The Telegraph: Arsenal zaoferuje Wilshere'owi nową umowę

The Telegraph: Arsenal zaoferuje Wilshere'owi nową umowę 20.04.2017, 20:33, Michał Liszkowski 35 komentarzy Zdaniem brytyjskiego dziennika The Telegraph, Arsene Wenger planuje zaoferować Jackowi Wilshere'owi nowy, długoterminowy kontrakt. Rozmowy klubu z zawodnikiem miałyby rozpocząć się już w przyszłym tygodniu.

Obecna umowa Anglika z Kanonierami wygasa wraz z zakończeniem przyszłego sezonu. Na jej mocy Wilshere zarabia 80 000 funtów tygodniowo.

Przypomnijmy, że 25-letni pomocnik, który przebywa obecnie na wypożyczeniu do AFC Bournemouth, złamał nogę podczas sobotniego meczu przeciwko Tottenhamowi. Wstępne badania wykazały, że wychowanek Arsenalu nie będzie musiał poddać się operacji. Arsene Wenger żywi głęboką nadzieję, że Wilshere będzie zdolny do gry już w lipcu, kiedy to The Gunners rozpoczną okres przygotowawczy w Australii i Chinach.

Jack WilsherePamiątki kibica Arsenalu autor: Michał Liszkowski źrodło: The Telegraph
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
D_S komentarzy: 183 21.04.2017, 20:02

Nic z niego nie będzie. Człowiek szklanka. Sprzedać.

Gryzek komentarzy: 1774 21.04.2017, 16:03

Jeśli zgodzi się grać za 50k/week to niech zostanie.

Forever_gunner komentarzy: 754 21.04.2017, 15:52

Dopóki Wenger będzie trenerem to niestety będą rządzić sentymenty. Szkoda po prostu tygodnikówki na piłkarza, który praktycznie w ogóle nie gra, ale taka jest chora polityka klubu. Jeśli tak bardzo Wenger chce Jacka to proszę bardzo, niech bez względu na jego miejsce w szerokiej kadrze, po prostu sprowadzi następnego zawodnika, który będzie chociaż grał. Skoro już marnujemy pieniądze to niech przekładają się one chociaż na boisko.

KiAK komentarzy: 378 21.04.2017, 15:09

Mam wrażenie, że ta "opiekuńczość" naszego klubu zbyt duzo go ostatnimi czasy kosztuje...

batofator komentarzy: 2093 21.04.2017, 14:58

Nowy kontrakt i kartę stałego klienta u ortopedy...

Atos123 komentarzy: 201 21.04.2017, 14:40

No i po co nam inwalida bez przyszlosci. Nawet w Boro byl njechetnie widziany. Z takimi zawodnikami to tylko gorszego sie spodziewac.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 13477 newsów: 100 21.04.2017, 13:14

Jestem za. Mój ulubiony piłkarz i ma moje pozwolenie na nowy kontrakt. Nie wyobrażam sobie go w innym klubie na stałe.

mistiqueAFC komentarzy: 18605 21.04.2017, 12:45

No i po co to dalej ciągnąć?Szkoda, że Wenger go nie puścił do City gdy była taka możliwość

IAlwaysTrust komentarzy: 1122 21.04.2017, 12:35

Mam wrażenie, że to nie może się udać... Projekt Wenger / Projekt Wilshere / Projekt TOP4

wszystko padło w tym sezonie i to jest odpowiedni czas na zbudowanie wszystkiego raz jeszcze

losnumeros komentarzy: 2206 21.04.2017, 11:28

I to jest cały Wenger, sentymenty się liczą. Ja go najbardziej lubię, ale patrząc na dobro klubu, to powinien zostać sprzedany, ale nie niech zagra 10 meczów a resztę przesiedzi w domu z kontuzją.

michalal komentarzy: 5578 21.04.2017, 10:22

Thegunner4life

Wszystko w temacie.

XwilshereX komentarzy: 561 21.04.2017, 10:03

Jak będziemy grali w czwartki to będę oglądał. Co do trenera to mimo wszystko uważam że nadal należy mu się SZACUNEK a nie wylewanie wiadra gówna na każym kroku, ale jestem za zmianą menadżera. Po prostu już ten zwiazek nie funkcjonuje jak stare wypalone małżeństwo 😁

thegunner4life komentarzy: 3133 21.04.2017, 09:54

XwilshereX
U nas jest taki szacunek, że przez ten szacunek za rok będziesz nas oglądał w czwartki. To jest szacunek dla trenera, który dekadę temu był topowym. Gość dostał ostatnią szansę połamał się, i na pewno jeszcze nie raz znowu się połamie. Był swego czasu bardziej zainteresowany klubami i paleniem fajek niż piłką. Pora na niego.

XwilshereX komentarzy: 561 21.04.2017, 09:39

Szkoda że szacunek dla piłkarza, swojego wychowanka jest odbierany w dzisiejszym futbolu jako żałosny...ehh. Futbol to sentymenty to jest najpiekniejsze w piłce. Jack trzymaj sie zdrówka i powodzenia w przyszłym sezonie mam nadzieje z Armatka na piersi!

michalal komentarzy: 5578 21.04.2017, 09:01

Je.... sentymenty. Żałosny jest ten klub.

thegunner4life komentarzy: 3133 21.04.2017, 08:48

Skoro Arsenal przedłuża kontrakty, to znaczy, że Wenger zostaje. Dobrze, że ja tego oglądać nie będę, gość się tylko leczy oni mu nowy sezon, ale jest kolegą Arsene więc dostanie nowy kontrakt.

Boże czymś Ci zawiniłem, żeś mi ten finał w 2006 roku na oczy pokazał.

Wojakus komentarzy: 3335 21.04.2017, 01:15

Nie lepiej przeznaczyć tą kasę na kontrakt dla Sancheza i/lub Ozila którzy więcej robią niż Wilshere, który czy będzie zarabiać 1000 funtów na tydzien czy 20 tysięcy na tydzień, 80 tysięcy czy 200000 to i tak się połamie? Zero pomyślunku i ambicji ze strony Wengera i zarządu. No chyba że dają mu kontrakt tylko po to, żeby mieć wystarczającą ilość Anglików w składzie. Choć i tak wolałbym zatrudnić gorszego od niego Anglika i dać mu taka kasę, ale żeby grał lub był do dyspozycji a nie cały czas szwendał się po szpitalach jak Jack. A jak już się tak koniecznie trzeba uprzeć na tego Wilshere'a to obniżyć mu stawkę z możliwością zwiększenia w razie odegrania odpowiedniej ilości spotkań (i tak takie zwiększenie nie bedzie mieć miejsca)

aikon90 komentarzy: 262 20.04.2017, 23:37

*w tym roku

aikon90 komentarzy: 262 20.04.2017, 23:37

przedłużyć do 2019r i poczekać co się stanie w tym tygodniu,

krecik349 komentarzy: 433 newsów: 1 20.04.2017, 23:26

3rdpitch

A masz jakieś dowody na to kochany, nie wiem chociaż głupi link z takiej gazety jak metro? Czy tylko tak mielisz ozorem?

krecik349 komentarzy: 433 newsów: 1 20.04.2017, 23:25

Z jednej strony szkoda, z drugiej strony całkiem niedawno jeszcze interesowała się nim choćby sama Barca, jak i City, i chyba nie byłoby nic gorszego niż jego odejście dajmy na to do takiego Evertonu i tam odbudowanie się jego formy, bo nigdy nie wiadomo czy to jest kolejna czy już ostatnia tego typu kontuzja, żaden mądry tego nie przewidzi. Szkoda mi go, mam do niego sentyment i jednak nasz środek z nim wyglądał lepiej, jakby nie było. Czekam na Wilshere w formie.

daniken komentarzy: 1180 20.04.2017, 22:10

ktoś musi u siwego Diabiego godnie zastąpić, "poważny" klub i menago ^^

tomek105 komentarzy: 156 20.04.2017, 22:02

3rdpitch
Takie coś to patologia

Eustachy komentarzy: 243 20.04.2017, 22:01

No tak, świetny ruch, genialna decyzja będziemy mieli świetny środek pola Cazorla -Wilshere, zapewne będą grali piękną i porywająca piłkę przez cały sezon.

Na konsoli w rehabilitacyjnym.
80 tysięcy za rezerwowego, który jest kolejnym niespełnionym talentem futbolu, stal się przeciętnym piłkarzem i tyle, ale jeśli chcecie jechać na sentymentach, to będziemy jechać na tym samym wózku co przez ostatnie lata:)

ZielonyLisc komentarzy: 4548 20.04.2017, 21:56

Bez komentarza...

schnor25 komentarzy: 12276 20.04.2017, 21:55

Ciężka decyzja, bo:
-> ma i tak ważny kontrakt do 06.2018, czyli nie zostawiamy go na lodzie,
-> jest charakternym wychowankiem,
-> ale co z tego jak jest wiecznie kontuzjowany,
-> zgarnia hajs za nic.

Jesteśmy "poważnym", "bogatym" klubem, więc jeśli tak bardzo obydwie strony chcą ze sobą współpracować, to nie widzę innego rozwiązania jak powiedzmy: podstawa 20k/tyg (i tak ogromny ukłon w jego stronę, niech już zacznie spłacać kredyty z obecnych pensji, o ile ma jakieś zadłużenia) + wysokie premie za występy, wkład w grę zespołu (bramki, asysty), które zrekompensują niską tygodniówkę.

Gunnerrsaurus komentarzy: 7254 20.04.2017, 21:50

XDDDDDDDD

MarkOvermars komentarzy: 2895 20.04.2017, 21:32

o moj boze ...

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 20.04.2017, 21:31

Takich ruchów nie rozumiem, czy Wenger jest ślepy ? Wilshere nic nie da temu klubowi, liczy się dobro zespołu a nie sentymenty. Wilshere, Ramsey, Walcott, Gibbs, Welbeck - moim zdaniem nie ma dla nich miejsca.

maxbys komentarzy: 445 20.04.2017, 21:18

InWengerWe...Haahahahahahaha nie ma co .

3rdpitch komentarzy: 2210 20.04.2017, 21:08

tomek105

Przesrane życie to ma kobieta, która wraca do domu po 12h ciężkiej pracy i jest bita przez męża, a nie piłkarz, który dostaje 80k funtów tygodniowo za wizyty u lekarza.

enrique komentarzy: 2055 20.04.2017, 21:04

I po jaką cholerę się pytam, co z tego że zagra kilka dobrych meczy jak za moment wyleci na kilkanaście tygodni.
Wspaniały chłopak, Kanonier z krwi i kości ale jeśli ma się zacząć przebudowa zespołu to nie możemy bazować naszej kadry na ludziach ze szkła !

lordoftheboard komentarzy: 1399 20.04.2017, 20:51

Ja chyba gdzieś się zagubiłem, że nie wiedziałem, że złamał nogę.

Niestety idzie drogą Diabiegio :(

Marioht komentarzy: 2267 20.04.2017, 20:50

Jako zawodnik szerokiego składu, czemu nie.

tomek105 komentarzy: 156 20.04.2017, 20:42

Przesrane życie ma ten Wilshere, *****isty grajek byłby z niego gdyby zaczął grać regularnie. Pamiętam jeden okres w 2014 o ile się nie myle gdy ciągnął cały zespół jak teraz Sanchez

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz