Wenger: Arteta ma zadatki na menadżera Arsenalu

Wenger: Arteta ma zadatki na menadżera Arsenalu 17.05.2018, 18:16, Tomasz Thide 26 komentarzy Arsene Wenger udzielił poparcia Mikelowi Artecie jako kandydatowi na swojego zastępcę.

36-latek stał się faworytem w objęciu stanowiska menadżera Arsenalu, zaś francuski menadżer w rozmowie z BeIN Sports stwierdził, że Arteta ma szanse odnieść sukces:

- On ma wszelkie predyspozycje, aby wykonywać tę pracę i uważam, że jest jednym z faworytów. Był liderem na boisku i wie, co to znaczy poświęcenie, zna klub od środka. Zdaje sobie sprawę z tego, co jest w nim ważne, bo był też jego kapitanem, więc czemu nie?

Sceptycy twierdzą, że Arteta nie ma wystarczającego doświadczenia, aby objąć tak duży klub, ponieważ nie prowadził on zespołu w swojej karierze, ale Wenger przekonuje, że Arsenal ma świetnie wyszkolony sztab szkoleniowy, który odpowiednio pokierowałby Hiszpanem:

- Pozostawiłem za sobą wiele doświadczenia. Ludzie, którzy byli obok mnie jak Steve Bould, który przez 6 lat był moim asystentem lub Jens Lehmann również są doświadczeni. Arteta jest asystentem Guardioli, więc myślę, że ma odpowiednie kwalifikacje.

Wenger stwierdził też, że będzie bezpośrednio wspierał Artety, ale podkreślił, że będzie kibicował również innej osobie, która zostanie menadżerem Kanonierów:

- Nie chcę wywierać presji i mieć wpływu poprzez wypowiedzi w mediach, ponieważ uważam, że powinni oni dokonać przemyślanego wyboru w sposób obiektywny, bez nacisków z którejkolwiek strony i kiedy zostanie ona podjęta, ja będę ich wspierał - zakończył.

Arsene WengerMikel ArtetaSklep kibica Arsenalu autor: Tomasz Thide źrodło: beinsports.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Parson komentarzy: 12 18.05.2018, 14:54

Skoro człowiek, który pracował tu 22 lata i oddał serce za ten klub, wypowiada się na temat Mikela Artety w takich pozytywach to chyba nie nam kibicom, którzy są marnymi ekspertami należy oceniać tę kandydaturę..
Taka wypowiedź wskazuje jedynie na to, że Arteta to świetny kandydat.

Czekam na miny wszystkich jego przeciwników kiedy zacznie ustawiać dobrzę drużyne jeżeli w ogóle zostanie naszym Managerem.
Wtedy nagle wszyscy sezonowi kibice będą zadowoleni.

Czasem jak czytam te komentarze to zastanawiam się jak niewielu jest takich kibiców którzy znają i rozumieją ten klub oglądając go z obejktywnej strony.
Łowcy tytułow bez rozumienia infrastruktuwy zawsze będą krecić nosem i Wypominać jaki to nasz Arsene nie był kiepski.
Prawda pozostanie i pozostawała w głowach szczerych kibiców.?

Pozdrawiam jak zwyklę i rutunowo już zapraszam niedzielnych łowców trofeów do kibicowania Tottenhamowi :)

Leehu komentarzy: 8866 18.05.2018, 11:40

@Hirow: Wydaje mi się że Wengera nie zwolniono za słabe wyniki choć taka jest oficjalna wersja, ale właśnie z tego powodu że Gazidis, Sanllehim i Mislintat chcą mieć pełnie władzy nad tym jak wygląda skład. To dlatego daje się tak mało pieniędzy na transfery dla menadżera i dlatego tak szybko zrezygnowano z wielkich nazwisk trenerskich. To by też tłumaczyło dlaczego słyszymy plotki o rozmowach z zawodnikami z rzetelnych źródeł mimo że wciąż nie mamy oficjalnie klepniętego menadżera. "Święta arsenalowa trójca" będzie sterować wszystkim a jak coś nie wypali to się zrzuci na menadżera, zwolni i jedziemy dalej. Mam wrażenie że odejście Wengera znacznie zwiększyło ich pozycję w tym klubie, przede wszystkim Ivana który jest w klubie już chyba prawie 10 lat i nie wiadomo czym do tej pory się zajmował. :)

zly_kanonier komentarzy: 3287 18.05.2018, 00:43

Ma fryz piękny i gładki, oraz na trenera zadatki

Hirow komentarzy: 276 17.05.2018, 22:12

A tak na marginesie jak ma być ten Arteta to ok ale niech SAM zbuduje kadrę trenerską, niech SAM ma możliwość przemeblowania składu i niech dostanie chociaż z 3 lata bo tutaj trzeba wykonać wielką robotę nie oszukujmy się nie będzie jak Mou czy Pep ale niech ma czas kto kolwiek by nie przyszedł. Ten klub zarobił dla tego ryżego skunksa Kroenke'go tyle że pora coś wrzucić do niego żeby znowu móc odcinać kupony

Deiigloo komentarzy: 704 17.05.2018, 22:09

Temu panu już podziękujemy

Hirow komentarzy: 276 17.05.2018, 22:07

@AaronRambo: może masz rację ale Arsene też był obrońcą :) asystent trenera zazwyczaj odpowiada za szeroko pojętą formę czyli przygotowanie fizyczne stan zdrowia fizycznego, psychicznego fiziologocznego oczywiście ma od tego ludzi, ale skoro powolujemy się na struktury corpo w AFC to Bould był managerem który ma pod sobą zespół ludzi więc kto leci jak ludzie pod nim źle pracują?? No ale Boss miał miękkie serducho to teraz musi mieć twardą dupe bo poleciał bo nie był wstanie dopilnować ludzi którym zaufał i których w kółko wychwalał. A Bould'a powinno już dawno nie być skoro Papcio poleciał. Miejsce dla nowych

AaronRambo komentarzy: 894 17.05.2018, 21:38

Bould to były obrońca. On chyba był odpowiedzialny za przygotowanie formacji defensywnej u nas, a nie przygotowanie fizyczne? Mogę się mylić.

metjuAFC komentarzy: 1625 17.05.2018, 21:30

Wenger widzę podsyca atosferę jeszcze bardziej.

Elastico07 komentarzy: 3277 17.05.2018, 20:17

@D14: a czy Wenger sie kiedyś wypowiadał o kimś negatywnie ? Popatrz na to z drugiej strony miłośniku Wengera i nie obrażaj ludzi z K.com

Hirow komentarzy: 276 17.05.2018, 20:16

Jak Bould zostanie to Arteta na dzień dobry ma klode rzucona pod nogi. Ten gościu jest odpowiedzialny za wszystkie kontuzje i całe przygotowanie fizyczne zespołu. Czyli jednym słowem gnój jak ch..

Hirow komentarzy: 276 17.05.2018, 20:02

Jak Bould zostanie to Arteta na dzień dobry ma klode rzucona pod nogi. Ten gościu jest odpowiedzialny za wszystkie kontuzje i całe przygotowanie fizyczne zespołu. Czyli jednym słowem gnój jak ch..

mitmichael komentarzy: 43384 17.05.2018, 19:25

Moze i ma ale lepiej zeby najpierw potrenowal jakis mniejszy klub a potem jak co przymierzal sie do takich zespolow jak Arsenal

D14 komentarzy: 1956 17.05.2018, 18:59

No i to mi sie podoba. Skoro Wenger twierdzi, ze Arteta ma wszelkie predyspozycje by odniesc sukces to chyba lepiej wie niz zgraja ekspertow na k.com ;)

PtoOk komentarzy: 713 17.05.2018, 18:58

@thide: Żeby nie było, że się czepiam. Nie chodziło mi o to, że się wykazałeś niekompetencją czy coś tylko po prostu ciężko mi uwierzyć co się dzieję w tym klubie. Sztab ma kierować managerem ? Co to jest ?

thide (redaktor) komentarzy: 26180 newsów: 191 17.05.2018, 18:46

@PtoOk: http://www.beinsports.com/en/premier-league/video/he-has-all-the-qualities-to-do-the-job-wenger/876188

PtoOk komentarzy: 713 17.05.2018, 18:38

albo ktoś źle przetłumaczył wywiad, albo czas się powiesić, żeby nie patrzeć na tą żenadę, która za moment się wydarzy

ZielonyLisc komentarzy: 7715 17.05.2018, 18:37

Właśnie przydałby się ktoś kto chyba nie zna klubu od środka. Nie chcę tu widzieć kolesiostwa.

pawciunio komentarzy: 955 17.05.2018, 18:36

Arteta ma moje wsparcie.
Zapomnijcie o wielkich nazwiskach. Czas dorosnac a nie zyc w krainie fantazji.

MiEvo komentarzy: 6136 newsów: 14 17.05.2018, 18:33

Bould świetnym asystentem. To już nie jest śmieszne a żałosne. Nowy trener powinien przyjść i się ich pozbyć w pierwszej kolejności

silvano95 komentarzy: 1008 17.05.2018, 18:31

zycze powodzenia wrzucą go tam obok bould gazidis i reszta bd kierować nim jak marionetka

ocwpremiers komentarzy: 160 17.05.2018, 18:31

kiedy dodajecie kolejne newsy o tym że Arteta ma zostać nowym menadzerem, gdzieś na świecie mały puchaty króliczek podcina i wypruwa sobie żyły...przestancie to robić

Elastico07 komentarzy: 3277 17.05.2018, 18:26

"ale Wenger przekonuje, że Arsenal ma świetnie wyszkolony sztab szkoleniowy, który odpowiednio pokierowałby Hiszpanem:"
Ludzie trzymajcie mnie!
Od kiedy to sztab kieruje menedżerem a nie menedżer sztabem i drużyną
Dałby sobie juz chłopina spokój z tym swoimi wywiadami,mało mu było przez 22 lata ?

Traitor komentarzy: 4886 newsów: 10 17.05.2018, 18:24

Jak słucham plotek o budzete 50mln, Artecie jako trenerze, to czuje, ze zatęsknimy jeszcze za Papa Wengą

michass69 komentarzy: 33 17.05.2018, 18:23

Jeśli tak wyszkoleni ludzie w sztabie jak Bould będą kierować Artetą na tym stanowisku, to ja się martwię, żeby w przyszłym sezonie zostało chociaż to TOP 6...

Chlopek komentarzy: 667 newsów: 1 17.05.2018, 18:20

Zdania klucz:
- "Arsenal ma świetnie wyszkolony sztab szkoleniowy, który odpowiednio (pokierowałby!!!) Hiszpanem:"

-"obok mnie jak Steve Bould, który przez 6 lat był moim asystentem lub Jens Lehmann"

Tragedia.

polishbrigadesx komentarzy: 7090 17.05.2018, 18:20

Jakie zadatki człowieku on jest tak samo mierny jak nasz cały klub.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Huddersfield Town - Arsenal 13.05.2018 - godzina 16:00
0 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City383242100
2. Manchester United38256781
3. Tottenham Hotspur38238777
4. Liverpool382112575
5. Chelsea382171070
6. Arsenal381961363
7. Burnley3814121254
8. Everton3813101549
9. Leicester City3812111547
10. Newcastle United381281844
11. Crystal Palace3811111644
12. AFC Bournemouth3811111644
13. West Ham United3810121642
14. Watford381181941
15. Brighton & Hove Albion389131640
16. Huddersfield Town389101937
17. Southampton387151636
18. Swansea City38892133
19. Stoke City387121933
20. West Bromwich Albion386131931
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah3210
Harry Kane302
Sergio Agüero216
Jamie Vardy201
Raheem Sterling1811
Romelu Lukaku167
Roberto Firmino157
Alexandre Lacazette144
Gabriel Jesus133
Riyad Mahrez1210
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna