Video: Ramsey vs Norwich

Video: Ramsey vs Norwich 14.04.2013, 09:47, Marcin Stefaniak 70 komentarzy We wczorajszym thrillerze na The Emirates podopieczni Wengera pokonali Norwich 3-1 i awansowali na 3. miejsce w tabeli angielskiej Premier League.

Do bramki rywala trafiali kolejno Mikel Arteta, Olivier Giroud i Lukas Podolski, jednak jednym z najjaśniejszych punktów Arsenalu był Aaron Ramsey.

Walijczyk nie zanotował co prawda asysty czy trafienia, ale przez pełne 90 minut walczył o każdą piłkę, zaliczył mnóstwo odbiorów i miał spory wpływ na grę Arsenalu.

Poniżej prezentujemy cały występ Ramseya:

Aaron RamseySklep z gadżetami Arsenalu autor: Marcin Stefaniak źrodło: youtube.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
DawidAL (redaktor) komentarzy: 16643 newsów: 717 15.04.2013, 22:37

Takiego Ramsey'a chcę oglądać :)

Yakub97 komentarzy: 5746 15.04.2013, 07:39

Dobry material dla wszystkich, ktorzy nieogladajac meczu od razu hejtuja Ramseya.
Jakby Aaron zaliczyl taki mecz jak Jack pewnie wiekszosc z was by juz go sprzedala :D

orme komentarzy: 231 14.04.2013, 22:53

to jeszcze nie Aaron sprzed kontuzji... ale coraz bliżej... czekamy!!!

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 22:41

theo100

MociumPAN nie podal odnosnika do filmu z Ramseyem co bys wiedzial gdybys obejrzal. nie obejrzales tez tego co ja ci podalem. nie kazalem ci ogladac calosci tylko jedna akcje podajac jeszcze dokladny czas na potwierdzenie tego ze racji nie miales. oczywiscie nie odniosles sie do tego bo wiesz dobrze, ze twoje argumenty nie maja pokrycia. zgodze sie zatem ze ciezko sie z toba dyskutuje bo na argumenty poparte liczbami/faktami nie odpowadasz nic tylko powtarzasz jakies swoje utarte teorie i mity na temat Aarona

JanikK komentarzy: 5581 14.04.2013, 22:04

irytuje mnie ta dyskusja, mianowicie czy lepszy jest Ramsey,Arteta,Cazorla czy Jack.Każdy jest inny i dzięki temu znakomicie się uzupełniają.Każdy wprowadza coś nowego i każdy jest potrzebny.Tyle z mojej strony;)

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 2 14.04.2013, 20:30

mociumpan -> czlowieku nie obrazaj mnie po pierwsze, po drugie skonczylismy temat a ty dalej podales jego durne filmiki. taka kompilacje mozna zrobic nawet o eastmondzie, wiec czlowieku moje argumenty sa tylko i wylacznie poparte spotkaniami, a to ze ich nie ogladasz to twoj problem.

niski93 komentarzy: 5703 14.04.2013, 19:57

Zaangażowania i woli walki na pewno nie można mu odmówić. :)

MociumPAN komentarzy: 1265 14.04.2013, 19:41

Rosa siedział bo ma kontuzje , jesteś tak bezmózgim prymitywem że szkoda nafty żeby z tobą dyskutować .

MociumPAN komentarzy: 1265 14.04.2013, 19:36

youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

MociumPAN komentarzy: 1265 14.04.2013, 19:36

http:// www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo
sorki

MociumPAN komentarzy: 1265 14.04.2013, 19:36

theo100 nie jesteś hejterem ? Podajesz tak gówniane argumenty niczym nie poparte żeby tylko było że robi źle i ty mówisz że nie jesteś hejterem ? http://www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

MoScar komentarzy: 2 14.04.2013, 19:22

Rambo łapie formę. Oby tak dalej.
Po powrocie Jacka możemy być spokojni o środek. Gdy Rosa się wykuruje będziemy mieli sporo możliwości w środku pola

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 2 14.04.2013, 18:10

To w takim razie zakonczcie juz rozmowe, bo to robi naprawde nudne. Kibicujcie sobie Ramseyowi i zachwalajcie go ile chcecie jaki to on wspaniały, tylko zeby nie było płaczu za kilka dni ze spieprzył setkę z 2 metrów bo czegoś takiego jak z WBA na poziomie Premier League jeszcze chyba nikt nie widział czy stracil piłkę i niech sobie Rosa posiedzi na ławce z Wilsherem bo pupilek musi grac. Powodzenia.

adrian12543 komentarzy: 13377 newsów: 2 14.04.2013, 17:49

batt18les
Nie wysilaj się takiemu nic nie przetłumaczysz.

Marcel90 komentarzy: 2733 14.04.2013, 17:28

Dobry mecz Aarona :)

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 17:03

przyklad podania na setke podalem ci nizej wiec nie chrzan ze nie potrafi. podobnych podan do Walcotta w tyz sezonie bylo wiecej. do Giroud z Newcastle kiedy trafil w slupek z 2 m to kolejne ktore mi do glowy na szybko przychodzi. nawet w ostatnim meczu czyli wczoraj mial takie zagranie do Wilshera, ktory to spalil wiec przestan wymyslac jakies mity na jego temat

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 2 14.04.2013, 16:33

dobra ostatni raz sie odniose - ramsey dobre podanie? to ja wam przypomne , gosciu od wielu a to wielu spotkan nie mial pilki ktora otwieralaby droge do bramki. co najwyzej zwalnia tempo akcji albo podaje do tylu. taka jest prawda i nie wciskajcie mi kitow , bo kazdy oglada mecze i widzi. a poza tym nie jestem hejterem i nie widze podstaw zeby sie podniecac ramseyem bo taka jest prawda ze w normalnym, wielkim klubie juz by dawno byl na trybunach po jego wystepach i swietnych pietkach.

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 16:22

LOL. kanonierzy.com, dzieki

zatem inaczej. adres youtuba po ukosniku watch?v=3l0Sy8TA6tA

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 16:19

theo100

http://www.youtube.com/watch?v=3l0Sy8TA6tA

prosze bardzo zebys nie szukal. sytuacja z 2:22

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 16:12

dwumecz z Bayernem-w pierwszym nikt nie zagral rewelacyjnie ale Ramsey i Wilshere byli z Arsenalu tego dnia najlepsi (mimo ze nie gral w srodku)

w rewanzu zagral bardzo dobrze. nie liczac zawodnikow z obrony byl najlepszy z calej reszty. inaczej nie udaloby sie na wyjezdzie wygrac z taka druzyna jak Bayern

zdajesz sobie sprawe ze obaj (Rambo i Gerv) graja na roznych pozycjach? nie mozesz porownywac ich wkladu w atak bo obaj maja rozne zadania i te Gervinho sa zdecydowanie bardziej ofensywne. jesli tak skrupulatnie ogladasz mecze AFC i tak dokladnie sledzisz poczynania tej dwojki to przypomnij dobie mecz z poczatku sezonu z City i sytuacje z pierwszej polowy jeszcze jak bylo 0-0. podpowiem. podawal Ramsey, wychodzil Gervinho. jak sobie przypomnisz to pomysl kto sie nadaje i kto zasluguje na gre w Arsenalu a kto nie

adrian12543 komentarzy: 13377 newsów: 2 14.04.2013, 16:00

polishbrigadesx
Wytłumacz mi jakim cudem ma Podolski grać za Ramseya? Chcesz grać Podolskim w środku pomocy? Gratuluję.

theo100
Skoro nie widzisz dobrej gry Ramseya to jesteś po prostu pustym hejterem, który nie potrafi podać sensownego argumentu przeciw danemu piłkarzowi. Ciągle klepiesz to samo. I w dodatku negujesz to, że Ramsey gra bardzo dobrze. Wszyscy to widzą tylko ty nie. Mnie się już nie chce z Tobą dyskutować. Ramsey nie ma dobrego podania? Mój Boże ty chyba faktycznie nie wiesz kto to jest

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 2 14.04.2013, 15:44

batt18les -> nie mam zamiaru sie z toba klocic, jezeli ty uwazasz ze zagral dobry dwu mecz z bayernem i SWIETNIE wykonuje swoja prace od tygodni czy tam miesiecy to ogladamy chyba inne mecze. Gervinho potrafi jedna akcja zrobic wiecej niz przez pol meczu ramsey. A to , że dzięki niemu zdobyliśmy w kilku ostatnich spotkaniach 3 pkt to nikt nie pamięta. A może by tak Ramsey popracował nad strzałem? Od dwóch lat jest to samo. Dobra kończę rozmowe masz swoj punkt widzenia, ja twierdze ze Ramsey nie jest wystarczajaco dobry zeby grac w 1 skladzie a powyzszy filmik wcale mnie nie podniecil szczerze mowiac do tego stopnia zeby mowic ze zagral genialny mecz bo troche tych spotkan widziałem.

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 15:06

theo100

rozumiem ze wg ciebie z Bayernem zagral slabo tak? sprecyzuj ktory mecz to ci bede mogl powiedziec cos na to

ja uwazam ze Cazorla nie zasluguje na gre w pierwszym skladzie bo w dwoch ostatnich meczach nic nie pokazal (ironia). dlaczwego Ramsey nie zalsuguje na gre w pierwszym skladzie skoro od tygodni swietnie wykonuje swoja prace? domyslam sie ze skoro mowisz ze nie powinien grac w pierwszej 11 to masz kandydata na jego miejsce. mozesz powiedziec kogo? ja jakos nie widze alternatywy. a "twoj" Gerv, ktorego "dobra" gre przytaczasz wczoraj jeszcze przed przerwa zrabal 2 najlepsze sytuacje w meczu przez co pozniej strzelili nam bramke na 0-1 a nie 1-1 czy 2-1. roznica jest taka ze Aaron znajduje sie w sytuacjach strzeleckich mimo swoich bardziej defensywnych zadan a Gerv jest atakujacym i zmarnowanie setki przez niego ma troche inny wymiar niz Walijczyka, ktory ma szanse to poprawic.

"brak regularniego dobrego podania, brak stalej dobrej gry"-na pewno wiesz jak wyglada Ramsey i jaki ma nr na koszulce?

polishbrigadesx komentarzy: 6506 14.04.2013, 14:51

Taa zagrał normalnie ale i tak Poldi powinien grać za niego bo to drewno..

DayMan_15 komentarzy: 596 14.04.2013, 14:47

Nie sądziłem, że dożyje takiego newsa lub takiego video :) miłe zaskoczenie :)!

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 2 14.04.2013, 14:39

adrian12543 > tak rzeczywiscie jest mocnym punktem druzyny. Bez niego rzeczywiście przegrywamy każdy mecz. taka jest prawda, że na razie Ramsey nie zasługuje na grę w pierwszym składzie. Od miesięcy gra świetnie? Sorry ale ogladam każdy mecz i nie widzę tej jego "regularności". Ostatni mecz z WBA - nic wielkiego nie pokazał, oczywiście musiał zwalić sytuacje z 2 metrów ale to tylko Ramsey potrafi zrobić. A to, że nie raz doprowadzał nas do ciężkich sytuacji, przez jego głupota a zarazem piętki + setki które strzelał w kosmos i to się nazywa geniusz? Z Bayernem to samo. Gościu się nie nadaje na dobrych rywali, nie mówie że na takie WBA nie może grać ale ma za dużo braków. Poza tym wiele razy występował w tym sezonie jak ofensywny pomocnik i nic nie grał. Nie rozumiem np hejtów na Gervinho, który DOBRZE gra od dwóch czy trzech spotkań i znacznie przyczynił się do naszej dobrej gry. Czegoś takiego po Ramseyu nie można się spodziewać, bo nawet na takiej pozycji należy mieć dobry strzał czy też regularne dobre podanie = on takich nie ma. Chłopak się stara ale w takim klubie jak Arsenal musi być konkurencja i stała dobra gra, Ramsey tego nie pokazuje.

MociumPAN komentarzy: 1265 14.04.2013, 14:27

O a jednak "ekspert" Theo100 już się wypowiadał :D , nie ma jak hejtować "bo tak" :D

kisiel (zawieszony) komentarzy: 64 14.04.2013, 14:23

Aaron dobre spotkanie zagrał, widać że ma formę, oby do końca sezonu i jeszcze dłuuuużej :)

adrian12543 komentarzy: 13377 newsów: 2 14.04.2013, 14:21

matt
Nikt go nie bronił. Ekhem a ja? Jestem zagorzałym fanem i obrońcą Ramseya. Wielokrotnie samotnie broniłem go przed hejtami tutaj. Teraz tych hejtów jest mniej z czego się cieszę. Mam nadzieję że wkrótce Aaron przekona resztę.

Theo100
Człowieku ty wiesz co piszesz? Ramsey u nas gra na b2b. Rosicky to rozgrywający. Jeżeli chcesz stawiać rozgrywającego na pozycji środkowego pomocnika to życzę powodzenia.
A twoje hejty na Aarona to czysta głupota. Zdarza mu się słabszy mecz, ale w ostatnich miesiącach prezentuje się dobrze i co najważniejsze jest regularny. Pierwszą połowę sezonu miał przeciętną (choć ja myśle grał tak dlatego, że Wenger na siłę stawiał go na skrzydle), ale drugą rozgrywa świetnie. Może nie jest gwiazdą ale jest pewnym i mocnym punktem drużyny. Takiego piłkarza na środku pomocy potrzebujemy.

MociumPAN komentarzy: 1265 14.04.2013, 13:57

Dawno nie widziałem tak dobrego meczu w jego wykonaniu , czekam teraz na komentarz Theo100 który był oburzony tym że gra Ramsey a nie da komuś młodszemu się wykazać :) , 6:33 - 6:45 :D

macjaw komentarzy: 377 14.04.2013, 13:51

Cieszy to ze tak gra Ramsey a w zeszlym tygodniu Rosa zagral swietnie bo mamy nawet bez Diabiego duza konkurencje w srodku pola

piter1908 komentarzy: 3735 14.04.2013, 13:21

świetny mecz Ramseya widac jak bardzo pracuje nad odbiorem piłki. W tym meczu zaliczył ich trochę :) i na pewno nie powstydziłby się ich Song ;]

Artrac komentarzy: 131 14.04.2013, 13:20

Kurde, te długie piły prawie jak Scholes. :D

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 13:08

matt21

to ty mowisz teraz nie wiadomo skad o wplywie na gre. ja nic takiego nie powiedzialem. odpowiadam na twoje zarzuty o brak regularnosci w stosunku do innych zawodnikow. zdecyduj sie o czym mowisz. czy o tym kto gra rowno/nierowno przez caly sezon jak poprzednio czy o wplyw na gre duzyny. jesli ci tak Arterta imponuje to dlaczego nie masz szacunku dla tego co robi Ramsey (juz o zachwycaniu sie nie wspominajac) skoro robi to samo co Hiszpan jak nie lepiej? wczoraj tez zatrzymywal kontrataki i mial 6 odbiorow? pewnie nie zauwazyles co.

i jeszcze odnosnie bronienia go kiedys. prosze bardzo, moj komentarz sprzed ponad roku:

Komentowany temat: Ramsey: Nie mogę doczekać się powrotu Wilshere'a 12.01.2012; 22:48
Moze gdyby jedynie te 3 podania w meczu koledzy z druzyny zamieniali na bramki a nie marnowali 100% sytuacji to inaczej bys o nim mowil/a. Jak juz tak mu liczysz straty skrupulatnie to moze tez licz odbiory co? Albo przebiegniete kilometry? Albo punkty np w LM. Jak ktos chce widziec tylko straty to je bedzie widzial i nikt go nigdy do Ramseya nie przekona (do "krytykow" bo przeciez nie jestescie hejterami)

panbobas komentarzy: 5 14.04.2013, 13:04

luknolem na film jeszcze raz spojrzcie ile razy przejmuje pilke od fabianaa zaraz jest pod druga bramka po co wydawac pieniądze na depo jak mamy taki skarb brawo dla wengera ze w końcu znalazł mu odpowiednia pozycje

l0ng3r komentarzy: 48 14.04.2013, 12:59

Wydaje mi sie, że dużo daje mu gra z Artetą. Widać dużo podobieństw w ich grze

panbobas komentarzy: 5 14.04.2013, 12:49

widze ze tu nikt po chłopaku nie jeździ ale dodam swoje gdyby wszyscy z druzyny mieli takie cojones! (jaja) to walczylibyśmy teraz o mistrza! BRAWO RAMSEY!!!

Daniho komentarzy: 9764 newsów: 1 14.04.2013, 12:42

dokładnie Arteta to nasz Cichy Bohater:P Tak poza tym wczoraj tez zagrał ładnie !

matt21 komentarzy: 5414 14.04.2013, 12:39

Batt18les

Może zaraz powiesz, że Ramsey ma większy wpływ na grę niż Cazorla?
A Arteta w tym seoznie nie raz ratował nam dupe, gdy przeciwnicy kontratakowali.
Szkoda, że ludzie tego nie dostezegaja.
Nie widzicie tzw cichych bohaterów. A Arteta właśnie takim jest. Jeszcze mógłbym poruszyć wątek, że nie gra na swojej pozycji. Ale nie chce mi się już z wami dyskutować.

Ahoj

matt21 komentarzy: 5414 14.04.2013, 12:35

Btw. Gdzie byli ci wierni fani Ramseya, gdy on grał fatalnie.
Bo wtedy szły na niego takie hejty i nikt go nie bronił.
Niczym Szymon który wyparł się potrzykroć Chrystusa.

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 12:34

i wlasnie w tym momencie sie pograzyles. Arteta w ostatnich meczach na pewno lepiej od Ramseya nie gra (apropo co tak genialnego robi Art czego nie robi Ramsey skoro od niego cudow wymagasz?) a znacznie bardziej nierowny od Walijczyka od samego poczatku sezonu jest wlasnie Cazorla. jedynie Podolski ma wieksze wahania niz Santi. Cazorla albo gra genialnie w meczu i strzela, asystuje, kreuje szanse albo nie widac go prawie wcale. i od poczatku sezonu tak gra mniej wiecej podobnie. srednio jeden mecz super nastepny tragedia. ani wczoraj ani z WBA nie zagral szalowo ale to jak zwykle Ramsey jest beznadziejny i nie trzyma poziomu

matt21 komentarzy: 5414 14.04.2013, 12:25

Sorry, ale czy wy naprawdę chcecie walczyc o tego mistrza. Czy zadowala was walka o top4 ?
Ramseyowi ciężko by było przebić się w Evertonie.
Jestem tego niemal pewny. Nikt z czołówki nie miałby do niego tyle cierpliwości.

Ja od zawodników pierwszego składu wymagam więcej.
Jeżeli mnie zadawalałoby top4 to i owszem Ramsey nie byłby taki zły. Jednak musi grać cały znakomity sezon, a nie pół na pół. Arteta Cazorla Wilshere zawsze trzymają wysoki poziom i tylko z takimi zawodnikami możemy coś osiągnąć.

cakE256 komentarzy: 2183 14.04.2013, 12:21

ładnie wczoraj zagrał będą z niego ludzie :) mysle ze DMF to jego pozycja .

Marzag komentarzy: 31658 newsów: 1 14.04.2013, 12:20

jego najlepszy mecz od dwóch lat, fajnie że w tym meczu można było na nim polegać :)

normekk komentarzy: 200 14.04.2013, 12:18

@mat21: Jestem daleki od oceniania Ramseya po jednym meczu. Moim zdaniem gra naprawdę solidny sezon. Jak tylko jest wystawiany na swojej pozycji to gra nieźle, a czasami lepiej niż nieźle. Przejrzyj statystyki indywidualne na whoscored. Jeśli chodzi o keypassy Ramsey ustępuje tylko Cazorli, Walcottowi i Jackowi. Uwierz mi - oglądam każdy mecz po dwa razy - raz tylko po to, żeby zobaczyć jak grali poszczególni gracze i Ramsey naprawdę wypada dobrze.

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 12:14

theo100

ma wiele do zaoferowania druzynie w ofensywie do tego jako najbardziej cofniety pomocnik nie ma dla niego lepszej alternatywy wiec kim go chcesz zastapic? Rosicky za niego? a wiesz w jakim ustawieniu gra Arsenal? moze jeszcze Chamberlain za Artete

jaka padake? wczoraj byl najlepszy na boisku wiec nie wymyslaj historyjek

batt18les komentarzy: 278 14.04.2013, 12:08

matt21

rozumiem ze dla ciebie sezon konczy sie na koniec grudnia tak? bo od stycznia Ramsey zagral 2 zlabe mecze, ogolnie grajac swietnie. jesli wiec grajac swietnie przez pol sezonu i nie najgorzej w drugiej polowie wg ciebie gra fatalny sezon to gratulacje.

btw zawsze mnie ciekawilo. gdzie wy ludzie kupujecie te okulary co wam zaslaniaja rzeczywistosc zeby moc zawsze pisac to samo co 2 lata temu, mimo ze sytuacja wygada zupelnie inaczej?

theo100 komentarzy: 2675 newsów: 2 14.04.2013, 12:04

i tak nadal twierdze ze potrzebne mu jest wypozyczenie, na ten moment to zawodnik wylacznie na lawke albo na slabych rywali. Nie ma wiele do zaoferowania w ofensywie i zaden jeden mecz tego nie zmieni. przez wiekszosc sezonu gra nierowno, przez 5 meczy potrafi grac taka padake ze szok a i tak bd gral w pierwszym skladzie. to jest sprawiedliwosc w tym klubie? byl taki okres w ktorym ramsey gral co mecz, a rosa siedzial na lawie. Teraz czas na Rosicky'ego zeby sobie pograł bo on ewidentnie daje wiecej druzynie niz ramsey.

sirGunner komentarzy: 131 14.04.2013, 12:03

Niesssamowite co On na tym boisku wyczyniał ;)

matt21 komentarzy: 5414 14.04.2013, 11:57

ramshere

ciekawe gdzie będziesz Ty jak Ramsey zagra słabo.

Trzeba się wstrzymać z oceną. Diaby też zagrał kapitalnie z Liverpoolem i co z tego, jak nie potrafił utrzymać tej formy.

Jak dla mnie Ramsey mimo ostatnich dobrych występów i tak gra fatalny sezon.

poprzednia12następna
Ostatni mecz
Następny mecz
Arsenal - Chelsea 27.05.2017 - godzina 18:30
2 : 1
Sydney FC - Arsenal 13.07.2017
vs
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea38303593
2. Tottenham Hotspur38268486
3. Manchester City38239678
4. Liverpool382210676
5. Arsenal38236975
6. Manchester United381815569
7. Everton3817101161
8. Southampton3812101646
9. Bournemouth3812101646
10. West Bromwich Albion381291745
11. West Ham United381291745
12. Leicester City381281844
13. Stoke City3811111644
14. Crystal Palace381252141
15. Swansea City381252141
16. Burnley381172040
17. Watford381172040
18. Hull City38972234
19. Middlesbrough385132028
20. Sunderland38662624
ZawodnikBramkiAsysty
Harry Kane297
Romelu Lukaku256
Alexis Sánchez2410
Diego Costa207
Sergio Agüero203
Dele Alli187
Zlatan Ibrahimovic175
Eden Hazard165
Joshua King162
Christian Benteke152
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady