Wczorajszego dnia Kanonierzy w dramatycznych okolicznościach wydarli zwycięstwo w meczu z Leicester City i przybliżyli się na 2 punkty do lidera Premier League.

O zwycięstwie podopiecznych Wengera zadecydowały świetne zmiany Francuza. Obie bramki dla Arsenalu zdobyli bowiem zawodnicy wprowadzeni na boisko z ławki rezerwowych.

Najpierw wyrównał Theo Walcott, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania na 2-1 ustalił wracający po dziesięciomiesięcznej przerwie Danny Welbeck. Anglik nie mógł wymarzyć sobie lepszego powrotu do gry. Poniżej prezentujemy cały występ 25-latka.

Danny Welbeck autor: Marcin Stefaniak źrodło: youtube.com
simson16 komentarzy: 460215.02.2016, 17:14

Darlem sie na caly dom;D;D;D

marco1105 komentarzy: 98 newsów: 115.02.2016, 16:33

Btw. jakby ktoś chciał posłuchać jak komentowali tą akcję w innych stacjach telewizyjnych to tutaj jest zebrane z kilku :) Po włosku też mi się podobało :D

facebook.com/LondonsRed/videos/945289618859827/

Radek97 komentarzy: 138115.02.2016, 16:31

Po golu skakałem po domu jak nigdy,na szczęście byłem sam bo przeważnie ojciec patrzy na mnie jak na debila. Bramka wspaniała,oglądam ją w nieskończoność a ten szał na trybunach coś wspaniałego. Musimy zdobyć majstra.

Verminator97 komentarzy: 1490015.02.2016, 15:47

Ależ to była piękna końcówka. Emocja nieprawdopodobne. Ja przed telewizorem szalałem po tym golu, a gdybym tam był na trybunach. :D To by dopiero było. :D

Welbz!!! :)

Kluivert komentarzy: 29615.02.2016, 14:42

Coś niesamowitego. I to już nie chodzi że zwycięstwo z liderem i odrobienie strat, mógłby być to Sunderland czy inne Chesterfield tylko że w takich okolicznościach.

Castillo komentarzy: 218815.02.2016, 14:42

Mógłbym oglądać tę bramkę w nieskończoność :D

marco1105 komentarzy: 98 newsów: 115.02.2016, 14:39

Najlepszy moment komentarza to "Can you believe it?" Ciary! Za to lubię angielskich komentatorów bo polscy momentami takie głupoty opowiadają, że się słuchać nie da... A bramka w idealnym momencie. Taki walentynkowy thriller zamiast przesłodzonych i nudnych spotkań :)

lukaskol komentarzy: 33915.02.2016, 14:35

Każdy się radował bo ostatniej akcji :) "Blade" zdjął uśmiech z ust Schmeichelowi

Slaviola komentarzy: 1236415.02.2016, 14:32

No... być na takim meczu - poezja. Widać po reakcji kibiców, że radość była masakryczna... zresztą ja również w warunkach domowych zdarłem sobie gardło, a po bramce padłem na dywan jak kawka XD

Koroniarz komentarzy: 999115.02.2016, 14:20