Vieira: Wszyscy kibicujemy Rennes

Vieira: Wszyscy kibicujemy Rennes 13.03.2019, 14:36, Rafał Kochanowski 50 komentarzy

Trener OGC Nice i były legendarny zawodnik Arsenalu - Patrick Vieira - wyznał, iż ma nadzieje, że Rennes wyeliminuje w czwartek Kanonierów z rozgrywek o Ligę Europy i awansuje do kolejnej rundy tych rozgrywek.

- Nie oglądałem ich pierwszego starcia, jednak wynik mnie nie zszokował. Rennes to świetny zespół, który gra ofensywną piłkę i potrafi strzelić gola każdemu zespołowi na świecie.

- To dobra wiadomość dla francuskiej piłki, że wygrali pierwsze spotkanie. Wszyscy kibicujemy Rennes i innym francuskim zespołom w Lidze Europy. Mamy nadzieje, że w czwartek zdołają awansować do ćwierćfinałów.

Patrick Vieira występował z armatką na piersi w latach 1996-2005 i uznawany jest za jednego z najlepszych pomocników w historii Arsenalu.

Patrick VieiraRennes autor: Rafał Kochanowski źrodło: AS.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Lysy1111 komentarzy: 7914.03.2019, 22:05

@arsenallord:
Adams tak .

Lysy1111 komentarzy: 7914.03.2019, 22:01

@MartiniKS:
Ty masz coś z beretem nie tak?

Leehu komentarzy: 993314.03.2019, 14:31

@ChatCrapGetBanged: Ok, ale wyobrażasz sobie co by było gdyby Emery powiedział że teraz trzeba w LM wspierać wszystkie angielskie zespoły włącznie z Tottenhamem dla dobra Premier League, no moim zdaniem mógłby już się na Emirates Stadium nie pojawiać. :)

djmacius komentarzy: 157514.03.2019, 13:53

Myślałem, że po wczorajszych komentarzach Hajto nie da się przebić głupoty, ale panie Ljungberg - gratuluję.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232314.03.2019, 13:43

@MartiniKS: :D

No i właśnie o tym mówie :) Zgaduj, zgadula.

A może Westham’u? Bo w końcu też tam grał. Jego jeszcze w CfC brakowało i gdyby nie obiecujący czas Portsmouth to mało nie brakowało.
Co za generacja ‘ekspertów i ekspertyz’...
Zakładam, że jesteś lekko po 20ce a pojęcia nie masz żadnego.

Zapytaj fanów Spurs jaką legendą ich jest Sol Campbell :D
Może akademii (to byłoby coś).
Fani kogótów na pewno się pod tym podpiszą....

No chłopie rozbawiłeś mnie i zawiodłeś w jednym.

Przestań(cie) zgadywać, nadużywać terminów i bagatelizować sprawy, o których snujecie jedynie domysły tylko po to by zaistnieć lub połechtać sobie ego bo lepiej nic nie pisać niż takie głupoty.
To profanacja historii obu klubów.
To tak jakby pisać iż Ozil jest legendą Arsenal’u...

@arsenallord:

Ale ja nie o tym kto, co bardziej..

Thierry_H komentarzy: 28314.03.2019, 13:19

Wszyscy kibice nie-Arsenalu pewnie trzymają mocno kciuki za Rennes, żeby móc cisnąć z nas bekę na potęgę przez najbliższe parę dni w internecie. Tym bardziej trzeba to ukrócić.

MartiniKS komentarzy: 35414.03.2019, 11:53

@Nomad: Campbell to prędzej jest legendą Tottenhamu. Adams, Bergkamp to legendy ale nie ten typ który większość kariery spędził w klubie "zza miedzy"

hubikox97 komentarzy: 3414.03.2019, 10:27

A ja Wam mówię, że mamy moim zdaniem większe szanse na awans niż Rennes paradoksalnie. Co by nie gadać u siebie jesteśmy mocni i jeśli znowu nie zrobimy głupoty żadnej typu czerwo, to na luzie to chapniemy. Rennes nie ma doświadczenia w takich meczach. Lecimy po awans dziś :)

IanWright komentarzy: 70014.03.2019, 06:00

@arsenallord:
Faktycznie, Tobie chodziło o coś innego, niż to za pierwszym razem zrozumiałem po przeczytaniu Twojej wypowiedzi. Przepraszam, mój błąd.

Ale z drugiej strony, to jest kwestia podejścia do klubu już po opuszczeniu go. Ja w swojej wypowiedzi miałem na myśli to jaki stosunek do klubu, drużyny miał zawodnik, gdy zakładał koszulkę... Moim szczęściem jest to, że było mi dane śledzić zaangażowanie Vieiry w klub, od podpisania kontraktu do jego zakończenia, i jak czytam niektóre komentarze poniżej to wewnętrznie kipię.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18870 newsów: 11714.03.2019, 00:58

@IanWright: @Nomad: Przeczytałem kilka książek o AFC i Campell dużo bardziej utożsamia się z Arsenalem niż Vieira.

GROMALL komentarzy: 497713.03.2019, 22:15

Po meczu:
Vieira:"Od zawsze bylem za Arsenalem.Ich awans nikogo nie dziwi"

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232313.03.2019, 21:56

@IanWright:

Tym bardziej, że Camplbell (nie przez wzgląd na występy - co za bzdura tak na to patrzeć) był prawdziwym najemnikiem tamtych lat.
Trochę poczytać jeśli nie było dane tego doświadczać.
Większość tutejszych użytkowników zgaduje co się działo kilka lat temu ale skoro redaktor @arsenallord: pisze, że Campbell by poszedł w ogień za jakikolwiek klub to chyba gdzieś odpłynął.. i wypadły mu wiosła.....

Vieira - legenda, ale udowodnił już niejednokrotnie, że nie czuje Arsenalu,
S. Campbell - legenda, ale nie kanonier. Poza tym jego IQ jest bardzo ubogie więc chyba żadna strata. Oszczędzi nam 'bezcennych wypowiedzi', których i tak mamy już aż nadto

Reszcie podpowiem, że Ci co się z tym klubem utożsamiają są Kanonierami. Walczyli za klub na boisku a teraz się go nie wypierają.

fcescf komentarzy: 244813.03.2019, 21:20

Pewnego czasu jeden z użytkowników stał się ofiarą ostracyzmu bo kibicował angielskiej drużynie z północnego Londynu w LM, a tymczasem legenda ukochanego klubu przyznaje się do kibicowania przeciwnikowi, cóż za ironia losu ;)

3rdpitch komentarzy: 296613.03.2019, 21:18

Lewandowski nic dzisiaj nie ugra. W meczach z lepszymi druzynami to jest przecietny zeby nie powiedziec slaby napastnik.

A Szpakowski porownuje go do Messiego i Ronaldo hahaha. Tylko Polak mogl rzucic takie porownanie.

IanWright komentarzy: 70013.03.2019, 21:02

@arsenallord:
Prędzej Campbell???
Jezuniu kochany. Campbel 135 występów dla Arsenalu,
Vieira raptem 279...

Co ja tu dzisiaj czytam... Vieira najemnik, nie jest legendą... No nie wierzę!!! Czytam i nie wierzę. A nie pomyślał jeden z drugim, że to wypowiedź dorosłego faceta, który sam widzi że Arsenal to już nie ten sam klub co dawniej??? Nie jest tak??? Czy to, że po 14tu!!! latach od odejścia z klubu nie jest wiernym kibicem odbiera mu zasługi dla tego klubu??? Wymazuje to, co dla klubu zrobił. Jeśli tak, to nie mam pytań ani szacunku dla tych, którzy tak uważają. Poczytajcie, kto to był dla Arsenalu Vieira, pooglądajcie co na boisku robił i jakie było jego zaangażowanie w grę. Wstyd mi dzisiaj, gdy czytam te komentarze...

Marioht komentarzy: 594213.03.2019, 20:56

Trochę mnie zaskoczył taką wypowiedzią, jeden z moich idoli z dzieciństwa..

gunner1990 komentarzy: 114913.03.2019, 20:06

prawda jest taka ze bardzo mozliwe ze odpadniemy . rennes potrafi grac ofensywnie wiec mozna sie spodziewac ze przy naszych asach w obronie dostaniemy bramke a wiec bedziemy musieli ich strzelic duzo wiecej

radzio_TRN komentarzy: 2016 newsów: 1313.03.2019, 19:20

Vieira legenda, już chyba prędzej Manchesteru City.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18870 newsów: 11713.03.2019, 19:16

Vieira zrobił dla Arsenalu wiele, legenda, ale on często dziwnie się wypowiadał, nawet jako piłkarz AFC czasami. On za klubem w ogień by nie poszedł jak choćby Adams czy Campbell.

Elastico07 komentarzy: 586213.03.2019, 19:13

@Kowal96 napisał: "Trochę zaskoczenie dla mnie. Jutro zmieni zdanie."
Zdanie może nie zmieni,ale humor na pewno.

mar12301 komentarzy: 2143613.03.2019, 19:02

@ljungberg77: nie no od Henry'ego to won...

Elastico07 komentarzy: 586213.03.2019, 18:47

@kaman17 napisał: "Gdyby Legia mogła wyeliminować Arsenal to też bym trochę kibicował Legii.
Jestem za Arsenalem, ale chciałoby się takiego zwycięstwa dla polskiej ligii, bo może w końcu wtedy udałoby się ją trochę podnieść z podłogi...
To samo jest z francuską ligą w tej chwili tylko na innym poziomie."

Jestem za Arsenalem i nie ważne z jaką polską drużyną by grali nadal kibicował bym tylko im i był całym sercem za to żeby awansowali dalej.Jedno zwycięstwo w niczym nie podbudowalo by pozycji polskiej ligi.

Elastico07 komentarzy: 586213.03.2019, 18:42

Podpadłeś Patrick...

enrique komentarzy: 553713.03.2019, 18:22

Kaziu, to Ty ?

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232313.03.2019, 17:21

Nie od dziś wiadomo, że Vieira pokłócił się z Wengorzem o to co się działo w następstwach i do dziś doświadczamy..
Miał chłopak ambicje i wyraził się (wtedy) jasno. A jak wiadomo kto Wengerowi się postawił miał ciężkie życie. Taki scenariusz

@WilSHARE napisał: "Gdyby Jutrzenka Paczkowo miało wyeliminować europejską drużynę, w której graliscie to komu byście kibicowali?"

Przykład jak z piaskownicy...

@ljungberg77 napisał: "Jaka z niego legenda Arsenalu... Czy z Henry'ego... To było po prostu świetni najemnicy, legendy to np. Adams czy Bergkamp tak że nie mieszajmy już pojęć"

Jest legendą. Nie jest jednak w głębi Kanonierem. Kto tu myli pojęcia...

n0thing komentarzy: 4599 newsów: 36213.03.2019, 17:15

pokazał swoja prawdziwe twarz, koles ktory wszystko zawdziecza arsenalowi nie powinien wypowiadac sie w taki sposob. wiadomo, ze city wyprało mu mózg no ale juz bez przesady. dla mnie stracił totalnie w oczach po tej wypowiedzi

kaman17 komentarzy: 343713.03.2019, 17:06

Gdyby Legia mogła wyeliminować Arsenal to też bym trochę kibicował Legii.
Jestem za Arsenalem, ale chciałoby się takiego zwycięstwa dla polskiej ligii, bo może w końcu wtedy udałoby się ją trochę podnieść z podłogi...
To samo jest z francuską ligą w tej chwili tylko na innym poziomie.

Czeczenia komentarzy: 1004713.03.2019, 17:06

Ten facet będąc tu składał transfer request. Zawsze był krnąbrny, taka jego natura. Ale on dobrze wie, że Arsenal mu wiele zawdzięcza, prawie tyle co on Arsenalowi.

varatas komentarzy: 36313.03.2019, 16:49

@ljungberg77: Taaa i najemnikowi postawili pomnik przed stadionem... weź puknij się w pacyne :D

Kowal96 komentarzy: 1306813.03.2019, 16:40

Trochę zaskoczenie dla mnie. Jutro zmieni zdanie.

Papaciok komentarzy: 438613.03.2019, 16:38

Ała

ChatCrapGetBanged komentarzy: 453113.03.2019, 16:29

XDDD

Przecież to kwestia PR, co wy się tak oburzacie. Siedzi teraz w lidze francuskiej więc musi wspierać ligę francuską, tak się to odbywa. A co ludzie ze świata futbolu myślą naprawdę to nigdy nie wiadomo.

D14 (zawieszony) komentarzy: 287313.03.2019, 16:14

Yyyyy lekki szok.
Mecz u siebie, wiec pytanie nie jest "czy", tylko "ile"wygramy.

WilSHARE komentarzy: 17676 newsów: 813.03.2019, 16:04

Aj, nie brałbym tego tak do siebie. Chce wesprzeć Rennes, klub ze swojego kraju to naturalne, bo od takiej osobistości dostać pochwałę, może dać tylko kopa motywacyjnego.

Adrian12543 komentarzy: 15936 newsów: 213.03.2019, 16:00

@WilSHARE:
No cóż, po prostu myśleliśmy, że Arsenal był dla Vieiry czymś więcej, niż tylko "klubem, w którym grał".

Ta ani żadna inna wypowiedź nie zmniejszą szacunku do niego i wdzięczności za zasługi, ale przykro się takie coś czyta. Ot, tak. Po prostu.

WilSHARE komentarzy: 17676 newsów: 813.03.2019, 15:49

Serio przykro wam to słyszeć?

Gdyby Jutrzenka Paczkowo miało wyeliminować europejską drużynę, w której graliscie to komu byście kibicowali?

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173713.03.2019, 15:48

Jaka z niego legenda Arsenalu... Czy z Henry'ego... To było po prostu świetni najemnicy, legendy to np. Adams czy Bergkamp tak że nie mieszajmy już pojęć

Arsenal2004 komentarzy: 86813.03.2019, 15:44

Lacą w składzie wygramy.

Szogun komentarzy: 23295 newsów: 313.03.2019, 15:43

Przykro to słyszeć od legendy Arsenalu.

PrzeArs komentarzy: 144013.03.2019, 15:41

Zenada Panie Vieira !! Rozumiem że jest Pan Legendą,, Wielkiego '' Rennes hahahaha . rennnes dostanie co najmniej 4 gole i bay bay :) !!!! COYG !!!!!!!!!!

Patriko komentarzy: 179913.03.2019, 15:29

Xhaka

kuzguwu komentarzy: 159813.03.2019, 15:28

To się zdziwi.

White_Walker komentarzy: 20713.03.2019, 15:08

Nieźle przytyty na twarzy ;d taka kluseczka się robi z Pata

Traitor komentarzy: 6968 newsów: 2213.03.2019, 15:07

@Baniaczkin24

Jak mnie przekona grą to sie odczepie

Baniaczkin24 komentarzy: 58913.03.2019, 15:01

@Traitor:
odczep się chłopie od iwobiego

Traitor komentarzy: 6968 newsów: 2213.03.2019, 14:54

Wole takich najemników niż kanonierów jak Iwobi xd

Baniaczkin24 komentarzy: 58913.03.2019, 14:50

on zawsze.Pamiętacie jak grał w Arsenalu i cały czas o tym Milanie

mar12301 komentarzy: 2143613.03.2019, 14:50

Możesz sobie kibicować, Arsenal i tak przejdzie..

notopyk komentarzy: 183913.03.2019, 14:48

oj Papryk, Papryk.. no wiesz co, tego to sie po Tobie nie spodziewalem ;P
na przekor, Arsenal przejdzie dalej :)

JacOsc komentarzy: 55913.03.2019, 14:45

Najemnik

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Aston Villa 22.09.2019 - godzina 17:30
? : ?
Watford - Arsenal 15.09.2019 - godzina 17:30
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool550015
2. Man City641113
3. Leicester632111
4. Bournemouth631210
5. Tottenham62228
6. Man United52218
7. Burnley62228
8. Sheffield United62228
9. Chelsea52218
10. Arsenal52218
11. West Ham52218
12. Southampton62137
13. Crystal Palace52127
14. Everton62137
15. Brighton61326
16. Norwich62046
17. Newcastle61235
18. Aston Villa51134
19. Wolves50323
20. Watford60242
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham70
Teemu Pukki62
Pierre-Emerick Aubameyang50
Raheem Sterling50
Mohamed Salah42
Bernardo Silva41
Sadio Mané41
Harry Kane41
Ashley Barnes40
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.96
Gracz sierpnia wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna