W dzisiejszym spotkaniu na The Emirates Arsenal Londyn zremisował z ekipą Wilków 1:1. Kanonierzy objęli prowadzenie już w 8 minucie spotkania kiedy to podanie Benayouna wykorzystał Gervinho. Goście odpowiedzieli jeszcze przed przerwą, kiedy to Szczęsnego pokonał Fletcher. W drugiej połowie mimo wielu okazji gospodarze nie potrafili pokonać doskonale dysponowanego Wayna Hanneessy'ego i pojedynek ten zakończył się podziałem punktów.

Poniżej prezentujemy skrót z dzisiejszego meczu.

VideoWolverhampton Wanderers autor: Kamil Pniak źrodło: własne
malina110xd komentarzy: 92628.12.2011, 16:05

@kcpr,

popieram w 100%, moze byl niezadowolony, ze mu nie podal, ale cieszyl sie z bramki, a wedlug mnie mogl byc neizadowolony, bo byl na 5 razy lepszej pozycji, a moim zdaniem gervinho troche zbyt czesto probuje samodzielnie grac

kcpr komentarzy: 31928.12.2011, 13:17

@Shinev & Poland47300
Nie mogę patrzeć na te głupoty które wypisujecie
Robin się cieszył po zdobyciu bramki a rozkładał ręce bo był na czystej pozycji, a wasze gadanie o tym że się nie cieszył tylko potwierdza że nie oglądaliście meczu. przecież podszedł do gervinho i się z nim cieszył ze zdobytej bramki

malina110xd komentarzy: 92628.12.2011, 12:26

i po video.

hei007 komentarzy: 352828.12.2011, 11:23

Szkoda, ale trzeba przyznać, że Hamsey zagrał mecz życia i długo o nim będzie pamiętać ; ).

Aaaa komentarzy: 50528.12.2011, 11:10

Ten skrót pokazuje że moglismy wygrać spokojnie z 3:0 ;/... Meczu niestety nie oglądałem, ale teraz widze ze troche straciłem

r4msez komentarzy: 331 newsów: 128.12.2011, 10:48

takich meczy szkoda najbardziej ;/

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125128.12.2011, 10:28

Skrót pokazuje, że byliśmy lepsi ;)

Poland47300 komentarzy: 37628.12.2011, 10:19

@Shinev
Dokładnie! To o czym mówisz przy bramce gerwazego widać w galerii pomeczowej. zdaje się na 7 zdjęciu w tle widać Robina z rozłożonymi rekami...

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 128.12.2011, 09:34

Robin się nawet nie cieszył po pierwszej bramce. Był zły na Gervinho, ta jego mina "PODAJ MI PIŁKĘ, JA TU BIJĘ REKORD"

Później cholernie samolubnie, zamiast podać koledze na czystej pozycji, postanowił minąć trzech i oddać strzał. Póki strzelał dla drużyny i dla przyjemności, wszystko było ok. A ten rekord wszystko psuje...

arthas74 komentarzy: 234328.12.2011, 09:30

Po pierwsze to zdziwił mnie skład jaki desygnował Wenger, trochę mu się chyba pomieszało w główce. Najpierw mówił że Robin jest zmęczony i potrzebuje odpoczynku a potem go wystawia w pierwszej 11. A do drugie to jak zwykle rażąca nieskuteczność,. Czekam na jakiś transfer dobrego, konkretnego napastnika. ..

Pitek komentarzy: 4228.12.2011, 09:01

Świetny mecz bramkarza Wilków. Piła Benayouna do Gervinho, coś pięknego. Szkoda że nie udało się wykorzystać potknięcia Chelsea, była okazja podskoczenia o jedną pozycję w tabeli.

Poland47300 komentarzy: 37628.12.2011, 01:24

niech juz bedzie nowy rok i spadnie cisnienie z robina, bo nie moge na to patrzec,

afc1192 komentarzy: 17228.12.2011, 00:40

rosicky gra troche lepiej jak ramsey tak mi sie zdaje. a arshavin dzis nawet dobrze zagral

KanonierChris komentarzy: 292428.12.2011, 00:04

Dobra gra. I tyle w tym temacie, zabrakło szczęścia, centymetrów, dokładności i zdecydowania w pierwszej połowie, czas na wnioski panie Wenger!

Zmiennicy spisali się b. dobrze, jestem zadowolony z Rosickiego i Benayouna.

karlo komentarzy: 906927.12.2011, 23:31

Obejrzałem ten skrót ponownie i nie chce mi się wierzyć, że tracimy dwa punkty przy takiej grze.

nurmi15 komentarzy: 36027.12.2011, 23:21

ale z tego co tu widzę świetne zawody rozegrał Rosicky ...

karlo komentarzy: 906927.12.2011, 23:19

Gdybyśmy tak zagrali z united czy tam kurami, to po 3-0 murowane.

Cinak komentarzy: 19127.12.2011, 23:18

jak zwykle życiówka bramkarzy w meczu z Arsenalem :(

Cypiseq21 komentarzy: 14327.12.2011, 22:47

szkoda tych 3 punktów arsenal ciągle atakował a wolves miały tylko jedną sytuację hannesy zagrał świetny mecz niestety

Przemo810 komentarzy: 11227.12.2011, 22:36

Rosicky powinien na jakiś czas wejść do składu za Ramseya . Yossi też pokazał się z dobrej strony .

Kanonierr komentarzy: 13527.12.2011, 22:30

nie no, 3 punkty nam się należały, ale Hanneesey faktycznie świetnie zagrał...