.

W 27. minucie, żółtą kartką za kopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Andy Carolll. Po 3 minutach, i pięknym strzale Frimponga, Jose Reina musiał zdobyć się na największy wysiłek, aby odbić piłkę za linię końcową. Po chwili po wspaniałym rajdzie, Samir Nasri oddał silny strzał obok bramki Liverpoolu.

W 42. minucie, po kolejnym rajdzie Samira i podaniu do Theo Walcotta, Anglik podał do Robina van Persiego, zamiast do wychodzącego na pozycję Andrieja Arszawina i Kanonierzy musieli zadowolić się rzutem rożnym wywalczonym przez Holendra. 2 minuty później, żółtą kartkę za faul na Frimpongu obejrzał Lucas.

Kilka chwil później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania. W 53. minucie, po serii błędów w defensywie Kanonierów, piłka po strzale Kelly'ego wylądowała na słupku bramki Szczęsnego.

W 67. minucie, Andriej Arszawin odzyskał piłkę w polu karnym Liverpoolu i podał do stojącego na 5 metrze van Persiego, jednak piłka po strzale Holendra trafiła w nogi Reiny i wyleciała poza boisko. 3 minuty później, czerwoną kartką po idiotycznym faulu ukarany został Frimpong.

W 71. minucie, Henri Lansbury zastąpił na boisku Andrieja Arszawina. Po chwili po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym Kanonierów, dwoma świetnymi interwencjami popisał się Wojciech Szczęsny.

W 78. minucie, naciskany przez Suareza Ignasi Miqel, wybijając piłkę z własnego pola karnego trafił nią w Aarona Ramseya. Futbolówka poszybowała w górę, przeleciała nad Wojtkiem Szczęsnym i wpadła do siatki.

5 minut później, żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany został Henri Lansbury.

W 90. minucie, Luis Suarez wykorzystał podanie Raula Meirelesa i skierował piłkę do siatki Kanonierów obok interweniującego Szczęsnego.

Kilka sekund później, sędzia zakończył spotkanie, które wyraźnie obnażyło wszystkie słabości drużyny prowadzonej przez Arsena Wengera.

LiverpoolPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
henry147 komentarzy: 136622.08.2011, 00:10

Arsenal_1886> Zależy ci się szybko zgrają,jeśli tak to możemy być wysoko

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:09

ToMo_18 ----- Też bym chciał, żeby został, ale nic jeszcze nie jest pewne.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17222.08.2011, 00:09

A_1886

Jagielka - prawdopodobny
Hazard- b.prawdopodobny
Martin- trudno powiedzieć, niby drugi wybór po M`vili(mimo iż różne pozycje), a M`vilia raczej się nigdzie nie ruszy z Rennes, więc całkiem możliwe

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:08

Arsenal_1886 ----- IMO można powalczyć już o mistrzostwo, na pewno CC i Puchar Anglii. Bo o LM to narazie nie ma co chyba.

KondzioElite komentarzy: 618722.08.2011, 00:07

Jak tak sobie myślę o tym M'Vili.

Może Arsene chce przejść na żelazne 4-3-3?

I wtedy w środku: Yann, Jack, Alex.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:07

Jak myślicie czy z transferami jak - Jagielka , Hazard i Martin to na co mamy szanse ? ;p
Biorąc pod uwagę ,że Nasri odejdzie .

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:05

Aha spoko, teraz tylko należy cierpliwie czekać ;p

czarny7777777 komentarzy: 251622.08.2011, 00:05

no bo podobna chcieliście Yann M'Vila nie wiem czy to prawda ale jak go chcieliście to koles w statystykach mnie przekonuje a na dodatek po co nam dpomocnik

imprecis

To jestem zadowolony w 66%. Pełne 100% byłoby, gdyby Martin --->M`Vilia. I to całkiem prawdopodobne, bo Rennes an myśli o sprzedaży swojego gracza a "drugim wyborem" jest właśnie Marvin Martin.

imprecis

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.08.2011, 00:02

Matti---> Wiem, ale nie mogę wam więcej powiedzieć. To by Continuum czasoprzestrzenne zepsuło.

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:02

czarny --- Ale do czego Ty chcesz Nas przekonać, bo nie rozumiem??

Arsenal_1886 komentarzy: 1952122.08.2011, 00:02

imprecis > Ciekawe czy tyle wydamy ,a przy tym Nasri zostanie . Sądzę ,że Samir odejdzie to wtedy Boss będzie miał kasę na tych trzech graczy .

czarny7777777 komentarzy: 251622.08.2011, 00:01

na m jest potrzeby defensywny czy ofensywny pomocnik (defensywny to gorszy niż denilson)

transfermarkt.co.uk/en/yann-mvila/leistungsdaten-detail/spieler_60573.html
tu masz denilsona (transfermarkt.co.uk/en/denilson/profil/spieler_42352.html)

a tu Marvin Martin
.transfermarkt.co.uk/en/marvin-martin/profil/spieler_77834.html

Matti komentarzy: 278722.08.2011, 00:00

Fabs --- Przecież napisałem, że tez wolałbym Martina, więc nie wiem o co Ci chodzi? Troche luzu. Pożyjemy, zobaczymy co Nam Wenger zaprezentuje.

fabri04 komentarzy: 338522.08.2011, 00:00

Wilshere, Song, Gervinho, Frimpong and possibly Djourou are all available against Udinese.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3022.08.2011, 00:00

@kanonier91
Dokładnie. Zwłaszcza, że Martin to rozgrywający, a M'Vila defensywny pomocnik...

@FabsAFC
Nie mają słabej sytuacji finansowej, tylko nie mają pieniędzy na transfery, a to spora różnica. I nie są w tak wielkiej kropce, żeby musieli zaraz sprzedawać i Bainesa i Jagielke.A wróble ćwierkają o tym od połowy lipca ;P

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:58

Matti

Nie lepiej M`villa niż nikt. Po co on nam ?! Za Songa? Przecież jest Pingpong na zmianę... Potrzebujemy kreatywności i asyst. To mógłby zapewnić Martin.

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:57

Kanonier --- Też mam takie zdanie na ten temat, ale lepiej już M'Villa niż nikt.

czarny7777777 komentarzy: 251621.08.2011, 23:57

ale ok pomijając MC, Chelsea, MU, Barcie i Realu to Atletico daje taką kase za Falcao że LOL a u nas Baines to kompletnie nierealny po prostu kosmos co dla niektórych

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:56

GFL > W wakacje mam czas ,lecz od września jak będzie szkoła to wątpię :D
Mogę podawać linki ,ale z tłumaczeniem to ktoś będzie się musiał zająć ,bo aż tak dobrego angielskiego to ja nie mam .
W szkole miałem 2 :D

kanonier91 komentarzy: 457021.08.2011, 23:56

Martin moim zdaniem byłby dla nas większym wzmocnieniem niż M'Vila

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:55

Charles

Nie zapominaj, że Eve ma delikatnie mówiąc słabą kondycję finansową. Oczywiście, że mało realne. Ale ja tylko mówię co wróble dzisiaj ćwierkają.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:55

ToMo_18 > Narazie cicho na temat Traore .

LoveUnited komentarzy: 13121.08.2011, 23:55

doobra może byc RVP zamiast Higuaina xD

Rennes have allowed Wenger to talk to M'Vila. Arsenal's manager also has an interest in Sochaux's midfielder Marvin Martin - The Guardian

Sp*rs have joined the race for Arsenal-target Gary Cahill & considering are considering using rat-boy Bentley as bait! (Mail)

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:55

ToMo_18 --- Tylko Ty znasz przyszłość więc oświeć Nas trochę ;p

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:54

Rennes director of football Pierre Dreossi has said Arsenal target Yann M'Vila will not be sold in this transfer window. (Mail)

Wtedy jest szansa na Martina ,choć Kaka też jest możliwy ,ale prędzej wierzę w transfer Martina niż Brazylijczyka .

LoveUnited komentarzy: 13121.08.2011, 23:54

czarny777777 to że patrzysz na jego statystyki w FMie to wiesz... W Rennes dobrze sobie radzi :)

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1521.08.2011, 23:54

A_1886---> A jak wyjdzie opcja z Traore ? Że wypożyczony do QPR ?

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17221.08.2011, 23:53

Higuain?! Żeby zaszczytny tytuł pudła roku przypadł graczowi Arsenalu?!

GunnerForLife komentarzy: 335521.08.2011, 23:53

Arsenal_1886

Weź sie najmij jako reporter na tej stronie , szukasz dużo dobrych info ale co z tego jeśli nie wszyscy maja szanse je zrozumiec , znaam dobrze angielski , ale nei wszytsko wyrazy rozumiem , a tłumaczenie w google jest lipne

Arsenal_1886 komentarzy: 1952121.08.2011, 23:53

pauleta19 > Dokładnie . Moyes co najwyżej sprzeda nam jednego zawodnika i będzie nim raczej na 100% Jagielka . Bainesa nie będzie żadnego ,bo Wenger wierzy w Kierana .

czarny7777777 komentarzy: 251621.08.2011, 23:52

w chcieliście tego Yann M'Vila ??? patrzac na jego statystyki to u nas denilson miał lepsze

Matti komentarzy: 278721.08.2011, 23:52

Arsenal_1886 ---- Nie wiem, chciałbym, żeby został, ale jak odejdzie to trudno nic nie poradzimy.

LoveUnited komentarzy: 13121.08.2011, 23:52

Taa w ogóle po całości. Wenger tyle oszczędzał żeby teraz nas zaszokować!