Walcott najlepszy w meczu z Reading

Walcott najlepszy w meczu z Reading 31.10.2012, 11:01, Adam Cygański 37 komentarzy

Jak po każdym spotkaniu Arsenalu, tak i tym razem, kibice tej drużyny mogli głosować na najlepszego zawodnika Kanonierów.

Tym razem w dramatycznym meczu z Reading w ramach 4. rundy Capital One Cup najlepszy okazał się Theo Walcott. Anglik otrzymał 40% wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasował się Marouane Chamakh (33%), a na najniższym stopniu podium Andriej Arszawin, który otrzymał 17% głosów.

mitmichael komentarzy: 4924331.10.2012, 17:12

NIe ogladałem meczu ale zagłosowałem na Theo przez to, ze strzelil 3 gole oraz zaliczyl 2 asysty.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068731.10.2012, 16:18

Cała trójka zagrała wybitnie.

molas4 komentarzy: 45831.10.2012, 15:28

superrr mecz , oby tylko przedluzyl kontrakt bo teraz pod nieobecnosc gerwazego na bank bedzie gral w pierwszym , chyba ze jest jakis spur na linii z wengerem chociaz nie sadze, z MU moze grac na skrzydle i co jakis czas zmieniac sie z Giroudem , swoja doroga ciekawi mnie jakby Chamak mial wiecej szans i nabralby wiekszej ochoty do gry czy nie posadzilby Girouda na lawke bo tez calkiem ciekawie zagral a jak dla mnie ma lepsza technika od Girouda w powietrzu tez nie jest gorszy , potrzeba mu tylko gry a o Arshawinie chyba niemusze pisac ze lapie forme

AFC_JUVE_FAN komentarzy: 57131.10.2012, 14:58

według mnie MoTM - Arshavin

Wbeta komentarzy: 108331.10.2012, 14:34

Zagrał niesamowicie.
Hat-trick w doliczonych czasach gry do tego assysta i świetna mądra gra.
Jeden z najlepszych meczów w jego dotychczasowej karierze.

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 231.10.2012, 14:24

No i Walcott wcale nie musi grać na szpicy, żeby strzelać masę goli. On dobrze o tym wie, ale jeśli chce to powinien dostać szansę. Zresztą udowadnia to z każdym meczem.

Niech on już podpiszę ten kontrakt, bo ja mu naprawdę wierzę, że chce zostać:

youtube.com/watch?v=WfGhNAnaBpA&feature=plcp

Ars3n komentarzy: 1235431.10.2012, 14:24

mecz 3 panow.

arsenalbarca komentarzy: 115631.10.2012, 14:23

Prawda jest taka, że Arshavin albo za dużo pije, albo leniu****e, albo jego organizm odmawia mu posłuszeństwa, jeśli nie pijąc i dużo trenując nie gra na najwyższym poziomie.

Gdyby facet grał na pełnych obrotach i w pełni możliwości, to byłby nie do zatrzymania.

darusiek1990 komentarzy: 33131.10.2012, 14:17

na prawde chamakh ma tyle glosów ahaha. trójca najlepszych theo arsha girou

przemass89 komentarzy: 63631.10.2012, 14:09

adrian
Gwoli ścisłości, w 120 minucie Arszawin strzelał, a nie podawał.

seba130794 komentarzy: 39231.10.2012, 14:06

Theo nie dostaje szansy bo jego kontrakt wygasa, boss zaznaczał, że nie będzie grał jeśli nie przedłuży

IwoSzymon komentarzy: 60931.10.2012, 13:25

Bzdura! Arsha obudził się po 20 minutach, a Theo cały mecz od początku do końca gryzł trawę. Ogromne zaangażowane i walka, udowodnił wczoraj, że jeszcze nie powiedział stop. Oby utrzymał formę i zagrał tak z Utd.

roni komentarzy: 91631.10.2012, 13:22

Przepraszam za dubla, średnia może być ciut większa, bo nie uwzględniłem dogrywki wczorajszej. :P

AlexVanPersie komentarzy: 806431.10.2012, 13:22

Aha, jeszcze jedno. Eisfeld. Ogromny potencjał.

W ogóle to CC jest obecnie moim ulubionym turniejem, bo mogę sobie pooglądać małolatów typu Gnabry, Eisfeld, co czasami bardziej smakuje niż pierwsza jedenastka.

I jeszcze jedno "jeszcze jedno".
Chłopak, który zmienił Miquela był bardzo dobry. Jeszcze chwila i Santos będzie trzecim left backiem;)

roni komentarzy: 91631.10.2012, 13:21

Właśnie sobie policzyłem, że średnia ilość spędzonych minut na boisku w tym sezonie przez Theo wynosi 40,1.

Dodając do tego strzelone przez bramki, wychodzi na to, że trafia do siatki co 63 minuty, czas najwyższy dać mu szansę w ważnym meczu jako CF, od pierwszej minuty. :)

AlexVanPersie komentarzy: 806431.10.2012, 13:17

Obecnie jestem za ustawianiem Theo na szpicy gdy gramy na większych boiskach.

Facet ma tak chłodną głowę przy pędzie na bramkę niczym Henry i IceMan w jednym.

Giroud jest za wolny i nie sprawdza się przy pojedynkach szybkościowych, choć uważam go również za utalentowanego zawodnika.

W każdym razie Theo i Giroud, Gervazy niech poćwiczy prowadzenie piłki

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52431.10.2012, 12:56

Co za róźnica kto-ważne, że wygraliśmy ten horror:)

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 531.10.2012, 12:38

Ja tam zagłosowałem na Theo nie z powodu bramek i asyst ale za te jego rajdy przy dużym już zmęczeniu. 100 minut gry a on mija po dwóch trzech rywali jakby dopiero co pojawił się na boisku. Mam nadzieję że zagra równie dobrze z United i będzie biegał obok Evry i Ferdinanda jak koło pachołków.

dawcio090909 komentarzy: 187231.10.2012, 12:37

chamakh też nie zły mecz :)

Maciek_AFC komentarzy: 248631.10.2012, 12:25

Też na niego głosowałem, mistrzostwem można nazwać to co wczoraj dla Nas zrobił :D

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078431.10.2012, 12:16

bardzo zasłużenie,teraz naprawdę się wkurzę,jak zarząd nie zaproponuje mu kontraktu na jego poziomie

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 131.10.2012, 12:15

Arshavin! Walcott dobry mecz, jeszcze lepsze statystyki, ale założę się, że nikt nie uwzględnił jego beznadziejnej postawy przy bramce na 1-0 dla Reading. Arshavin był wszędzie, widać, że jak się zaangażuje w mecz to robi niesamowite rzeczy.

Barney komentarzy: 2090731.10.2012, 12:07

3 gole 2 asysty innego wyboru nie moglo byc.

PEHA komentarzy: 242131.10.2012, 12:04

juz po meczu wiedzialem ze to theo MOTM bedzie ;)

MacieYaszek komentarzy: 19831.10.2012, 11:59

Coq tez zagral niezly mecz.Po jego dlugim podaniu Theo strzelil 4 bramke , dlatego nie dziwi mnie ten 1%

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 231.10.2012, 11:51

Theo ♥ Stay with us!!!

Jedno powiem, wszystkim należy sie szacunek, nie za to jak grali na początku, ale za to, że kurde grali do końca. Nie poddali się i pokazali jak się powinno walczyć. Szacunek!

Jedno mnie tylko denerwuje, i to odnośnie kibiców. Wymagają od piłkarzy gry do końca i zaangażowana, a sami ku*** olewają sprawę jak im nie idzie. Jak można wyjść z meczu po pierwszej połowie albo wyłączyć transmisje? To jest kibicowanie? To jest żałosne.

Mizii komentarzy: 419131.10.2012, 11:51

Mnie bardzo pozytywnie zaskakuje Arshavin. Znów zaczyna grać tak jak na początku swojej przygodny z naszym klubem. Trzeba dać mu szansę, bo jest w wybornej formie.
Walcott też na duży plus. Pewnie nie zagra od pierwszych minut z Man United, bo szansę dostanie Ramsey;/ ale na pewno zostanie wpuszczony na pod męczonego rywala i może da nam cenne punkty:)!

binio83 komentarzy: 30631.10.2012, 11:47

Arshavin is the best pokazał charakter i siłe przez 120 min pędził w ofensywie i defensywie.

Artrac komentarzy: 13731.10.2012, 11:43

Za damskiego c***a bym nie uwierzył, że ta trójka zdobędzie tyle głosów! :)

Pinguite komentarzy: 1502031.10.2012, 11:33

Ja głosowałem na Ruska, bo co jak co, ale był motorem napędowym tej drużyny. Działał bez zarzutu, co najważniejsze dotrwał aż do 120 minuty i był w stanie przeprowadzić jeszcze kilka rajdów na bramkę! Podziw!

krecik349 komentarzy: 567 newsów: 131.10.2012, 11:24

Również przygotowanie fizyczne ma świetne,120 minuta a ten pędzi jak Bolt na bramkę rywali xD

Arsha zagrał 2 b.dobre mecze wręcz świetne w COC,więc powinien chociaż na ławce usiąść,po jego akcji wygraliśmy z QPR,naprawdę on może dawać świetne zmiany,zależy mu.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 131.10.2012, 11:14

Jenkinson i Coq to chyba mają duże rodziny ;)

hei007 komentarzy: 352831.10.2012, 11:09