Wczorajszego dnia Kanonierzy zremisowali na własnym stadionie z Manchesterem United 1-1. Już w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Theo Walcotta.

Podopieczni Wengera grali uważnie w obronie i starali się utrzymać jednobramkową zaliczkę, jednak po fatalnej pomyłce Bacary'ego Sagny na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy z rzutu karnego wyrównał Robin van Persie.

W drugiej połowie żadna z drużyn nie trafiła już do bramki i mecz zakończył się podziałem punktów. Po raz kolejny świetne zawody rozegrał Laurent Koscielny. Francuz nie popełnił żadnych poważnych błędów i został wybrany zawodnikiem meczu.

Poniżej prezentujemy cały występ Koscielnego:

Laurent KoscielnyVideo autor: Marcin Stefaniak źrodło: youtube.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.05.2013, 10:13

Kosa>Verma :). Oby tak dalej :P

Banan142 komentarzy: 12030.04.2013, 13:17

Najlepsze wejścia z wyprzedzaniem przeciwnika. Bardzo ryzykowne zachowanie, a jemu wyszło to w tym meczu 6, 7 razy. Szacunek.

tenZparagwaju komentarzy: 78830.04.2013, 00:49