U18: Arsenal 2-3 Aston Villa

U18: Arsenal 2-3 Aston Villa 30.08.2014, 22:15, Michał Pałasz 4 komentarzy

Drużyna Arsenalu do lat 18 doznała swojej pierwszej porażki w sezonie. Młodzi Kanonierzy przegrali u siebie, w sobotę, w stosunku 2-3 z zespołem Aston Villi U18.

Goście szybko zdobyli dwubramkowe prowadzenie. W pierwszym kwadransie do siatki Huddarta trafiali Khalip Abdo i Rushian Hepburn-Murphy. W 17 minucie Stephy Mavididi zdobył kontaktowego gola. Było to już jego czwarte trafienie w trwającej kampanii.

9 minut przed końcem spotkania prowadzenie The Villans podwyższył ponownie Hepburn-Murphy. Arsenal U18 odpowiedział 180 sekund później golem niezawodnego Mavididiego.

Goście z Birmingham nie dali jednak wydrzeć już sobie zwycięstwa. Natomiast podopieczni Fransa de Kata mogą pochwalić się zdobyciem 6 punktów w 3 pierwszych meczach.

Arsenal U18: Huddart, Johnson, Dobson, Bola (67'), Wright, Pleguezuelo (46'), Maitland-Niles, Smith, Robinson, Mavididi, Donovan

Ławka rezerwowych: Bola (67'), Sheaf (46'), House, Tabiri, Agyei

Aston Villa U18: Forth, Hailey, Foster, Hale, Strain, Suliman, Hepburn-Murphy, Tayor, McKirdy, Green, Abdo

Ławka rezerwowych: Bannister, Clark, O'Hare, Lewis

Arsenal U18 autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
maciek987 komentarzy: 296601.09.2014, 00:48

młodzi w dupe dostali ;c

dudekns komentarzy: 605031.08.2014, 13:30

Szkoda porażki, ale mówi się trudno i żyje się dalej - nie pierwsza i zapewne nie ostatnia.

mlody13 komentarzy: 337431.08.2014, 13:04

No, Mavididi sporo strzela ostatnio. Z wyglądu nawet podobny do Akpoma ;D
Za kilka lat sędziowie dopiero będą mieć problemy, jeśli obydwaj będą naszymi podstawowymi napastnikami ;P

spinson komentarzy: 70030.08.2014, 22:47

Mavididi szaleje. Wydaje się ze chlopak ma przyszlosc :)