Walcott po meczu z Watfordem

Walcott po meczu z Watfordem 27.08.2016, 19:52, Marcin L 11 komentarzy

Theo Walcott po wygranym meczu 3-1 z Watfordem udzielił głosu na konferencji prasowej. Oto co skrzydłowy Arsenalu miał do powiedzenia.

O różnicy w grze w spotkaniach z Leicesterem a Watfordem...

Graliśmy wtedy dobry futbol, ale nie potrafiliśmy wykorzystać nadarzających się okazji. Dziś ta sztuka się nam udała. Możliwe, że druga połowa była mniej widowiskowa, ale wszyscy pracowaliśmy z całych sił. Jesteśmy tylko zawiedzeni, że straciliśmy bramkę, ale to trzy punkty są najważniejsze, bowiem to było kluczowe. Reszta w zasadzie nie miała znaczenia. Dziś pokazaliśmy wiele naszych mocnych stron.

O sytuacjach podbramkowych...

Cała ofensywa i reszta drużyny walczyła z całych sił. Przywykliśmy do tego, że gramy najlepiej jak potrafimy, gdy strzelamy wiele bramek. Szczególnie było to widać w pierwszej połowie. Wówczas nasza gra była porywająca i stanowiła część tego, co potrafimy zaprezentować. W drugiej odsłonie meczu spodziewaliśmy się, że Watford odpowie i nie mogliśmy pozwolić sobie na stratę kolejnej bramki. Cała defensywa, podobnie jak ja, jest z tego powodu zasmucona. Jednak powiem to samo, co wcześniej. Dziś liczyły się tylko trzy punkty.

O Watfordzie...

Ogólnie mecz mógł skończyć się znacznie wyższym wynikiem. Mieliśmy na to wiele szans w pierwszej połowie. Aczkolwiek dziś wszyscy ciężko harowaliśmy w defensywie. Chcieliśmy zareagować na ostatnie wyniki i bardzo ciężko trenowaliśmy przez cały tydzień. Miejmy nadzieję, że po przerwie reprezentacyjnej wszyscy wrócą zdrowi.

O odpaleniu w tym sezonie...

Nie chcemy dać ponieść się emocjom. To dopiero trzy mecze, ale dobrą odskocznią było dziś wygrać. Przed nami jeszcze długa droga. Wiemy, że teraz zacznie się pościg za punktami. Niestety przerwa reprezentacyjna przychodzi dla nas w złym momencie. Jestem natomiast pewien, że jeszcze wrócimy na właściwy tor.

Theo Walcott autor: Marcin L źrodło: arsenal.com
misieq442 komentarzy: 35130.08.2016, 09:31

Dobrze że udało się odnieść zwycięstwo i zdobyć pierwsze trzy punkty w tym sezonie, miejmy nadzieję że teraz będziemy już częściej punktować.

dudekns komentarzy: 605029.08.2016, 13:27

Przydałby nam się stary dobry Theo w optymalnej formie.

malyglod komentarzy: 648728.08.2016, 13:34

Theo musi być zdrowy i normalnie przepracować okres przygotowawczy. Reszta przyjdzie sama. Forma, asysty i gole.

Axinus komentarzy: 1165 newsów: 128.08.2016, 12:13

Jestem tego samego zdania że Arsenal ma dwa oblicza:

1 - kiedy przegrywa, remisuje lub prowadzi jedną bramką (gra ostrożnie zachowawczo)
2 - kiedy ma przewagę dwóch lub więcej bramek
(zawodnikom włącza się luz i grają tak że miło jest na tą grę patrzeć)

Kowal96 komentarzy: 1758928.08.2016, 10:13

Dobry wywiad, oby tak dalej. Szlifuj formę Theo, bo potrzebna jest twoja dobra dyspozycja w tym sezonie.

lordoftheboard komentarzy: 822627.08.2016, 21:37

Watford, które strzela Chelsea i Arsenalowi. Z Chelsea to nawet prowadzili. Remisuje z Soton, które jest dobrym klubem. W każdym meczu do tej pory strzela bramkę, a to ważne, żeby się nie podłamali, bo Watford ma chyba najgorszy terminarz początku rozgrywek. Teraz mają Westham, a potem United. Wg mnie Watford może celować spokojnie w 11 miejsce. Mają Ighalo i Capoue, dziś dwóch młodych się pokazało.

Marioht komentarzy: 611427.08.2016, 20:37

\"Jesteśmy tylko zawiedzeni, że straciliśmy bramkę\".

I takie podejście ma mieć każdy piłkarz Arsenalu. Macie walczyć o każdego strzelonego gola, żałować każdej straconej bramki. Nawet przy stanie 3-0.

fabregas1987 komentarzy: 2578927.08.2016, 20:21

Prawda jest taka, że nie można też się za bardzo ekscytować dzisiejszym spotkaniem, bo był to mecz z Watford, które po 3 kolejkach uzbierało 1 punkt.
Jednakże cieszy gra z pierwszej połowy. Co do samego Walcott\'a to zagrał dużo lepiej niż w poprzednich meczach i zdecydowanie nadaje się na ławkę rezerwowych Arsenalu.

Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13027.08.2016, 20:06

Jak jest za co hejtować Walcotta, to się hejtuje. A ostatnimi czasy było za co.

Dzisiaj zagrał nieźle. I to trzeba mu oddać.

Dewry komentarzy: 8101 newsów: 227.08.2016, 20:04