Video z meczu Arsenal Londyn - Everton

Video z meczu Arsenal Londyn - Everton 01.02.2011, 22:51, Kamil Pniak 35 komentarzy

Arsenal Londyn pokonał na The Emirates Everton 2:1 w ramach dwudziestej piątej kolejki Premier League. Goście wyszli na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie po bramce Luisa Sahy. Na odpowiedź Kanonierów trzeba było czekać do 70 minuty, kiedy to wprowadzony w miejsce Rosickiego, Arszawin wykorzystał podanie Fabregasa i pokonał Howarda. Sześć minut później było już 2:1 za sprawą Laurenta Koscielnego, który główką pokonał amerykańskiego bramkarza Evertonu.

Bramki z dzisiejszego meczu prezentujemy poniżej. Życzymy miłego oglądania.

Video autor: Kamil Pniak źrodło: arsenalist.com
Tomu15 komentarzy: 77302.02.2011, 23:28

szym

Cały mecz wykonaniu sędziego to była jedna wielka porażka.

szym254 komentarzy: 255602.02.2011, 22:02

powiem jedno:
Sędzia przy pierwszym golu to była porażka ;)

adam3462 komentarzy: 273202.02.2011, 17:05

Bramki piękne i ta asysta Fabsa była przednia. No i te rożne to znak firmowy Laurenta.

fabregas1987 komentarzy: 2577902.02.2011, 16:59

ale Everton wtopil z kryciem przy glowce Koscielny'ego ...
hahahahah ;p;p

KingsofLondon komentarzy: 124002.02.2011, 14:17

Bramki dla Arsenalu extra :D Szawa powoli zaczyna się budzić :D temu sędziemu lunete trzeba kupić, skoro nie widział takiego spalonego, co za baran

marek48 komentarzy: 15002.02.2011, 14:14

Dobrze że oglądałem do końca bo chciałem po pierwszej połowie wyłączyć...ale jakoś nie umiałem wyłączyć i oglądałem..OPŁACIŁO SIĘ..!!

bylu komentarzy: 3202.02.2011, 09:35

Internet odmówił mi posłuszeństwa właśnie na drugą połowę :/ Koscielny ładną brame zaliczył, oby tak dalej. Mecz mógł być niesamowicie popsuty przez liniowego. Jak to wołaliśmy : One nill for the ref. :D

nurmi15 komentarzy: 36002.02.2011, 09:35

ehhh ta atmosfera na Emirates po 2 bramce :> cos wspaniałego ;)

kampop1 komentarzy: 29302.02.2011, 09:31

Oni mogli znieść Kościelnego za wszystkie kopniaki jakie im sprzedał

arsenal122 komentarzy: 113002.02.2011, 08:50

bezcenna radość po drugiej bramce :D

Ciasteck2 komentarzy: 446702.02.2011, 07:26

Piękne bramki. Spalony ewidentny przy golu Sahy, ale no cóż - jak się nie umie sędziować to tak jest...

maciejewski2345 komentarzy: 23502.02.2011, 06:59

gol arshavina po podaniu od fabregasa byl przepiękny

HellSpawn komentarzy: 618502.02.2011, 06:30

Podanie Fabregasa i wykończenie Arshavina coś wspaniałego. W tym było tyle spokoju jakby to się rozgrywało w środku pola po 50 metrów od każdej bramki. A główka Kosy też wspaniała. Drugi gol z rzędu :D

clash123 komentarzy: 187902.02.2011, 00:14

spokoj Arshavina, opanowanie.....to dziekiniemu dzis sa trzy punkty bez dwoch zdan ale moj glos na MotM pojdzie na koscielnego, naprawde jestem pod wrazeniem jego gry tym bardziej ze nie bylem powalony jego sprowadzeniem do nas

Szef komentarzy: 1303502.02.2011, 00:01

spalony ewidentny przy golu Evertonu i to masakra ze to uznali, ale wygralismy wiec sprawa sie rozejdzie bez konsekwencji

Arkadius92 komentarzy: 169801.02.2011, 23:31

Cieszy bramka z rożnego bo nie strzelamy ich za dużo.

concrete13 komentarzy: 869801.02.2011, 23:23

pniaq - > dokładnie ...w momencie podania już chorągiewka powinna zawisnąć do góry .. i mało istotne że Kosa ją próbował zatrzymać.. ..

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16401.02.2011, 23:23

a sie zapytam o MOTM. Na kogo głosujecie ???

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71701.02.2011, 23:17

hah dokladnie @stefcio ;)

@concrete tlumaczy mu sie pewnie gamon ze skoro Lorą ją dotknął to nie ma spalonego... niech poczyta przepisy raz jeszcze, a potem bierze się za takie mecze.

Grand17 komentarzy: 1101.02.2011, 23:16

nalezala nam sie wygrana za to co sedziowie zrobili w pierwszej polowie

szarolek komentarzy: 50801.02.2011, 23:14

Arsha ładnie to strzelił :) Coś czuje ze się odrodzi pod nieobecność Samira

dicpauca komentarzy: 296601.02.2011, 23:14

podanie Cesca- cudo.. ;D strzal glowa Lorą.. miejsca mial tyle ze samochodem daloby rade wykrecic;D;D

damian199656 komentarzy: 762601.02.2011, 23:12

bramkę Koscielnego i komentarz można oglądać w nieskończoność, ładna asysta Fabregasa i dobre zachowanie Arszawina

concrete13 komentarzy: 869801.02.2011, 23:10

jestem ciekaw co tam liniowy przy bramce dla Evertonu tłumaczy sędziemu głównemu...:/?

ryba11 komentarzy: 22101.02.2011, 23:06

wiem wiem widzialem, ale ujecie akurat nie zaciekawe, a tak swoja droga szkoda ze ta bramka nie wpadla

concrete13 komentarzy: 869801.02.2011, 23:06

ryba11 - > oglądnij bramkę Kosy ..

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71701.02.2011, 23:05

ryba11 - przy bramie Lorą jest powtorka strzału Robina.

ryba11 komentarzy: 22101.02.2011, 23:03

ma ktos moze filmik samego rzutu wolnego Van Persiego? chce to zobaczyc jeszcze raz

pkArs komentarzy: 46001.02.2011, 23:03

Ładne bramki cieszy bramka Arshy i kolejne trafienie Laurenta;) No i cieszą oczywiście 3 pkt:)

szym254 komentarzy: 255601.02.2011, 23:02

z przyjemnością zobaczę jeszcze raz bramkę ruska :)

TheGunner11 komentarzy: 100101.02.2011, 22:58

Może nie piękne, ale bardzo wazne bramki i to mnie cieszy. Bravo The Gunners!

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71701.02.2011, 22:55

Świetny komentarz przy bramce Kościelnego! :D

Kociek komentarzy: 116101.02.2011, 22:53

Sprawiedliwosci stało sie zadosc za tą bramke ze spalonego. Zasłużenie wygralismy !!