W środę byliśmy świadkami świetnego spotkania rozegranego przez podopiecznych Arsena Wengera. Kanonierzy wygrali na własnym stadionie aż 4:1 z Galatasaray, zdobywając tym samym pierwsze punkty w fazie grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Alexis Sanchez rozegrał kolejny świetny mecz w barwach Arsenalu. Chilijczyk zaliczył asystę przy trafieniu Danny'ego Welbecka, a także sam wpisał się na listę strzelców. Był motorem napędowym formacji ofensywnej The Gunners. Ciężko pracował na zwycięstwo, a w 62. minucie został zmieniony przez Ospinę, który był zmuszony wejść na boisko z powodu czerwonej kartki otrzymanej przez Wojciecha Szczęsnego.

Kolejne spotkania tylko utwierdzają fanów Arsenalu w przekonaniu, że transfer byłego gracza Barcelony okazuje się być dobrym zakupem, co również pokazuje statystyka - 5 goli i 2 asysty w 11 rozegranych spotkań z armatką na piersi.

Poniżej prezentujemy cały występ Chilijczyka:

Sanchez vs Galatasaray

Alexis SanchezGalatasaray StambułVideo autor: źrodło: youtube.com
Paniu76 komentarzy: 1246403.10.2014, 21:44

I pomyśleć, że rok temu gdy były newsy o zainteresowaniu Alexisem, połowa K.com go nie chciała :D

Galithar komentarzy: 915 newsów: 403.10.2014, 10:01

Mam pytanie czy wiadomo co z jego stopą? Po tym jak zszedł na ławkę miał okłady.

robinek komentarzy: 14203.10.2014, 09:45

szkoda że OX nie strzelal w tej kontrze ktora Alexis wyprowadzil

michalm1 komentarzy: 702003.10.2014, 08:25

Co do tych 11 wystepow to raczej sie powinno mowic o minutach bo co z tego jak wchodzi z lawki na 30 minut i juz mu sie liczyc caly wystep. Tak samo w ostatnim meczu zszedl po 60 minutach a takie Galatasaray to mogl jeszcze dobic strzelajac 1 lub 2 bramki czy zaliczajac asysty wiec takie gadanie ze 11 wystepow nalezy po prostu schowac. Pomijam juz fakt ze nie zagral z Aston Villa gdzie swoj wynik bramkowy mogl podreperowac. Poki co Alexis nie jest w formie i to chyba jest najlepsza wiadomosc dla nas, bo jak on bedzie w formie to dopiero sie zacznie...

michalm1 komentarzy: 702003.10.2014, 08:18

Jak by redakcja nie zauwazyla to Alexis ma co mecz filmik na youtube...

The_Wizard_of_Oz komentarzy: 82803.10.2014, 07:47

Jest wreszcie kozak na skrzydło Alexis, jest ruchliwy napastnik Welbeck. nie ma tylko DP.
Teraz modlić się o zimowy transfer i brak amnezji Wengera przy ustalaniu składu - Ozil musi grać na środku. na lewej Alexis sobie poradzi, czekać tylko na Walcotta na prawo i OGIEŃ

gunner1704 komentarzy: 131903.10.2014, 01:58

Niezwykle pracowity zawodnik, do tego technika i dynamika, wszysko co potrzeba by zostać Legendą Arsenalu.
Widać, że forma przychodzi w najważniejszym momencie(całej drużynie), bo kto jak nie my ma zatrzymać The Blues.

Fabi44 komentarzy: 112103.10.2014, 00:38

Wzoruje się na nim kiedy gram w piłke :D Jest genialny!

Power10 komentarzy: 134003.10.2014, 00:32