Wenger: Chambers pokaże, na co go stać

Wenger: Chambers pokaże, na co go stać 12.10.2017, 13:31, Patryk Bielski 8 komentarzy Calum Chambers podpisał wczoraj nowy, długoletni kontrakt z Kanonierami. Arsene Wenger na dzisiejszej konferencji prasowej pochwalił młodego Anglika, twierdząc, że wchodzi on obecnie w okres największego rozwoju piłkarskiego. Francuski szkoleniowiec ma nadzieję, że 22-latek już niedługo pokaże światu pełnię swoich możliwości.

- To młody środkowy obrońca, który wchodzi w swój najlepszy okres rozwoju piłkarskiego. Pech chciał, że obecnie jest kontuzjowany, ale ważne jest, byśmy zatrzymali w klubie młodych defensorów, ponieważ najczęściej w wieku 24 lat rozwijają skrzydła. Chcemy, by grali w naszym klubie, kiedy to nadejdzie - powiedział Wenger.

Arsene WengerCalum ChambersPamiątki kibica Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Womanizer komentarzy: 2511 13.10.2017, 14:05

Gorszy od Holdinga na pewno nie będzie. Tak czy siak jeden i drugi jeszcze kilka lat u nas zostaną. Wenger sam mówił że stoperzy szczyt formy uzyskują w wieku 24-25 lat. Więc na pewno będzie cierpliwy w stosunku do nich.

Z drugiej strony ciężko sie nie zgodzić, bo tacy stoperzy jak :
Godin, Bonucci, Barzagli czy Thiago Silva właśnie szczyt formy osiągneli w wieku 25 +

Barzagli i Godin nawet przed 30.

Argudo komentarzy: 4382 newsów: 3 12.10.2017, 21:33

Chambers na początku prezentował się dobrze, potem niestety przepadł.
Myślę, że ma większy potencjał od Holdiniego.

kamilo951456 komentarzy: 74 12.10.2017, 18:41

Najgorszy Chambers na pewno nie jest a nie wiem skad sie wziela na k.com taka nagonka na mlodego Holdinga.Ten chłopak moze być obrońcą na lata.Po meczu z City rok temu w F.A Cup połowa tego portalu chciała od nowego sezonu trojki obroncow mustafa koscielny i wlasnie holding.
Dajcie mu czas, według mnie bedzie z niego pociecha.

Mats komentarzy: 385 12.10.2017, 18:38

@ljungberg77:

Kompletnie się nie zgadzam, ale idąc Twoim tokiem myślenia chyba nie ma gorszego obrońcy od 20 lat niż Squillaci.

Forever_gunner komentarzy: 1006 12.10.2017, 17:41

Myślę, że Chambers musi jeszcze wiele pokazać. Nie rozwinął się tak jak byśmy chcieli, ale może jeszcze nie wszystko stracone...

MarkOvermars komentarzy: 3314 12.10.2017, 15:17

@ljungberg77: pseudofan Arsenalu, żegnamy

Marioht komentarzy: 2877 12.10.2017, 14:05

@ljungberg77: Chyba pomyliłeś go z Holdingiem. ;-)

"to jest najgorszy obrońca jakiego widziałem w tym klubie od 20lat"

ljungberg77 komentarzy: 931 12.10.2017, 13:46

będzie rzeźnia..., to jest najgorszy obrońca jakiego widziałem w tym klubie od 20lat, przy okazji ciężko o bardziej zadowolonego z siebie (szkoła Dżeka&Wojtka) dzieciaka...
nawet oleg łuzny i dżuru mieli większe papiery na grę...
będzie makabra, przekonacie się

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz