Tony Adams i Arsene Wenger. Rusza przedsprzedaż książek o legendach Arsenalu!

Tony Adams i Arsene Wenger. Rusza przedsprzedaż książek o legendach Arsenalu! 18.08.2016, 20:58, Mateusz Kolebuk 39 komentarzy 14 września będzie prawdziwym świętem każdego fana Arsenalu. Właśnie wtedy do księgarni w całej Polsce trafią dwie książki o legendach Kanonierów: autobiografia Tony’ego Adamsa „Uzależniony” oraz książka Johna Crossa „Arsène Wenger. Generał i jego Kanonierzy”.

Obie publikacje patronatem medialnym objął nasz portal. Dzięki temu już teraz możecie zamówić je w przedsprzedaży ze zniżką!

We współpracy z Wydawnictwem SQN przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy na książki do wykorzystania na www.labotiga.pl/arsenal-pakiety

- z kodem KANONIERZYLEGENDY rabat 25%

iała zarówno na pakiet, jak i pojedyncze tytuły (jeśli chcesz zamówić tylko jedną z książek)
- wysyłka od 18 sierpnia – książki jeszcze przed premierą w Twoich rękach!

O książce „Arsène Wenger. Generał i jego Kanonierzy”:

„Wążer? Łonga”? Kiedy przybywał na Wyspy Brytyjskie, dziennikarze nie wiedzieli nawet, jak poprawnie wymówić jego nazwisko. Ale wystarczyły dwa sezony, by zaczęto odmieniać je w mediach przez wszystkie przypadki.

Arsène Wenger zbudował w Londynie jedną z najlepszych drużyn świata. Trzy mistrzostwa Anglii, a zwłaszcza sezon 2003/04, w którym jego Kanonierzy nie ponieśli w Premier League żadnej porażki, zapewniły mu stałe miejsce w historii futbolu.

W swojej książce John Cross zabiera czytelnika prosto do szatni Arsenalu. Ustami Vieiry, Parloura, Henry’ego, Pirèsa, Campbella i wielu innych piłkarzy opowiada o metodach treningowych, sztuczkach motywacyjnych i pomysłach taktycznych francuskiego szkoleniowca.

Arsène Wenger. Generał i jego Kanonierzy to nie tylko najeżona anegdotami opowieść o 20 latach Francuza spędzonych na Highbury i Emirates Stadium. To świetny przewodnik dla każdego, kto marzy o karierze menedżera. Wielkiej karierze.

Autor: John Cross
Tytuł oryginału: Arsene Wenger: The Inside Story of Arsenal Under Wenger
Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Data wydania: 14 września 2016
Cena okładkowa: 39,90 zł
Format: 145 x 205 mm
Liczba stron: 400 tekst i 8 zdjęcia
ISBN: 978-83-7924-563-5



O książce „Tony Adams. Uzależniony”:

„Płakałem jak nigdy dotąd. Z powodu 12 lat picia, które jakoś udawało mi się łączyć z zawodową karierą piłkarza”.

Miał tylko dwa nałogi, jeden silniejszy od drugiego: futbol i alkohol. Pierwszy pozwolił mu zostać legendą Arsenalu i jednym z najlepszych piłkarzy swoich czasów. Drugi omal nie doprowadził go na samo dno…

Nie opamiętał się, gdy za jazdę po pijaku został skazany na dziewięć miesięcy więzienia. Nie powstrzymało go wydanie podczas jednego wieczoru w nocnym klubie prawie sześciu tysięcy funtów ani wypadek, po którym na głowę założono mu 29 szwów. Dopiero gdy po Euro 1996 wpadł w trwający siedem tygodni ciąg, zrozumiał, że musi zmienić swoje życie i poddać się terapii.
Autobiografia Tony’ego Adamsa to nie tylko barwna opowieść o piłkarskiej karierze i pojedynkach z napastnikami. To także wstrząsająca relacja z najważniejszej życiowej bitwy – długiej i wyczerpującej walki z alkoholizmem.



Autor: Tony Adams, Ian Ridley
Tytuł oryginału: Addicted
Tłumaczenie: Anna Wajs-Magierska
Data wydania: 14 września 2016
Cena okładkowa: 34,90 zł
Format: 135 x 210 mm
Liczba stron: 328 tekst i 8 zdjęcia
ISBN: 978-83-7924-581-9

Wkrótce na naszym portalu zaprezentujemy fragmenty książek.

Arsene WengerTony AdamsPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Kolebuk źrodło:
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
CzerwonaRoza komentarzy: 161 24.08.2016, 11:33

Do mnie już doszła paczka :) jak skończę to, co czytam aktualnie to biorę się za Wengera!

lordoftheboard komentarzy: 1426 18.08.2016, 20:41

Ktoś ma pojęcie, czy w tej o Wengerze skupiają się bardziej na historii i mało o współczesnych (analogicznie "Jak zbudowano...")?

bart0303 komentarzy: 4 17.08.2016, 18:38

Dobra, znalezione, ale niestety w tym sklepie też nie ma już tej książki :/

bart0303 komentarzy: 4 17.08.2016, 18:29

Ja mam "Samotność na szczycie" ale muszę zapytać swojej lubej gdzie ją kupowała bo to prezent był :P jak się dowiem to dam Wam znać.

mallen komentarzy: 12298 17.08.2016, 16:36

Kupione obie ;) dzięki za rabat!

thide komentarzy: 24311 newsów: 57 17.08.2016, 13:36

no dobra, po co ten kod, skoro własnie na allegro kosztuje tyle samo?

RahU (administrator) komentarzy: 1944 newsów: 1975 17.08.2016, 13:29

@ramshere: W polskim opisie producenta faktycznie zabrakło takiej informacji, a jest ona istotna dla fanów.

ramshere komentarzy: 633 17.08.2016, 13:02

@rahu

Dziękuję za poprawę mojego błędu, który mi się wkradł w pierwszym zdaniu.
Czytałem na jakimś portalu recenzję i nie znalazłem nigdzie informacji, którą podałeś ale jeżeli jest tak jak napisałeś to mnie przekonałeś.
Od zawsze czekam na biografie Arsene'a dlatego nie chcę dostać książki, którą napisał ktoś kto spotkał się może z Arsenem ze dwa razy w życiu

RahU (administrator) komentarzy: 1944 newsów: 1975 17.08.2016, 12:03

@pelek: Kod rabatowy jest ważny do 31 października.

Michu komentarzy: 614 17.08.2016, 10:35

Obie książki zamówione, fantastyczna sprawa dla każdego fana Kanonierów. Dziękuje za miły rabat. Nie mogę doczekać się kiedy kurier zapuka do drzwi ;]

CzerwonaRoza komentarzy: 161 17.08.2016, 10:28

Adamsa czytałem w oryginale - btw kupiłem go od innego użytkownika k.com razem z "Futbolową gorączką", na którą długo polowałem wtedy.
Książkę o Wengerze zaraz zamawiam. Natomiast co do "samotności na szczycie" - też szukam długo, ale chyba w końcu kupię wersję angielską, które też już znikają z rynku :/

Kanonier204 komentarzy: 32590 newsów: 3 17.08.2016, 09:22

Juz myslalem ze ksiazka z Siwym bedzie pod tytulem:

Arsene Wenger: Mogłem MIEĆ..."

A tak to lypa.

tyson880 komentarzy: 7136 16.08.2016, 23:31

Hmm.... W sam raz na służby :) Mogą być ciekawe.

Marioht komentarzy: 2289 16.08.2016, 23:21

Pozycja traktująca o Francuzie obowiązkowa.

navy komentarzy: 1211 16.08.2016, 22:04

To jest po prostu niesamowite. Właśnie czekam na dwie książki z empiku pt. "Dennis Bergkamp. Moja historia. Autobiografia." i "Futbolowa gorączka" Nicka Hornbyego, a po przeczytaniu ich miałem się zwrócić do redakcji z prośbą o próbę ponownego nakładu biografii Thierrego czy właśnie Tonego o której słyszałem co nieco - tylko problem właśnie stanowił język. Przychodzę z pracy i miłe zaskoczenie. Dziękuję!

zly_kanonier komentarzy: 2132 16.08.2016, 21:42

Zamówione!

ONA81 komentarzy: 818 16.08.2016, 21:16

A na allegro książka od wydawnictwa 29,90zł i wychodzi praktycznie to samo co z rabatem :P

szaman komentarzy: 120 16.08.2016, 21:11

Kupione obie w pakiecie :)

mitmichael komentarzy: 40331 16.08.2016, 20:31

Zamowione, opłacone obie ksiazki z rabatem :)

RahU (administrator) komentarzy: 1944 newsów: 1975 16.08.2016, 20:28

@ramshere:

1) JAKICHŚ

2) "John Cross has spoken to everyone from board members to players and backroom staff to build the most complete portrait of the man and his management style" to chyba wyjaśnia, że nie jest to książka pisana przez "jakiegoś pismaka" według jego własnego widzimisię.

@pelek: nie wiem, ale postaram się dowiedzieć

ramshere komentarzy: 633 16.08.2016, 20:26

zastanawiam sie... nie lubie ksiazek pisanych o kims przez jakis pismakow ale jako fsn za taka cene dwie ksiazki

Hmm

mitmichael komentarzy: 40331 16.08.2016, 20:22

Moze wyjawia Wenger w tej ksiazce dlaczego jest tak uparty w sprawach wzmacniania zespołu

pelek komentarzy: 1841 16.08.2016, 20:17

Do kiedy ważny jest ten kod?

praptak komentarzy: 3395 16.08.2016, 20:15

Trzeba zamówić. Ale ale jeśli kiedyś Wenger coś napisze to ściągnę w PDFie i nie będę płacił.
On ma pejsy to ja też zapuszczam :>

ZielonyLisc komentarzy: 4576 16.08.2016, 20:00

Kupię ale nie teraz. Teraz czytam książki Vegi i serie z Masą.

Kuzik10 komentarzy: 1 16.08.2016, 19:43

Nie mogłem sie powstrzymać i zamówiłem obydwie :D

illpadrino komentarzy: 6163 newsów: 2 16.08.2016, 19:33

A dzisiaj wysyłałem okładkę do książki "Arsene Wenger - Człowiek, który mógł mieć..."

Gryzek komentarzy: 1778 16.08.2016, 19:26

Tą o Wengerze kupię, ale w innym terminie.
Obecnie mam za dużo książkowych zaległości, a poza tym poczekam to pewnie wyrwę taniej za jakiś czas.

gerwatos komentarzy: 13 16.08.2016, 19:20

@altraz dzięki :)
i dzięki za rabacik k.com

altraz (redaktor) komentarzy: 268 newsów: 95 16.08.2016, 19:11

gerwatos - z książki Crossa. Tę samą historię opisał też chyba Parlour w swojej ostatniej książce

altraz (redaktor) komentarzy: 268 newsów: 95 16.08.2016, 19:10

Roni - ja mam, dostałem bodajże na ostatnią Gwiazdkę. Ojciec coś wspominał, że ciężko było dostać. Ale przeczytałem tylko kilkadziesiąt stron, jakoś ciężko się czyta, sam nie wiem czemu

Szebson komentarzy: 610 16.08.2016, 19:06

A ta biografia Wengera nie miała się nazywać "Mogłem mieć..."? :D

schnor25 komentarzy: 12321 16.08.2016, 19:04

Z Adamsem może póki co dam sobie na wstrzymanie, ale o Wendze nie omieszkam kupić. Mam nadzieję, że nie będzie to utrzymane w stylu słodkiego pierdzenia i miziania się po jajkach, tylko autor obiektywnie, rzetelnie podszedł do sprawy i z tej książki dowiemy się paru kontrowersyjnych rzeczy.

gerwatos komentarzy: 13 16.08.2016, 18:55

Siema! Wie ktoś z której ksiązki pochodzi fajna historyjka o pierwszym dniu na treningu Kolo Toure? Na twitterze kiedyś znalazłem screena z książki. Czy jest polskie tłumaczenie? Niby ten fragment był napisany prostym angielskim ale nie ukrywam, że wolałbym przeczytać po polsku

Witowo95 komentarzy: 10552 newsów: 1 16.08.2016, 18:50

Nawet jak będzie trzeba to ukradnę babci z portfela!
Do dziś nie mogę wybaczyć sobie, że nie kupiłem biografii Henry'ego. Teraz nie odpuszczę!!!

COYG19 komentarzy: 803 16.08.2016, 18:42

roni

Też jej szukałem i szukałem .
Niestety z tego co wiem nie dostaniemy już jej
, wydawnictwo które tą ksiązkę wydało upadło :(

roni komentarzy: 852 16.08.2016, 18:26

Pytanie również dotyczące książek? Czy ktoś jest w posiadaniu "Samotność na szczycie" lub wie, gdzie kupić? We wszystkich Empikach twierdzą, że tego nie ma... :(

PietrasM komentarzy: 1924 16.08.2016, 18:17

Ktoś dał radę przeniknąć do umysłu Wengera?
Czy to książka o tych co go obserwują i nie wiedzą co się dzieje ? :D

Ciekawe jakby napisać książkę o Arsenalu na podstawie komentarzy z kanonierzy.com. :D

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 15172 newsów: 7 16.08.2016, 18:14

Super sprawa. Dziękujemy.

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal00000
2. Bournemouth00000
3. Brighton & Hove Albion00000
4. Burnley00000
5. Chelsea00000
6. Crystal Palace00000
7. Everton00000
8. Huddersfield Town00000
9. Leicester City00000
10. Liverpool00000
11. Manchester City00000
12. Manchester United00000
13. Newcastle United00000
14. Southampton00000
15. Stoke City00000
16. Swansea City00000
17. Tottenham Hotspur00000
18. Watford00000
19. West Bromwich Albion00000
20. West Ham United00000
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady