U21: Arsenal 2-1 Middlesbrough

U21: Arsenal 2-1 Middlesbrough 31.10.2014, 23:57, Michał Pałasz 7 komentarzy

Zespół Arsenalu do lat 21 wspiął się na sam szczyt ligowej tabeli Premier League U21 po zdobyciu niezwykle trudno wywalczonych 3 punktów w spotkaniu przeciwko Middlesbrough U21. Młodzi Kanonierzy zwyciężyli w piątek 2-1.

Pierwsza połowa okazała się bardzo frustrująca dla ofensywnych piłkarzy obu drużyn. Obaj bramkarze co chwile popisywali się znakomitymi paradami i po pierwszych trzech kwadransach goli nie oglądaliśmy.

Arsenalowi udało się przetrwać natarcie gości, które nastąpiło zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania. Do siatki w 72. minucie trafił w końcu Dan Crowley. Na 60 sekund przed końcem wyrównał Scott McCarthy, lecz decydujący cios należał ponownie do Crowleya, który zapewnił młodym Kanonierom komplet punktów.

Arsenal U21: Macey, O'Connor, Moore, Ajayi, Bola, Iwobi, Kamara (67'), Crowley, Maitland-Niles, Zelalem, Akpom

Ławka rezerwowych: Huddart, Sheaf, Johnson, Mavididi (67')

Middlesbrough U21: Ripley, Burn, Halliday, Bennett, Atkinson, Cooke, Ledesma (76'), McCarthy, Tinkler, Morris, Jones

Ławka rezerwowych: Coddington, Fry, Griffiths, Maloney, Kitching (76')

Arsenal U21Dan Crowley autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
mlody13 komentarzy: 337401.11.2014, 12:12

Szkoda, że Akpom ostatnio trochę przygasł. Crowley ładne statystyki robi.

Paniu76 komentarzy: 1246401.11.2014, 11:59

Crowley jest niesamowity, oby tak dalej.

Agher komentarzy: 278401.11.2014, 08:32

@Lukas1134
Tak, grają w U-21 division 2.

Lukas1134 komentarzy: 48101.11.2014, 08:04

Arsenal U-21 jest w drugiej lidze, co nie ?

Kowal96 komentarzy: 1758901.11.2014, 06:54

No i fajnie, oby tak dalej

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 201.11.2014, 02:11

Crowley nie dość, że ma niesamowity przegląd pola to jeszcze ostatnio dużo strzela i to ważnych bramek. Będzie z niego pożytek :D

Za to Akpom ostatnio coś nic nie trafia. Oby wrócił do formy i znów ladowal bramki jak na zawołanie.

aroSz_AfC komentarzy: 3301.11.2014, 00:02

Crowleya czeka wielka przyszłość, oby cała w AFC :)