Dzisiejszego wieczoru Arsenal przegrał na Craven Cottage z Fulham 1:2. Kanonierzy prowadzili po pierwszych 45 minutach jedną bramką dzięki Laurentowi Koscielnemu, który wykorzystał podanie Aarona Ramseya i pokonał strzałem głową bramkarza gospodarzy. Tego co wydarzyło się w drugiej połowie nikomu nie trzeba przypominać. Dwie bramki stracone w końcówce po indywidualnych błędach i porażka stała się faktem.

Poniżej prezentujemy skrót z dzisiejszego pojedynku.

UlarsHghl

Video autor: Kamil Pniak źrodło: własne
Arsenel komentarzy: 90104.01.2012, 02:11

oszczędzę sobie oglądania końcówki tego meczu..

r4msez komentarzy: 331 newsów: 103.01.2012, 17:56

kwejk.pl/obrazek/797191/

Dudinho91 komentarzy: 7603.01.2012, 17:30

w w w .classic.goalunited.org/pl zapraszam do grania :)

Mizzou komentarzy: 605303.01.2012, 15:32

3:47 zagranie Aarona, miodzio :D

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125103.01.2012, 15:31

Jak dla mnie transfery to podstawa. Rażąca nieskuteczność, w dodatku kiwiący się nie wiadomo z kim Gervinho, RvP jak dla mnie dno, Theo od dłuższego czasu przestał się kompletnie rozwijać, popełnia wciąż te same błędy. Potrzebny jest klasowy napastnik, jak dla mnie to po tym meczu mogę stwierdzić, że grali tak bo byli po prostu zmęczeni.. Na plus jak dla mnie to tylko gol Kosy, i cały mecz Coq, choć przy ostatniej bramce on też popełnił błąd. Arsene musi się w końcu otrząść i zrobić coś co należy - przeprowadzić transfery!

malyglod komentarzy: 648503.01.2012, 10:43

Proszę mi wytłumaczyć, gdzie popełnił błąd Sqill przy drugiej bramce? Bo wg mnie takiego błędu nie popełnił!
Na dośrodkowanie pozwalają Yosi i Koklę kryjąc na radar. SS wygrywa pojedynek z 2 zawodnikami rywala, walcząc w środku pola bramkowego. Przygląda się Per i Kościelny. Zwróćcie uwagę, gdzie jest Koklę jak pada bramka.

elobreko komentarzy: 5303.01.2012, 01:03

cesc, szkoda, ze tata Ci wiernosci do klubu nie wpoil.

Maciek_AFC komentarzy: 248602.01.2012, 22:53

@ Cesc1994,

To widzę, że wierny z Ciebie kibic :D
Ja każdy mecz oglądam do końca, żadnego jeszcze nie wyłączyłem. Pamiętam ten okropny remis 4-4 w zeszłym sezonie, albo mecz z Liverpoolem i te karne pod koniec. Nie wierzyłem, że to się dzieje. Mało co a bym beczał jak dziecko :D

No matter what happens I'm Arsenal Till I Die!

ryba11 komentarzy: 22102.01.2012, 22:42